Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2016., 16:39   #821
Quote:
yohanna kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Ima li tko iskustva s gradskim vrtićem u Bukovačkoj 316? Bilo kakva informacija je dobrodošla.
Hvala
Mene isto zanima plus da li je vjerski program obavezan ili izborni?
ohjohnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 16:57   #822
Takoder, bilo koja preporuka za podrucje Remeta, Bukovca ili Krematorija je dobrodosla (noze i za drzavne i za privatne)
ohjohnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 18:15   #823
Ima li netko iskustva s vrticima u Dugavama i Travnom (ili nekim drugim u Novom Zg)? Da li je problem dobiti mjesto jaslicara? Hvala
Kasiopeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 11:48   #824
Pozdrav 😊 Ima netko iskustva sa dječjim vrtićima/jaslicama U Sesvetama? Dječji vrtić Sesvete , DV Šegrt Hlapić, DV Brestje? Hvalaaa
Tamy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 12:27   #825
Nije bas aktivna tema, ali probat cu
Ima li itko kakavih pozitivnih iskustava s DV Bajka?
Moramo danas donijeti odluku za privatni, a ovo je gradski u koji smo upali i samo lose stvari cujem o tome. Dovoljan mi je vec pogled na meni i te njihove sokove.
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 20:54   #826
Mi smo u DV Bajka na lokaciji u Humskoj ulici.
Mi smo preeeezadovoljno. Ovo je mojem sinu 2. god., sada ima 3.
Mogu samo reci sve rijeci hvale za tetu Ivu (radi samo u mlađoj jaslickoj grupi) koja je jako topla osoba i kada dijete dođe u jutro u vrtić posveti mu se barem 1-2min kako bi se opustilo i prikljucilo grupi. Sa njom je radila i teta Helena koja je isto odlicna.
Sada smo u starijoj jaslickoj grupi (grupe: senzo-motorni program) i opet smo dobili preeeeeodlicne tete. Samo na zalost topla i draga teta Snjezana s obzirom na struku moze raditi samo u jaslickim grupama tako da iduce godine kada cemo prelaziti u vrticku grupu klinci budu dobili novu tetu
Sa njom radi mlada teta Nikolina. Ta mi je isto odlicna jer je mastovita, kreativna i ono što mi se kod nje jako sviđa je to sto sa klincima od 3g razgovara kao sebi ravnima. Primjetila sam kod malog da je puno naucio od nje.
Ono zasto je kod nas taj vrtić dobio plus je veeeeeliko dvoriste.
Mlađi jaslicari su odvojeni od ostalih. Po ljetu su imali i mali "bazencic"-napunili skoljku koja je zapravo pjescanik sa vodom pa klinci preljevali vodu iz posudice u posudicu...moj to obozavao. A onda se nasao jedan roditelj koji je njurgao zbog toga pa su izbacili vodu iz te školjke.
Da skratim: izrazito smo zadovoljni.
Dijete mi je rijetko bilo ksd zaprljano od hrane. Ne vjerujem da je toliko vjest u jelu da se ne zaprlja.

Sto se tice menija....
Ne znam sto si to procitala i vidjela ali s obzirom na stanja u vrticima (vjerujem da si citala da se saznalo da je grad zagreb naredio vrtićima da umjesto 13kn po djetetu za obroke na dan smanje na 9kn ili manje) meni je dobar. Meni je vazno da za dorucak nemaju hrenovke i pastete.
Ono sto imaju je gris, margo sa pekmezom, purecu salamu...
Za rucak vecinom imaju variva (naravno jer su jeftinija), ali imaju i ribu, pohanu piletinu, bolognese, strukle.....

Za međuobrok imaju voćni sok, voce. jogurt ili kolac.

Mali mi je nekoliko mjeseci isao prije gradskog u privatni i samo cu reci da sam bila sokirana menijem iz razloga jer moji nije svakodnevno jeo cokolino, vec gris, nikada mu nudila pastetu i hrenovke itd.

Tak da ne znam sto te to zadmetalo na meniju.
E da i jos nesto.....sokovi...
Svatko dobije samo 2dcl kao međuobrok između doručka i rucka. Ostalo piju samo vodu.
Opusti se povodom toga.....neces dovijeka moci strogo kontrolirati sto ti dijete unese u sebe.
Ja sam osobno bila stroga po pitanju prehrane kada je krenuo u vrtić. Zek da negdje 2god je saznao za coksu. A onda dam shvatila da ako cu mu strogo kontrolirati prehranu da cu odnjega napraviti crnu ovcu među djeco..

Pitaj sto zelis znati!

