Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Strip

Strip Kvadrat na kvadrat.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2017., 09:33   #181
Izlazi nam novi Punisher, radnja je u Vijetnamu a zove se Platoon

Pitate se kad - odgovor je kod Netflixa
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 20:08   #182
Ipak nisu čekali seriju. Izašao je Platoon

Neki pisac intervjuira Frankove vojnike s prve ture u Vijetnamu. To je prije nego ga je mrak zahvatio. I Vijetkong je tu. Zanimljivo sve skupa, a morat ću iskopati Born (2003) jer se ne mogu sjetiti jesam li čitala, a ima poveznica s ovim piscem
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 16:15   #183
Čitam ja Platoon, i baš se mislim, obzirom da sam se vratila ratnoj tematici, valjalo bi bacit oko na War Stories. Ako dobro vidim izašao je The Flower of My Heart, ali nigdje na netu ne nalazim Ako tko ima, pliz pošaljite.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 18:54   #184
"Punisher: Platoon". Nisam baš neki ljubitelj Punisherovih salad daysa, Born mi je bio 'nako, ali ovo mi je baš dobro. Razlog osim u Franku leži i u odličnom liku vijetkongovskog generala, a provale nakon što mu pogine ađutant su urnebes.

Ako sam dobro shvatio što Ennis poručuje, sad slijedi vijetnamska druga tura rame uz rame s Nickom Furyjem, vjerojatno nakon onog susreta u zadnjem Furyju koji je Ennis pisao.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 19:18   #185
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
"Punisher: Platoon". Nisam baš neki ljubitelj Punisherovih salad daysa, Born mi je bio 'nako, ali ovo mi je baš dobro. Razlog osim u Franku leži i u odličnom liku vijetkongovskog generala, a provale nakon što mu pogine ađutant su urnebes.
Super je stari

Quote:
Ako sam dobro shvatio što Ennis poručuje, sad slijedi vijetnamska druga tura rame uz rame s Nickom Furyjem, vjerojatno nakon onog susreta u zadnjem Furyju koji je Ennis pisao.
Ja sam shvatila da it's none of our business
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 23:08   #186
War Stories: The Flower of my Heart

Priča o dvama muškarcima - Talijanu i Englezu - i što je cvijet njihova srca

To može biti ili žena ili rat. Kad opisuju svoje osjećaje, Talijan baca na Petrarcu, dok drugi (pilot) priča o 'kidanju' neba pa podsjeća na Icarusa.
Ovaj motiv (ljudi koji van rata ne vide nikakvog smisla ni volje) Ennis je već obradio, i to puno mračnije i zanimljivije. Kraju bi pozavidjele sve poštene sapunice, al kako je skupio puno kredita s prijašnjim pričama, ne marim previše.

Ako ništa, naučila sam da je Eyeties pejorativni izraz za Talijane.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2018., 16:31   #187
Novi horor

A Walk Through Hell

Tek je prva epizoda izašla, mislim da će sljedeća za 2-3 dana. Počinje poprilično nasilno, pa onda slijede bizarni, ali prepoznatljivi komentari. Uzimajući to u obzir, pa i opaske o predsjedniku izgleda da se radi o aktualnoj priči.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2018., 16:52   #188
Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post
Novi horor

A Walk Through Hell

Tek je prva epizoda izašla, mislim da će sljedeća za 2-3 dana. Počinje poprilično nasilno, pa onda slijede bizarni, ali prepoznatljivi komentari. Uzimajući to u obzir, pa i opaske o predsjedniku izgleda da se radi o aktualnoj priči.
Hvala na upozorbi, ne bih inače uočio.

