Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2017., 22:33   #6581
Quote:
Roksolana kaže: Pogledaj post
Zar nije? Tko je onda? Druga je stvar što ti i ja mislimo o njoj kao modelu. Ni meni se ne sviđa njena faca za manekenstvo.



Spavaš li mirno, L'Oreal-e?

Da, kozmetičku liniju i svašta nešto.
u jebote, vidi nešto i zarađuje šminkom
http://www.telegraph.co.uk/news/2017...ashian-sister/
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 23:20   #6582
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
u jebote, vidi nešto i zarađuje šminkom
http://www.telegraph.co.uk/news/2017...ashian-sister/
Sad sam se sjetila one fore, kao meme ili nešto... Ovako nekako ide: Presmiješno je što sad svi kupujete ruževe koje prodaje i reklamira cura koja do jučer nije ni imala usne
Malo je okrutno, ali
Roksolana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 02:36   #6583
pa prije bi kupila od nje jer je takva sva jadnička posvetila pola života tom karminčiću da napokon ima usne svaki dan (minus operacije), znači da valjda valja
Druna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 10:28   #6584
Quote:
Roksolana kaže: Pogledaj post
Kendall je jedan od najboljih modela današnjice, ako ne i najbolji. Jedina ima pravo zanimanje i karijeru. Nikako ne bih rekla da nije popularna.
Pa da, zato što ima karijeru ne mora se prčiti po društvenim mrežama da bi imala fanove kojima će prodavati merch.
Quote:
Roksolana kaže: Pogledaj post
Što su ove druge sestre? Posvuduše, prezivaju se Kardashian i međusobno se natječu koja će više šokirati i biti nakaradnija. To je sve.
Osim promocije hrpetine brendova (od čajeva za mršavljenje, alkohola do cipela, odjeće, obuće, uložaka, nakita...), sve su "napisale" knjige, Kim i mlađe sestre imaju igrice, svaka ima svoju app (u kojima se razne stvari plaćaju+prodaju sitniji merch, tipa rizle, maskice za mobitele, luftiće), imaju zajedničku liniju kozmetike, parfema, odjeće, odjeće za djecu, Khloe ima liniju traperica, mlađe sestre svoju liniju odjeće, sve su "dizajnirale" i linije za druge brendove, Kylie ima svoj brend kozmetike, osim glavnog, imaju i spin-off showove, plaćaju im da se pojavljuju na eventima, turističke zajednice država/gradova im plaćaju da ljetuju baš kod njih, itd.
Ja prva nisam njihov fan, ali reći da se samo prezivaju Kardashian i šokiraju je stvarno understatement.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 14:01   #6585
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Pa da, zato što ima karijeru ne mora se prčiti po društvenim mrežama da bi imala fanove kojima će prodavati merch.
Osim promocije hrpetine brendova (od čajeva za mršavljenje, alkohola do cipela, odjeće, obuće, uložaka, nakita...), sve su "napisale" knjige, Kim i mlađe sestre imaju igrice, svaka ima svoju app (u kojima se razne stvari plaćaju+prodaju sitniji merch, tipa rizle, maskice za mobitele, luftiće), imaju zajedničku liniju kozmetike, parfema, odjeće, odjeće za djecu, Khloe ima liniju traperica, mlađe sestre svoju liniju odjeće, sve su "dizajnirale" i linije za druge brendove, Kylie ima svoj brend kozmetike, osim glavnog, imaju i spin-off showove, plaćaju im da se pojavljuju na eventima, turističke zajednice država/gradova im plaćaju da ljetuju baš kod njih, itd.
Ja prva nisam njihov fan, ali reći da se samo prezivaju Kardashian i šokiraju je stvarno understatement.
Dobro, i koje je njihovo zanimanje na kraju? Sve to je jednom riječju = posvuduše. I opet se vraćamo na to da im sve to ide na osnovu imena, kojeg su zaradile šokiranjem. Kylie ide dobro s tim ruževima jer je prvo morala napraviti usta i digla se velika pompa oko njenih novih, fejk usana... A klinkicama je to baš cool i žele biti kao ona... Baš kad ti netko spomene Kim, Khloe ili Kylie ljudima padne na pamet "aha, to je ona spisateljica, dizajnerica..." I nigdje ja njima nisam osporila ni zaradu ni popularnost. A Kendall je s njima u svemu tome, plus što stvarno jeste prava manekenka, koliko god nama to bilo nevjerojatno, i jedna od najboljih u svojoj generaciji. Za 2016. je najplaćeniji model, ispred nje su samo Gisele i Adriana koje su već legende pa ih ne računam. Models.com ju je izabrao za naj modela godine, ne silazi sa liste top 50 modela... Tko još tvrdi da nije među naj u svojoj generaciji? Ovo je era društvenih mreža, koja će, neki kažu, uništiti modeling, a Kendall tu predvodi. I ova generacija će se pamtiti po njoj i Gigi (kao što je, npr., devedesete i heroin chic look obilježila Kate Moss). Masu zgodnije, ljepše, zanimljivije, manje poznate manekenke ne bookiraju poslove jer nemaju dovoljno followersa.
Roksolana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 19:11   #6586
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Proglasiti Kendall Jenner najuspješnijim modelom nema veze sa stvarnošću. Ima daleko uspješnijih od nje.
+1

Da nema njenih sestara i Kris ne bi ona ni prismrdila modnoj industriji
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 19:57   #6587
Quote:
LOST01 kaže: Pogledaj post
+1

Da nema njenih sestara i Kris ne bi ona ni prismrdila modnoj industriji
A što bi ovo trebalo značiti? Ne govorimo o tome, pa to je valjda svima jasno. Isto kao da za bilo koju drugu modelešu kažeš "ah, ne bi ona bila nigdje da nije lijepa/zanimljiva/itd." Jbg, neke su tamo stvarno lijepe, a neke imaju štelu kao Kendall. Ono što je bitno - ipak je prismrdila, nebitno na koji način... I sad je tu gdje je, na vrhu, na žalost većine pravih ljubitelja mode i modelinga.

