Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2010., 05:36   #21
Gore u jednom od mojih postova ti je link na firmware, ali to je firmware za G10, U10 i S10 seriju. Mislim da ne radi na V10 (ova tri, npr., nemaju LAN, a vjerojatno i štošta drugo).
sick_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 23:39   #22
Quote:
sick_boy kaže: Pogledaj post
Gore u jednom od mojih postova ti je link na firmware, ali to je firmware za G10, U10 i S10 seriju. Mislim da ne radi na V10 (ova tri, npr., nemaju LAN, a vjerojatno i štošta drugo).
Mene osobno zanima za g10 al tajlink je na poljskom i FW je od 08-11-2009 sto znaci star.

koji je zadnji FW i gdje se moze skinut

hvala..
livada2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 22:29   #23
eh ja sam malo tražio pa naletio na neki švapski forum
pa sa njega na ovo:

Neki valjda češki site,sa firmwareom za Panasonic ?

e sad ,malo me frka

tu ima firmware 2.016 za moj panasonic V10

moj trenutni je 2013

U temi na tom švapskom forumu tip veli,naravno nakon Google translate:

Quote:
Thank you,

I have for my TX-P42V10 pulled the update and play it on straight.

Previously had 2,013.

Even if it is "relatively" risky an update is to make no change list. Does anyone have a list?

My first impression is that he is "darker ". My wife thinks I'm crazy but.


The list has probably the gremlins crept.
The version number for the GW10er agrees: 1,414
The version number for the V10er not, however: instead of 2216 it is 2016. At least for me.
znači uglavnom to je 2016 za V10 ,međutim čudno da ga moj TV nikak ne skida sa automatic update

a TV je uredno spojen na net,uredno traži kad mu to zadam u meniu,ali veli da ima najnoviji firmware

Fakat nisam baš siguran stavljat ili ne,ali podosta me zajebava kod prebacivanja na HDMI i popcorn(jako) i Vu+(manje) ,uglavnom kad prebacim TV se šalta kaj bedast po rezolucijama,jer valjda i PCH kak mi je na auto opciji šalje svakakve signale,a opet ovaj nikak da skuži kaj je ok,a opet ako pch stavim na neku rezu recimo 1080p24Hz e onda mi nije glatka reprodukcija,a panasonic i dalje nekaj rošta po pitanju rezolucije

Sad jel to do PCH ili do V10 to nikak da skužim

E sad bi li to kaj riješilo ili ne,hmmm možda probat,samo da ne završim ko sa Philipsom vozikajući se po servisima

Glavni problem je kaj nigdi ne nalazim stariji firmware,pa da ak nekaj pođe krivo vratim stari
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 07:28   #24
Naj se zajebavat s tim...kak ti 24Hz s PCH nije glatko???? Ovisi kaj puštaš, ak su filmovi mora bit dobro...moraš zapravo staviti 23.976 Hz a ne 24Hz na PCH...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 18:50   #25
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Naj se zajebavat s tim...kak ti 24Hz s PCH nije glatko???? Ovisi kaj puštaš, ak su filmovi mora bit dobro...moraš zapravo staviti 23.976 Hz a ne 24Hz na PCH...
Ma nije uvijek
Kad ga stavim na HDMI - auto onda je,al onda mi Panasonic blesavi,treba mu dugo vremena da pokaže sliku,šalta se ko bedast sa 720p pa na 1080p,pa nazad na 720p ,pa moram nekaj kliknut na daljincu od PCH i tek onda mi se pojavi slika

vjerojatno je to neki problem do PCH

Makar nisam siguran za taj famozni 2016 čini mi se da je s njim riješeno nekaj po pitanju baš HDMI-a ,ali i onih nekih gluposti oko crne (makar nemam s tim problema) ,ko zna možda jedan dan ipak skupim hrabrosti,za sad definitivno nejdem na to,bojim se da su veće šanse za štetu a vrlo male za bilo kakvu korist
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 14:52   #26
Upravo vidjeh da je 1216, kako se čini, posljednji firmware za moj TV (U10E). Neće ih više biti.

Source: HiFi forum
sick_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 14:18   #27
Pardon šta dižem staru temu,al čitam po netu da ovaj firmware paše i za x10y seriju panasonic plasmi.Pošto imam jednu baš bi stavia ovaj najnoviji upgrade 2016,al na ovim stranim forumima svi su linkovi uništeni.Jel ima neko od forumaša to na kompu slučajno pa da mi pošalje na mail?
Antem is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 15:27   #28
Možda ga čak ja negdi imam zakopanog u diskovima...
No fakat nemam pojma kaj buš dobil s njim
Ja ga nikad nisam stavil na svoj V10 jer uopće nikad nije službeno izdan, a nemam pojma kaj bi se to trebalo dobit s tim firmwareom...
čitanje nekih novih formata sigurno ne, a šanse da zablokiraš TV i da jednostavno postane neupotrebljiv su poprilične

Dakle nemaš kaj dobit, a imaš kaj izgubit...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 15:56   #29
Kažu da popravi malo oštrinu i kontrast.Panasonic nikad i nije službeno izdavao te update jer su išli OTA koliko znam ,ali niko se nije žalia da mu je crkla tv od tih firmwarea.
A možda sam i hazarder u duši
Ako uspiješ nać...
Antem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:29.