Dobre su prve dvije epizode, unatoč all inclusive castu i nepotrebnom aktualiziranju. Najbolji trenutak je u marici.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 09:24   #189
Meni je sve super zasad, ma ko torta mi je. Red SJW-a, pa red horora, red predsjednika, pa red horora
Dobra je marica, ali meni je super i onaj s po glave.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2018., 20:24   #190
Evo, dao sam si truda odraditi “Jimmy’s Bastards” i mogu čak reći da je bolje nego što sam očekivao da će biti. Spoof na Jamesa Bonda, Jimmy Regent je britanski superšpijun i ševac, kojeg nakon godina prosipanja sjemena stiže karma u obliku vojske njegove kopiladi željne osvete ocu koji nije ni znao da postoje. Prilično je iznenađujuća karakterizacija Jimmyja i njegove nove pomoćnice, koji čak nisu karikature u dosta karikaturalnom, na trenutke i preblesavom sižeu, nego razmišljaju vrlo trezveno, zanimljivo i brzo, rekli bismo ljudski. Nije sad to neka velebna analiza karaktera, ali je zanimljivo pratiti likove koji sami shvaćaju stvari skoro pa paralelno s čitateljem i onda ih apsorbiraju, bez potrebe dodatnog obrazlaganja čitatelju što su i kako shvatili i jedno drugome kako će se nositi sa saznanjem.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2018., 18:12   #191
A walk through hell #1-5

Završio je prvi story arc, nastavak očekujemo u prosincu, ili tako nešto.
I tako, nije neki vrh, valjda mi to nekako presporo ide, fora mi je presjek prošlosti i sadašnjosti, i one ruke na kraju. Nije gornji dom Ennisa, al opet bolje od većine stripova što čitam u zadnje vrijeme
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2019., 09:14   #192
Ekipa koja je ekranizirala "Preachera" je isto učinila s "The Boys" i uskoro idu u emitiranje!?
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2019., 22:02   #193
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Ekipa koja je ekranizirala "Preachera" je isto učinila s "The Boys" i uskoro idu u emitiranje!?
Evo i trailer je izašao.

Ali lako za to, novi strip je stigao na police. Radi se o "Sari", ruskoj snajperistici u drugom svjetskom i jako je dobar.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2019., 09:15   #194
Završio “A Walk Through Hell”. Jako puno blebetanja, a malo toga novog i zanimljivog rečeno.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2019., 10:20   #195
World of tanks: Citadel

Ovo izgleda kao da je napisao u jednom šutu, a u pozadini se čuje fore iz "Alo,Alo".
Motherland i Fatherland s tenkovima na istočnom frontu, njemački su bolji, ali ruskih ima više

Kroz studeni će valjda izaći Punisher: Soviet
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2019., 11:21   #196
Punsiher: Soviet

Punisher ima novog prijatelja, bromance na doku uz špagete i vodku. Tek su dvije epizode izašle i baš su dobre.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2020., 14:09   #197
Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post
Punsiher: Soviet

Punisher ima novog prijatelja, bromance na doku uz špagete i vodku. Tek su dvije epizode izašle i baš su dobre.
Završilo ovaj tjedan. Solidno, ali zapravo tek na trenutke Punisher-priča.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2020., 16:34   #198
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Završilo ovaj tjedan. Solidno, ali zapravo tek na trenutke Punisher-priča.
Malo je naglasak pošao na druga - "confirm the kill, or the kill confirms you!" - ali ennisovski je, dere se koža, ima ennisovski upečatljivu ženu, baš gledam po temi, pa ovo mi je zadnje dvije godine najbolje njegovo nakon Platoona
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2020., 19:39   #199
The Boys: Dear Becky #01

Kako su Boysi na malim ekranima zainteresirali javnost, tako se pojavila potreba za daljnom stripovskom produkcijom. I sve pet, ali tko je očekivao onaj smor od razgovora u kafani i poslije uz more, pa čak i kad znamo da je wee Hughie naporan I ne, čupanje jezika Shazamu? nije baš toliko popravilo dojam.
Ništa, dalje samo želim dnevnik
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2022., 21:31   #200
Ruka u vatru da upravo piše šest epizoda o hrabroj ruskoj tenkistici koja u Kijevu siluje Punishera.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:24.