Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Strip

Strip Kvadrat na kvadrat.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2017., 09:22   #41
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Procjenjuje se da bi im trebalo još 4-5 godina da kompletiraju tu extra seriju, odnosno reprint te cijele Zlatne Serije.
Šta ne bi to trebalo biti manje?
Po mojoj procjeni, ako se Ludens bude držao dosadašnjeg ritma, ulovit će Vuka za cca 2.5 - 3 godine. Od Gospodara vremena koji je sad izašao do Vuka, ima cca 70 Zagorovih stripova u Zlatnoj seriji, međutim su mnogi od njih rascjepkani na tri izdanja dok bi trebali biti u dva u Ludensovim izdanjima, a neki se i ponavljaju (Snježni sokolovi npr.).

Quote:
Znači, ta extra serija bi se kroz par godina trebala spojiti sa redovnom, odnosno sa tom epizodom "Lov na vuka"
Ima li kakvih saznanja da li Ludens planira nastaviti Extra izdanja i nakon toga?


Quote:
Zato ja samo to skupljam (jer tu praktički imam onda sve) + ove specijale i ostale čije priče nemaju veze sa extra i redovnim epizodama.
Ja skupljam Extra i sve nove epizode, osim Chicovih, to mi je bzvz. Klasike isto ne skupljam. S time da nisam baš redovito sve kupovao, pa sad lovim, fali mi nekih 15-20 stripova ukupno.

A o svim starim jugo izdanjima (među kojima je bilo jako vrijednih) koje sam posudio pa nisu nikad došli natrag, o tome bolje da ne razmišljam
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 12:23   #42
Još jedan veliki Zagorov fan ovdje .

Od svih talijanskih stripova i junaka, Zagor mi je bio i ostao nekako najbolji i najsimpatičniji. Također mi je i Chico jedan od najboljih i najsimpatičnijih pomoćnika nekom junaku. Drugi mi je Groucho u Dylan Dogu.

Baš nedavno sam napravio za jedan strani forum tzv. microbadgeve sa Zagorovim i Chicovim likom. U komunikaciji sa strancima, ostao sam ugodno iznenađen kada bi se u gomili našao netko iz SAD-a i Velike Britanije, a da su veliki fanovi Zagora. Nekako sam te talijanske stripove povezivao više kao ekskluzivno popularnim samo na ovom području Europe. Tako da eto, čovjek se ugodno iznenadi.
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Najviše volim epizode koje u podlozi imaju alternativnu povijest, tj. epizode u kojima se pojavljuju ostaci civlizacija Atlantide i Mua. Npr. Sedam gradova Cibole/Tajna Anasaza gdje otkriju tajni tehnološki napredni grad u kojem su se sklonili stanovnici Alantide nakon kataklizme, zatim epizoda Fatalno oružje gdje otkriju nekakva 'jaja' koji su bila korištena u ratu Atlantide i Mua, pa onda epizode u Africi gdje Kain i Marada traže žezlo posljednje kraljice Atlantide, pa otkriju u Sahari neke drevne atlantidske gradove u kojima su stanovnici Atlantide degenerirali u ghoule Ima i neka epizoda s Hellingenom gdj o otkrije neku drevnu atlantidsku tehnologiju, tooga se slabo sjećam

Drage su mi i epizode u kojima se pojavljuje Kraken odnosno majstor Carrefour, koji je napisan po uzoru na Lovecrafta i Cthulhua. Općenito sve šta zalazi u fantastiku mi je puno zanimljivije od onih epizoda gdje neki lupeži prodaju Indijancima vatrenu vodu, pa ov izvode neke gluposti.
Ovo kao da čitam samoga sebe . Dijelim potpuno jednako mišljenje, i meni su najdraže uprave te epizode.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 13:20   #43
Prijavljujem se, također.

