Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2007., 18:16   #1
Red face Vaše istinite priče ljubavne - zbirni topic

vjerujete li u pravu ljubav? u ljubav na prvi pogled? meni kažu da takve ljubav ne postoji da je sve to izmišljotina...imate kakvu priču koja bi to dokazala..neku pricu slicnu sapunici ili pak tragediji...ili pak savjet..kako prepoznati da smo zaista zaljubljeni.

Zadnje uređivanje Septembar : 31.01.2007. at 10:42.
lips of angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 18:30   #2
Istinita prica. Dogodilo se 24 Rujna 2006 godine. Bila sam Americi u cijelo ljeto, i 1. listopada sam se trebala vratiti doma u Hrvatsku.u americi je bilo tako lijepo,a doma me cekalo sve od cega sam bjezala-faks, obaveze, neljubazni ljudi, dosada,...Tog dana krenula sam u bus do colorada da posijetim rodjake..prvo stajaliste je bilo u Atlanti..ON je usao, malo sam bacila pogled ali to je sve,sjeo je ispred mene.slj. stajaliste usao strariji bracni par htjeli su sjedit skupa, tako da je ON morao sjesti kraj mene..imao je najplavije oci koje sam ikada vidjela i presladak kaubojski naglasak.imao je 24 god.pricali smo, smijali se, skuzila smo koliko imamo zajednicko,..ja sam zaspala i to na njegovom ramenu, probudila sam se i poceli smo se ljubit.....vani je bio mrak, prolazili smo kroz Tennessee..nedugo zatim ja sam zaspala..dosli smo u Nashville i ja sam se probudila.autobus je stao i morali smo izac..tek sam tada shvatila da se rastajemo.on ide za Indianapolis, a ja nastavljam za Denver.bila sam toliko pospana da nisam bila svijesna svega.vidjela sam mu suze u ocima, jako me zagrlio i nakon toga se vise nikada nismo vidjeli ni culi.dala sam mu broj moba koji mi je bio ukraden sljedeci dan,..nisam mogla vjerovat da mi se to dogodilo..i od tada stalno mislim na njega, nemogu se na nista drugo fokusirat...a kamoli biti s drugim...jeli moguce da je to bila love at first sight..sta da sad radim.
lafayette is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 19:35   #3
Quote:
jeli moguce da je to bila love at first sight..sta da sad radim.
Ne bas ljubav na prvi pogled, vec jedno prelijepo iskustvo koje je pocivalo na medjusobnoj privlacnosti, sklopu okolnosti koje cini upravo to da si bila daleko od svega, daleko od onoga sto je tvoja zbilja, sama u nepoznatom svijetu, koji je zacinio predivan nepoznati muskarac.

I sama cinjenica da se sve dogadjalo izmedju nekoliko spavanja i budjenja daje poseban efekt cijeloj prici. Kao da je sve bio samo san. Prelijepa prica i ja je ne bih mijenjala ni nastavljala. Bilo je kako je trebalo biti.. ukradeni telefon samo je igra sudbine.

Tebi ostaje da to zauvijek pamtis kao nesto jako posebno i lijepo.

Zadnje uređivanje Septembar : 31.01.2007. at 10:40.
mayena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 19:56   #4
Sve prave i velike ljubavi su tužne....
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 10:14   #5
ja sam imala veliku ljubav sa jednim talijanom.....
__________________
"i tako,više od tri tisuće godina vjetar tka veliki pokrov nad ovom prijestolnicom kratkog vijeka koja je bila sramotna ljaga egipatskog carstva....i taj pokrov se zvao Zaborav, Napuštenost Praznina,Usamljenost."
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 10:27   #6
Quote:
tadukepa kaže: Pogledaj post
ja sam imala veliku ljubav sa jednim talijanom.....
Pa daj nam malo opiši kako je sve bilo, romantiku, emocije ... velike ljubavi se ne dešavaju tako često
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 10:53   #7
Quote:
lips of angel kaže: Pogledaj post
1. vjerujete li u pravu ljubav?

