Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2015., 09:26   #21
kada se salje paket, koje informacije o kiosku na koji salje treba imat osoba koja salje ? adresu predpostavljam i ?
lele45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 22:18   #22
Quote:
lele45 kaže: Pogledaj post
kada se salje paket, koje informacije o kiosku na koji salje treba imat osoba koja salje ? adresu predpostavljam i ?
osoba koja šalje bi trebala znati adresu, ne točnu jer tete na kiosku imaju popis svih kioska gdje se može dostaviti paket s pripadajućim adresama
megdova is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 00:25   #23
Uvjek kada vidim te jadne žene u Tiskovim kontejnerima kako obavljaju 100 poslova zapitam se gdje su veliki borci za radnička prava: Sever, Matijašević, Ribič....
MartaB4P is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 16:27   #24
Pozdrav,

ima li netko iskustva s primanjem tisak paketa u BiH poslanih iz Hrvatske?
Elune90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 09:14   #25
Evo moje svježe iskustvo.

Poslali mi roditelji paketom dvije majice i čarape, stavili to u vrećicu pa u paket.
Došle su mi samo majice, i stvari su bile van vrećice dakle netko je paket otvarao. Ja nisam otvarala paket pred njima pa... tko mi kriv?

Kakogod - tko krade čarape???
learning2fly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 14:09   #26
Tisak media paket koji je poslan našem čitatelju nikad nije došao, iako je 10etak puta zvao Tisak koji nije mogao locirati paket svaki put mora drugoj radnici iz početka objašnjavati o čemu se radi i nakon agonije od 10etak dana traženja paketa i pričanja sa 4-5 agenata, paketa nema, odlučili su dati odštetu koju je pošiljatelj naveo otprilike, ne radi se o tome da stvari iz paketa vrijede puno ali ne vrijede niti 100tinjak kuna koji su bili navedeni, znači Tisak umjesto da se ispriča i plati nešto više čovjeku da opet kupi što su oni izgubili (ne prelazi vrijednost maksimalnu koju oni imaju propisanu a to je 500kn), novac uplačuje osobi koja je poslala i koja je otprilike stavila 100kn jer nezna bolje (to je manji problem jer bi pošiljatelj novac poslao našem čitatelju) i ne zanima ih što su čovjeku izgubili paket već samo da prođu što jeftinije.
Sa ovim postom smo samo htjeli upozoriti što vam se može desiti i kako se Tisak ponaša prema svojim korisnicima, znači čisto upozorenje da vam se ovo nebi desilo napišite uvijek maksimalnu moguću vrijednost na paketu jer njih boli briga što su vam nešto izgubili i što je čovjek 4 tjedna zivkao i mučio se da dobije svoje stvari koje je poslao Tiskom, oni će mu uplatiti tih 100tinjak kuna i to je to, ISTO tako neko moze poslati stvar od 5 kuna i da se izgubi, staviti maksimalnu vijednost na Tisku 500kn i oni će mu isplatiti 500kn bez obzira što laže , sramota.
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 09:02   #27
Koliko paket smije stajati na tisku? Upravo mi stigao(po dosadašnjim iskustvima očekivao sam da će stići u recimo četvrtak ), a nisam blizu njemu makar dom petka navečer(i tada bih mogao možda malo na knap stići), vjerojatnije da bih podigao u subotu.


Edit: Odgovorili su mi na fb. 10 radnih dana paket stoji tamo.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 10:43   #28
Pozz, mene zanima koliko putuje otprilike paket, za koliko se dana može očekivati? Recimo Zagreb - Split, ma ustvari nevažna je točna destinacija. Jel to otprilike ispadne 3 dana ili 6 dana? Hvala
nellaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 11:19   #29
Poslano u nedjelju iz Zg, stiglo je u Os jutros. Mislim da je netko rekao da putuje samo radnim danom, dakle, bilo bi jedan dan čak(ispada da je krenulo jučer, stiglo jutros).
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 11:26   #30
Evo od proslog tjedna primjer - poslano iz Rijeke utorak popodne, stiglo na kiosk u Zg petak ujutro
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 10:14   #31
ne znam jesu mi smijesni ili tragicni.. poslala sam paket s jednog tiska u zagrebu na drugi tisak u zagrebu, dakle isti grad, i trebalo mu je 5 radnih dana da stigne
neki dan sam poslala iz zagreba u split i evo proslo je 3 dana,jos nije stigao..
lose organizirani
google3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 09:39   #32
Funkcionira li tisak normalno u zadnje vrijeme?
Morala bih poslati malo veci i vrjedniji paket, pa ne znam jel mi mozda pametnije postom
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 16:12   #33
Može li se još uvijek preko Tiska poslati paket u inozemstvo? Zanima me slanje u Njemačku.
sandra555 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 14:01   #34
Da li se nekome desilo da u statusu piše da je paket predan primatelju, a da ga ta osoba nije preuzela?
Npr. paket je stigao 8.3. na kiosk, osoba je došla danas 14.3po njega (nakon što su joj 2 puta poslali SMS da ga preuzme.
A u statusu piše da je paket predan 11.3. primatelju.

I što sad????!!!
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 10:00   #35
Neseser poslan iz Splita u Zagreb. Iz nesesera fali sve što je bilo vrijedno od kozmetike, ostavljena korištena četkica i pasta za zube. Odvratno, u kakvoj lopovskoj zemlji mi živimo. Čekam odgovor Tiska, napisala sam zapisnik.
__________________
Nemam vremena za duge upise.
brodačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2019., 13:29   #36
Ima tko pozitivna iskustva s ovim? Hvala.
DropsOfJupiter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2019., 07:32   #37
Moja iskustva su pozitivna. Slao sam 10ak puta u kuvertama i paketima te je sve stiglo na odrediste.

Poslano sa Sony XZ3
Virty is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2019., 19:14   #38
Kako funckionira s plaćanjem paketa preko tiska?

Može li primatelj platiti cijenu koju mi odredimo ?
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2020., 11:45   #39
Zanima me da li je itko drugi primjetio sporije slanje sa strane Tiska u zadnje vrijeme i ima li tko objašnjenje za ovakvo nesto? Do sada kad god sam slao za npr. Zagreb i Osijeka trebalo je maksimum 2 dana(ne racunam vikend), no odjenom im treba po cijeli tjedan prakticno.

Što se desava? Ukoliko ovako ostane, mislim da cu razmisliti o drugim brzim opcijama.
Aventus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2020., 09:54   #40
Quote:
Aventus kaže: Pogledaj post
Zanima me da li je itko drugi primjetio sporije slanje sa strane Tiska u zadnje vrijeme i ima li tko objašnjenje za ovakvo nesto? Do sada kad god sam slao za npr. Zagreb i Osijeka trebalo je maksimum 2 dana(ne racunam vikend), no odjenom im treba po cijeli tjedan prakticno.

Što se desava? Ukoliko ovako ostane, mislim da cu razmisliti o drugim brzim opcijama.
Evo ja slala iz Zga za Rijeku prošli ponedjeljak i još uvijek je u Zagrebu prema trackingu. :/
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:10.