Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2011., 11:02   #3301
Jedna moja frendica se udala na Ribarskoj imala 140 gostiju.
Ja ne mogu prežaliti što nisam uzela u Adi,stvarno je bio dobar popust.
simply nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:18   #3302
Quote:
simply nice kaže: Pogledaj post
Jedna moja frendica se udala na Ribarskoj imala 140 gostiju.
Ja ne mogu prežaliti što nisam uzela u Adi,stvarno je bio dobar popust.
Si bila na tom vjenčanju, kako je to izgledali sa toliko ljudi, su imali di plesat? Šteta da nisi uzela u adi, isplatilo se. Imaš još jeftine pozivnce u dalia Bjelovar i grafoart. Mislim da sam točno napisala. Pogledaj si na netu, znam da sam gledala i pozivnice su oko 5,6 kn i sasvim lijepo izgledaju
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:33   #3303
Nisam bila osobno ali ću se raspitati pa ti javim.
Za Adu mi je krivo ko psu jer mi se jedna kolekcija tamo jako svidjela a cijene su bile super.čula sam da njihovih proizvoda ima i po Puli ali su cijene puno veće.
Možda zbog recesije nabace još koji popust.
simply nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:39   #3304
Pa ko zna, lako moguće da stave neki popust opet, tu i tamo pogledaj na stranicu da ga ne propustis ste našli restoran za svadbu, i tebi se datum opako približava
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:45   #3305
Tražim Lulu, tražim.
Muku mučim.
Dragi bi agroturizam a ja se ne dam od mora.
Idealno bi bilo agroturizam na moru.
A možda se ne bi ni trebali vjenčati,tek sada dok planiramo vjenčanje vidim koliko su nam različita mišljenja.
simply nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:52   #3306
Quote:
simply nice kaže: Pogledaj post
Tražim Lulu, tražim.
Muku mučim.
Dragi bi agroturizam a ja se ne dam od mora.
Idealno bi bilo agroturizam na moru.
A možda se ne bi ni trebali vjenčati,tek sada dok planiramo vjenčanje vidim koliko su nam različita mišljenja.
Hehe, onda se gotovo nitko ne mi vjencao ma gadno je ful za naći prostor, pogotovo ljeti. A restoran blu? To je u rovinju ako se ne varam. Nisam nikad bila al znam da su tu cure pisale nešto o tome, na moru i je, i taman ima tako nekakav kapacitet koj tebi treba
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 12:04   #3307
Gledala sam Blue na netu.
Izgleda lijepo i fancy,ali čujem da su im i cijene takve.
Meni treba više nešto stila dernek ba.
Aj ti preseli u dom branitelja a meni daj svoj termin u Ribarskoj.
simply nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 12:12   #3308
Hehe! E vidiš nije to uopće loša opcija ! Samo da definitivno odlučim , ali 90 posto da će biti tako! Ah udat ćemo s isti dan, fora!
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 12:25   #3309
A da mi uzmemo istu salu i matičara i pozivnice pošto imamo slične ideje pa da o istom trošku napravimo simultanku?
simply nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 12:29   #3310
Quote:
simply nice kaže: Pogledaj post
A da mi uzmemo istu salu i matičara i pozivnice pošto imamo slične ideje pa da o istom trošku napravimo simultanku?
Hehe, imaš ti pravo, treba bit snalazljiv! Dvije muhe, odnosno 4 jednim udarcem. Morat ćemo se samo dobro uskladit sa izgovaranjem uzimam da nam maticar ne bi duplo naplatio, moramo to lukavo isplanirat hehe, prejako
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 12:41   #3311
Snaći ćemo se.
Napravimo foru kao kad stopiraš.
Vi stanete van i kad matičar dođe i započne obred,iz grma iskočimo i mi i stavimo ga pred svršen čin.
Poslije nastavimo zajednički dernek uz istu muziku i samo podijelimo troškove.
Kao kad imaš zajednički sat za vodu.Po osobi.
Ja ti sad samo skupljam informacije i brojeve telefona,a kad krenem zvati...
Dragog će strefiti pomrčina i sunca i mjeseca u isto vrijeme.
simply nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 12:56   #3312
Predobro! Dovest maticara pred gotovim čin, neće se ni snaći a mi svi vjenčani
Tako treba, samo ti skupljaj. Kad krenes nećeš se skidat s telefona. A za dragog se ne sekiraj. Ja sam sve šta se može oko našeg vjenčanja zakomplicirala, ništa nije išlo glatko. Sve bi nešto ovo, pa bi ono. Moj me vise ni ne sluša kad pocnem sa svojim pričama . Iscrpila sam ga valjda. Tako ti i svog pa ćeš vidjet kako će ti sve prepustiti uz rijeci da draga
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 15:31   #3313
Ciao cure,