2. u ljubav na prvi pogled?
meni kažu da takve ljubav ne postoji da je sve to izmišljotina...

3. imate kakvu priču koja bi to dokazala..neku pricu slicnu sapunici ili pak tragediji...ili pak savjet..

4. kako prepoznati da smo zaista zaljubljeni.
1. Da, kad prestanem vjerovat mogu zatvortiti butigu
2. NE, al u zaljubljenost, strast, vibru, privlacnost - DA
3. Uh imam brdo, al sve su prepateticne kad su tako napisane
4. Individualno... za mene je to spremnost za odricanje i usrecivanje
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 11:00   #8
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Pa daj nam malo opiši kako je sve bilo, romantiku, emocije ... velike ljubavi se ne dešavaju tako često


heheh pa sad,iskreno , nemam baš vremena, na poslu sam, al ljubav koju osjećam sad prema mužu je intenzivnija i kompleksnija i dublja.
__________________
"i tako,više od tri tisuće godina vjetar tka veliki pokrov nad ovom prijestolnicom kratkog vijeka koja je bila sramotna ljaga egipatskog carstva....i taj pokrov se zvao Zaborav, Napuštenost Praznina,Usamljenost."

Zadnje uređivanje Septembar : 31.01.2007. at 13:14.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 13:16   #9
za mene jedan od najromanticnijih trenutaka je bija sa mojim sadasnjim dragim,ukratko bili smo naj frendovi pa se zaljubili pa tragedija neka pa sad napokon uzivamo jedno kraj drugog..e da se vratim,bila nam je godina dana dosao je kod mene i donio buket crvenih ruza,narucio ih je 17 (prohodali smo 17.1)ali ova u cvijecari stavila 16 i i kad je to vidija poludija je,prisli mi priko toga i navecer me trebao pokupiti kad sam izlazila iz skole..vani je bila takva kisa,i nevrijeme da je to bilo nenormalno a on je stajao na srid dvorista na kisi s 17.ruzom dosla sam kod njega a on je rekao vidis da ih je 17.i tako smo se ljubili dugoo na kisi i to je bija moj najlipsi trenutak i najromanticniji.iako mislim da ovi sto su nas gledali su rekli da nismo normalni ali for me that was something special...
oxia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 13:38   #10
Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
Sve prave i velike ljubavi su tužne....
Ajde nemoj više gledati sapunice, loše utječu na tebe.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 14:06   #11
Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post
Ajde nemoj više gledati sapunice, loše utječu na tebe.
Ili Balašević ...
slovenka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 15:23   #12
Quote:
lafayette kaže: Pogledaj post
Istinita prica. Dogodilo se 24 Rujna 2006 godine. Bila sam Americi u cijelo ljeto, i 1. listopada sam se trebala vratiti doma u Hrvatsku.u americi je bilo tako lijepo,a doma me cekalo sve od cega sam bjezala-faks, obaveze, neljubazni ljudi, dosada,...Tog dana krenula sam u bus do colorada da posijetim rodjake..prvo stajaliste je bilo u Atlanti..ON je usao, malo sam bacila pogled ali to je sve,sjeo je ispred mene.slj. stajaliste usao strariji bracni par htjeli su sjedit skupa, tako da je ON morao sjesti kraj mene..imao je najplavije oci koje sam ikada vidjela i presladak kaubojski naglasak.imao je 24 god.pricali smo, smijali se, skuzila smo koliko imamo zajednicko,..ja sam zaspala i to na njegovom ramenu, probudila sam se i poceli smo se ljubit.....vani je bio mrak, prolazili smo kroz Tennessee..nedugo zatim ja sam zaspala..dosli smo u Nashville i ja sam se probudila.autobus je stao i morali smo izac..tek sam tada shvatila da se rastajemo.on ide za Indianapolis, a ja nastavljam za Denver.bila sam toliko pospana da nisam bila svijesna svega.vidjela sam mu suze u ocima, jako me zagrlio i nakon toga se vise nikada nismo vidjeli ni culi.dala sam mu broj moba koji mi je bio ukraden sljedeci dan,..nisam mogla vjerovat da mi se to dogodilo..i od tada stalno mislim na njega, nemogu se na nista drugo fokusirat...a kamoli biti s drugim...jeli moguce da je to bila love at first sight..sta da sad radim.
