Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2016., 09:43   #261
Mi smo uzeli ST glow, sad je na akciji u babycener-u, 650 kn ispadne s popustom. No, meni je to potpuno nefunkcionalno ispalo. Beba ima 16 mjeseci i visoka je oko 85 cm. Noge su joj predugačke za one ručke na koje bi trebala staviti svoje nogice, previsoka je za njih pa joj je neprirodno da tako drži noge zgvrčeno i prema unazad. A za pedale je pak prekratka, ne može ih dohvatiti sa obje noge. Tako da onda vuče noge po podu i grebe po asvaltu, što je prije svega opasno jer joj je već par puta noga zapela ispod prednjeg kotača. Razmišljamo da ga vratimo. Ima li tko kakav drugi prijedlog za bicikle za tu dob, osim tog ST-a ?
bobo76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 23:10   #262
Pozz, mene zanima ona guralica di se dijete samo odguruje nogama. Preporuke, iskustva...?
Hick-up is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 00:36   #263
Quote:
Hick-up kaže: Pogledaj post
Pozz, mene zanima ona guralica di se dijete samo odguruje nogama. Preporuke, iskustva...?
Autic ili bicikl bez pedala?

Moja je za 1.rodj.dobila 2 autica guralice, ali je totalno nezainteresirana za njih.
Dok nije hodala, samo je pritiskala tipke po auticu, a sad kad hoda ga gura.

Ali vidim ima djece kojima je to gust, tako da...ko zna
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 01:22   #264
mi imamo boby car, čini mi se da se tako piše.
iskustvo: nepoderivo, omiljeno bilo jedno vrijeme i nije ga štedjelo cijelo susjedstvo .
imaju taj neki period kad im je to fora. mi smo svi u park nosili i obično su pičili okolo, naravno - nitko na svome.
taman sam to mislila prodavati, kad ga je opet nedavno otkrila i vozi sto na sat, što na biciklu još baš ne može (dvije godine i dva mjeseca),
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 10:49   #265
Na autic mislim, ima 20 mj i u vrticu se ne skida s njega pa ce ga dobit pod bor. Konkretno me zanima razlika izmedu onih za 150kn i 350 npr. Narucila bih s neta pa ne mogu vidjet koliko je to cvrsto
Hick-up is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 20:59   #266
moj je za prvi rodjendan dobionod chicca onaj puno-u-1 autic. na pocetku ga uopce nije dozivljavao. negdje kasnije ga je povremeno provozao, a zadnjih par godina kad je defijitivni prevelik za njega ga vozi ko lud. ooobozava ga. nema sanse nikakve da ga prosljedimo ili prodamo. stane bez problema u utra (sa 6 godina i 120cm), to je toliko stabilno da ga niti jednom nije slucajno uspio prevrnuti. sad s njim vjezba klizeci zavoj kroz vrata i bocno parkiranje
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 05:51   #267
Moji kod bake imaju neki za 70kn iz plodina, u upotrebi je skoro 7 godina, provozalo ga je cijelo susjedstvo vani po ulici, zalijetali se u betonske ograde, priredjivali utrke, dan danas se starija (drugi razred, 26kg) zna na njemu voziti, kao i mladji od pet godina. To je bio neki super-jednostavni model, nema nista osim spremnika ispod sica i mehanicke trube, ali se pokazao izdrzljiv za ne povjerovati (ja sam mislila da nece izdrzati dulje od par mjeseci )
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 19:15   #268
Question Smart Trike Boutique

Hej, kupila sam kikacu ST Boutique i malo sam razočarana.
Kotači su dosta bučni po asfaltu, a da ne pričam kak je na makadamu..
Zadnja ručka nije fiksna nego se lagano klima, i držači za noge se dost tresu-ali me najviše smetaju kotaci kaj se tak cuju..
Zanimaju me vaša iskustva-jel to normalno kod tih Smart trike-ova ili!?
ivanaZG22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 00:25   #269
Smartrike

