Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2009., 21:00   #181
Kak' ne, ima ga. Ja sam danas onuda prolazio i još je tamo (i još prodaje užase ).
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 21:06   #182
Quote:
nyus kaže: Pogledaj post
Ja imam njihove teneisice cipele nebrojeno pari Nikad bolje nisam imala Nikada Najbolje i najudobnije tenisice ne smrdi noga mekane su stabilne su Preskupe su ali kad su na snizenju onda se isplati
meni su odlicne super koza i nista ne zuljaju Ima modela i bez loga
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 23:20   #183
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Ako se ne varam s vanjske strane je samo jedan Paciotti.. Mislim da je na mjestu onog s lijeve strane sad neka kladionica.
Outleti jako dobro posluju koliko sam skuzila, zadnji put kad sam isla vidjeti sto ima bila je nenormalna guzva. Ipak se ljudima isplati uzeti tenisice snizene s 1600 na 845kn!
Di je taj Outlet i jel imaju sad kakvo sniženje onih standardnih modela ? ak su 900 kn idem odmah
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 15:53   #184
Angry Paciotti outlet

Kupila sam u Paciottijevom outletu u Martićevoj nekoliko torbi. Na jednoj mi je već nakon par nošenja popucao remen jer je koža bila stara i rasušena. Međutim, kad sam danas došla reklamirati, oni su me tretirali ko da sam to sama potrgala, pokazali mi kako im na zidu piše da ne primaju zamjene i da reklamacije uzimaju samo pismenim putem. Da nek ostavim torbu, pa će kontaktirat šefa, a da ak ovaj to ne uvaži, torbu (od 299 kn) slat na vještačenje, pa da ak se ustanovi da sam sama uzrokovala štetu, da ću snosit troškove. Danas sam prvi put obukla i njihovu drugu torbu (isto Roberto Cavalli) koju sam platila 490 kn, kakti sniženu s 2450 kn, a da bih ustanovila da joj podstava na žepu uopće nije proštepana, već sve s nje konci odlaze. Međutim, nju mi nisu htjeli zadržat na reklamaciji, jer da mi možda ni ovu reklamaciju neće uvažiti! Kao da to jedno s drugim ima veze! Dobar im je štos! Kakva je to mogla bit torba od 2450 kn koja nije ni proštepana?! Očito prodaju samo škart, pa se svom silom osiguravaju! A nažalost sam bila kupila i još jednu od 299, sniženu s 2450 - i s nje su spale šljokice i sva se nekak ofucala!!!

Kaj mi savjetujete? Tak nekaj mi se u nizu godina kupnje još nikad nije dogodilo! A danas svi mijenjaju robu bez problema i uvažavaju reklamacije bez pogovora! Tamo sigurno više neću kupovat! A bila sam im vjeran kupac godinama!
__________________
Čuvaj se, sinko, strašnog Hudodraka, čeljusti što čapnu, kandži koje kvače! Čuvaj se ptice Zlamače ko vraga! Nemoj da ljusni Grlograb te nađe!
alica u zrcalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 16:01   #185
Htjela sam nazvati Društvo za zaštitu potrošača, ali više ne rade. A mislim ih prijaviti i na Državni inspektorat jer očito prodaju robu s greškom i kojekakav škart, a da to nigdje nije naznačeno, već se predstavljaju skupim početnim cijenama!
__________________
Čuvaj se, sinko, strašnog Hudodraka, čeljusti što čapnu, kandži koje kvače! Čuvaj se ptice Zlamače ko vraga! Nemoj da ljusni Grlograb te nađe!
alica u zrcalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 16:36   #186
Quote:
alica u zrcalu kaže: Pogledaj post
Kupila sam u Paciottijevom outletu u Martićevoj nekoliko torbi. Na jednoj mi je već nakon par nošenja popucao remen jer je koža bila stara i rasušena. Međutim, kad sam danas došla reklamirati, oni su me tretirali ko da sam to sama potrgala, pokazali mi kako im na zidu piše da ne primaju zamjene i da reklamacije uzimaju samo pismenim putem. Da nek ostavim torbu, pa će kontaktirat šefa, a da ak ovaj to ne uvaži, torbu (od 299 kn) slat na vještačenje, pa da ak se ustanovi da sam sama uzrokovala štetu, da ću snosit troškove. Danas sam prvi put obukla i njihovu drugu torbu (isto Roberto Cavalli) koju sam platila 490 kn, kakti sniženu s 2450 kn, a da bih ustanovila da joj podstava na žepu uopće nije proštepana, već sve s nje konci odlaze. Međutim, nju mi nisu htjeli zadržat na reklamaciji, jer da mi možda ni ovu reklamaciju neće uvažiti! Kao da to jedno s drugim ima veze! Dobar im je štos! Kakva je to mogla bit torba od 2450 kn koja nije ni proštepana?! Očito prodaju samo škart, pa se svom silom osiguravaju! A nažalost sam bila kupila i još jednu od 299, sniženu s 2450 - i s nje su spale šljokice i sva se nekak ofucala!!!