slatka epizoda. jos i gubitak mobitela... zato se sve cini kao mali san...
vidjela sam na glorijinom siteu natjecaj za naj ljubavnu pricu www.gloria.com.hr
hola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 05:38   #13
ja u globalu i ne vjerujem u love at first pogled....ali vjerujem u žensku intuiciju.....
meni se mali milijun puta dogodilo da san znala da cu završiti s nekim likom, tj dogodilo se ono nešto, iskra, flash, trnci, leptirici....šta god....
neki ljudi imaju ogromnu srecu pa taj feeling preraste u ljubav, i završe s tom osobom i to je to, a drugi ili shvate da nije to to, ili tu osobu više nikada ne vide,ili, ili....u biti sve ovisi o slucaju....
onaj tko je doživio ljubav na prvi pogled,vjeruje u nju, onak tko nije teško da ce ikad potvrditi njeno postojanje....
ja bar tako mislim, ne kažem da je sve crno-bijelo, vec kažem da ima mnogo nijansi sive
distance is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 10:31   #14
Quote:
lafayette kaže: Pogledaj post
Istinita prica. Dogodilo se 24 Rujna 2006 godine. Bila sam Americi u cijelo ljeto, i 1. listopada sam se trebala vratiti doma u Hrvatsku.u americi je bilo tako lijepo,a doma me cekalo sve od cega sam bjezala-faks, obaveze, neljubazni ljudi, dosada,...Tog dana krenula sam u bus do colorada da posijetim rodjake..prvo stajaliste je bilo u Atlanti..ON je usao, malo sam bacila pogled ali to je sve,sjeo je ispred mene.slj. stajaliste usao strariji bracni par htjeli su sjedit skupa, tako da je ON morao sjesti kraj mene..imao je najplavije oci koje sam ikada vidjela i presladak kaubojski naglasak.imao je 24 god.pricali smo, smijali se, skuzila smo koliko imamo zajednicko,..ja sam zaspala i to na njegovom ramenu, probudila sam se i poceli smo se ljubit.....vani je bio mrak, prolazili smo kroz Tennessee..nedugo zatim ja sam zaspala..dosli smo u Nashville i ja sam se probudila.autobus je stao i morali smo izac..tek sam tada shvatila da se rastajemo.on ide za Indianapolis, a ja nastavljam za Denver.bila sam toliko pospana da nisam bila svijesna svega.vidjela sam mu suze u ocima, jako me zagrlio i nakon toga se vise nikada nismo vidjeli ni culi.dala sam mu broj moba koji mi je bio ukraden sljedeci dan,..nisam mogla vjerovat da mi se to dogodilo..i od tada stalno mislim na njega, nemogu se na nista drugo fokusirat...a kamoli biti s drugim...jeli moguce da je to bila love at first sight..sta da sad radim.
simpa
__________________
"Ko zna zasto je to dobro"
giovaniI is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 10:41   #15
Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
Sve prave i velike ljubavi su tužne....
Da, to je i moj ginić meni rekao... i znam da je doživio veliku ljubav koja je poslije otišla s drugim i uzela djecu. Ne valja tražiti velike ljubavi ni bit fasciniran. U svemu zlatna sredina. Po meni, bolje je imati veliko međusobno poštovanje, uvažavanje, vjernost, ljubav koja ne dira oblake,već postepeno raste, iz dana u dan i pretvara se u nešto neprolazno, te velika doza povjerenja i tolerancije. Toga danas fali.

