Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2008., 00:49   #1
Nikolina Pišek - Srbi su bolji frajeri od Hrvata

" Razlike definitivno postoje, a ja ću izbeći konkretan odgovor tako što ću reći da su Beograđani, i Srbi uopšte, vrlo markantni i atraktivni muškarci i to će vam priznati svaka Hrvatica. Rado ili nerado, ali priznaće ... "

http://www.mondo.rs/entertainment/ve...hp?vest=111984

Tako je , Nikolina !
Daihatsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 00:54   #2
i
sta bi mi sada trebali sa tom informacijom

sta me boli racku sta je njoj bolje ili ne, po cemu je ona mjerodavna za ista, retajka maloumna

osim toga jasno je sta ti zelis reci sa ovim topicom ali ta pisekica pokazuje koliko je mutava i koliko sama sebe demantira jer koliko sam upoznat niti ima dijete sa srbinom niti hoda trenutno sa jednim tako daaaa... zaboli me sta ona prica dok je u srbiji
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 01:21   #3
lega,cemu takva pljuvacina po pisekovoj
ok,zena ima neku impresiju o svom boravku u bgd,i to je to
njeno vidjenje bgd-a.....jest zabavan i jest prijatno tamo,moram ti i ja priznat
ali cemu iznosenje urinalnih problema na forum
visa_sila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 01:21   #4
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
i
sta bi mi sada trebali sa tom informacijom

sta me boli racku sta je njoj bolje ili ne, po cemu je ona mjerodavna za ista, retajka maloumna

osim toga jasno je sta ti zelis reci sa ovim topicom ali ta pisekica pokazuje koliko je mutava i koliko sama sebe demantira jer koliko sam upoznat niti ima dijete sa srbinom niti hoda trenutno sa jednim tako daaaa... zaboli me sta ona prica dok je u srbiji
Shta se nervirash , ovo je forum , prochitaj pa ako ti je OK , prokomentarishi ...
:-)

i da .... ako imate jos " maloumnih " koje ovako izgledaju - slobodno shaljite
Daihatsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 01:26   #5
Quote:
Daihatsu kaže: Pogledaj post
i da .... ako imate jos " maloumnih " koje ovako izgledaju - slobodno shaljite
nemas ti para za ovakve
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 01:32   #6
Quote:
visa_sila kaže: Pogledaj post
lega,cemu takva pljuvacina po pisekovoj
ok,zena ima neku impresiju o svom boravku u bgd,i to je to
njeno vidjenje bgd-a.....jest zabavan i jest prijatno tamo,moram ti i ja priznat
ali cemu iznosenje urinalnih problema na forum
pa bmk sta je njoj tamo, neka je, niti bi me bolilo briga za to da autor nije ovo ovdje stavio a i ocito je sta autor topica insinuira i zasto je bas tema u ludoj kuci

sta bi se sada trebali opet tu svi svadati ko je bolji i bla bla samo zato jer je jedna pisekica nes izjavila, nes ti izjave

to sta ce ona promjeniti plocu kada se vrati tu je dovoljan razlog da je proglasim maloumnom, serem se ja na takve kvazi selebritije koje ce pojest govno samo kako bi se nekome svidjeli, beskicmenjaci, eto sta su
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 01:37   #7
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
nemas ti para za ovakve
eh sad ... vidish da nije ni sponzorusha , ne juri budze
Daihatsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 01:37   #8
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
pa bmk sta je njoj tamo, neka je, niti bi me bolilo briga za to da autor nije ovo ovdje stavio a i ocito je sta autor topica insinuira i zasto je bas tema u ludoj kuci

sta bi se sada trebali opet tu svi svadati ko je bolji i bla bla samo zato jer je jedna pisekica nes izjavila, nes ti izjave

to sta ce ona promjeniti plocu kada se vrati tu je dovoljan razlog da je proglasim maloumnom, serem se ja na takve kvazi selebritije koje ce pojest govno samo kako bi se nekome svidjeli, beskicmenjaci, eto sta su
idi bre
Daihatsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 01:40   #9
Nikolina jos ocito nije probala jedan mladi, tvrdi, anarho-komunisticko-anacionalni pišek.
Da jeste, nebi takve pizdarije izjavljivala.
Pištolj doktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 01:41   #10
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
pa bmk sta je njoj tamo, neka je, niti bi me bolilo briga za to da autor nije ovo ovdje stavio a i ocito je sta autor topica insinuira i zasto je bas tema u ludoj kuci

sta bi se sada trebali opet tu svi svadati ko je bolji i bla bla samo zato jer je jedna pisekica nes izjavila, nes ti izjave

