Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2016., 16:37   #21
Quote:
Ipomoea kaže: Pogledaj post
Pa baš to, mislila sam dok je novorođenče, nije ni dovoljno veliko da se odguruje nožicama o rubove kadice, za poslije me brine (dok je mala, mislila sam stvaaarno mala ).

S dva mjeseca na dalje već počinje to odgurivanje pa me brine da se ne prevali kadica s nosača. Imate li ga vi? Jel stabilno to postolje? Isplati li se kupiti ga? Također, jesi kad pokušala sama oprati bebu (bez asistencije muža)? Pitam jer će biti dana kad ću je morati sama oprati.

Kako ispirete bebu? Polijevate je čistom vodom iz vrča?

Probali smo kupati u dvoje ali meni je na kraju bilo najlakse kada sam sama kupala djecu od rodjenja. Ne znam.brzo sam ulovila grif s prvim, a s drugim jos lakse. Najobicnija kadica jer ionako drzis djete a ne ostavljas ga da lezi unutra.
Za kupanje nisam koristila nikakve sampone osim povremeno par kapi bademovog ulja tako da niti ispiranje nije bilo potrebno, a kosu sam prala sa samponom i ispirala uz pomoc case/vrca na pocetku.
Nakon svakog presvlacenja pelene sam malog ispirala pod blagim mlazom vode - to sam radila tek s drugim djetetom jer bi se svaki put jako pokakao.
Cim su poceli sjediti cca 7mj smo presli u nasu kadu s protuklizajucom podlogom na dnu.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.