Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2008., 18:59   #81
POSJETITE NOVI PORTAL

Lijepi pozdrav u ime ekipe Auto-Moto-Test-a.

Otvorili smo novi auto-moto-portal pa Vas molim da nas posjetite i komentirate kako Vam se sviđa. Upisujte kritike i komentirajte što nedostaje.
Ukoliko želite testirati koje vozilo ili dogovoriti test vožnju slobodno nam se obratite. Mi smo ovdje da bismo pružili informaciju Vama. rubrike su brojne i zanimljive. Uz Vašu pomoć portal će biti još bolji.

Želite li biti na izvoru informacija upisite
http://www.automototest.hr

izbor za miss nam je na stranici
http://www.automototest.hr/index.php?categoryId=48

Hvala Vam lijepo
Urednik
 
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 11:01   #82
Imam N 95 pravu i dual copy N 95. Naravno da se ne mogu uspoređivati, ali sam oduševljen sa nekim pojedinostima koje copy pruža, a toga nema na N95. Nemogu zamislit da je Kinez to napravil.....i ugradil
barci5555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 19:21   #83
Da, ja sam isto kupio n95 kod cro-gsm.pondi.hr
super uredaj, odlicno su ga napravili!!
crnjak_xrace is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 11:12   #84
Ljudi osobno sam imao copy n95 u rukama i mob je zakon. u isti cas rade obje kartice sinkronizirano. za te pare je best buy
issey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 16:56   #85
Sve više me fascinira...video možeš kadar spremiti u fotke pa to postaviti za pozive i to velika slika...nije loše... dvije kartice super rade itd
barci5555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 10:03   #86
d880 duos, 3.15mpx, samsung... nema greske, nebi se dvoumio... prije to nego kineza nekog ... pa svi govorite da je mrak a svakom nekaj steka
McLaren111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 13:52   #87
Ako netko koristi Samsung D880 duos bilo bi lijepo da nam veli svoje dojmove !
1.Kor.13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 09:59   #88
da da hitno
McLaren111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 19:49   #89
mozete li mi reci proizvodata tih kineskih mobitela
gogi96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 23:18   #90
ne radi linkk na cro gsm pondi... Citam malo o tom fonu copy n95 i zanima me ima li gps i kako funkcionira stvar s 2 kartice, pogotovo ako imas poziv na oba broja, je li isto kao kad imas poziv na cekanju? Mogu li se staviti karte za navigaciju i kolika je memorija fona? Svojevremeno su se bila pojavila rjesenja da se mogu umetnuti 2 sima, ali samo jedan od ta 2 je mogao biti aktivan. Koliko vidim da su tu aktivna oba cijelo vrijeme. A to su takvi uredjaji, ili je moguce da se u bilo koji fon uguraju 2 kartice (u sto cisto sumnjam jer je 1 prijamnik i 1 odasiljac, sto znaci da moze biti aktivan samo 1 sim)
__________________
U potpunosti se slažem sa svim svojim neizgovorenim rečenicama
motofun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 14:04   #91
ovdje imate veliki izbor mobitela
dual sim i drugih

http://www.specialphones.eu/en/store/hot
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 13:28   #92
link od cro gsm-a ne radi, jel zna netko dal su promijenili adresu ili ak netko ima neki, bilo kakvi kontakt sa njima pa da ga podijeli sa nama...

LP

edit: zaboravih pitat, što znači dual-sim both online, znam da je to bila mana na cect N95 (samo jedna sim kartica je bila online) i da je to ispravljeno sa novijim modelom cect N95+?
__________________
ˇ^
Accu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 11:14   #93
bili su na sopotu, vise ne rade...
crnjak_xrace is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 23:21   #94
Samsung D880

Pozdrav svima, evo desetak dana koristim ovaj mobitel, i mogu reci da je aparat jako dobar. Obadvije kartice (tele 2 kao primarna i T-com kao sekundarna) rade savrseno,Kad hocete uputiti poziv sa primarne kartice, jednostavno uđete u imenik i birate broj, a ako hocete uputiti poziv sa sekundarne kartice jednostavno
na ljevoj bocnoj strani aparata (iznad tipke za glasnocu) stisnete tipku za izbor druge sim kartice i opet uđete u imenik od te sim kartice i zovete. Svaka kartica ima svoj zasebni telefonski imenik. Na displeju vidite tko Vas zove i na koji broj (karticu). Tri megapiksela fotoaparat sa brdom funkcija (od izbora jacine svjetla,
slikanja u mraku, okvira za slike,mogucnosti izoblicenja slike itd.).Nesto malo orginal usnimljenih melodija, mozete sami izabrati ton poruke (mora biti u mp3 formatu),FM radio sa RDSom, MP3 plejer,blutut,kalendarom i jos podosta toga. Baterija od 1200mah drzi tri do cetri dana ovisno o koristenju aparata. Evo toliko u par rijeci o tom aparatu. Ah da cijena 1800kuna preko oglasnika.pozdrav
prigorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 11:26   #95
Pozdrav ekipi!
Evo ja sam dobio dvije kopije iPhone-a.
Prvi je HiPhone - najvjernija kopija iPhonea, doista vanjski izgled je 99% sličan iPhoneu, kvalitetno izrađen, evo recenziju njega možete vidjeti ovdje.

Drugi je Cect 599 neliči baš kao HiPhone ali ima neke zanimljive multimedijalne mogućnosti kao shake kontrolu kod premotavanja u playeru, senzora koji automatski preokrene sliku i sl. Evo napisao sam recenziju o njemu koju možete pogledati ovdje.
__________________
>>> Sve o mobitelima
RedkinG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 13:50   #96
KAo prvo ova stranica cro-gsm.pondi.hr ne postoji. Cekajte ja nerazumijem to su ko neke kopije normalnih mobitela kao što su nokija, samsung...Zanima me gdje ih u Hrvatskoj kupit i koliko koštaju i jesu li dobri. Ja sam na googlu nasao samo srpske stranice http://www.2simbg.com/index.php
Dominik3333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 18:09   #97
Dobri su ljepi ,jeftini ali kada rikne običan zvučnik ..možeš ga baciti jer nema djelova Kini
a kamoli u HR..dok radi radi...
intro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 20:57   #98
Evo za one koji se žele informirati o ovim telefonima već se nakupilo par recenzija, a biti će ih još. Što se tiče kvaova ima boxova koji rješavaju neke stvari, zapravo većina ih je softverske prirode.
__________________
>>> Sve o mobitelima
RedkinG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 00:48   #99
zna li tko kako maknuti ikonice s ekrana fake N95? ima ih previše...
HrvojeR is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 21:03   #100
dual sim

moze li mi netko pomoci!!??? kupio sam dual sim mobitel replika nokia 5310, pokusavam pokrenuti mp3,slikanje,snimanje govora itd.ali ne mogu jer mi pise citiram:insert storage card, sto bi u prijevodu znacilo umetni micro sd karticu,ali... ona je vec unutra i formatirao sam je i dalje nece nista. pa bih vas molio za par savjeta, unaprijed zahvaljujem
casper24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:50.