Kaj mi savjetujete? Tak nekaj mi se u nizu godina kupnje još nikad nije dogodilo! A danas svi mijenjaju robu bez problema i uvažavaju reklamacije bez pogovora! Tamo sigurno više neću kupovat! A bila sam im vjeran kupac godinama!

Mislim da tu nije ništa čudno, jer njihove torbe inače dođu preko 2500 kn, a ako si ih ti platila 300-500 kn onda znači da su to jakooo stari modeli i naravno došlo je do raspadanja jer je ta roba dosta dugo stajala. Torba je možda stara 4-5 godina, a toliko inače traje neka torba ako se češće nosi (počnu ispadati šljokice, izližu se ručke, počnu viriti konci, itd...). Često se dogodi i kod neke obuće (bilo koje marke) ako jako dugo stoji i ne nosi se da se guma skroz raspadne, tako da me onda ovo za torbu i ne čudi baš
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 16:49   #187
Quote:
artist*angie* kaže: Pogledaj post
Mislim da tu nije ništa čudno, jer njihove torbe inače dođu preko 2500 kn, a ako si ih ti platila 300-500 kn onda znači da su to jakooo stari modeli i naravno došlo je do raspadanja jer je ta roba dosta dugo stajala. Torba je možda stara 4-5 godina, a toliko inače traje neka torba ako se češće nosi (počnu ispadati šljokice, izližu se ručke, počnu viriti konci, itd...). Često se dogodi i kod neke obuće (bilo koje marke) ako jako dugo stoji i ne nosi se da se guma skroz raspadne, tako da me onda ovo za torbu i ne čudi baš
Pa ja imam Paciottijeve cipele i čizme stare po sedam godina, puno nošene i skoro su ko nove! A da podstava nije porubljena, to nema veze sa stajanjem. Pa kaj ti misliš da to onda nije razlog za reklamaciju ak se torba odmah raspadne?! Pa imam platnenih od sto kuna kaj ih nosim godinama i ko nove su! Pa lijepo su se oni osigurali! Imam i torbu od svoje bake, iz šezdesetih, i još je sasvim nosiva! Tristo kuna mi je jaaako puno za torbu koju sam obukla dva puta!

