Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2008., 14:49   #1
Da se predstavim!

Poštovanje ekipi na podforumu Politika!

Igrom slučaja sam se počeo baviti politikom i bio čak jedno vrijeme u novijoj HR povijesti član jedne političke stranke!

Dakle, smatram se političarem amaterom i prosječnim građaninom RH, pošto trenutno nisam član niti jedne političke stranke!

Trenutno nemam nekih političkih ambicija i želim samo sudjelovati u dnevno političkom čavrljanju na ovom podforumu i nadam se da ćemo se korektno družiti. Trudit' ću se biti pošten, iskren i konstruktivan, a kad nešto neću htjeti reći, ili neću znati, jednostavno ću to reći!

Nadam se da ćemo se ugodno družiti i transparentno diskutirati o temama za koje ću se zainteresirati!

Za sada toliko, ...i pazite: sve se snima!
hohštapler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 14:52   #2
UDBA, KOS, OZNA, SDB, KGB, CIA, MOSSAD koji si ti ?

Šalim se. Dobro došao.
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 15:05   #3
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
UDBA, KOS, OZNA, SDB, KGB, CIA, MOSSAD koji si ti ?

Šalim se. Dobro došao.
Avatar je šala, iako sam u svakom slučaju za suzbijanje svih oblika urote i slično...

P.S. ...ako uvečaš avatar vidjet' ćeš korekcije u odnosu na original, no to je moja tajna autorska šifra...
hohštapler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 16:03   #4
dobrodosao hohstapleru
ciao miei amici is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 16:13   #5
Quote:
hohštapler kaže: Pogledaj post
Poštovanje ekipi na podforumu Politika!

nadam se da ćemo se korektno družiti. Trudit' ću se biti pošten, iskren i konstruktivan, a kad nešto neću htjeti reći, ili neću znati, jednostavno ću to reći!
Sorry, ali morao sam.

Ako nečeg nema na ovome podforumu onda je baš ovo što si tu napisao. Tako da sretno ako ćeš ti biti takav jer budeš poludio kada vidiš da si jedini
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 16:15   #6
Quote:
hohštapler kaže: Pogledaj post
Dakle, smatram se političarem amaterom ..!
I onda si doša ovdje među dajene hrvatske političke scene nešto naučit???



šalim se, dobro došao.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 16:16   #7
Ma to je rvatski debejac koji ce nas provocirati sa glupim pitanjima.
dr.vukdragovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 16:37   #8
Welcome to the dark side!
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 17:31   #9
Quote:
hohštapler kaže: Pogledaj post
Poštovanje ekipi na podforumu Politika!

Nadam se da ćemo se ugodno družiti i transparentno diskutirati o temama za koje ću se zainteresirati!

Za sada toliko, ...i pazite: sve se snima!
Dobro došao na ovaj podforum!

Ja nisam tu radi čavrljanja nego i radi utvrđivanja dijagnoze od koje bolesti boluje naša politika, jer svaki politički "liječnik" daje svoju dijagnozu. U opisu simptoma bolesti se većina "liječnika" slažu, ali kad treba utvrditi bit onoga bolesng u našem društvu tu postoje velika razmimoilaženja. Kad se pak krene s propisivanjem "terapije", bolesnom društvu - "liječnici" počinju jedan drugoga hvatati za grlo.

Eto, kako je inače u drugim medijima tako je i ovdje. Takvo je barem moje mišljenje.

Pozdrav!
vbureti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 17:37   #10
Otvara temu da najavi da će pisati na Politici, lol osjećam da će taj biti opaki igrač

Dobrodošao
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 18:02   #11
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Welcome to the dark side!
Sorry, ali ne slažem se, politika bi trebala biti svjetla strana društva!

Politika = umijeće vođenja države, od starogrčkog Polis = grad, a gradovi u staroj Grčkoj imali su status država, otuda korijeni riječi, ali to ekipa na podforumu koji su profići trebaju znati!
hohštapler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 18:50   #12
Quote:
hohštapler kaže: Pogledaj post
Sorry, ali ne slažem se, politika bi trebala biti svjetla strana društva!

