Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2007., 12:26   #41
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Ja koristim Persil Sensitive tekući.Stavim ga u dozer manje nego treba i sve se super opere i nikad nikakvih reakcija.Ali opet,ovisi kaku kožu beba ima..
Moram ovo pitati

Jel imate onda posebne mašine koje imaju pretinac i za tekući i prašak u prahu ili ovaj tekući prašak stavljate kad upalite mašinu, kad voda krene
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 12:34   #42
ja ga stavim kad napunim i zatvorim masinu a prije neg krene, u obican pretinac za prasak.
ne stavljam nikad pretpranje, pa nije bitno oce iscurit odmah.
moja frendica ga stavlja unutra direktno na robu.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 21:26   #43
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
moja frendica ga stavlja unutra direktno na robu.
ovo i meni majstor reko zadnji put kad nam je stelo masinu, ali ja si mislila ko na onoj reklami, ma sta majstor zna. nisam jos probala
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 16:13   #44
ja kupila tekući persil sensitive i sad čekam da postanar izađe iz "ježeve kućice"
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 11:10   #45
ja ima bebaca starog 40 dana i u pocetku sam njegovu robicu prala bez omeksivaca i bila je tako ruzno gruba posebice tetra pelene. pelene,ciripa, bodice perem na 90 i na 60 ovisno o zaprljanosti dok mu robu perem na 40 ovisno sto pise na etiketi. Cure nisam znala da bebinu robicu treba odvojeno prati ja perem zajedno sa svojom i opet sam pocela upotrebljavati omeksivac jer mi je s njim roba savrsena. Koristim iskljucivo bileli COCOLINO SENSITIVE s nacrtanom bebom i odlican je a roba posebice pelene mekane su kao pahuljice i nema mi na beie nikakvih nuspojava. Probajte ga preporucam vam ga!!!
mi_ama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 12:58   #46
Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
kaže mm da u americi ima i deterdženata especially za bebinu robicu..e, sad ja sve dosad oprala s normalnim deterdžentom i omekšivačem, popeglala i spremila - nadam se da neće bit problema...
a kako onda prati? samo bebine stvari i omekšivača bez?
je l zna netko neki deterdžent - samo za bebine stvari...mislim kad već ima i voda za novorođenčad...
postoji u chiccu deterđent i omekšivač za bebe, ali ne znam, trebalo bi vidjeti jel tko probao....
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 13:00   #47
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
Moram ovo pitati

Jel imate onda posebne mašine koje imaju pretinac i za tekući i prašak u prahu ili ovaj tekući prašak stavljate kad upalite mašinu, kad voda krene
ja stavljem u istu pregradu i tekući i kruti,samo kad stavljam tekući, imam kao jednu ogradicu koju spustim pa mi ona drži tekućinu dok ne krene voda pa digne iznad te ogradice / brane tekućinu
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 13:04   #48
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
ja stavljem u istu pregradu i tekući i kruti,samo kad stavljam tekući, imam kao jednu ogradicu koju spustim pa mi ona drži tekućinu dok ne krene voda pa digne iznad te ogradice / brane tekućinu
To me zanimalo, znam da ta prečka postoji (koja brani tekućem da ode prije vremena) samo to nije slučaj s mojom mašinom... Svejedno je iznajmljena ali da znam kad budem kupovala svoju da me prodavači ne gledaju blijedo, sad kad znam 100% da postoji
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 13:12   #49
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
To me zanimalo, znam da ta prečka postoji (koja brani tekućem da ode prije vremena) samo to nije slučaj s mojom mašinom... Svejedno je iznajmljena ali da znam kad budem kupovala svoju da me prodavači ne gledaju blijedo, sad kad znam 100% da postoji
da, da ka ti imam ovu http://www.gorenje.hr/11925?aid=12511 , a mislim da ti svi modeli gorenja imaju, za druge proizvođače ne znam
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 13:19   #50
Baš sam pogledala mašine, meni treba uska 40xneštoxnešto, dužina i visina nisu bitne koliko širina od 40 cm.
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 13:32   #51
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
Baš sam pogledala mašine, meni treba uska 40xneštoxnešto, dužina i visina nisu bitne koliko širina od 40 cm.
a ima uskih koliko oćeš, kupila mi ju je kuma pred neki dan...i puni se odgore... moja je uska ali u dubinu (slim)
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 13:49   #52
Jedino mi takva može stati u budući WC