Pa ak i nije čudno, razlog je za reklamaciju. Ne mogu prodavat robu koja ne izdrži ni tri mjeseca kaj je zakonski rok za reklamaciju! Kaj mi savjetujete? Ak ju uzmu na vještačenje, ko zna da nekaj ne smuljaju, pa da popušim puno više od tristo kuna! Al to im i je fora s kojom idu!!!
__________________
Čuvaj se, sinko, strašnog Hudodraka, čeljusti što čapnu, kandži koje kvače! Čuvaj se ptice Zlamače ko vraga! Nemoj da ljusni Grlograb te nađe!
alica u zrcalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 17:06   #188
Quote:
alica u zrcalu kaže: Pogledaj post
Pa ja imam Paciottijeve cipele i čizme stare po sedam godina, puno nošene i skoro su ko nove! A da podstava nije porubljena, to nema veze sa stajanjem. Pa kaj ti misliš da to onda nije razlog za reklamaciju ak se torba odmah raspadne?! Pa imam platnenih od sto kuna kaj ih nosim godinama i ko nove su! Pa lijepo su se oni osigurali! Imam i torbu od svoje bake, iz šezdesetih, i još je sasvim nosiva! Tristo kuna mi je jaaako puno za torbu koju sam obukla dva puta!

Pa ak i nije čudno, razlog je za reklamaciju. Ne mogu prodavat robu koja ne izdrži ni tri mjeseca kaj je zakonski rok za reklamaciju! Kaj mi savjetujete? Ak ju uzmu na vještačenje, ko zna da nekaj ne smuljaju, pa da popušim puno više od tristo kuna! Al to im i je fora s kojom idu!!!
Možda su to i neke kopije pa nisu dobro urađene, ili su nošene, a možda je i neki deseti razlog. Što se tiče reklamacije to se slažem da bi ih trebala tužiti, ili jednostavno doći kod njih i ponoviti im koji je problem i da ako ništa ne poduzmu slijedi tužba, i to lijepo kažeš šefu ili tko je već tamo jedan od glavnijih. I bilo bi dobro da imaš račune kod sebe da se može vidjeti da su tek nedavno kupljene.
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 20:09   #189
Quote:
artist*angie* kaže: Pogledaj post
Možda su to i neke kopije pa nisu dobro urađene, ili su nošene, a možda je i neki deseti razlog. Što se tiče reklamacije to se slažem da bi ih trebala tužiti, ili jednostavno doći kod njih i ponoviti im koji je problem i da ako ništa ne poduzmu slijedi tužba, i to lijepo kažeš šefu ili tko je već tamo jedan od glavnijih. I bilo bi dobro da imaš račune kod sebe da se može vidjeti da su tek nedavno kupljene.
Lako moguće da su kopije!

Ovu torbu s potrganom ručkom su zadržali, rekli su mi da će se javiti navečer, a do sad mi se nitko nije javio! A nemam nikakvu potvrdu da sam im torbu ostavila, samo račun. Sto put sam tak ostavljala robu, al se nisu nigdje ni ponijeli ovak ko do sad, pa me malo strah.

Tražila sam broj Paciottijevoj outleta u Martićevoj, al ga nigdje nema, ni na informacijama ga nemaju prijavljenog. Našla sam neki broj pod Trgovina Micam d.o.o. koji vodi Paciotti dućane u Zagrebu, al se nitko ne javlja! A vlasnik je neki Mirzad Međedović . A na drugom mjestu piše kontakt osoba Adžija Tafiloski. Pa onda Hadžija Halidović. A ja nisam vjerovala kad su mi govorili da te Paciottice kod nas proizvode u Bosni! .

Jel ima ko kakav broj? Ja sam našla 01/4670580. Ni na računa nema nikakvog telefona, a tvrtka nema ni e-mail! Sve sam presurfala! Eto ti transparentnosti!
__________________
Čuvaj se, sinko, strašnog Hudodraka, čeljusti što čapnu, kandži koje kvače! Čuvaj se ptice Zlamače ko vraga! Nemoj da ljusni Grlograb te nađe!

