Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Strip

Strip Kvadrat na kvadrat.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2011., 18:41   #1
Komandant Mark

Pa dali tko cita ovaj odlican strip.Dobro nam je poznat svima rekao bih..Jaki komandant Mark te njegova ekipa sacinjena od snaznoga Bradonje Mr Bluffa , zatim lukavog i presmjesnog Indijanca Zalosne sove te jednog jedinog Bluffovog psa , Floka koji je u dugogodisnjem "ratu" s Zalosnom sovom.
Tu je i Betty , El Gancho te mnostvo ontarijskih vukova.

Naravno , glavni protivnivci su mu Crvene Odore

Oboazavam ovaj strip , iako su mi Dylan I Zagor ipak drazi..No Mark ima neesto drugo , sto me uvijek ponese u taj svijet
__________________
Everything has its beauty, but not everyone sees it :D
Antonio667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 18:52   #2
Quote:
Antonio667 kaže: Pogledaj post
Pa dali tko cita ovaj odlican strip.Dobro nam je poznat svima rekao bih..Jaki komandant Mark te njegova ekipa sacinjena od snaznoga Bradonje Mr Bluffa , zatim lukavog i presmjesnog Indijanca Zalosne sove te jednog jedinog Bluffovog psa , Floka koji je u dugogodisnjem "ratu" s Zalosnom sovom.
Tu je i Betty , El Gancho te mnostvo ontarijskih vukova.

Naravno , glavni protivnivci su mu Crvene Odore

Oboazavam ovaj strip , iako su mi Dylan I Zagor ipak drazi..No Mark ima neesto drugo , sto me uvijek ponese u taj svijet


Danas baš kupio tvrdo izdanje u kojem su uvezena tri stripa i to za 25kn. Jedan od njih je "Pirati". To sam uboo na trećem katu robne kuće Ri, nekakva izložbena prodaja knjiga. Dosta dobar izbor imaju.
tramper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 17:33   #3
Prvi strip koji sam pročitao bio je Komandant Mark "Niblosov jedrenjak". Strip mi je bio super dok sam bio klinac, danas me manje zanima.
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 19:04   #4
Quote:
Antonio667 kaže: Pogledaj post
Naravno , glavni protivnivci su mu Crvene Odore
Zar nisu"Crveni mundiri"?

I danas kad gledam razdoblje i mjesto odakle se bori komandant Mark pitam se radi li se ovdje o blizini Kanade u vrijeme postojanjaTrinaest kolonija koje se bore za nezavisnost..?
__________________
AVNOH 1944* Seljačka košulja širokih rukava,u ruci srp*SP-A.HSS 15,000 glasova
NOVH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 13:25   #5
Jeli ovaj strip jos uvijek izlazi? Zadnji trobroj koji je izasao je bio broj 57 Krvavi Obred. To je bilo jos prije nekoliko mjeseci. Cak bih rekao da je proslo vec 6 mjeseci.
__________________
...
Marquee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 17:06   #6
Quote:
Marquee kaže: Pogledaj post
Jeli ovaj strip jos uvijek izlazi? Zadnji trobroj koji je izasao je bio broj 57 Krvavi Obred. To je bilo jos prije nekoliko mjeseci. Cak bih rekao da je proslo vec 6 mjeseci.
Nažalost, više ne izlazi. Taj zadnji broj 57 je izašao krajem 2014., poslije toga ništa nema od Marka. Koliko sam imao prilike pročitati, priča se da je problem za daljnje objavljivanje prava koja treba kupiti. Prava su u vlasništvu više osoba (navodno 7), a Ludens navodno ima 4 potpisa na pravo od njih 7.

172 epizode su obrađene u tih 57 Ludensovih, a ukupno je 281 epizoda. Šteta bi bilo da se ne dovrši taj serijal. Ali "backup plan" je Zlatna serija, nastaviti čitati nju nakon te 57 epizode. ZS je valjda objavila sve epizode od Marka.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2019., 23:39   #7
Jučer mi je stigao još jedan broj koji mi fali a i čovjek je zakon, poslao mi strip prije nego što sam mu stigao i uplatit

7 komada još do kompletiranja kolekcije..

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 13:01   #8
Postoji prodaja Kom.Marka na kioscima..Ja osobno posjedujem niz rojeva KM..Svakako zaslužan junak u generaciji koja prati strip.
__________________
Credo quia absurdum est - Vjerujem jer je nemoguće
Q.S.F.T.(Quintus Septimius Florens Tertullianus), Kartaga, oko 160 – Kartaga, oko 240
Ezra Boone is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2019., 00:19   #9
Meni isto jedan od odličnih junaka od prije a i drago mi je da posjedujem puno njegovih priča, još neke bi volio nabavit, valjda će se naći.

Neke od mojih slika kolekcije..

Ovo mi je ostalo od djetinstva (neki niži brojevi su u jednoj kutiji), to su brojevi nakon Ludensa:



Ovaj mi je poslao jedan kolega



Pa moja jedna nabavka iz siječnja ove godine:

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2019., 00:21   #10
Uskoro poslije toga još jedna nabava:





__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2019., 00:25   #11
Pa mi jedan kolega iz Rijeke poklonio još 7 komada koji su mi bili falili



A nešto kasnije našao i 2 specijala od Veselog Četvrtka koji su mi falili i njih kompletirao



I kasnije još jedan nabavio

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2019., 17:36   #12
ReemCP, svaka ti čast !
Na trudu i zalaganju u promociji stripa..

Ne znam što više dodati osim da ostale kolege također priznaju tvoj rad kao izvanredan.

Što se tiče brojeva Marka i ja imam svoju osobnu kolekciju.

Vrlo dobro konstruiran junak sa svojim su-junacima. Nevjerojatno pitoma i simpatična okolina..Vrlo poseban strip.
__________________
Credo quia absurdum est - Vjerujem jer je nemoguće
Q.S.F.T.(Quintus Septimius Florens Tertullianus), Kartaga, oko 160 – Kartaga, oko 240
Ezra Boone is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2019., 00:32   #13
Hvala ti, ekipa je ovdje jako pozitivna i odiše nekim vedrim duhom, tako da se čovjek ovdje osjeća lijepo i gušt je dolazit i razmjenjivat sa kolegama mišljenja o stripu, slike što smo nabavili i sve ostalo vezano uz strip što nas zanima

Imao sam sreće pa sam jučer u Zg-u nabavio još jedan strip Marka, radi se o Almanahu 9 koji je inače isto dio redovne serije radi se o A4 formatu, izdanje Dnevnika, ima i Superman strip unutra i još dosta drugog sadržaja. A i jako lijepo očuvan strip



__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2019., 13:17   #14
Još jedan Mark mi danas stigao

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2019., 21:45   #15
Jutros još jedan stigao, sad mi fali još 5 komada

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2019., 13:57   #16
Danas mi stigao jos jedan almanah (broj 4.), isto ga dugo tražio također se radi o A4 formatu.



__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2019., 12:16   #17
Maloprije stigao još jedan broj koji sam naručio prošli tjedan

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2019., 23:28   #18
Danas nabavio i Mark Almanah 1, tako da sam uspio kompletirat sva 3 almanaha

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2019., 13:40   #19
Danas mi napokon stiglo nešto što već "duže" čekam, malo su u pošti štekali sa slanjem, ali na kraju važno da se sve dobro izrealiziralo



I napokon ovo u mojim rukama



__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2019., 19:18   #20
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:44.