Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2017., 22:16   #41
Možeš sve instalirati- MIUI je samo "tema" poput Samsungovog TouchWiza, HTC-ovog Sensea, ...
Mislim, ima i nekih stvari drugačije napravljenih (ima neke postavke kojih nema na stock Androidu i obrnuto) no to ne utječe na mogućnost instalacije aplikacija.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 05.05.2017., 10:10   #42
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Možeš sve instalirati- MIUI je samo "tema" poput Samsungovog TouchWiza, HTC-ovog Sensea, ...
Mislim, ima i nekih stvari drugačije napravljenih (ima neke postavke kojih nema na stock Androidu i obrnuto) no to ne utječe na mogućnost instalacije aplikacija.
hvala na odgovoru...al opet citam iskustva ljudi koji imaju taj mob pa navode da se gubi signal na GPS-u,pa ne radi ovo,pa ono (za svaki problem nesta treba instalirati a mob je novi)...taj mob prvenstveno kupujem zbog dobre baterije i vazan mi je GPS zbog Strava-e,Runtastica i slicnih aplikacija.imao sam neugodno iskustvo sa novim Meizu M2 note i nekako me strah opet uzeti kineza iako su ovi provjereno sigurni
Vick#7 is offline  
Old 05.05.2017., 10:42   #43
Mogu potvrditi da na Redmi 3 nema nikakvih problema sa GPSom. Dapače.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Old 05.05.2017., 11:36   #44
Quote:
Vick#7 kaže: Pogledaj post
hvala na odgovoru...al opet citam iskustva ljudi koji imaju taj mob pa navode da se gubi signal na GPS-u,pa ne radi ovo,pa ono (za svaki problem nesta treba instalirati a mob je novi)...taj mob prvenstveno kupujem zbog dobre baterije i vazan mi je GPS zbog Strava-e,Runtastica i slicnih aplikacija.imao sam neugodno iskustvo sa novim Meizu M2 note i nekako me strah opet uzeti kineza iako su ovi provjereno sigurni
e evo odmah da ti kazem mogu potvrditi probleme sa GPSom. Kupio mob prije neka dva dana.

Runkeeper koristim stalno gubio signal. ali evo instalirao sam aplikaciju sa google playa Gps locker i sada radi najnormalnije. Danas sam po oblacnom trcao i nije gubio signal.

inace baterija je super i za svakodnevnu upotrebu radi odlicno.

najveci meni problem je kamera koja je ocajna.

uglavnom izgubis jedan dan dok sve naredis, ali nakon toga mi se cini da je ok mobitel za te novce. osim ako ti je bitna kamera nemoj ga ni slucajno kupiti.
Hrvoje_os is offline  
Old 05.05.2017., 12:06   #45
Ček...na Redmi 4 Prime je očajna kamera?
Ja nisam pre zahtjevan kaj se toga tiče, ali na mom Redmi 3 su slike super. I kad ih prebacima na računalo. HDR odlično radi. Ima fotki koje na auto postavkama izgledaju bolje nego ženin Sams S5, isto na auto...
Za mobitel od hiljadu kn, meni je fotić na mom pre dobar.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Old 05.05.2017., 12:09   #46
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Ček...na Redmi 4 Prime je očajna kamera?
Ja nisam pre zahtjevan kaj se toga tiče, ali na mom Redmi 3 su slike super. I kad ih prebacima na računalo. HDR odlično radi. Ima fotki koje na auto postavkama izgledaju bolje nego ženin Sams S5, isto na auto...
Za mobitel od hiljadu kn, meni je fotić na mom pre dobar.
ja sam prije ovog moba imao LG G3, žena ima samsung A5 2016. ove slike na redmi note prema ovima su kao da si uzeo mobitel od prije 10 godina. znaci ne da nisu ni blizu nego uzas uzas da ne moze biti gore.

a aplikacija od kamere je kao iz srednjek vijeka. prvo svaki puta kada udjes HDR je iskljucen. isto tako i blic nije na auto nego off. to je veliki problem jer cim je ista malo tamnije znaci oblacno ili slicno slike ispadnu jos gore.
onda glasovno snimanje na LG si morao reci cheese ili smille ili nesto tako. ovdje sta got kazes on slika. dakle ti pricas on cijelo vrijeme slika. strasno.

neznam dali ima neka bolja app za to, ali ovo je ocajno, a koliko sam citao sa ovom aplikacijom najbolje ispadnu slike.
Hrvoje_os is offline  
Old 05.05.2017., 14:10   #47
Pa probaj napravit hard reset telefona ili stavit neki normalan rom (za slučaj da je gore neki kuhani)...jer ovo kaj si napisal su dječje bolesti, koje se velikom većinom rješavaju hard resetom
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Old 05.05.2017., 19:43   #48
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Pa probaj napravit hard reset telefona ili stavit neki normalan rom (za slučaj da je gore neki kuhani)...jer ovo kaj si napisal su dječje bolesti, koje se velikom većinom rješavaju hard resetom
Sorry govorim o redni Note 4x
Hrvoje_os is offline  
Old 06.05.2017., 18:48   #49
Nema veze o kojem govoriš. Probaj hard reset.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:52.