My love story:

Busevi su idealni za upoznavanje novih ljudi, ali nisam mislila da ću u jednome upoznati svoju veliku ljubav (no on nije bio putnik.) Bilo je to krajem 2004. Još nisam nikada dotada putovala s njihovom kompanijom, već uvijek s jednima te istima. No nešto mi je govorilo da bi mi dobro došla promjena. Ja sam se zbilja zaljubila na prvi pogled... potajno sam ga promatrala kako se ogleda u retrovizoru,popravlja kravatu i razgovara s ljudima, onako profinjen, kulturan, dotjeran... poseban. No zaljubljenost nije i ljubav na prvi pogled,jer takva ljubav nije još ni u zametku! Imala sam sjedalo koje je relativno bilo blizu 'njegovom'. Upoznala sam se s jednim dečkom koji je preko puta mene sjedio, i kasnije mu ponudila neke čokoladice. On je sjedio na prvom sjedalu, odmarao se i mislio je da njega nudim pa se za svaki slučaj okrenuo. Meni samo što čokoladice nisu ispale od nervoze (jer mi se stvarno svidio). Uzeo je 2-3..valjda bi i više da je mogao samo da se okrene Kasnije smo nastavili pričati. O svemu i svačemu smo pričali, toliko zajedničkih tema i mišljenja, uz prekrasne pjesme Celine Dion. No kad mi je rekao godine da nisam sjedila pala bi u nesvjest (srećom nije bio oženjen)..ali eto magija je već učinila svoje. Lako mu je bilo pričati, no kad je trebalo uzeti broj mobitela, kad se putovanje bližilo kraju, uhvatila njega nervoza. Spominjali smo kavu kroz razgovor. Ja se ustala, teška srca morala napustit bus, i začula u međuvremenu: "Jesi smotan, ako ti se sviđa što nisi nešto poduzeo,...ajde daj pitaj ju, dotakni je..."-kolega s kojim je vozio spasio stvar. I ja onako polako počela izlaziti a on će mucavim glasom: "A ..kkakko ćemo na kkaavu,nemam tvoj broj...?" Ja mu dala broj, išla sam vidjet kad mi ide drugi bus, i budući da sam imala vremena nekih pola sata, našli smo se na kavi. Ja sam ga samo gledala i gledala i nisam mogla prestati. Svidjelo mi se to što je tako simpatičan,pametan i povučen, samozatajan, a dobrica. Međutim, onda sam se vratila u realnost.. on živi u ZG, a ja 400 km dalje, to me rastužilo već na samom početku. Kad sam sjela na bus za dalje, nisam mogla doći sebi kakav dojam je on ostavio na meni, no znala sam da će biti teško. Uslijedile su njegove poruke nakon nekih 7 dana (nije baš bio redovit). I ja opet išla u ZG i on mi se javi porukom, gdje sam...i iznenadio se da sam opet u metropoli..i dakako, opet smo se našli na kavi (al ništa ne poduzima,konkretnog). I još je par kava prošlo do prvog poljupca, neki oprezan tip. On se nije zaljubio poput mene, draga sam mu bila jako ali njemu je trebalo dosta vremena dok me dobro ne upozna i stekne povjerenje. Kad bi on došao u moje krajeve, javio bi se i tako je ta priča nastavljana u epizodama. Tražila sam posao u ZG čitavo vrijeme, i sve dok mi se sam posao nije ponudio nije bilo mogućnosti selidbe, jer sam imala tamo u mom rodnom mjestu stalni posao, iako sam studirala u gradu mog voljenog (da nije bilo studija,ne bih toliko putovala!) Prije pola godine sam se preselila, napustila roditeljski dom,počela raditi, i privoditi studij kraju. Nama je sad prekrasno,živim ulicu dalje od njega (a zajedno ćemo valjda krajem godine, kad budem pri kraju faxa), tako da smo često skupa i nadoknađujemo propušteno. Upoznala sam njegovu obitelj, vrlo jednostavni,skromni, dobri ljudi, i rado odem do njih kad me pozovu na ručak. Daljina me je često puta znala rastužiti, bilo je dana kada nisam bila ni za što, no isplatilo se čekati, strpljen spašen! Već smo više od 2 godine zajedno, i nadam se da ćemo biti još dugo, barem do vječnosti i sretni, i zadovoljni, kao što smo sada. "Daljina je vjetar, koji slabe plamenove gasi, a jake rasplamsava!"
Slatkiš moj
(Oprostite ako sam vas udavila pričom, ali tema je postavljena i nisam mogla odoliti!)

