Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2016., 15:02   #2841
šta konkretno s tvog linka?

ili se samo reklamiraš?
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 15:11   #2842
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
Onda koljevke nemoj nikako
Moj je roden jako jako mali pa u njoj nije mogao biti niti do 6 mjeseci
Uzeli smo na kraju ovaj http://bojprom.com/ba/vikend-kreveti...et-sienna.html

Ima ipak sasvim dovoljno mjesta. Bitno mi je bilo da ima dva nivoa, a s veličinom su oni svi tu negdje.
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 09:32   #2843
Dječji krevetići

Bok!
Planiram kupiti krevet rico na kat 185x80. Firma se zove interbeds. Jel netko od vas uspio doci do njihove robe?
monique18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 23:54   #2844
Osim Chiccove jel postoji još koja druga marka ovog tipa kolijevka-krevtić što se montira uz mamin krevet? http://shop.chicco.hr/product/379/next2me Recenzija i gdje je najjeftinija?
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 10:17   #2845
ja sam gledala od nekog proizvođačaa iz engleske nešto na tu foru
ali je bilo toliko skupo da sam odustala
i nisam niti web shop mogla naći

probam naći link ili nešto pa pogledaj
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 10:33   #2846
probaj ovo

https://www.google.hr/search?q=Culla...D-Xa8AeljpegDA

ili ovo

https://www.google.hr/search?q=Fishe...IuXa8AeljpegDA


za ovo nisam sigurna da ćeš vidjeti link
uglavnom onaj krevetić šta se mijenja kako raste dijete
https://www.pinterest.com/pin/22729173093492210/


probaj googlati evolvie i noona

Zadnje uređivanje vlovrec : 11.08.2016. at 10:38. Reason: .
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 11:34   #2847
Hvala ti ostat ću onda pri chiccu,ima ih za naručiti preko Bubamare su jeftinija nego baš od chicco web shopa. Inače,mi imamo Zebru od Adaxa ali sina je uhvatila faza da neće sam spavat u svojoj sobi pa nek još bude malo u krevetiću i svi zajedno u sobi A i zgodno mi je da se ne moram dizat po noći Zebra je fenomenalan krevetić,koristimo ga 5 i pol godina
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 20:28   #2848
Što mislite o ovom krevetiću?
http://www.bubamara.in/djecja-soba/k...33830064562933

I o krevetiću iz interspar letka
http://online-katalog.spar.at/bonovi-spar/#/page/11

Vrijede li te novce? Željeli bismo da krevetić izdrži više djece
Bugy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 01:41   #2849
Quote:
Bugy kaže: Pogledaj post
Željeli bismo da krevetić izdrži više djece
Ovisi ti to i o tome koliko dugo ce ti pojedino dijete spavat u kindacu.
Jel racunas da ce svako dijete skakat po njemu do osnovnjaka ili ce ga koristit po par mjeseci?

Moja ga je ravno 10 mjeseci koristila, ko nov je.
Prvih 4-5 mjeseci je spavala samnom jer sam se bila lijena stalno dizat za dojenje, a s cca 15 mjeseci sam ju preselila iz kindaca u neki 70×160 krevet jer mi je dojadilo uvjeravat ju da se ne penje van iz kindaca i dozivljavat šokove jer me ne bi nimalo poslusala.
(S tim stazom mislim da svaki izdrzi 5-6 klinaca )
j.d.jackson is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 08:51   #2850
Moj je 3,5 godine bio u pogonu, svakodnevno, i nije uopće uništen, evo ga otišao je za jednu drugu bebicu

Nije bio nešto extra skup, oko 700 kn, iz Baby centra
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 12:12   #2851
ekipa,

ima netko od vas prijenosni krevetic? i koji je najbolji? ne isplat mi se bas kupovat neki krevetic za viksu na moru, pa jedan kod mojih, pa jedan kod njegovih, zato bi uzela prijenosni.


sad kad smo bili smo prva tri sata spavali svi troje na onom 160*200 i to je tak usko (odvikli smo se da ona spava s nama) bilo da sam na kraju nju stavila u kosaru od kolica i spavala je u njoj
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 12:39   #2852
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
ekipa,

ima netko od vas prijenosni krevetic? i koji je najbolji? ne isplat mi se bas kupovat neki krevetic za viksu na moru, pa jedan kod mojih, pa jedan kod njegovih, zato bi uzela prijenosni.


