Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2008., 19:12   #21
Quote:
4,05% kaže: Pogledaj post
Šta god...
Ja mislim da je emisija loša i tendenciozna. Baš me zanima hoće li imati (kako gore neko pomunu) jaja i početi istraživati ova zadnja mafijaška ubistva. ne pomenuti nego zaista istražiti.
Gluma je loša,ali dotiću nekih tema koja danas nisu popularne...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 23:27   #22
Quote:
1234567 kaže: Pogledaj post
To se u potpunosti slazem,ali nije uredu stavljati ustaske zlocine i predstavljati ih kao partizanske.
imas pravo ako partizan ubije nenaoruzanog bilo civila ili ratnog zarobljenika, to nije ubojstvo
abc7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 23:38   #23
Quote:
abc7 kaže: Pogledaj post
imas pravo ako partizan ubije nenaoruzanog bilo civila ili ratnog zarobljenika, to nije ubojstvo
to je uzimanje pravde u svoje ruke,ipak te su ustase ubijale nas narod.
1234567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 23:49   #24
kako tipicno, zamilsi da su saveznici masovno streljali njemcake zarobljenike na kraju drugog svjetskog rata cili svit bi osudia to, uvik je simpaticn o gledat kako ultratoletantni ljevicar koji cjene svaki ljudski zivot nalaze opravdanja za masovna ubojstva, pljacke i divljanje samo zato sto se radi o "njegovima"
abc7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 23:58   #25
Quote:
1234567 kaže: Pogledaj post
to je uzimanje pravde u svoje ruke,ipak te su ustase ubijale nas narod.
Naš?
__________________
Teže je živjeti u strahu od smrti nego jednom umrijeti.
živa sam! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 00:09   #26
Quote:
el pistolero kaže: Pogledaj post
hrabroj partizanskoj vojsci.
nego ima li koja bitka da su ju ti jUnaCi izvojevali... osim onih gdje su savladavali i po 10 kg srebrenine?
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 00:10   #27
Quote:
1234567 kaže: Pogledaj post
to je uzimanje pravde u svoje ruke,ipak te su ustase ubijale nas narod.
čiji?
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 09:46   #28
Quote:
1234567 kaže: Pogledaj post
to je uzimanje pravde u svoje ruke,ipak te su ustase ubijale nas narod.
Koji je to naš narod?

50% ustaša su bili selajci koji su mislili da se bore za Hrvatsku...

I barem 90% domobrana...

A veliki dio partizana se borio protiv bilo kakve Hrvatske države...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 14:05   #29
Quote:
1234567 kaže: Pogledaj post
Ma sve oni govre,samo ne govore sto je bilo za vrijeme oluje svi ti zlocini nikada nisu objavljeni,pogotovo kada je onaj avio gadjao kolonu civila,sramota....
iako sam Hrvat sramim se toga.

Sramota me da postoji emisija kao istraga koja potice ustastvo...SRAMOTA
Ti si jedno obicno govno a ne hrvat,nisi mozda cetnik al za pocetnika bi prosao sigurno!!
dg2301 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 18.10.2008., 16:37   #30
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Koji je to naš narod?

50% ustaša su bili selajci koji su mislili da se bore za Hrvatsku...

I barem 90% domobrana...

A veliki dio partizana se borio protiv bilo kakve Hrvatske države...
aha....samo pricaj bajke...
ja neznam sta je bilo s tim domobranima?
a daaaaaaaaaa..sjetio sam se oni su skoro svi presli u partizana,i da,i ti su domobrani ginuli poslje u jasenovcu.
1234567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 16:46   #31
1234567 je očito pre balav da bi sastavio dvi pametne.
Čoban Tarzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 20:22   #32
Eto nekidan prebacujući na Tv-u "istražitelj" Valdec istražuje kod Thompsona kako je to biti ustašoliki klaun.
Sada mi je žao što nisam sve pogledao. Ali prijetila je opasnost da 'raknem na ekran a onda bi moja gospođa
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 20:32   #33
Lightbulb

Quote:
živa sam! kaže: Pogledaj post
Naš?

Pa, znali su se zaigrat po Zagorju i potamanit čitava sela. Sad, koji narod živi v Zagorju, vrak bi ga znal.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 20:45   #34
Quote:
Dijete Cvijeća kaže: Pogledaj post
Pa, znali su se zaigrat po Zagorju i potamanit čitava sela. Sad, koji narod živi v Zagorju, vrak bi ga znal.
zagorci
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 23:02   #35
Quote:
4,05% kaže: Pogledaj post
Eto nekidan prebacujući na Tv-u "istražitelj" Valdec istražuje kod Thompsona kako je to biti ustašoliki klaun.
Sada mi je žao što nisam sve pogledao. Ali prijetila je opasnost da 'raknem na ekran a onda bi moja gospođa
Dobro je ako samo imaš potrebu pljuvati na televizor. To je OK.
Pazi samo da je potegneš nož i ne kreneš u obračun sa tim zlim ustašama, prvo ti se može staklo rasprsnuti a onda te još i struja opali. Ali ima to i svojih prednosti. Srpske novine bi te slavile.
Srbin specijalac stradao na zadatku!
Srpski junak koji je uništio Thompsonovu sliku, bori se za život. Nacija moli svetog Savu i zahvaljuje na redukciji struje.

Kako se hrabri srbin suprostavio brojčano nadmočnom neprijatelju i pobjedio

I slično. Vrijedi probati ha?
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 14:48   #36
Jedno vrijeme gledala; činilo mi se zanimljivo - naziv emisije "Israga"...očito moja očekivanja bila prevelika.
Nije mi jasno što u stvari istražuju ( jedno je raditi istragu - povijesni podatci, dokumenti ...), a drugo je jednostrano prikazivanje i propaganda, kako izabranih tema, tako i novinara/ki.
Istina nije crno-bijela, a istraga bilo kojeg zločina zahtjeva ipak malo realniji pristup, i korištenje svih raspoloživih dokumenata i drugih informacija, a ne samo onih koje ti odgovaraju.
Sjećam se kad su za biranje najbolje emisije ili nešto takvo, animirali/nagovarali gledatelje/ice i po nekoliko puta ponavljali kako možemo glasati za njihovu emisiju.
Evelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 15:23   #37
Ta trash emisija je toliko odvratna.
Articles of Faith is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 16:20   #38
Quote:
Articles of Faith kaže: Pogledaj post
Ta trash emisija je toliko odvratna.

da je nema, trebalo bi ju izmislit. majke ti janje što ja volim čut onog ćelavog pavijana kad počne prozivat "kukavične zlotvore" koji ne zavrjeđuju udisat čisti hrvatski zrak i trkeljat o ovima i onima, a svi oni zajedno se sastaju u nekim tamnim čoškovima i kuju urote da sruše našu domovinu i bla bla bla...

il kad se počne obračunavat s forumašima, ko i svi ovi dežurni Hrvatine kojima su svi koji vjeruju u slobodu mišljenja četnici...

Biser je ta emisija, šteta samo što ju puno ljudi shvaća ozbiljno i truju onda i svoju djecu tim "ozbiljnim" stavima, a u biti je dobar treš i nekad stvarno smješna
__________________
The Sydney was a Chatham class light cruiser, capable of 25.5kts and armed with eight 6in guns. By now the Emden was somewhat below peak condition, and her own top speed was probably somewhat below its 24.1kt best. When the Sydney appeared at 9.15 am on 9 November, the Emden stood and fought.
otompotom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 21:03   #39
Quote:
walther-P38 kaže: Pogledaj post
Dobro je ako samo imaš potrebu pljuvati na televizor. To je OK.
Pazi samo da je potegneš nož i ne kreneš u obračun sa tim zlim ustašama, prvo ti se može staklo rasprsnuti a onda te još i struja opali. Ali ima to i svojih prednosti. Srpske novine bi te slavile.
Srbin specijalac stradao na zadatku!
Srpski junak koji je uništio Thompsonovu sliku, bori se za život. Nacija moli svetog Savu i zahvaljuje na redukciji struje.

Kako se hrabri srbin suprostavio brojčano nadmočnom neprijatelju i pobjedio

I slično. Vrijedi probati ha?
Batali ti zajebancije, nego reci jel Valdec isrražio šta dok je sa lokalnim solistom imao oralni intervju prošli četvrtak.
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:07.