Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2017., 21:14   #381
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
jel to ona kopča kaj se okreće?
Te mi imamo.....savrsene su mi

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 21:29   #382
to je bila jedna od stvari zbog koje ju nisam htjela kupiti. i džepovi sa strane.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 11:45   #383
postovi o ostaloj šk. opremi su ovdje. dalje možemo nastaviti samo o torbama.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 19:01   #384
Zasto? Ja sam zadivoljna jako sa njihovim torbama i tim sistemom kopcanja.....
Bas mi se cini ok.....
A u dzepovima sastrane se maramice, naocale, bocica vode....nista drugo ni nemam potrebu staviti u te dzepove

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 15:31   #385
Kome odgovara Herlitz midi (stari) ili smart, NN imaju rasprodaju do kraja zaliha -50% i cijene su zbilja ok.

Nama na zalost ne igra ulogu Na webu i u rijeckim ducanima nemaju Flexi (ni Sporti) modele, iako na plakatu imaju nacrtano
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 13:46   #386
https://e-trgovina.nn.hr/herlitz-rasprodaja-2017

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:00   #387
Muller ima sada akciju u kojoj daju 20% popusta na torbe. Treba imati kupon iz letka, tako pise. I nisam bas sigurna da li vrijedi bas za sve modele jer su prodavacice poprilicno zbunjene akcijom - ja sam taman nesto gledala dok su dvije pricale "e znas, ta ti akcija prvi put ne vrijedi na najbolje i top modele, pa pripazi", pa su jos isle provjeravati, pa su se jos malo iscudjavale itd.

Uglavnom, htjela sam reci da su dobili i nove Herlitzove modele. Imala sam u rukama novi midi, bas djeluje dobro. Jedino sto su u Rijeci dobili tocno dva komada i to ista i to neki sugavi dizjan 800 kn je puna cijena (4u1)
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:03   #388
bas sam ti htjela reci, u mileru da daju i 30% popusta bit ce skuplji neg NN po punoj cijeni
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 11:36   #389
slažem se sa summer. cijene su im baš nabrijane tak da im je ovaj popust bez veze.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 20:29   #390
uspjela sam po prvi put u zivo dana vidjeti i Herlitz Flexi (dobili su u Ri citav jedan model. ljubicasti). Probao mali - ajme meni, oooogromna mu je, ko da je stavio ormar na sebe

Tako da smo odlucili da ce novi Midi biti skroz ok. Sad jos da ga nadjemo na robota (i po cijeni koja nije bezobrazna) i to je to
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 22:08   #391
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
uspjela sam po prvi put u zivo dana vidjeti i Herlitz Flexi (dobili su u Ri citav jedan model. ljubicasti). Probao mali - ajme meni, oooogromna mu je, ko da je stavio ormar na sebe

Tako da smo odlucili da ce novi Midi biti skroz ok. Sad jos da ga nadjemo na robota (i po cijeni koja nije bezobrazna) i to je to
Mislim da ti je bolje uzeti skuplji model kod Herlitza. Onaj najjeftinij Herlitz model ima samo karton presvučen platnom. Bitno je da torba ima gumirano dno ili plastiku (bolje gumirano) inače kada dijete spusti torbu na vlažnu ili mokru površinu karton se navlaži i strune. Na Herlitz, i sve druge torbe koje se rade u Kini, nemaš garanciju pa je bolje da platiš malo više i smanjiš rizik.

Herlitz torbe nisu loše riješenje pogotovo ako dijete nije previše zahtijevno po pitanju dizajna. Po meni su Belmil i Target bolje torbe u toj cijenovnoj klasi.

Generalno najbolje je uzeti za dečke Real/Barcelona, a za cure Gorjuss. To su najpopularniji motivi i dijete će biti sretno. One jesu skuplje jer su brandirane, ali će ih nositi dulje jer su popularne.
MartaB4P is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 23:47   #392
Herlitz je skroz promijenio modele sad za ovu godinu, midi je puno sad povecan i promijenjen, sporti, smart i oni neki drugi uopce vise ne postoje itd. midi i flexi su postali dosta slicni, materijal i sve je identicno jedino flexi ima vise pretinaca, siri je i nesto drugaciji mu je sistem naramenica. i dolazi kao 5u1 sto ga bitno bitno poskupljuje

meni se taj real/barcelona uopce ne svidja. necu nogometnu torbu, malom to nije napeto, a ni nama. da su bar stavili jos neku drugu varijantu jer torba je zbilja ok
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 10:50   #393
Nasa Herlitz midi stara 3 godine izgleda kao nova i po meni to je definitivno best buy! Jos ju ulovila za 190 kn...


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 23:02   #394
ne kužim na koju foru su real i barcelona najpopularniji motivi kod prvašića? možda kod onih koji treniraju i prate nogomet, a takvih nije puno. totalno bez veze kaj proizvođači guraju neke motive.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 07:09   #395
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
ne kužim na koju foru su real i barcelona najpopularniji motivi kod prvašića? možda kod onih koji treniraju i prate nogomet, a takvih nije puno. totalno bez veze kaj proizvođači guraju neke motive.
kod nas niti gorjuss nije popularan
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 08:29   #396
ne bih znala kaj je to.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 09:26   #397
ja jako volim gorjuss ali moja kćer ju npr. ne šljivi ni 5% iako mi je to čak i normalno za 8-godišnjakinju. Koliko god su mi ti likovi fora, kužim da su možda "preozbiljni" (kriva riječ ali ne znam kako opisati).
I zaista nema baš nekih fora dizajna... MUka mi od prevladavajuće rozih ili nogometnih. Ti stereotipi su koma.
Kćer je jednu godinu nosila Herlitz s leptirima, već za drugi razred nije htjela tu bebastu pa smo kupili target ruksak.
Sad trebam kupiti sinu ali ne dolaze u obzir Ninjago/transformers/star wars.... I iako je zaluđen nogometom ne znam baš da će ta faza potrajati barem sljedeće 2-3 godine
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 11:14   #398
Meni je Herlitz midi zakon. Ni prevelika, ni premala, nakon dvije godine nošenja izgleda kao nova (dijete je nosi samo petkom doma, na boravku je). Kako bi izgledala da je nosi svaki dan (da je izložena i kiši i navlačenju), ne znam. Čini se čvrsta, nigdje se nije poderala, iznutra kao nova.

Sad mala već priprema teren da za treći razred dobije neku novu torbu, ja sam rekla da ću razmisliti. Čak bih radije da još jednu zimi preživi s tom torbom (nosit će je svaki dan u školu i doma), pa da u proljeće kupimo novu.

Gorjuss joj se ne sviđa (malo joj je spoooky curica).Ne bih kupila nikakvu preskupu torbu niti komplete. Bitno mi je da je lagana i koliko toliko kvalitetna (da je dobar materijal, šavovi koji ne prijete raspadanjem i sl.)
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 13:29   #399
Moj ide u 2r,ne ide na boravak, znači svaki dan navlačenje,kiša,sunce... Isto ima herlitz,neki vatrogasni kamion je nacrtan,nositi će ju i sljedeće godine. Torba je super, naravno da nije skroz kao nova ali nije se ni ofucala ni potrgala. Ono plastično dno je malo izgrebano i to je sve. Kad na mlađeg dođe red opet kupujemo herlitz na onom sniženju u narodnim novinama.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 15:40   #400
mislim da smo i mi s vatrogascima kupili. lijepo za čuti.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.