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje pincica : 01.06.2016. at 21:09.
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 08:45   #827
Hvala na odgovoru i ohrabrenju nama je blize Zorkovacka, ali jos ni ne znamo lokaciju na koju cemo ici. Ovo zvuci sve dobro, ja jednostavno ne mogu zamisliti kako teta sama hendla toliko djece. Koliko ih je u vasoj grupi?
Moram jedan dan prosetati da vidim dvoriste, bas me zanima.
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 12:27   #828
U jaslickoj ih ima 18, u starijoj jaslickoj ih je 24.

Zorkovecku nismo htjeli iz 2 razloga:
-na humskoj nam je blizi...5min setnje
-veeeeliko dvoriste u vrtiću na humskoj

Ako ce pomoci u odluci....upravo nas vrci od temelja do krova obnavljaju i daju nove prozore, dvorana opremljena cudima

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 16:58   #829
Pozdrav, šta napraviti ako je beba rođena nakon 1.9. i nismo dobili direktan upis u jaslice . Beba navrsila godinu dana i nemamo pravo na jaslice u kvartu jer nema slobodnih mjesta, već moramo tražiti u ostalim kvartovima koji nam baš i nisu pri ruci. Kud sa djetetom ako oba roditelja rade? Zašto netko tko je rođen prije 9 mj može dobiti jaslice a moje dijete ne?
classe1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 17:12   #830
Quote:
classe1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, šta napraviti ako je beba rođena nakon 1.9. i nismo dobili direktan upis u jaslice . Beba navrsila godinu dana i nemamo pravo na jaslice u kvartu jer nema slobodnih mjesta, već moramo tražiti u ostalim kvartovima koji nam baš i nisu pri ruci. Kud sa djetetom ako oba roditelja rade? Zašto netko tko je rođen prije 9 mj može dobiti jaslice a moje dijete ne?
Ne dobiju niti svi koji su rodjeni prije 1.9. Opet ovisi o slobodnim mjestima.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 18:25   #831
Upisi ga u najblizi di ima mjesta i druge godine u travnju ga mozes prebaciti.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 22:55   #832
Sve mi je jasno šta pišete, a šta sa popisom slobodnih mjesta na stranicama od grada? U to se bas ne mogu pouzdati? Hvala
classe1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 08:36   #833
Quote:
classe1 kaže: Pogledaj post
Sve mi je jasno šta pišete, a šta sa popisom slobodnih mjesta na stranicama od grada? U to se bas ne mogu pouzdati? Hvala
To moraš zvat od vrtića do vrtića jer je popis već dosta star pa se ne bi baš pouzdala u njega
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 16:20   #834
Pa koliko vidim azururaju svaki mjesec. Trenutno je popis od 4.11.? Mislite da se ipak ne mogu pouzdati u to? Najbolje nazvati i provjeriti
classe1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 20:15   #835
Pa ak ima 10 mjesta negdje slobodno onda je vjerovatno jos neko slobodno, al ak ima 1-2 ne bi se pouzdala
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 20:44   #836
Ne znam koji si kvart al nedavno je moja frendica dobila mjesto u Travnom.
A malac je roden 5.9.
Tak da vrijedi zvati ili cak najbolje ici osobno.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 22:07   #837
Mislim da se možeš pouzdati u popis, barem je tako bilo u slučaju našeg vrtića. Ja otišla tamo i pitala ima li mjesta, da sam vidjela na stranicama Grada, možemo li se prijaviti? I bilo je mjesta.

Znanica je isto uspjela upisati malog u vrtić u jaslice u Kustošiji, rođen je sredinom 9. mjeseca.

Ali popis se na stranicama Grada ne ažurira baš svaki mjesec. Mislim da je u 10. mjesecu još bio popis iz 9. mjeseca.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 00:36   #838
Jel zna netko kako je u privatnom vrticu Ribica na Culineckoj? ��
classe1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 15:29   #839
Bok društvo, tema je malo zamrla, ali ako ima netko iskustvo, savjet...

Zanimaju me vrtići u Zaprešiću i okolici ako znate za neki odličan. Svejedno je li državni ili privatni.

Bilo kakvo iskustvo je od pomoći, može i u inbox. Hvala!
BerryBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 14:50   #840
Treba nam pomoć... živimo u Harambašićevoj i imamo djevojčicu staru 7 mjeseci a upisi su u vrtiće. Dvoumimo se između Duge u Racinovoj i Trnoružice u Livadićevoj ulici. Za Dugu smo čuli dobre komentare ali preko ljeta ih sele na Ferenščicu koja nam nikako ne paše, a s druge strane o Trnoružici ne znamo apsolutno ništa, pa vas molimo za komentare iz oba vrtića
__________________
juriel nije član nijedne javne grupe a bome niti jedne političke stranke
juriel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:09.