Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2014., 12:06   #1
mp3fm transmitter

Ljudi pomagajte, kupio sam MP3FM Transmitter F-171. Kada ga uključim u auto, on se upali, na ekranu mi piše koja je stanica, ili koliko na usb-u ima pjesama, ali neće ništa pokrenit da svira, moze li mi netko objasnit kako se to podesi, jer nisam baš expert?
zahvaljujem
antoniosfsb is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 16:11   #2
Ako je to ono sto mislim da jest trebao bi taj uredjaj namjestit na neku frekvenciju na kojoj nema radio stanice, potom na istu frekvenciju namjestit radio i to bi trebalo bit to.
Riz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 18:13   #3
tako je, treba radio i taj transmitter postavit na istu frekvenciju i radi, hvala )
antoniosfsb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 18:42   #4
Ja sam si ga isto kupil. Meni samo zeza kad pričam sa nekime onda drugoj strani šumi.
padalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 19:57   #5
Kakva kvaliteta zvuka bude preko toga, da uvalim frendu za rođendan
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 22:26   #6
što se kvalitete zvuka tiče, ako pojačam do kraja, čuje se šum, ali npr. kad mi je onak malo pojačano ili do pola, solidno se čuje.
u svakom slučaju ne brine me to previše, užitak mi je slušat moje određene pjesme nego radio stanice
o tom šumu koliko sam ja trazio po forumima, ovisi sve o kvaliteti transmittera, što normalno ovisi o cijeni
što se tiče šuma na drugoj strani, ako misliš na mobitel, to ne mogu reć jer još nisam razgovarao na mob za vrijeme vožnje dok mi je to uključeno, al ima vremen
antoniosfsb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 13:02   #7
Ma ja sam pričal sa kumom da isprobamo. Kaže jedva te šta čujem šumi dosta.
padalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 23:16   #8
Ma ti mali odašiljači nisu ništa posebno. A kakvi će i bit kada je srce uređaja samo jedan čip (npr. BA1404 ili slični) u kojem se sadržava cijeli stereo odašiljač. Koliko mi je poznato nema ni nikakvog naknadnog pojačanja snage izvan čipa, tako da je snaga u uW i domet nekoliko metara, a stabilnost (iako sadrži 38kHz kristal) će mu se mijenjat kako bude varirao napon napajanja...itd... A da ne govorim kako je signal pun harmonika..........

pozz..
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 09:31   #9
Ovako meni bi trebao usb za citroen auto.Imam radio.

Da li je taj dobar?

http://www.ebay.com/itm/Extend-Bluet...ht_2796wt_1201

Ako nije pronađite mi kojije dobar..

Hvala..
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:12.