Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2012., 06:08   #21
Quote:
bejbe kaže: Pogledaj post
Kupila bih iPhone 4s preko njuškala, 32GB za 2200. Konkretno ovaj oglas: http://www.njuskalo.hr/iphone-4s/iph...-oglas-4456671
Čini mi se malo too good to be true, pa me frka da se ne zeznem. Frajer bi mi donio mob da ga pogledam, pa na što bih trebala paziti i kako provjeriti da je ispravan i original?
Bejbe...bjež od takvog oglasa jer nije realan i neka je muljaža garant
davorho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 14:14   #22
Quote:
bejbe kaže: Pogledaj post
Kupila bih iPhone 4s preko njuškala, 32GB za 2200. Konkretno ovaj oglas: http://www.njuskalo.hr/iphone-4s/iph...-oglas-4456671
Čini mi se malo too good to be true, pa me frka da se ne zeznem. Frajer bi mi donio mob da ga pogledam, pa na što bih trebala paziti i kako provjeriti da je ispravan i original?

Ti se se čula sa njime i to ti je rekao ? Mene isto zanima, ali kaže da trazi avans.
Jumolinac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 14:43   #23
Muljaža, čim traži avans ako je tako jeftinije....

Zadnje uređivanje tomisličak : 16.02.2012. at 01:03.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 14:49   #24
da, ali njoj je reko da bi donio telefon...volio ih ga i ja vidjet. uživo.

Zadnje uređivanje tomisličak : 16.02.2012. at 01:03.
Jumolinac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 21:24   #25
Jedno malo pitanje na kojem molim odgovor: zadnje vrijeme se ložim na nešto otprilike tipa iphonea 4 i nije mi jasno u čemu je caka kad ga u Vipu i T-comu bez pretplatništva nude za cirka 100 eura,a na Njuškalu i Forumu tobože isti takav također novi za upola manje? Je li ovaj iz oglasa nekakav fake ili što...?
__________________
Na tom poslu sam se susreo i s time da me čovjek laže u oči, i to prilično uvjerljivo. Jedan radnik nije došao na posao i ja pitam što je s njime. Kaže drugi radnik Mirko."Ti ne znaš? On je umro.""Umro??" pitao sam."E, je. Ja sam bio posljednji put ispratit svog prijatelja. Sklupčo se mali, kao crnac mali. Puno je on pio, znaš."Dr Diego
Almah is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 11:51   #26
Ne dođe bez pretplate ni blizu 100€.
I nigdje ga nitko ne prodaje za 50€ (čak ni one sa strganim ekranom).

Mislim da si nešto krivo gledao...

Trenutno u oglasniku ako iPhone 4 dođe 100€ (a da je funkcionalan) znači da je fake.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 13:57   #27
Vjerojatno je mislio na 1000€ a na oglasniku 500€, sto je donekle tocno...
Prodaju se po 500€ manje-vise jer se uzme na pretplatu i dobije se npr za 1999kn a proda za npr 3500kn i korisnik "zaradi" 1500kn...
Ne treba mu novi mobitel pa proda...
Eto...
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 16:07   #28
Quote:
Juventino85 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je mislio na 1000€ a na oglasniku 500€, sto je donekle tocno...
Prodaju se po 500€ manje-vise jer se uzme na pretplatu i dobije se npr za 1999kn a proda za npr 3500kn i korisnik "zaradi" 1500kn...
Ne treba mu novi mobitel pa proda...
Eto...
Upravo sam to mislio, pogriješio sam izostavivši jednu nulu. Ima logike u tom zarađivanju korisnika. Možda griješim, ali čini mi se da sam u oglasima,pretežito Njuškalu, viđao i navodno novi novcati(kako vole kazati - "vakumirani")za između 2500 i 3000 kn, što bi bila mislim dobra cijena za novi iphone 4, zar ne?
__________________
Na tom poslu sam se susreo i s time da me čovjek laže u oči, i to prilično uvjerljivo. Jedan radnik nije došao na posao i ja pitam što je s njime. Kaže drugi radnik Mirko."Ti ne znaš? On je umro.""Umro??" pitao sam."E, je. Ja sam bio posljednji put ispratit svog prijatelja. Sklupčo se mali, kao crnac mali. Puno je on pio, znaš."Dr Diego
Almah is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 16:09   #29
A to ti ljudi rade, evo naprimjer, meni otac mozda odluci sada produziti pretplatu, i onda moze uzeti S2 za 9kn. Uzme S2, proda ga za 3200 jer mu ne treba mobitel, i ima odmah 3200. Razumijes?
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 16:26   #30
Quote:
Aal_Mahmud kaže: Pogledaj post
Upravo sam to mislio, pogriješio sam izostavivši jednu nulu. Ima logike u tom zarađivanju korisnika. Možda griješim, ali čini mi se da sam u oglasima,pretežito Njuškalu, viđao i navodno novi novcati(kako vole kazati - "vakumirani")za između 2500 i 3000 kn, što bi bila mislim dobra cijena za novi iphone 4, zar ne?
Ok je cijena za nov "vakumian" iPhone 4 do 2800kn, sve preko toga se ne isplati, bar po meni...
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 09:08   #31
Evo da se pohvalim kod mene proslo sve ok sto se tice kupnje moba,narucio preko njuskala od gospodina markan1967,stiglo odmah sljedeci dan s ovjerenom garancijom ! Tako da eto moja preporuka za njega,vrlo je susretljiv i strucan!
Btw mob je zvijer:-D

