Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2004., 23:21   #1
Kupaći kostim ili bikini

Ili Bikini....sto je vama zgodnije?I zasto?
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 23:28   #2
Ne kužim.. misliš jednodjelni ili dvodijelni
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 23:31   #3
pa jedno i drugo....sto je vama ljepse ...jednodjelni ili dvodjelni...
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 11:01   #4
Quote:
Zrinska kaže: Pogledaj post
pa jedno i drugo....sto je vama ljepse ...jednodjelni ili dvodjelni...
Kad sam bila iskompleksirana kokoš skrivala sam se u jednodijelnom, ali to me srećom pustilo na kraju srednje pa od onda nosim bikini. Imam nekoliko komada koje kombiniram, uvijek gledam da mi se boje podudaraju
Inače nema mi goreg nego vidjeti u bikiniju ženu kojoj se tako urezuje da se ne vide špagice na bokovima, terrible.
Takav jednodijelni s X-om nisam vidjela, osim po novinama...
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 23:43   #5
6 mjeseci pilatesa i ja od ove godine preferiram bikini. već sam si kupila 2.

Sa nekim viškom kilograma ne možeš nositi bikini... odnosno možeš, ali to ne izgleda baš lijepo


Ali sam ranije uvijek nosila dvodijelne kupaće kostime... bezveze mi je da mi stomak ostane bijel.
Leeloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 23:44   #6
Pa zavisi kako na kome
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 23:45   #7
bikini,bikini i opet bikini,sto manji to bolji
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 01:08   #8
Quote:
Samantha kaže:
bikini,bikini i opet bikini,sto manji to bolji
U potpunosti se slažem
__________________
Mene ne možeš opisati, mene možeš samo doživjeti.......
susjeda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 02:05   #9
u cijelom životu sam imala samo jedan jednodijelni - za treninge (plivanje, jel )

na stranu to što su mi jednodijelni u principu ružni, užasan mi je onaj osjećaj kad izađeš iz vode a to se onak mokro i hladno polijepi po trbuhu

Quote:
Leeloo kaže:
Sa nekim viškom kilograma ne možeš nositi bikini... odnosno možeš, ali to ne izgleda baš lijepo
bezveze.. pa nije plaža modna pista
ja osobno uopće ne primjećujem gabarite i badiće drugih žena, a da li nekom ja "ne izgledam lijepo" , zaboli me

na moru se odmaram i nemam namjeru osjećati se loše u nečemu zbog drugih
326 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 08:56   #10
Quote:
326 kaže:
bezveze.. pa nije plaža modna pista
pa naravno da je.. i to najvise zenske snimaju druge zenske, a ne frajeri..
nego, ja od svoje valjda 14. godine nisam obukla bikini (tj otkad sam prestala ic sa starcima na more).. ne volim plaze, vrucine i ostala sranja.. a jednodjelni eventualno ak se zaletim do bazena lokanlog leisure centra, otplivam par djirova i brzo bris natrag.
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 09:23   #11
ma jednodjelni su mi grozni, samo za treninge. ak je zenska predebela, tak je svejedno kakav ima. ja imam dvodijelne, ali top nikad ne stavljam
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 10:17   #12
Quote:
Leeloo kaže:

Sa nekim viškom kilograma ne možeš nositi bikini... odnosno možeš, ali to ne izgleda baš lijepo
Sorry al svaka žena izgleda ljepše u dvodijelnom.. Jedino ak je baš onak debela da se kotrlja po plaži.

Čim tijelo ima neku formu dvodijelni je bolji, nema veze ako nije skroz mršavo. A i trbuh pocrni

I ovo što 326 kaže - nema goreg feela nego kad ti se zalijepi mokar badić na trbuh..

Inače ja preferiram neke stijene, s frendicama.. pa topless.

Ovak na plaži dvodijelni.