Zadnje uređivanje Demonique : 01.02.2007. at 12:56.
Demonique is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 12:56   #16
Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
Sve prave i velike ljubavi su tužne....
Samo zato jer su prekinute ili zabranjene, pa dobivaju notu tuge. A ljudi u braku ili dugim vezama cesto zaboravljaju zasto su se uopce zaljubili i prestanu pokazivati paznju, pa im odnos postane monoton. No i to je jedna velika i prava ljubav koja je to prestala biti...tj. odnos je zakrzljao. U vezu treba ulagati stalno, stalno i stalno i uvijek onome drugome dati do znanja zasto ga volimo.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 22:26   #17
Quote:
lips of angel kaže: Pogledaj post
vjerujete li u pravu ljubav? u ljubav na prvi pogled? meni kažu da takve ljubav ne postoji da je sve to izmišljotina...imate kakvu priču koja bi to dokazala..neku pricu slicnu sapunici ili pak tragediji...ili pak savjet..kako prepoznati da smo zaista zaljubljeni.
Ja licno verujem u to da uopste ta tema ljubav na prvi pogled, prava ljubav.... su rezultat necega sto nam je nametnuto od malih nogu... jos u osnoovnoj skoli smo citali`princeza na zrnu graska` `pepeljuga` `lepotica i zvera`.... i jednostavno smo od malih nogu bili UBEDJENI da za svakoga postoji neko i da postoji PRAVA LJUBAV..... i sama kazes da li verujemo, da li postoji.... sto upravo govori o tome da ti kao i vecina nas to NIKADA NISMO DOZIVELI osim sto smo citali u bajkama....
Vidis tu je stvar sto smo toliko o tome citali u bajkama a nikoga licno ne znamo da je to doziveo, a i onaj ko prica da je imao pravu ljubav, ne veruj mu... Prava ljuav se vidi i oseca bez ijednereci..
Nije zakljucak razocarajuci PRAVA LJUBAV POSTOJI ali ne kao ona u bajkama i u smislu Princa na belom konju...
To je osecaj potpunosti i razvijanja! ta devojka sto je to dozivela u autobusu u Americi je zaista kao iz bajke, i treba tako da ostane, dobro da je izgubila mob. jer bi se mozda kasnije razocarala, svakako to je nesto sto treba da pamti ceo zivot, i sto ce joj davati snage da pregura sva razocarenja u druge momke.
Prava ljubav je iz dana U dan sve jaca i jaca PO TOME CES ZNATI DA SI SRELA PRAVOG A I ON TEBE------------VERUJ MI
aleksa81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 01:22   #18
Quote:
Demonique kaže: Pogledaj post
Upoznala sam njegovu obitelj, vrlo jednostavni,skromni, dobri ljudi, i rado odem do njih kad me pozovu na ručak. Daljina me je često puta znala rastužiti, bilo je dana kada nisam bila ni za što, no isplatilo se čekati, strpljen spašen! Već smo više od 2 godine zajedno, i nadam se da ćemo biti još dugo, barem do vječnosti i sretni, i zadovoljni, kao što smo sada. "Daljina je vjetar, koji slabe plamenove gasi, a jake rasplamsava!"
Slatkiš moj
(Oprostite ako sam vas udavila pričom, ali tema je postavljena i nisam mogla odoliti!)

prekrasna prica s prekrasnim zavrsetkom....
lafayette is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 21:44   #19
smrc...
 
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 21:46   #20
Quote:
lips of angel kaže: Pogledaj post
vjerujete li u pravu ljubav? u ljubav na prvi pogled?
Vjerujem u pravu ljubav, zašto ne bih vjerovala?!

Ali u ljubav na prvi pogled - ne. To je požuda na prvi pogled. (Preciznije miris)
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger