Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2008., 16:37   #1
Smrzavanje rajčica i paprike

pomoć,

imam previse rajčice i paprike i neću je stići potrošiti prije neg propadne.. pa razmišljam da je smrznem , al nisam sigurna dal ih trebam blanširati, ili samo oprati i narezati te spakirati ??

shangolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 17:04   #2
možeš ih svakako smrzavati i relativno su OK, ne navuku miris kak neko drugo povrće
paprike samo očistiš i opereš pa smrzneš za neko kasnije punjenje
paradajz cijeli, pa ga smrznutog samo naribaš u jelo koje kuhaš
jedno i drugo možeš narezati, spakirati u porcije za jelo i tak friško smrznut
a možeš i zdinstat s lukom i imaš kasnije već gotovo jelo
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 17:59   #3
Quote:
shangolino kaže: Pogledaj post
pomoć,

imam previse rajčice i paprike i neću je stići potrošiti prije neg propadne.. pa razmišljam da je smrznem , al nisam sigurna dal ih trebam blanširati, ili samo oprati i narezati te spakirati ??


1) svjeze, samo oprano.... paradajz cijeli, paprike prerezem na pola i ocistim
2) u jesen kupim puno luka, mrkve, paprike, paradajza pa jedan cijeli dan sjeckam, pirjam, mijesam i na karju dana spremim hrpu finog umaka koji kasnije kroz zimu samo prekuham i koristim ili kao podlogu za neka jela ili kao umak uz rizu ili tjesteninu
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 19:10   #4
obožavam crvene rog paprike ispeći na roštilju pa onda na salatu --> paprike začinim sa češnjakom, maslinovim uljem i octom....uvijek napravim puno toga tak da ostatak zamrznem (po par komada u svaku vrećicu pa kad mi se jede salata, samo ih odmrznem i začinim)

obične paprike samo oprati, očistiti od sjemenki i zamrznuti...kasnije budu super za punjene paprike s mljevenimm mesom
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 19:26   #5
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
2) u jesen kupim puno luka, mrkve, paprike, paradajza pa jedan cijeli dan sjeckam, pirjam, mijesam i na karju dana spremim hrpu finog umaka koji kasnije kroz zimu samo prekuham i koristim ili kao podlogu za neka jela ili kao umak uz rizu ili tjesteninu
Ja isto ovo, prava stvar, to u stvari dodje sataras

Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
obožavam crvene rog paprike ispeći na roštilju pa onda na salatu --> paprike začinim sa češnjakom, maslinovim uljem i octom....uvijek napravim puno toga tak da ostatak zamrznem (po par komada u svaku vrećicu pa kad mi se jede salata, samo ih odmrznem i začinim)
i ovo isto
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 20:16   #6
odlično.. hvala vam puno na brzim odgovorima... a još samo da pitaM , radila sam filane paprike, pa mi je ostalo malo mesa s rizom pomijesano, pa nisam sigurna dal to mogu zamrznuti ili moram izdinstati pa smrznuti ili cak sam mislila tu smjesu napuniti u tikvic ili paradajz ili mozda krumpir ??? nisam nikad smrzavala pa ne znam ,.. hvala vam unaprijed
shangolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 23:53   #7
Quote:
shangolino kaže: Pogledaj post
odlično.. hvala vam puno na brzim odgovorima... a još samo da pitaM , radila sam filane paprike, pa mi je ostalo malo mesa s rizom pomijesano, pa nisam sigurna dal to mogu zamrznuti ili moram izdinstati pa smrznuti ili cak sam mislila tu smjesu napuniti u tikvic ili paradajz ili mozda krumpir ??? nisam nikad smrzavala pa ne znam ,.. hvala vam unaprijed
Ja ti to sve fino napravim, skuham, potrpam u zdjelice, fino raspodjelim za rucak, dva, koliko vec ima i u zamrzivac.
Tako uvijek imam nekoliko jela za rucak, samo izvadim iz zamrzivaca i to je to.
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 00:41   #8
Quote:
shangolino kaže: Pogledaj post
pomoć,

imam previse rajčice i paprike i neću je stići potrošiti prije neg propadne.. pa razmišljam da je smrznem , al nisam sigurna dal ih trebam blanširati, ili samo oprati i narezati te spakirati ??

skuhaj salsu i zamrzni je,a papriku očisti i zamrzni.
__________________
isprovociran,ispljuvan al nedam se
daklu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 01:19   #9
Quote:
shangolino kaže: Pogledaj post
odlično.. hvala vam puno na brzim odgovorima... a još samo da pitaM , radila sam filane paprike, pa mi je ostalo malo mesa s rizom pomijesano, pa nisam sigurna dal to mogu zamrznuti ili moram izdinstati pa smrznuti ili cak sam mislila tu smjesu napuniti u tikvic ili paradajz ili mozda krumpir ??? nisam nikad smrzavala pa ne znam ,.. hvala vam unaprijed
ne znam bas za smrzavanje sirove rize

al skuhaj cufte pa njih zamrzni kuhane
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 02:14   #10
Quote:
shangolino kaže: Pogledaj post
pomoć,

imam previse rajčice i paprike i neću je stići potrošiti prije neg propadne.. pa razmišljam da je smrznem , al nisam sigurna dal ih trebam blanširati, ili samo oprati i narezati te spakirati ??

svo povrće je prije zamrzavanja potrebno obarit u vrelu vodu. Paprike očisti od koštica prije toga, a paradajz možeš narezat sitno bacit nasuho na tavu par minuta, kad se ohladi zamrznut.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:57   #11
...upravo sam odmrzla par paprika...nemam pojma kad su smrznute, sigurno ne više od par mjeseci...
...neke su potamnile (pola je žuto-zeleno kao kad su svježe, a pola nekakve senf nijanse) i sad više ne znam jesu dobre...na dodir nisu gnjecave, al su smežurane

...kako bi uopće trebale izgledat jestive smrznuto-odmrznute paprike
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 15:09   #12
ja imam ljetnu zalihu paprika i koristim ih za kuhanje samo i isključivo! jer mi uopće nisu jestive. a posmeđe i budu skroz obamrle i nikakve skoro svaki put kad ih izvadim van iz zamrzivača i ostavim da se odmrzavaju.

uglavnom ih samo još zaleđene narežem po potrebi i ubacim u jelo. onda ostanu žute
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 15:15   #13
Quote:
gica kaže: Pogledaj post
...upravo sam odmrzla par paprika...nemam pojma kad su smrznute, sigurno ne više od par mjeseci...
...neke su potamnile (pola je žuto-zeleno kao kad su svježe, a pola nekakve senf nijanse) i sad više ne znam jesu dobre...na dodir nisu gnjecave, al su smežurane

...kako bi uopće trebale izgledat jestive smrznuto-odmrznute paprike
Ako su zamrzavane u našim zamrzivačima za kućanstvo - baš ovako kako si i opisala.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.