Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2017., 09:21   #1
Što odabrati poslije Nexus 4?

Bok,imam nexus 4 i stvarno nije loš mobitel što se tiče performansi,2gige rama,16gb memorije(nisam je nikad ni napunio..)procesor tako tako.E ono šta me smeta je random reset,ugasi se sam od sebe,ne probudi me alarm u jutro npr. zbog toga,nekada ne čujem sugovornika, strašno se grije,a kada se zagrije onda se automatski procesor uspori,baterija je kriminalno loša...Start tipke ne rade osim u jednom polozaju,(na koso.. strava)uglavnom trebam novi mobitel.
Ono sto tražim od mobitela je da ima dobru kameru,dobru bateriju,dobar zaslon,bar 3 gb rama. Već 2 dana gledam recenzije,čitam po forumu iskustva i nezz,svaki mob ima neš dobro i loše,ne znam koji da odaberem .
Gledao sam moto z/force,samsung s7,nokia6,sony z5,nexus5/6.Svi ti mobiteli su ustvari dosta stari(god-dve,osim nokie), a ja bi ipak da imam za mob jos neki suport 2-3 godine,ovaj nexus je zadnji update imao valjda prije 15mjeseci,pomozite razmišljanjem i prijedlozima
bisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 10:56   #2
na forumu ima mnogo preporuka i mogao si pronaći nešto
Skydisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 11:42   #3
možda pričekat OnePlus 5.
20.6 će ga predstavit.ako ti se ne da čekat ,OnePlus 3T je jako dobra opcija.
stock android,Amoled ekran,dobra kamera i baterija,izuzetno brz i optimiziran sa 6GB RAM-a+SD821...
osobno imam OP3 i preporučio bi ga svakome,a posebno kad imaš Nexus 4 pa i sa OnePlus ostaješ na stock androidu.potvrđeno je da će dobit Android O,a i ažuriranja su na mjesečnoj bazi,tako da si siguran...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 16:32   #4
Evo nakon još malo gledanja i razmišljanja zapeo sam na dva moba,samsung s7edge ili sony xperia xz,oba za oko 3 k kuna,ima sam samsunga u ruci,super je zbilja i sviđa mi se,ali bi rađe sony,makar ima manje rama,oneplus5 ce biti skup u tri lepe,a ja mislim dati do oko 3 kile kuna.Ima li xz nekih mana ili razlog da ga ne uzmem,teško šta na hrvatskom nađem,na stranim forumima su ili fanboy ili ga mrze iz dna duše.
bisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 01:01   #5
Quote:
bisi kaže: Pogledaj post
Evo nakon još malo gledanja i razmišljanja zapeo sam na dva moba,samsung s7edge ili sony xperia xz,oba za oko 3 k kuna,ima sam samsunga u ruci,super je zbilja i sviđa mi se,ali bi rađe sony,makar ima manje rama,oneplus5 ce biti skup u tri lepe,a ja mislim dati do oko 3 kile kuna.Ima li xz nekih mana ili razlog da ga ne uzmem,teško šta na hrvatskom nađem,na stranim forumima su ili fanboy ili ga mrze iz dna duše.
Ima, relativno kraće trajanje baterije u odnosu na spomenute, ali isto tako zbog QNOVO inovacije i dulji životni vijek i više punjenja nego ostali.
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:08.