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
nistjepan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 13:46   #32
Quote:
nistjepan kaže: Pogledaj post
Evo da se pohvalim kod mene proslo sve ok sto se tice kupnje moba,narucio preko njuskala od gospodina markan1967,stiglo odmah sljedeci dan s ovjerenom garancijom ! Tako da eto moja preporuka za njega,vrlo je susretljiv i strucan!
Btw mob je zvijer:-D

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Ima li Markan Iphone 4 i za koliko bi gao novoga recimo dao? Btw., vidim na Njuškalu da se više nudi Iphoneova 4 iz T-mobilea pa me zanima, budući mi treba Vip, može li se lako otključati s T-mobilea na Vip i koliko bi otključavanje pjevalo?
__________________
Na tom poslu sam se susreo i s time da me čovjek laže u oči, i to prilično uvjerljivo. Jedan radnik nije došao na posao i ja pitam što je s njime. Kaže drugi radnik Mirko."Ti ne znaš? On je umro.""Umro??" pitao sam."E, je. Ja sam bio posljednji put ispratit svog prijatelja. Sklupčo se mali, kao crnac mali. Puno je on pio, znaš."Dr Diego
Almah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 14:12   #33
Pa neznam dal ima, pogledaj na
Www.njuškalo.hr/korisnik/markan1967

Sto se tice otkljucavanja ja sam za svoj mob uspio dobiti unlock code pa radi na sve mreze,inace sam vidio da ima na netu tih kodova po 20-ak $! Neznam dali je tako i za iphone!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
nistjepan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 15:00   #34
Quote:
Aal_Mahmud kaže: Pogledaj post
Ima li Markan Iphone 4 i za koliko bi gao novoga recimo dao? Btw., vidim na Njuškalu da se više nudi Iphoneova 4 iz T-mobilea pa me zanima, budući mi treba Vip, može li se lako otključati s T-mobilea na Vip i koliko bi otključavanje pjevalo?
Ne moze se iPhone 4 otkljucati, jedino po punoj cijeni, 400kn + PDV...

ali zasto kupovati na Tmobile kad ih imas novih iz Vipa?!
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 15:06   #35
Quote:
Juventino85 kaže: Pogledaj post
Ne moze se iPhone 4 otkljucati, jedino po punoj cijeni, 400kn + PDV...

ali zasto kupovati na Tmobile kad ih imas novih iz Vipa?!
Nisam baš najbolje shvatio ovo podcrtano pa bih te molio da mi objasniš. Jesi li vidio možda da netko nudi takav novi do 3000kn(preko ne bih bio spreman platiti).
__________________
Na tom poslu sam se susreo i s time da me čovjek laže u oči, i to prilično uvjerljivo. Jedan radnik nije došao na posao i ja pitam što je s njime. Kaže drugi radnik Mirko."Ti ne znaš? On je umro.""Umro??" pitao sam."E, je. Ja sam bio posljednji put ispratit svog prijatelja. Sklupčo se mali, kao crnac mali. Puno je on pio, znaš."Dr Diego
Almah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 15:47   #36
Quote:
Jumolinac kaže: Pogledaj post
Ti se se čula sa njime i to ti je rekao ? Mene isto zanima, ali kaže da trazi avans.
Meni nije spominjao nikakav avans, rekla sam mu da bi u obzir došla samo osobna primopredaja iz ruke u ruku i rekao je da je to u redu. Još sam pitala zašto je cijena tako povoljna, kaže zato jer ih nabavlja iz inozemstva direkno iz Apple-a (što god to značilo).

Ajd ti nabavi pa mi javi ako sve bude u redu!
bejbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 19:06   #37
Quote:
Aal_Mahmud kaže: Pogledaj post
Nisam baš najbolje shvatio ovo podcrtano pa bih te molio da mi objasniš. Jesi li vidio možda da netko nudi takav novi do 3000kn(preko ne bih bio spreman platiti).
Sluzbeno otkljucavanje kod operatera je 400kn + PDV.

Odneses uredjaj gdje si ga kupio, ako imas racun, platis cijenu i imas tvornicki otkljucan uredjaj...

A za cijenu do 3000kn za novi iPhone 4 evo jednog primjera...
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 17:57   #38
Quote:
Juventino85 kaže: Pogledaj post
Sluzbeno otkljucavanje kod operatera je 400kn + PDV.

Odneses uredjaj gdje si ga kupio, ako imas racun, platis cijenu i imas tvornicki otkljucan uredjaj...

A za cijenu do 3000kn za novi iPhone 4 evo jednog primjera...
jel ima netko iskustva sa tim prodavacem - Mobi-Istra-Mobi, tj. prilikom slanja postom dostavi uredno mobite sa svim kako navede? Cini mi se da ima realnu ponudu za uređaje, molio bih vas da odgovorite
jogy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 18:06   #39
Bio sam pročitao da ljudi nemaju problema s narudžbom od njega/njih/nje, tko god. Možda netko tko je naručivao može reći više o tome, ja se samo sjećam da sam pročitao bio to
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 19:49   #40
Ja sam uzimao duze vrijeme od njih Nexusa, Arc itd.

Prema meni su bili korektni makar svi su oni ista pasta...
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:16.