Jednodijelni nisam obukla od 5. osnovne.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 11:39   #13
Bikini, definitivno!
A zadnjih godina "prakticiram"topless... Nis te ne stisce i ne hladi!!!
LordOfTheDance is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 12:28   #14
Quote:
Tinchi kaže:
Sorry al svaka žena izgleda ljepše u dvodijelnom.. Jedino ak je baš onak debela da se kotrlja po plaži.

Čim tijelo ima neku formu dvodijelni je bolji, nema veze ako nije skroz mršavo. A i trbuh pocrni

I ovo što 326 kaže - nema goreg feela nego kad ti se zalijepi mokar badić na trbuh..

Inače ja preferiram neke stijene, s frendicama.. pa topless.

Ovak na plaži dvodijelni.

Jednodijelni nisam obukla od 5. osnovne.
OK.... slažem se. dvodjelni je uvijek bolja opcija.
no ja pravim razliku izmađu bikinija i dvodijelnog.
I sama sam nosila dvodijelni. Prošle godine sam obukla bikini (sa 10 kg viška)... kako je bikini po prirodi jaaako mali... i ima vezice koje su se izgubile negdje u koži oko mojih bokova, na mojoj stražnjici se jedva nazirao ... hajmo to ovak reći... meni je to izgledalo očajno
Leeloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 12:41   #15
Quote:
na stranu to što su mi jednodijelni u principu ružni, užasan mi je onaj osjecaj kad izadeš iz vode a to se onak mokro i hladno polijepi po trbuhu
bas tako.

Dvodjelni.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 12:53   #16
dvodijelni

ali, žene, stanite! Pa nisu svi jednodjelni ružni! Ima tih jednodjelnih kraaaasnih, onako šminkerskih, finih, damskih...pa sa dekolteom do pupka, pa skroz zatvoreni ko topovi...pa sa nekim šminkerskim detaljima...
to su oni nit za kupanje nit za sunčanje nego za sjedit u bircu i pijuckat koktele...

naravno, nikad ne kupih nijedan jer nebum davala silne novce za badić koji je tak slabo funkcionalan

al kad bih si mogla priuštiti, obavezno bih nabavila takav jedan šminkerski pa + neki šešoar pa+ neke sexy japankice pa na azurnu obalu....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 13:38   #17
kak ste vi svi smješni...
kaj zato kaj nisam hajdi klum građe ne bi se trebala uopće pojavljivati na plaži ili nedajbože u dvodjelnom badiću, jer božemeprosti na svakoj plaži ima tabla na kojoj piše "one konzumentice ove plaže koje prelaze BMI za xxx isključivo se mogu pojavljivati u jednodjelnom kostimu"...
i koji će mi qurac skupi kostim kad za sitne pare mogu svaku sezonu ubost novi, drugi, ljepši, zanimljiviji i forniji bikini koji će ionako izdržati jednu sezonu...
imala sam i ja par liscinih ali te peripetije oko toga pa pazi di ću sjest da ga ne scufam, pa pazi ščim ga pereš da ga ne oštetiš, pa nemoj drito na sunce da ne izbljedi...ma daaaaj...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 13:44   #18
cikita pametno zbori. moja sestra prosle godine uopce nije nosila badic na more, samo jedne gace
e, to je stav. bravo stara
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 13:46   #19
Ma najljepše od svega je biti gol. Definitivno.
Ali baš i nije uvijek izvedivo. Recimo, kada vodim sina na gradsku plažu.
Najviše idem na neku udaljenu plažu gdje ima obučenih i golih, tamo ne nosim gornji dio. Nisam se još dovoljno opustila da se mogu saginjati gola.
Inače dvodjelni, a kada sam bila u drugom stanju sam nosila jednodjelni jer sam pročitala u nekoj knjizi da jako sunce smeta bebi u trbuhu.
ljutika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 13:58   #20
kakve veze ima dijete na plazi. pa nije nepristojno biti toples pred djecom.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.