Zadnje uređivanje alica u zrcalu : 20.07.2011. at 20:37.
alica u zrcalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 21:34   #190
Ja mislim da je sva ta roba u Hrvatskoj falšona. Ne samo Pacciotti nego općenito. Ja imam tu sreću da svu takvu markiranu "robu" kupujem vani i kvaliteta, dizajn i modeli su neusporedivi. Oni očito ovdje prodaju škart ili u najboljem slučaju ono što im vani ne ide. A da je torba i 5 god stara ne bi se raspadala da je original.....
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 22:51   #191
Ta "marka" je takav trash da je to strava. To furaju cajkaši , cigani i albanci brijem... Pogledajte Prada modele pa cete vidjeti sto su ljepe tenisice ili cipele..
__________________
Sarah Jessica Parker blog
Arden is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 12:07   #192
Zvala sam Društvo za zaštitu potrošača i oni su rekli da su već čuli za Trgovinu Micam koja u nas drži Paciotti i da su na lošem glasu, očito po fejkovima, i da nikako nisam smjela ostaviti kod njih torbu bez potvrde kad imaju takav bezobrazan odnos prema kupcu! Da nek ih prijavim na Državni inspektorat i nikad više kod njih ne kupujem! A da to kaj su mi rekli da je pismena reklamacija automatski i zahtjev za vještačenjem koje sama snosim, ukoliko se kaže da je greška nastala mojom krivnjom, bullshit i samo pokazuje njihov odnos prema kupcu i zastrašivanje! Da se ide na vještačenje tek kad se baš podnese zahtjev za sudsko vještačenje ili na Sudu časti!!!

Pa vi još kupujte u Paciottija!!!

Sad mi više nije ni samo do love, već je to stvar osjećaja za pravdu!
__________________
Čuvaj se, sinko, strašnog Hudodraka, čeljusti što čapnu, kandži koje kvače! Čuvaj se ptice Zlamače ko vraga! Nemoj da ljusni Grlograb te nađe!
alica u zrcalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 20:33   #193
Thumbs down

Vratili su mi novce za dvije torbe, treća nije imala očiglednu grešku, al je sva sfucana, a tek je dva tjedna kak sam ju kupila. Al pazite ovo: vele oni meni da kaj sam ja uznemiravala njihove radnike i da su oni MENI izašli u susret ko da nije njihova greška!!! I pritom bahatom gestom pokaže na ceduljicu na zidu, kao, moglo je proći i da ide pismenim putem, pa da ja snosim troškove!!! A besramno lažu, kak su mi rekli i u Društvu za zaštitu potrošača!!! Ja baš nisam od jučer i u nizu godina kupnje još mi se NIKAD ovak nekaj nije dogodilo!!! I još mi vele da torbe nisu bile takve kad su kupljene i da nek ne dolazim više u njihov dućan!!! Naravno da to nisam niti namjeravala, al pazi bezobrazluka neviđenog!!! Mislim ih svejedno prijaviti državnom inspektoratu, nije mi jasno da se jedna prodavačica prema kupcu može tak odnositi, a još je i njihova greška!!! Besramno je bila bezobrazna, a sve s nekim ljigavim osmjehom!!! Trebala sam ju baš pitati za ime i funkciju!
__________________
Čuvaj se, sinko, strašnog Hudodraka, čeljusti što čapnu, kandži koje kvače! Čuvaj se ptice Zlamače ko vraga! Nemoj da ljusni Grlograb te nađe!
alica u zrcalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 10:38   #194
Draga Alica u zrcalu pošto posjedujem toliko cavallijevih torbi iz istog dućana mogu samo pohvaliti robu a i prodavačice koje su već godinama iste i super super ljubazne...a što se tiče vas tri torbe ste kupili i sve tri ste vratili na reklamaciju....toliko o vama...komentari su suvišni
Pačotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 18:59   #195
Jel taj čezare pačoti još uvijek "in" što se tiče cipela?
Red Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 18:33   #196
su ovo kopija ili?

http://www.njuskalo.hr/zenske-cizme/...-oglas-6091477

svidja mi se ovaj detalj odozada,nisma nikad njhove imala ni en volim spicaste inace. kaze zena d aih je u importanneu uzela..

any ideas?
__________________
"Carry out a random act of kindness, with no expectation of reward, safe in the knowledge that one day someone might do the same for you."
Lady-Diana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:57.