Politika = umijeće vođenja države, od starogrčkog Polis = grad, a gradovi u staroj Grčkoj imali su status država, otuda korijeni riječi, ali to ekipa na podforumu koji su profići trebaju znati!
Dobro je da si izašao iz politike..mislim, dobro je za tebe.
__________________
Teže je živjeti u strahu od smrti nego jednom umrijeti.
živa sam! is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 19:11   #13
Quote:
živa sam! kaže: Pogledaj post
Dobro je da si izašao iz politike..mislim, dobro je za tebe.
I onda je došao ovdje. prije toga se pozdravio s razumom i živcima


Hohštapleru, dobro došel, pancirku i kacigu si podigni kod skladištara kad se vrne z godišnjeg, do tad glavu, ni za živu glavu ne diži iznad vreća s pijeskom.
NINJA 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 19:19   #14
Quote:
NINJA 07 kaže: Pogledaj post
I onda je došao ovdje. prije toga se pozdravio s razumom i živcima


Hohštapleru, dobro došel, pancirku i kacigu si podigni kod skladištara kad se vrne z godišnjeg, do tad glavu, ni za živu glavu ne diži iznad vreća s pijeskom.
Eeee, dobri ste ekipo!

Pa čuj u politici nisam imao nikakve posebne veze i rodjake da me ukrcaju na neki profitabilni položaj, pa sam odustao, jer u HR politici očito bez dobrih rodjačkih veza ne ide... , a ovdje sam došao odmoriti živce, i pokušati neprofitno politički djelovati, barem u vidu rasprave, što je moje građansko pravo, barem po Ustavu RH!
hohštapler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 19:23   #15
Quote:
hohštapler kaže: Pogledaj post
Poštovanje ekipi na podforumu Politika!
.
.
.

Nadam se da ćemo se ugodno družiti i transparentno diskutirati o temama za koje ću se zainteresirati!

Za sada toliko, ...i pazite: sve se snima!
Imas znakovito korisnicko ime; je'l to zbog opredjeljenja za pol. profesiju
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 19:35   #16
Quote:
hohštapler kaže: Pogledaj post
Eeee, dobri ste ekipo!

Pa čuj u politici nisam imao nikakve posebne veze i rodjake da me ukrcaju na neki profitabilni položaj, pa sam odustao, jer u HR politici očito bez dobrih rodjačkih veza ne ide... , a ovdje sam došao odmoriti živce, i pokušati neprofitno politički djelovati, barem u vidu rasprave, što je moje građansko pravo, barem po Ustavu RH!
Vidim, dobili smo još jednog šaljivđiju ili naivca.

Kako god, mislim da buš nakon sudjelovaja na ovom forumu, stvarno išel "odmorit" živce, a to bu garant u nekoj ustanovi koja se time bavi profesionalno.

Svejedno, dobro ti nama došel.

Zabrinutim pogledom se osvrće na sve strane ne bi li ugledao peraje morskih pasa kako počinju kružiti osjetivši frišku krv.
NINJA 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 19:44   #17
Hajde, hajde, priznaj, ti si bjegunac iz Jankomira. Niko drugi ne dolazi na politiku da se odmori
Samo želiš vidjeti koje su ti granice i da li si izliječen.
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 19:48   #18
Quote:
hohštapler kaže: Pogledaj post
Poštovanje ekipi na podforumu Politika!

Igrom slučaja sam se počeo baviti politikom i bio čak jedno vrijeme u novijoj HR povijesti član jedne političke stranke!

Dakle, smatram se političarem amaterom i prosječnim građaninom RH, pošto trenutno nisam član niti jedne političke stranke!

Trenutno nemam nekih političkih ambicija i želim samo sudjelovati u dnevno političkom čavrljanju na ovom podforumu i nadam se da ćemo se korektno družiti. Trudit' ću se biti pošten, iskren i konstruktivan, a kad nešto neću htjeti reći, ili neću znati, jednostavno ću to reći!

Nadam se da ćemo se ugodno družiti i transparentno diskutirati o temama za koje ću se zainteresirati!

Za sada toliko, ...i pazite: sve se snima!
...sto si ti ovo dozivio kao FIAT FUN CLUB pa se moras predstavljati?
krule is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 21:19   #19
Quote:
hohštapler kaže: Pogledaj post

Za sada toliko, ...i pazite: sve se snima!
pa di si ti vise?!
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 22:28   #20
Quote:
walther-P38 kaže: Pogledaj post
Hajde, hajde, priznaj, ti si bjegunac iz Jankomira. Niko drugi ne dolazi na politiku da se odmori
Samo želiš vidjeti koje su ti granice i da li si izliječen.
Toplo, toplije, vruće..., ali ne, odgovor nije točan!

Zamalo si pogodio!

Dolazim iz puno "luđe" institucije od Jankomira, a samo nebo je granica u politici, izlječen jesam, ...možda još 6 mjeseci, onda ću biti siguran!
hohštapler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.