Zadnje uređivanje Roksolana : 04.05.2017. at 20:12.
Roksolana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 20:59   #6588
Quote:
LOST01 kaže: Pogledaj post
+1



Da nema njenih sestara i Kris ne bi ona ni prismrdila modnoj industriji


Pa naravno. Tu je gdje je zato sto je Kardashian, a ne zato sto je najbolja.
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 10:03   #6589
pisali vi šta oćete, kendall je trenutno broj jedan manekenka za sve.
ama baš svaka iole bitnija naslovnica ili revija pripadne njoj, gigi i belli.
evo, baš mediji pišu o vogue india desetogodišnjoj naslovnici, kak je kendall na njoj umjesto da su uzeli neku indijku za to #triggered
a donedavno je bila na Vogue USA naslovnici s onom Plussize mankenkom ashley, gigi i još nekima.
Gigi, Kendall, Bella su ono što su 90ih bile Naomi, Kate, Linda i Claudia

kak je do tog statusa došla je druga tema.


I da, Kimina guzica je odvratna. al znala sam to već.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 18:27   #6590
Sad sam sto posto sigurna da je stcala svoje salo u dupe
Nekidan je bila neka crnkinja na sve u 6, kao radi u celicani pa odlucila zaradit na dupetu...i tek na kraju priloga kazu usputno da je napravila to dupe plasticnom operacijom...i identicno izgleda ko i kimino...velika neravna neprirodna izraslina...bljak
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 18:46   #6591
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
pisali vi šta oćete, kendall je trenutno broj jedan manekenka za sve.
ama baš svaka iole bitnija naslovnica ili revija pripadne njoj, gigi i belli.
evo, baš mediji pišu o vogue india desetogodišnjoj naslovnici, kak je kendall na njoj umjesto da su uzeli neku indijku za to #triggered
a donedavno je bila na Vogue USA naslovnici s onom Plussize mankenkom ashley, gigi i još nekima.
Gigi, Kendall, Bella su ono što su 90ih bile Naomi, Kate, Linda i Claudia

kak je do tog statusa došla je druga tema.

A i te druge dvije imaju zaleđe. Ili se varam?
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 18:50   #6592
Ne varaš se. Kao i ona grozna Cara Delevingne
MARIJA0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 18:55   #6593
Pa sve te pobrojane najbolje danasnje su dospjele na vrh zbog prezimena. Od njih mi jedino Cara ima talenta za biti u biznisu.
Nije mi lijepa kao te druge kolegice joj, ali mi se cini kao da je stvorena za to pa mi za nju nije "nepravda"
__________________
"Opet se netolerantna javljaš?"
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 19:11   #6594
Jbg., prošli dani kad su se supermodeli otkrivali na ulicama. Sad i za manekenstvo trebaš imati vezu.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 09:20   #6595
Delevingne's maternal grandfather was publishing executive and English Heritage chairman Sir Jocelyn Stevens,[15][18] the nephew of magazine publisher Sir Edward George Warris Hulton and the grandson of newspaper proprietor Sir Edward Hulton, 1st Baronet.[21][22] Her paternal great-grandfather was the Canadian-born British politician Hamar Greenwood, 1st Viscount Greenwood,[9][15] and her maternal grandmother Janie Sheffield was lady-in-waiting to Princess Margaret.[15][23] Through one of her maternal great-great-grandfathers, Sir Lionel Lawson Faudel-Phillips, 3rd Baronet, Delevingne descends from the Anglo-Jewish Faudel-Phillips baronets; two of her ancestors on that line served as Lord Mayor of London.[24][25][26]


Cara - pa ti nemoj zaposliti njihovu malu...
Tko zna koji biznis je dogovoren iza Care i što se sve događa a da mi ni ne znamo.
jedini zadatak koji Cara ima jest održavat liniju, to joj ide dok je mlada...
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 09:21   #6596
Delevingne's maternal grandfather was publishing executive and English Heritage chairman Sir Jocelyn Stevens,[15][18] the nephew of magazine publisher Sir Edward George Warris Hulton and the grandson of newspaper proprietor Sir Edward Hulton, 1st Baronet.[21][22] Her paternal great-grandfather was the Canadian-born British politician Hamar Greenwood, 1st Viscount Greenwood,[9][15] and her maternal grandmother Janie Sheffield was lady-in-waiting to Princess Margaret.[15][23] Through one of her maternal great-great-grandfathers, Sir Lionel Lawson Faudel-Phillips, 3rd Baronet, Delevingne descends from the Anglo-Jewish Faudel-Phillips baronets; two of her ancestors on that line served as Lord Mayor of London.[24][25][26]


Cara - pa ti nemoj zaposliti njihovu malu...
Tko zna koji biznis je dogovoren iza Care i što se sve događa a da mi ni ne znamo.
jedini zadatak koji Cara ima jest održavat liniju, to joj ide dok je mlada...
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 15:15   #6597
Nitko ne komentira jučerašnji Robertov meltdown na društvenim mrežama?
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 21:23   #6598
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Nitko ne komentira jučerašnji Robertov meltdown na društvenim mrežama?
Jadničak cakani bezmudni.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 01:49   #6599
Koja moda



http://data.whicdn.com/images/291858452/large.jpg
http://data.whicdn.com/images/291858375/large.jpg
http://data.whicdn.com/images/291895185/large.jpg
http://data.whicdn.com/images/291866244/large.jpg
CrazyDaisy1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.