malo vas čitam iako tu ne dolazim često. Samo da vam kažem ako će ikako pomoći. Ja sam se udala lani 21.8. i imali smo feštu u domu branitelja i bilo je genijalno!
Bilo je jako jako vruće i nije bilo zraka pa su mi svi gosti često bježali na balkon, a pir je bio unutra, a razlog je i što puno gostiju puši pa su morali van. Mi smo imali 95 osoba (110 ali neki nisu došli) i za veliku salu DHB je to malo! Morala sam stolove skroz raširit da bi se malo izgubila veličina te sale, čak sam i bend stavila dole, a ne na binu!
U biti mi smo htjeli da ne bude kao u ribarskoj sve zgurano i tijesno pa smo izabrali DHB i bili prezadovoiljni.
Još jedna napomena kod DHB - pazite na kuhara! Mi smo dodatno uzeli vanjskog kuhara i platili ga jer DHB nema profi kuhare ,a meni je kvaliteta hrane bila jako važna. Ako vam treba kontakt od kuhara kontaktirajte me na pp.
Imam i brdo slikica pa ako koga zanima nek se javi.

Evo toliko nadam se da sam vam malo pomogla.

Lijep pozdrav i uzivajte u pripremama.
anaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 15:47   #3314
Joj došla si mi ko narucena nasa nedoumica je isto izmedju ribarske i dhb i strah nas je te naguranosti u ribarskoj, a dom je stvarno prekrasan. Ako možeš pošalji mi pliz broj od tog kuhara. Šta ste mogli tako bez problema dovest svog kuhara? Makar sam čula da je hrana ok,
čak i iznenadjujuce dobra. Tko ti je dekorirao
salu. Oni imaju neke navlake za stolice koje su
mi ok, a kakve stoljnjake imaju? Hvala ti






Može is slikice imaš link il da ti mail posaljem na pm
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 15:55   #3315
Anaf je tvoje vjenčanje ono šta je na stranici od nigxtexpressa?
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 09:16   #3316
Quote:
Lulu7 kaže: Pogledaj post
Anaf je tvoje vjenčanje ono šta je na stranici od nigxtexpressa?
Da da to je moje vjenčanje!

I ja sam uzela sve sta se uzeti da od DHB navlake za stolice su mi bile ok i stolnjaci obični bijeli. To ti ionako niko nije gledao! D asam znala nebi ni cvijece na stol stavljala samo neke svijeće. E da i sviječnjaci su iz DHB.
Mogu ti dati link od mog fejsa pa si pogledaj ali tamo nemam bas puno slikica od sale

http://www.facebook.com/album.php?ai...9&l=fde5426653
nadam s eda će se vidjeti

pozdrav
anaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 09:59   #3317
Quote:
simply nice kaže: Pogledaj post
Cocolina razmišljala sam i o tome uradi sam sistemu,ali se nekako mislim da mi je lakše uzeti gotove proizvode s obzirom na to da svadba nije velika, a i ja sam gotovan.
Btw,zanima me gdje si našla tako jeftine pozivnice,to je zaista ok.cijena i gdje si kupovala materijale za stvari koje si radila sama.
Hvala unaprijed.
pozivnice sam uzela u Agenciji Sandra - Pazin, a materijal sam kupovala u Repro - Rovinj i preko neta neke sitnice... stvarno sam dosta uštedila
cocolina0508 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 14:19   #3318
Anaf jako lijepe fotke.
Imaš poruku na pm.
simply nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 16:34   #3319
nakon dugo traženja frizer i make up nađeni..zadatak obavljen!! Svi će doći meni doma..imati ću pravi mali kozmetičko-frizerski salon.. još samo odradimo ples..nađemo cipele...i neke male sitnice i gotovo...jej..

Lulu između ribarske i DHB definitivno DHB.. jedna poznanica imala je pir u ribarskoj i sada kaže da joj je žao što su išli u ribarsku..
TweetyTheBird! is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 17:24   #3320
Quote:
TweetyTheBird! kaže: Pogledaj post
nakon dugo traženja frizer i make up nađeni..zadatak obavljen!! Svi će doći meni doma..imati ću pravi mali kozmetičko-frizerski salon.. još samo odradimo ples..nađemo cipele...i neke male sitnice i gotovo...jej..

Lulu između ribarske i DHB definitivno DHB.. jedna poznanica imala je pir u ribarskoj i sada kaže da joj je žao što su išli u ribarsku..
Kad je vama vjenčanje? Ko će te te to Frizirat i sminkat? Ja u potrazi

A to za dhb i ribarsku, mislim da imas pravo.ribarska je lijepa, ali za mala vjencanja, ne stane tamo puno ljudi a da je komotno. Šta je ta tvoja poznanica imala veliko vjenčanje , s čime nije bila zadovoljna?
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.