Nekoć sam ih posjedovao u papirnatom obliku, a sad to čitam na računalu. Uglavnom, postoji jedna stranica koja prati Zagorove pustolovine uporedo sa dosadašnjim talijanskim izdanjima. Tzv. 'Južnoamerička saga', čiji brojevi su već objavljeni donekle u Ludensovom izdanju, traje od broja 552. do 588. i, vjerujte, ima svega.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 13:48   #44
Quote:
LouReeth kaže: Pogledaj post
Prijavljujem se, također.

Nekoć sam ih posjedovao u papirnatom obliku, a sad to čitam na računalu. Uglavnom, postoji jedna stranica koja prati Zagorove pustolovine uporedo sa dosadašnjim talijanskim izdanjima. Tzv. 'Južnoamerička saga', čiji brojevi su već objavljeni donekle u Ludensovom izdanju, traje od broja 552. do 588. i, vjerujte, ima svega.
Juznoamericka saga ima gomilu stripova, ne znam da li se zavrsila u mejduvremenu, poslednji koji ja imam je "na obalama velike reke".
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 15:17   #45
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Šta ne bi to trebalo biti manje?
Po mojoj procjeni, ako se Ludens bude držao dosadašnjeg ritma, ulovit će Vuka za cca 2.5 - 3 godine. Od Gospodara vremena koji je sad izašao do Vuka, ima cca 70 Zagorovih stripova u Zlatnoj seriji, međutim su mnogi od njih rascjepkani na tri izdanja dok bi trebali biti u dva u Ludensovim izdanjima, a neki se i ponavljaju (Snježni sokolovi npr.).
Taj info sam bio pročitao na forumu stripovi.com, ali sad kad čitam ovo mislim da si u pravu, trebalo bi biti tako kako si napisao jer Zlatna Serija je pred kraj izdala neke duple, a i ako što kažeš Ludens bude neka izdanja spojio, bit će ih manje i time će se brže izdati.

Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Ima li kakvih saznanja da li Ludens planira nastaviti Extra izdanja i nakon toga?
Mislim da to samo oni u Ludensu znaju

Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Ja skupljam Extra i sve nove epizode, osim Chicovih, to mi je bzvz. Klasike isto ne skupljam. S time da nisam baš redovito sve kupovao, pa sad lovim, fali mi nekih 15-20 stripova ukupno.
A kad pogledaš, klasik je samo opet kopiranje extra serije, kopiranje istog. Super je što su cijele priče, ali me smeta što nisu počeli otpočetka kronološkim redom. Da su počeli od prve priče, možda bi ga onda i skupljao.

Svaka čast, nemaš još puno za skupiti ja ih imam cca 250 komada, računam da sam negdje skoro na pola puta..

Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
A o svim starim jugo izdanjima (među kojima je bilo jako vrijednih) koje sam posudio pa nisu nikad došli natrag, o tome bolje da ne razmišljam
Kod mene ista priča u vezi tih

Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
U komunikaciji sa strancima, ostao sam ugodno iznenađen kada bi se u gomili našao netko iz SAD-a i Velike Britanije, a da su veliki fanovi Zagora. Nekako sam te talijanske stripove povezivao više kao ekskluzivno popularnim samo na ovom području Europe. Tako da eto, čovjek se ugodno iznenadi.
To je stvarno iznenađujuće, ali i lijepo za čuti tako nešto ja sam isto mislio da je samo popularan u bivšoj Yugi.

Ne znam jesi vidio, Epicenter Comics je počeo izdavati Zagora u boji, ali na engleskom jeziku, valjda pokušavaju osvojiti američko tržište, mislim da su izdali zasad 3 knjige.

Zagor U.S. Color Edition knjiga 1. - Terror from the Sea



Zagor U.S. Color Edition knjiga 2. - The Red Sand



Zagor U.S. Color Edition knjiga 3. - Voodoo Vendetta

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 17:34   #46
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
To je stvarno iznenađujuće, ali i lijepo za čuti tako nešto ja sam isto mislio da je samo popularan u bivšoj Yugi.

Ne znam jesi vidio, Epicenter Comics je počeo izdavati Zagora u boji, ali na engleskom jeziku, valjda pokušavaju osvojiti američko tržište, mislim da su izdali zasad 3 knjige.

Zagor U.S. Color Edition knjiga 1. - Terror from the Sea



Zagor U.S. Color Edition knjiga 2. - The Red Sand



Zagor U.S. Color Edition knjiga 3. - Voodoo Vendetta

Hmmm zanimljivo. Ova cura iz SAD-a je rekla da ga je čitala od djetinjstva . Što znači da ili postoji neko starije englesko izdanje, ili joj moguće roditelji pripadaju talijanskoj dijaspori, ili nekoj iz naših predjela Europe.

Kako god bilo jako sam sretan što živim u ovim predjelima svijeta i što su mi upravo Zagor, Tex, Dylan Dog, Martin Mystere, Mister No, Nathan Never ispunili djetinjstvo svojim pričama i pustolovinama.

Bojim se da ovi talijanski stripovi neće steći baš preveliku popularnost, osim užeg kruga ljudi. Ipak tamo dominiraju uglavnom stripovi o super herojima. Osobno nikad nisam uvidio čar da se povežem s herojima koji uokolo u javnosti trčkaraju u uskim, raznobojnim spandex odijelima, i sa raznim nadnaravnim moćima spašavaju svijet.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 18:32   #47
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
Kako god bilo jako sam sretan što živim u ovim predjelima svijeta i što su mi upravo Zagor, Tex, Dylan Dog, Martin Mystere, Mister No, Nathan Never ispunili djetinjstvo svojim pričama i pustolovinama.
+1

Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
Bojim se da ovi talijanski stripovi neće steći baš preveliku popularnost, osim užeg kruga ljudi. Ipak tamo dominiraju uglavnom stripovi o super herojima. Osobno nikad nisam uvidio čar da se povežem s herojima koji uokolo u javnosti trčkaraju u uskim, raznobojnim spandex odijelima, i sa raznim nadnaravnim moćima spašavaju svijet.
Ja isto nisam siguran u to, ali sretno im bilo. Tko zna, možda se netko i zainteresira
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 19:26   #48
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Taj info sam bio pročitao na forumu stripovi.com, ali sad kad čitam ovo mislim da si u pravu, trebalo bi biti tako kako si napisao jer Zlatna Serija je pred kraj izdala neke duple, a i ako što kažeš Ludens bude neka izdanja spojio, bit će ih manje i time će se brže izdati.

Sad sam mao bacio oko na popise:
-kad oduzmem 7 duplića, 60 brojeva ZS je ostalo za nadoknaditi za Vuka
- možda griješim, ali čini se da nema puno rascjepkanih, ajmo reć da će bit cca 55 LUDX

Ja sam se također malo preračunao, računajući 2 LUDX mjesečno. Izlaze 2 Zagora mjesečno, ali 1 je redovni, a 1 extra
Dakle, u pravu su na stripovi.com, 4-5 godina

Quote:
A kad pogledaš, klasik je samo opet kopiranje extra serije, kopiranje istog. Super je što su cijele priče, ali me smeta što nisu počeli otpočetka kronološkim redom. Da su počeli od prve priče, možda bi ga onda i skupljao.
Da, zato ih ja ni ne skupljam, besmisleno mi je. Meni osobno bi bilo bolje da obustave taj klasik, a da što prije s extra serijom ulove zaostatke.

Quote:
Svaka čast, nemaš još puno za skupiti ja ih imam cca 250 komada, računam da sam negdje skoro na pola puta..
Bah, ja zaostatke lovim par godina, a onda se malo zapustim, pa se opet povećaju, pa opet nadoknađujem, i tako ukrug
Prošle godine sam to ipak drastično smanjio, i nadam se da ću doći blizu 0 zaostatka ove godine.

Imam i nekakvih desetak duplića, moram pročekirta koji su, pa napišem ako je netko zainteresiran za zamjenu

Quote:
Kod mene ista priča u vezi tih
Eh... Najviše mi žao dobro očuvanog LMS 7 Zarobljenici Crvene veštice, jedan od najstarijih Zagora iz 1968

Inače, što se tal. redovnog tiče, u zaostatku smo 40 brojeva. Tu povremeno Ludens smanji zaostatak s nekim specijalom/gigantom/maksijem koji je u Italiji izašao redovno. 2014. bili smo u zaostatku 45 brojeva.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 20:02   #49
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Najviše volim epizode koje u podlozi imaju alternativnu povijest, tj. epizode u kojima se pojavljuju ostaci civlizacija Atlantide i Mua. Npr. Sedam gradova Cibole/Tajna Anasaza gdje otkriju tajni tehnološki napredni grad u kojem su se sklonili stanovnici Alantide nakon kataklizme, zatim epizoda Fatalno oružje gdje otkriju nekakva 'jaja' koji su bila korištena u ratu Atlantide i Mua, pa onda epizode u Africi gdje Kain i Marada traže žezlo posljednje kraljice Atlantide, pa otkriju u Sahari neke drevne atlantidske gradove u kojima su stanovnici Atlantide degenerirali u ghoule Ima i neka epizoda s Hellingenom gdj o otkrije neku drevnu atlantidsku tehnologiju, tooga se slabo sjećam

Drage su mi i epizode u kojima se pojavljuje Kraken odnosno majstor Carrefour, koji je napisan po uzoru na Lovecrafta i Cthulhua. Općenito sve šta zalazi u fantastiku mi je puno zanimljivije od onih epizoda gdje neki lupeži prodaju Indijancima vatrenu vodu, pa ov izvode neke gluposti.
Ti si onda ljubitelj priča Maura Bosellija.

Imaš kasnije epizode s Dexter Greenom tj. sagu o Richteru i odlazak u J.Ameriku.
Sve ti je to u stilu starih civilizacija itd.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 21:04   #50
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Sad sam mao bacio oko na popise:
-kad oduzmem 7 duplića, 60 brojeva ZS je ostalo za nadoknaditi za Vuka
- možda griješim, ali čini se da nema puno rascjepkanih, ajmo reć da će bit cca 55 LUDX

Ja sam se također malo preračunao, računajući 2 LUDX mjesečno. Izlaze 2 Zagora mjesečno, ali 1 je redovni, a 1 extra
Dakle, u pravu su na stripovi.com, 4-5 godina
Hehe Da, oni su spominjali kao 2021. godinu da će biti kompletirano, tako nešto. E zamisli koja će to tada kolekcija biti samo da doživimo to.

Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Da, zato ih ja ni ne skupljam, besmisleno mi je. Meni osobno bi bilo bolje da obustave taj klasik, a da što prije s extra serijom ulove zaostatke.
A sve što je duplo, nekako mi nema smisla. U extri i redovnoj imaš sve

Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Bah, ja zaostatke lovim par godina, a onda se malo zapustim, pa se opet povećaju, pa opet nadoknađujem, i tako ukrug
Prošle godine sam to ipak drastično smanjio, i nadam se da ću doći blizu 0 zaostatka ove godine.
Ja sam imao veliku rupu kako nisam skupljao, ali polako to nadoknađujem. Dosta su me spasila i ona kiosk izdanja gdje imaš po 3 zamotana u prozirnu foliju za 25 kn, pa te komad izađe 8.33 kn. To su oni Zagori koji se nisu uspjeli prodati pa idu tako preko kiska kao "akcija".

Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Imam i nekakvih desetak duplića, moram pročekirta koji su, pa napišem ako je netko zainteresiran za zamjenu
Slobodno napiši koje imaš duple, ja sam napisao na prošloj stranici (ali svega 4 dupla imam).

Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Eh... Najviše mi žao dobro očuvanog LMS 7 Zarobljenici Crvene veštice, jedan od najstarijih Zagora iz 1968
Da, takvi se mislim kreću od 2000 kn danas pa nadalje na aukcijama i sl.

Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Inače, što se tal. redovnog tiče, u zaostatku smo 40 brojeva. Tu povremeno Ludens smanji zaostatak s nekim specijalom/gigantom/maksijem koji je u Italiji izašao redovno. 2014. bili smo u zaostatku 45 brojeva.
Tko zna, kad se extra kompletira, možda ih stignu onda naši sa redovnom serijom (možda tad pojačaju tempo izlaska redovnih)
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 21:54   #51
Koliko bi kostali Zagor prica i Gospodar Darkvuda?
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 22:09   #52
Sad ovisi čije je izdanje.

Vidio sam ti za "Zagor priča", prošle godine od LMS-a je prodan za 350 kn preko oglasa.

"Zagor priča" od Slobodne Dalmacije se prodaje za 100 kn koliko vidim u striparnici Strip-knjižara Asteroid B612, znači imaju taj u ponudi za 100 kn.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 22:51   #53
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Sad ovisi čije je izdanje.

Vidio sam ti za "Zagor priča", prošle godine od LMS-a je prodan za 350 kn preko oglasa.

"Zagor priča" od Slobodne Dalmacije se prodaje za 100 kn koliko vidim u striparnici Strip-knjižara Asteroid B612, znači imaju taj u ponudi za 100 kn.
Izdanje je LMS, lepo ocuvani. Nije neka cifra..
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 23:01   #54
Jedan lik ga je 2015. na aukciji valjda prodao za 782 kn, evo link: http://www.stripovi.com/aukcije/lms-...10747882/koja/
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 00:20   #55
Što se mene tiče, ja sam svjetlosnim godinama iza kompletiranja kolekcije .
A i da krenem na to, uza sve ostale stvari, ne znam gdje bih to sve držao .
Nego moram reći da je Interliber savršeno mjesto za pronalaženje starih brojeva i kompletiranja kolekcija, i to za siću.

Zavidim vama koji redovito iščekujete nove brojeve na kioscima. Odmah se sjetim kako sam kao klinac i sam jedva iščekivao izlazak svakog novog broja. Svako iščekivanje je bilo poput novog čekanja na izlazak filma u kinima, samo što je ovo teklo puno brže . Ali ako sam išta mrzio to je onda bilo kada bi te na početku neke nove priče totalno navukli na radnju, i onda kada bude baš najnapetije dođeš do 96/98 stranice i teksta "Nastavlja se..."

Imao sam i frenda u kvartu koji je bio također veliki fan Zagora. Kad se samo sjetim koliko smo imali rasprava oko daljnjeg tijeka radnje. A bogme mi je i brat bio veliki fan. Zavidio sam mu na umjetničkoj crti, još od najranije dobi je znao zbilja super nacrtati likove iz Zagorovog svijeta. Pokušavao sam i ja, ali nije bilo ni blizu originalu. Ako nađem neku skicu možda skeniram pa postam ovdje. Bude li nesreće da se ikad zagubi crtež, ostati će ovdje zauvijek ovjekovječen u digitalnoj formi .

Uh a koliko smo se puta znali igrati scena iz Zagorovog svijeta, a koliko se tek pokušalo vjernu kopiju Zagorove sjekire napraviti. Eh good times.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 00:30   #56
Nikad prije nisam čitala Zagora, no svaki put bi ga na tisku vidjela kako me gleda pa sam odlučila kupiti jedan broj, nadam se da će mi se svidjeti
mugisugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 08:01   #57
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Hehe Da, oni su spominjali kao 2021. godinu da će biti kompletirano, tako nešto. E zamisli koja će to tada kolekcija biti samo da doživimo to.
To bi bilo sjajno

Quote:
Ja sam imao veliku rupu kako nisam skupljao, ali polako to nadoknađujem. Dosta su me spasila i ona kiosk izdanja gdje imaš po 3 zamotana u prozirnu foliju za 25 kn, pa te komad izađe 8.33 kn. To su oni Zagori koji se nisu uspjeli prodati pa idu tako preko kiska kao "akcija".
Da, tako sam i ja nadoknađivao, svakog ljeta. Plus odlasci u more comics pa bih tamo nešto uzeo. Ako netko zna neki tiska gdje ima solidan izbor tih paketa, nek napiše

Quote:

Da, takvi se mislim kreću od 2000 kn danas pa nadalje na aukcijama i sl.
S cijenama tih starih tripova je vrlo subjektivna situacija. Znam lika koji je uspio prodati sve ZS i LMS Zagore za 30.000 kn prije ohoho godina. A znam i lika koji ih ne može prodati za puno manje. Sve ovisi koliko je netko u datom trenutku spreman platiti. Tu nema neke stvarne vrijednosti, osim kolekcionarske.

Ja imam još negdje cca 50-ak ZS/LMS stripova, i ne pada mi na pamet prodavat, to se čuva


Quote:
Tko zna, kad se extra kompletira, možda ih stignu onda naši sa redovnom serijom (možda tad pojačaju tempo izlaska redovnih)
Neka računica govori - ako nadoknade 5 brojeva u 3 godine kao u zadnjem periodu, za 40 brojeva će im trebati - 24 godine


Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
Što se mene tiče, ja sam svjetlosnim godinama iza kompletiranja kolekcije .
A i da krenem na to, uza sve ostale stvari, ne znam gdje bih to sve držao.
Ja furam kod roditelja i tam čuvam
Quote:
Nego moram reći da je Interliber savršeno mjesto za pronalaženje starih brojeva i kompletiranja kolekcija, i to za siću.
Ozbiljno? Thanks, ovo je dobra informacija, nikad mi ne bi palo na pamet

Quote:
Zavidim vama koji redovito iščekujete nove brojeve na kioscima. Odmah se sjetim kako sam kao klinac i sam jedva iščekivao izlazak svakog novog broja. Svako iščekivanje je bilo poput novog čekanja na izlazak filma u kinima, samo što je ovo teklo puno brže . Ali ako sam išta mrzio to je onda bilo kada bi te na početku neke nove priče totalno navukli na radnju, i onda kada bude baš najnapetije dođeš do 96/98 stranice i teksta "Nastavlja se..."
I onda još ubace glupog Komandanta Marka ili nešto, pa čekaj Zagora novog malo duže

Mene je Zagorom zarazio tata, koji ga je isto čitao kao klinac. Kjad je vidio da me zanima, počeo mi je kupovat stripove. Sjećam se da sam jedva čekao svak idrugi tjedan da dođe doma s posla sa stripom.

jedan od takvih prvih u sjećanju mi je Turnir u Darkvudu, ZS 859. Tu sam negdje oko broja 800 ZS počeo redovito čitati stripove, razmjenjivati i sl.

Sad je situacija obrnuta, ja kupujem i nosim stripove tati koji ih još uvijek čita

Najbolja ljetna razonoda kao klincu bila mi je s bajkom obići frendove i vratiti se doma s punim torbama i vrećicama stripova za čitanje. Ponekad sam se toliko nakrcao da sam doma bicikl mogao samo gurati, ne voziti
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 10:20   #58
Ja kao klinac terao kosu sleva na desno, a kad sam snimio da Zagor tera sdesna levo, odmah sam se korigovao. O broju napravljenih sekira, lukova i strela da i ne govorimo.
Ah, miris detinjstva...
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 10:22   #59
Quote:
mugisugi kaže: Pogledaj post
Nikad prije nisam čitala Zagora, no svaki put bi ga na tisku vidjela kako me gleda pa sam odlučila kupiti jedan broj, nadam se da će mi se svidjeti
Koji broj?
Isto zna bit nezgodno ako naletiš na lošu priču.

Za novajlije, najbolje je uzimati Klasike. Cjelovita priča, nema potrebe da se čeka nastavak.
Nedavno su bili izašli Tiranin s jezera i Carev pečat. To su Nolittine živopisne priče. Zlatno doba.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 10:26   #60
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Koji broj?
Isto zna bit nezgodno ako naletiš na lošu priču.

Za novajlije, najbolje je uzimati Klasike. Cjelovita priča, nema potrebe da se čeka nastavak.
Nedavno su bili izašli Tiranin s jezera i Carev pečat. To su Nolittine živopisne priče. Zlatno doba.
Izvini, jel to neki reprint ili sta, nesto mi naslovi nisu poznati.
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.