Jesu li takve mašine kvalitetom iste kao i 'standardne'?
Fora je punjenje odozgo ne moraš se saginjati

Ako znaš cijenu tvoje? Ja planiram do nekih 3.000,00 kn
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 13:54   #53
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
Jedino mi takva može stati u budući WC

Jesu li takve mašine kvalitetom iste kao i 'standardne'?
Fora je punjenje odozgo ne moraš se saginjati

Ako znaš cijenu tvoje? Ja planiram do nekih 3.000,00 kn
joj mislim da je bila oko 4500 kn

ali to ti sev ovisi o okretajima, kategoriji i programima, znam da mi je kumica platila svoju oko 3200 kn, mislim da je whirpool, al nisam sigurna, i zadovoljna je za sada
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 15:19   #54
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
ja stavljem u istu pregradu i tekući i kruti,samo kad stavljam tekući, imam kao jednu ogradicu koju spustim pa mi ona drži tekućinu dok ne krene voda pa digne iznad te ogradice / brane tekućinu
Moja mašina nema tu pregradu za tekući detergent, zato ga ulijem u onu priloženu čašicu koju dobiješ zajedno s tekućim detergentom kad ga kupuješ i stavljam ju direktno u bubanj skupa s odjećom. Sve se besprijekorno opere.
__________________
I'm struggling with the limits of this ordinary life.
Ribitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 17:04   #55
Ja imam tu Whirlpool šta se odgore puni. Bilo mi se teško naviknut na nju. Prvo jer sam uvijek u neizvjesnosti jesam li nešto obojala ili ne. A drugo mana joj je šta stane samo 5kg rublja u nju. Inače je mašina za pet. I da sušilica je zakon. Nema peglanja ni omekšivača.
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 17:45   #56
I moja je mašina perilica-sušilica. Ali mi je roba nakon sušenja sva zgužvana i nekako smrdi. Uopće ju više ne koristim. A što je najgore, ubila sam se dok sam ju našla u dimenzijama koje su mi trebale i da istovremeno pere i suši. Marka je Indesit, prodaje se u Merkuru.
__________________
I'm struggling with the limits of this ordinary life.
Ribitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 17:55   #57
Quote:
Ribitza kaže: Pogledaj post
I moja je mašina perilica-sušilica. Ali mi je roba nakon sušenja sva zgužvana i nekako smrdi. Uopće ju više ne koristim. A što je najgore, ubila sam se dok sam ju našla u dimenzijama koje su mi trebale i da istovremeno pere i suši. Marka je Indesit, prodaje se u Merkuru.
Ja sam imala Candy perilicu-sušilicu....i isto se roba prilikom sušenja gužvala....sada imam Miele perilicu i odvojeno Miele sušilicu.....roba više nije zgužvana i miriše...a tek ručnici....kada ih sušim u sušilici full su mekani
Ja sam samo malo zabrijala sa temperaturom pa su mi mužu potkošulje bile do pupka
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 18:00   #58
izgleda da treba odvojeno kupit, jer ja imam Whirpool p+s, nit dobro pere, nit dobro suši, zna me izludit
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 23:04   #59
Moje su isto odvojene. Sušilica je od Elektroluxa. Inače iz iskustva Elektrolux ima odličnu tehniku. Perilica suđa radi već 9 god bez greške.
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 23:07   #60
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
Jedino mi takva može stati u budući WC

Jesu li takve mašine kvalitetom iste kao i 'standardne'?
Fora je punjenje odozgo ne moraš se saginjati

Ako znaš cijenu tvoje? Ja planiram do nekih 3.000,00 kn
ja imam takvu usku , stvarno sam zadovoljna
cijena mislim da je bila oko dvije i nesto
__________________
Eduardo i Chiara
helior is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:17.