Mislila sam da ne mozemo niti ne smijemo zivjet bez smarttrikea, pa smo ga kupili za rockas od donacija rodbine. Plasticno klimavo smece. Kupola prenisko da bi se dijete od 2 god moglo vozit pod njom, stanga za guranje klimava (ako hoces da bic ide ravno moras je okrenut 2/3 u desno), pedale se ne daju izvadit niti prebacit u prazni hod pa bebacu stalno zapinju stopala...
Kotaci su plasticni minijaturni, uzasno glasni i jadni. Tesko mi je zamisliti da bi moja curka za godinu dana sama pedalirala i vozila se osim po eventualno staklenoj podlozi.
Osim navedenog, mala jako se voli vozit u njemu. Strašno sam jadna kaj nisam bolje to istrazila prije kupnje nego sam nasjela na reklamu
Jer zaista ima za istu ili manju lovu guralica/truciklica sa gumenim kotacima i metalnim okvirom, pedalama koje se daju maknuti da ne smetaju maloj djeci i ozbiljnim stangom za guranje. To bi onda svarno bila dobra investicija za dijete 6mj-5god
anonimeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 07:49   #270
Vidim da se od naseg vremena, prije 4 god, kvaliteta bas srozala i bas mi je zao
I onda jeto realno bio preskupi triciklic ali je bar bio kvalitetan i zaista se lako vozio, i onda i nije bio bas tolki izbor kao danas
Bas
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 10:57   #271
Pedale se ne mogu izvaditi, ali trebale bi se moci sklopiti. Na nasem se sklapaju.
__________________
Škorpija okružena Blizancima. Drugo dijete bit će Škorpija.
Atrama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 00:40   #272
Što mislite koji je bolji? http://www.bebenova.eu/proizvodi/bic...al-purple.html ili https://mamaimedeni.wordpress.com/20...-nexus-review/ ili http://www.kidzilla.hr/proizvod/djec...cikl-guralica/
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 17:48   #273
Quote:
anonimeja kaže: Pogledaj post
Mislila sam da ne mozemo niti ne smijemo zivjet bez smarttrikea, pa smo ga kupili za rockas od donacija rodbine. Plasticno klimavo smece. Kupola prenisko da bi se dijete od 2 god moglo vozit pod njom, stanga za guranje klimava (ako hoces da bic ide ravno moras je okrenut 2/3 u desno), pedale se ne daju izvadit niti prebacit u prazni hod pa bebacu stalno zapinju stopala...
Kotaci su plasticni minijaturni, uzasno glasni i jadni. Tesko mi je zamisliti da bi moja curka za godinu dana sama pedalirala i vozila se osim po eventualno staklenoj podlozi.
Osim navedenog, mala jako se voli vozit u njemu. Strašno sam jadna kaj nisam bolje to istrazila prije kupnje nego sam nasjela na reklamu
Jer zaista ima za istu ili manju lovu guralica/truciklica sa gumenim kotacima i metalnim okvirom, pedalama koje se daju maknuti da ne smetaju maloj djeci i ozbiljnim stangom za guranje. To bi onda svarno bila dobra investicija za dijete 6mj-5god
Velika je razlika od modela do modela...

Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Vidim da se od naseg vremena, prije 4 god, kvaliteta bas srozala i bas mi je zao
I onda jeto realno bio preskupi triciklic ali je bar bio kvalitetan i zaista se lako vozio, i onda i nije bio bas tolki izbor kao danas
Bas
Naš je isto star 4 godine, sad se drugo dijete vozi i kao nov je. Imamo Zoo.
Wellisia is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 19:49   #274
Mi mislim imamo glow, u principu sam zadovoljna, ali mi je nevjerojatno da realno komad plastike košta toliko puno.. svaki dan se vozikamo s njim, i svaki dan grintam kak ne mogu vjerovati da nemaju čak niti gumene kotače :/ za te novce su barem taj dio mogli rješiti malo bolje.
ajam24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 00:20   #275
preporuka za običnu guralicu autić (onu 2u1 Chicco imamo) ova mi je fora jer je na Mickey-ja kojeg obožava i jer može poslužiti kao kolica za lutke http://www.kidzilla.hr/proizvod/djecja-guralica-2-u-1/ ova mi je super jer je jako šarena i ima puno tipkica i na hrvatski je http://www.kidzilla.hr/proizvod/guralica-niki/ ima točno 12 mj. dajte još neke prijedloge do 350 kn
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 20:51   #276
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
preporuka za običnu guralicu autić (onu 2u1 Chicco imamo) ova mi je fora jer je na Mickey-ja kojeg obožava i jer može poslužiti kao kolica za lutke http://www.kidzilla.hr/proizvod/djecja-guralica-2-u-1/ ova mi je super jer je jako šarena i ima puno tipkica i na hrvatski je http://www.kidzilla.hr/proizvod/guralica-niki/ ima točno 12 mj. dajte još neke prijedloge do 350 kn
To je super, ali moj je na takvoj guralici derao jedne tenisice/cipele tjedno onaj bočni dio.
I to nepopravljivo, sa odgurivanjem.
Vidjela sam nažalost poslije, da se mogu kupiti nekakve zaštite.
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2018., 16:01   #277
Koji tricikl / smart trike preporucujete?
Za bebu od godine dana?

Da kotaci nisu previse drnavi, da postoji onaj nulti polozaj za noge dok dijete ne pedalira samostalno, da ima kocnicu, teleskopsku rucku i da se moze sklopiti

Najvise me se dojmio Chipolino Nexus no njega vise nema u prodaji i sad je zamjena Lexus Jet no u SLO mi se ne ide po to.
Osim Babycentra, Magic babya, Bubamare i Babylanda gdje jos mogu pogledati sta se sve nudi jer ovo je sve vise manje isto.
Hvala
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2018., 16:27   #278
https://babyland.hr/proizvod/djecji-...aft-aveo-roza/

Ovaj mi ima sve ono sta hocu, osim kad se sklopi zauzme pola gepeka. Bar mi se tako cini na videu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2018., 12:44   #279
Imamo triciklic SMART TRIKE 6950800 Glow, ali otpada straznji kotac, zna li tko jel se to moze negdje popraviti?
ianaNika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2018., 15:30   #280
Bok ekipa,

ima li smisla kupovati sad neki od smartbikeova bez pedala, ako će uskoro zima? :/
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.