sad kad smo bili smo prva tri sata spavali svi troje na onom 160*200 i to je tak usko (odvikli smo se da ona spava s nama) bilo da sam na kraju nju stavila u kosaru od kolica i spavala je u njoj
bilo koji samo uzmi i dodatni madrac

mi smo kindač i madrac platili valjda 350-400 kn i super nas poslužilo i na moru i kod bake
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 12:40   #2853
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
bilo koji samo uzmi i dodatni madrac

mi smo kindač i madrac platili valjda 350-400 kn i super nas poslužilo i na moru i kod bake

a i mislila sam si tak nekaj. naletila sam u bubamari za neke koji su super cijenom, samo ne znam kak ona madrac. bas ono pravi madrac (kak ga smotas onda da stane u gepek?) ili nadmadrac neki?
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 13:04   #2854
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
a i mislila sam si tak nekaj. naletila sam u bubamari za neke koji su super cijenom, samo ne znam kak ona madrac. bas ono pravi madrac (kak ga smotas onda da stane u gepek?) ili nadmadrac neki?
to su tanki madraci, od 8-10 cm, smota se i lako stane onda
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 10:17   #2855
mi imamo ovakvog

https://www.babycenter.hr/bc-home-pr...og-109827.html



kupili ga bez madraca, madrac je bio još cca 200kn
uglavnom, nije nešto
mi smo ga uzeli da mali u nečem spava kad dođemo u zg, jer smo puno tamo bili. a svi njihovi kreveti visoki, a on je samo puzati znao, pa nas bilo strah da ne bi po noći pao s kreveta
nije ti to bog zna kako čvrsto
i još jedna zamjerka, to jako šuška, taj neki najlon je, i to kak se dijete okreće, baš je glasno
inače nam je jako fora bio kad je puzao, ovo se otvori sa ciferšlusom i može upuzati sam van unutra i u njemu se dizao na noge
ali velim, nije nešto, nama je bilo stani pani pa smo nešto morali kupiti
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 13:56   #2856
Zelim krevetic kojem se stranica moze spustit na nacin da madrac mog kreveta i madrac krevetica budu u razini (s idealno zamisljenim scenarijem da beba spava u svojem kreveticu, a ne ustajem se za dojenje ) ali gledajuc krevetice u Adaxu primjetila sam da se ta stranica koja se spusta ne spusti do kraja jer je previsoka i nema se kamo spusti. Znaci moze se jedino skinut skroz. Postoji li krevetic gdje se moze skroz spustit a da ne smeta?
Ili je okej maknut ju? A sad citam i da jako suska/cuje se to spustanje/dizanje
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 20:33   #2857
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Zelim krevetic kojem se stranica moze spustit na nacin da madrac mog kreveta i madrac krevetica budu u razini (s idealno zamisljenim scenarijem da beba spava u svojem kreveticu, a ne ustajem se za dojenje ) ali gledajuc krevetice u Adaxu primjetila sam da se ta stranica koja se spusta ne spusti do kraja jer je previsoka i nema se kamo spusti. Znaci moze se jedino skinut skroz. Postoji li krevetic gdje se moze skroz spustit a da ne smeta?
Ili je okej maknut ju? A sad citam i da jako suska/cuje se to spustanje/dizanje
mislis ovo?
http://www.pikolin.si/hr/oprema-in-p...oljcane-julija
znam jedno dijete kojemu nikad (od rodenja) nisu digli tu stranicu, a sad ce 3 godine.
ja nemam djecu, ali se cini super ovaj sistem. stavili bi mislim onaj jastuk za dojenje kao granicu kad bi ga pustili samog. meni se cini da se tako dijete moze i naciti samostalnosti. nece pasti, a opet moze sam otici. nije u kavezu. ali ne spavaju svi na isti nacin
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 20:52   #2858
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Zelim krevetic kojem se stranica moze spustit na nacin da madrac mog kreveta i madrac krevetica budu u razini (s idealno zamisljenim scenarijem da beba spava u svojem kreveticu, a ne ustajem se za dojenje ) ali gledajuc krevetice u Adaxu primjetila sam da se ta stranica koja se spusta ne spusti do kraja jer je previsoka i nema se kamo spusti. Znaci moze se jedino skinut skroz. Postoji li krevetic gdje se moze skroz spustit a da ne smeta?
Ili je okej maknut ju? A sad citam i da jako suska/cuje se to spustanje/dizanje
Koliko sam ja vidjela na skoro svim kreveticima se moze maknuti ta stranica, i tako ja planiram. Maknem ju skroz i krevetic stavim uz nas krevet. Ne vidim potrebe za time da ona bude tu pa da se moze dizat i spustat.
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 21:45   #2859
Da kao taj s linka mislim ali je dvojba ima li potrebe da se stranica dize i spusta ili ovo sta kaze Naymerica maknes ju i bok... Varijanta sa dizanjem bi bila za npr kad je dijete u sobi i spava a ti ne?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 11:06   #2860
Madrac 140x70

Pozdrav,

gdje se može kupiti jeftiniji madrac 140x70?
majicaxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:54.