Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2017., 10:00   #8461
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Ozaljska ili Frankopanska?
nisu isti vlasnici.
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 21:04   #8462
Znam, zato i pitam.
Old 15.01.2017., 10:21   #8463
Bili smo jucer u Personal zlatarni u Beogradu i odusevili se izborom, nijedna zlatarna kod nas nema ni blizu toliko izbora. Sto burmi, sto zarucnickog prstenja (kome treba ). Cijene su tu negdje kao kod nas, mozda mrvicu nize, ali izbor je neusporediv.

Pa evo, preporuka kome je Beograd imalo na ruku
Old 17.01.2017., 11:06   #8464
Mi smo naše uzeli u Le-wi-ku. Bijelo zlato. Njegov je sjajni s mat crtom po sredini, moj je isti takav samo što još po sredini imam kombinaciju safira i dijamanata (prsten slijedi moj zaručnički koji ima star safir). Cijena je i više nego pristupačna s tim da smo dobili popust jer je dragi kod njih dao napraviti moj zaručnički. Također smo dobili gratis i gravuru po želji.
Rekli su da će biti gotovi za nekih 2 tjedna.

Što se tiče same usluge mogu reći da sam jako zadovoljna, osoblje je jako ljubazno i pristupačno.
Jehana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 11:44   #8465
Quote:
ovčica5 kaže: Pogledaj post
osobno, nebi uzimala kod njih vjencano prstenje, smatram ih precijenjenima. bit ce sajam u areni pocetkom veljace, vrijedi cekati do tada. na licu mjesta vidis ponudu prstenja i dobijes pokoji letak sa popustom (iako popust imas uglavnom uvijek i u svakoj zlatarni). mi smo uzeli prstenje u opalu u 11.mjesecu (nakon sajma u west gateu) a jos imamo pola god do svadbe. svidjeli su nam se i cijena nam je bila super. i bili su gotovi za manje od mjesec dana!
Ovčice, kad kažeš arena mislis li na trgovački centar Arena u Zg-u? Tamo će biti sajam?
bella vita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 13:25   #8466
Quote:
bella vita kaže: Pogledaj post
Ovčice, kad kažeš arena mislis li na trgovački centar Arena u Zg-u? Tamo će biti sajam?
jes jes

http://www.magazinvjencanja.hr/sajam...nja-2016-2017/
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 14:46   #8467
Quote:
bella vita kaže: Pogledaj post
bas u areni. mi prosle god dosli u centar i gledamo gdje je sajam. a nije da smo prosli pored plakata hahahah
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:15   #8468
Pretražila sam temu, ali nema baš puno komentara o Roginiću. Ima li netko iskustva?
Old 18.01.2017., 10:47   #8469
Thumbs up

Quote:
ovčica5 kaže: Pogledaj post
bas u areni. mi prosle god dosli u centar i gledamo gdje je sajam. a nije da smo prosli pored plakata hahahah
Da, to se i meni desi, prođem a ne registiram 😁
Bas ti hvala na informaciji!
bella vita is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 19:13   #8470
Ljudi pliiiz za inf, da li imate nekoga u Bosni možda da pitate, čula sam da je puno jeftinije bijelo zlato u Bosni, pa sam razmišljala otići...znate li možda?
bella vita is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 10:10   #8471
Je, dosta je jeftinije. Ako ti nije skroz blizu, najbolje ti je da nadjes kontakt neke zlatarne, nazoves i pitas za cijene.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.