Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2017., 15:52   #1281
Quote:
Maca. kaže: Pogledaj post
Jednom sam silom prilika usla u wc poslije zene koja godinama pije aloju.
Jbt zivot da te jebo!!!
Kad tad ne crkoh, necu nikad.
Kaj to smrdi?

A ja kad pojedem sparoge, ne zelim ici na wc (No 1) u fitnesu, jer me sram da ne bi netko bas taman iza mene morao.

Inace, iza nekih zena je pak meni nemoguce ici, jer ostave smrad neopranih, a smrdljivih privatnih dijelova.
Hannah 3 is offline  
Old 23.06.2017., 15:57   #1282
Neki dan sam izasla iz H&M-a jer mi je smrdilo u svlacionicama. Docekala sam red za uci, usla, cak usla i u kabinu, ali nisam mogla.
Nije mi se dalo ni izvidjeti stanje na nekom drugom katu.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 23.06.2017., 16:58   #1283
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Eh da. Babe imaju neki specifičan sniff, neko vrijeme sam vjerovala da sve koriste isti smrdljivi parfem/nešto. Što se može učiniti po pitanju mirišljavijih enzima? ne želim da moji enzimi krenu smrdjeti
možeš porazgovarati s metabolizmom da radi s 80 kao da mu je 30

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
...a fina žena.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 23.06.2017., 17:34   #1284
A ima i ljudi ciji (cak i friski) znoj jezivo smrdi.
Jedno vrijeme je na mjesto gdje odlazim na masazu dolazio jedan gospodin koji se tamo tusirao neposredno prije masaze, legao bi na stol i odmah se krenuo znojiti tako smrdljivo, da se smrad osjecao u citavom salonu.
Al zbilja za zrigat se.
Cure su palile mirisne svijece, spricale zrak. Nista nije pomagalo, kazu da su se gusile.
Covjek se ispricavao, govorio da mu je neugodno, da se tUsira, pere, dezodorira...
Hannah 3 is offline  
Old 23.06.2017., 18:53   #1285
Nisu mi jasni ljudi koji uživaju u vrlo redovitom praćenju vremenske prognoze. Mislim na one koji svakodnevno po nekoliko puta odlaze na specijalizirane stranice i čitaju izvještaje o trenutnoj situaciji i sva silna predviđanja vremena, usput redovito komentiraju informacije koje su tamo pronašli i tlače s tim ljude u svojoj blizini.
Ima li taj poremaćaj ime?
-LittleWing- is offline  
Old 23.06.2017., 19:01   #1286
Quote:
-LittleWing- kaže: Pogledaj post
Nisu mi jasni ljudi koji uživaju u vrlo redovitom praćenju vremenske prognoze. Mislim na one koji svakodnevno po nekoliko puta odlaze na specijalizirane stranice i čitaju izvještaje o trenutnoj situaciji i sva silna predviđanja vremena, usput redovito komentiraju informacije koje su tamo pronašli i tlače s tim ljude u svojoj blizini.
Ima li taj poremaćaj ime?
moj otac pasionirano prati sve vremenske prognoze, i kad ja kažem koliko je bilo kod mene u zagrebu, protuargumentira me da je zagreb bio toliko i toliko, rekli na vijestima
ko da se sprema na ne znam što sutra i u idućih par dana, sunce, vjetar, oblaci, naš grad, dio hrvatske di smo, pa za svaki slučaj i okolica. i dobar dio rodbine, također
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 23.06.2017., 19:31   #1287
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
...a fina žena.
Lol.

Postoji li neka dobra aplikacija koja će mi vratiti izbrisane prahistorijske slike na mobitelu?
piki is offline  
Old 23.06.2017., 23:08   #1288
Još ste na smradovima? Imam prigodno pitanje.

Jel serete na poslu?
My Name Is... is offline  
Old 23.06.2017., 23:36   #1289
Ako treba, naravno. Nisu mi jasni ljudi koji mogu nuždu obavljati samo doma i ako odu negdje, ne seru po tjedan dana.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 23.06.2017., 23:38   #1290
Nije li postojala neka takva tema?
Ima serača koji baš moraju srati baš prije nego se ide doma, onda kada većina ide pišnut. Ti su redovni i uvijek isti. Mrzim ih dosta jako.
Odgovor je - ne, metabolistički sat mi je drugačije narihtan.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 24.06.2017., 00:02   #1291
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Ako treba, naravno. Nisu mi jasni ljudi koji mogu nuždu obavljati samo doma i ako odu negdje, ne seru po tjedan dana.
Ta sam. Moram isprazniti nastambu od ljudi koji nisu moja obitelj prije nego mogu obaviti number 2. Kod mene na poslu ljudi kenjaju i to smrdi. Al ne vidim da je ikome bed zbog toga. Ja se porihtam da to napravim prije posla ili trpim.

Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Mrzim ih dosta jako.
Zašto?
My Name Is... is offline  
Old 24.06.2017., 00:07   #1292
drugačije mi radi unutarnji sat. kad je sila, sila je, ali mislim da sam na svim poslovima sveukupno kakila valjda manje od 10 puta.
ne mogu se opustiti.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 24.06.2017., 00:40   #1293
Na poslu nisam nikad, koliko pamtim, ali mi se nekad prisere (ajme o cemu mi pisemo) u supermarketu, pogotovo ako sam medju nekim uskim policama.
Tako mi se redovito znalo dok sam cesce boravila sa muzem u CH, bas u supermarketu, i to medju policama s kozmetikom bi me spopalo sranje.
Sreca pa su im WC-i cisti, pa trk po mokri wc papir, ako ga nisam vec imala kod sebe, pa na kasu i na wc.
I u robnoj kuci me znalo.

Ali u Zagrebu mi se nikad u supermarketu nije. Samo tamo. Cudno.
Mojoj frendici se svaki put sere u Avenue Mallu.

Jebena tema.
Hannah 3 is offline  
Old 24.06.2017., 01:18   #1294
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
i to medju policama s kozmetikom


Pardon, ne znam zašto mi je ovo toliko zabavno.
__________________
I’m a trainwreck of a human being, but I’d make a good cat.
Sloppy is offline  
Old 24.06.2017., 03:44   #1295
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Na poslu nisam nikad, koliko pamtim, ali mi se nekad prisere (ajme o cemu mi pisemo) u supermarketu, pogotovo ako sam medju nekim uskim policama.
Tako mi se redovito znalo dok sam cesce boravila sa muzem u CH, bas u supermarketu, i to medju policama s kozmetikom bi me spopalo sranje.
Sreca pa su im WC-i cisti, pa trk po mokri wc papir, ako ga nisam vec imala kod sebe, pa na kasu i na wc.
I u robnoj kuci me znalo.

Ali u Zagrebu mi se nikad u supermarketu nije. Samo tamo. Cudno.
Mojoj frendici se svaki put sere u Avenue Mallu.

Jebena tema.
meni ovo zvuci ko zavjera propizvodjaca wc papira.
Colospa Retard is offline  
Old 24.06.2017., 08:01   #1296
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Na poslu nisam nikad, koliko pamtim, ali mi se nekad prisere (ajme o cemu mi pisemo) u supermarketu, pogotovo ako sam medju nekim uskim policama.
Tako mi se redovito znalo dok sam cesce boravila sa muzem u CH, bas u supermarketu, i to medju policama s kozmetikom bi me spopalo sranje.
Sreca pa su im WC-i cisti, pa trk po mokri wc papir, ako ga nisam vec imala kod sebe, pa na kasu i na wc.
I u robnoj kuci me znalo.

Ali u Zagrebu mi se nikad u supermarketu nije. Samo tamo. Cudno.
Mojoj frendici se svaki put sere u Avenue Mallu.

Jebena tema.
Isuse to se meni i sestri prije redovno dogadjalo u razgledavanju velikih ducana
Ono grasci znoja bi nas oblili iako mi inace nikad nije bas takva sila. Al istrpile smo svaki put, ne podnosim kenjat na takvim mjestima.
Pizdile smo zbog toga, vec smo unaprijed pocele planirat obavezno se pokenjat prije sopinga!!
barefoot is offline  
Old 24.06.2017., 08:11   #1297
Zadrazavate stolicu 9+ sati?
Nisam strucnjak, ali znam da se kod beba jako pazi na to i nastoji ih se oducit pa pretpostavljam da nije bas zdravo?
Sto kad idete poslije posla jos negdje?
Sto kad idete na jednodnevni sluzbeni put?

#teamidemdvatriputadnevnonaposlu
#nesmrdiimamoprozoriosvjezivaczraka
Flying Buttress is offline  
Old 24.06.2017., 08:20   #1298
Ne zadrzavam inace. Kakam svako jutro prije posla i to mi je taman, poslije vise ne trebam. Osim kad me ovako zaskoci iza polica ducana

Kad idem na visednevno putovanje, prvih par dana traje prilagodba i teze ide, dalje normalno.
barefoot is offline  
Old 24.06.2017., 08:47   #1299
Nije zdravo zadrzavati. Ako te ulovi na poslu, pičiš kući, putem izrices molitve i budes pametniji drugi put.

Ako mislite da osvjezivac zraka prikrije smrad dreka, grdno se varate. kad se to dvoje pomijesa, majko mila. Krepat
My Name Is... is offline  
Old 24.06.2017., 09:18   #1300
Sama sam u uredu,imam svoj wc,pa mogu kad hoću.
mavita is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.