to sta ce ona promjeniti plocu kada se vrati tu je dovoljan razlog da je proglasim maloumnom, serem se ja na takve kvazi selebritije koje ce pojest govno samo kako bi se nekome svidjeli, beskicmenjaci, eto sta su
ma sve sto velis je 100% tocno
ali nemoj se pecat na ovako jeftine provokacije
visa_sila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 01:57   #11
kao najprvo ako iko smije da govori o pisekovoj ko jednoj murti tor gatu romane turbo picki samo takvoj ondak sam to ja i nitko drugi. jer ovdje i nema jebaca poput mene vec same picke i pederi poput vas sta im je glavni problem sta imaju mali kurac i moraju da karaju svoje picke doma samo jednom u mjesec dana a ne ko ja da karam mjesec dana ajsu da joj oci iskacu i ne moze vise nit na cestu da izadje a kamoli na hajnclovu kad ju odbacim sa svojom meckom. pa ondak moram da joj karam sestru. i onda opet isto. i tako uskoro cijeli livadarski odvojci i sve picke otamo hodaju ko sestari. jer kad ja jebem onda buraz make tartu ger turano murti ondak buraz nema pravo neg picka hoda samo lijevno desno. da se vratim na ovu picku pisek. ja sam je zvao niki. kuzis buraz niki piskim ti se po ciki ake buraztetkitiseistresem u carapu sve moram da ti crtam. dakle ja ne znam sta vi hrvati i vi srbi koji kurac opce hocete i sta se koji kurac tu natezete ko je veci jebac. pa bogtimater jel ne vidis da su joj cube majkutijebem razbacane skroz. i sta ti to ne govori dovoljno.i koji kurac moze to da napravi osim mog. ajd da vidim ker detug zurzi darago. nijedan. neg samo ciganjski. vi picke hrvatske imate pimpek.vi pederi srpki imate kare. samo mi pravi cigani imame prave kurceve. zato odjebite od pisekove. ako vas malo kara u bulju i treba svaka joj cast. sad cete jos i preko nje da se karate ko da se niste karali dovoljno.
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 02:10   #12
Quote:
visa_sila kaže: Pogledaj post
ma sve sto velis je 100% tocno
ali nemoj se pecat na ovako jeftine provokacije
eh .... sad sam josh i provokator i to jeftin

A zbog chega ? Zena je izjavila to shto je izjavila na osnovu svojih impresija , a ja samo to kopipejstovao :-)

relax ...
Daihatsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 02:37   #13
Daihatsu, bre burazeru, pa jer ti stvarno vodica sune iz pimpilimpija kad otvoris Kurir i ovakve izjave procitas?
Kako neki "markantni budza" krese neku Hrvaticu?
Kada jebe "kontraverzni biznismen", kazes, ko da jebe cela Srbija, jel tako ortak?
Odmah dobije smisao pljuvanje u zuljavu pesnicu prilikom onanije...
Pištolj doktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 03:09   #14
Quote:
Pištolj doktor kaže: Pogledaj post
Daihatsu, bre burazeru, pa jer ti stvarno vodica sune iz pimpilimpija kad otvoris Kurir i ovakve izjave procitas?
Kako neki "markantni budza" krese neku Hrvaticu?
Kada jebe "kontraverzni biznismen", kazes, ko da jebe cela Srbija, jel tako ortak?
Odmah dobije smisao pljuvanje u zuljavu pesnicu prilikom onanije...
Ne kontam ja o chemu ti pishesh , kakva onanija , kakvi biznismeni

Drzimo se teme - jesu li zaista Srbi bolji frajeri od Hrvata ? Ja mislim da jesu , cim je to izjavila jedna od najlepsih zena na Balkanu

Daihatsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 03:14   #15
Slusaj vamo.Kao i svakoj kurvi vazno je tko koliko placa.Skupe kurve bile one srpkinje ,hrvatice ,makedonke ili tibetanke vole novac.To je to.Nasla kuraba najbogatijeg sponzora do sada.Ispade bre da je to Srbin.I to je to.Da se sutra ukaze neki andromedjijan kuraba bi i za njih govorila da su markantni mali veliki zeleni.
Jozo Nabijac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 03:34   #16
Quote:
Daihatsu kaže: Pogledaj post
Drzimo se teme - jesu li zaista Srbi bolji frajeri od Hrvata ? Ja mislim da jesu , cim je to izjavila jedna od najlepsih zena na Balkanu

Znaci ti se ravnas po mjerilima koje daju pojedine osobe bez obzira jesi li upucen u njihov profil.
Evo, meni kaze jedan ortak da je ovo u Srbiji veoma in. Pa sta ja sad da zakljucim?
Jel sad to znaci da..........

Ja mislim da na Balkanu najbolje jebu Hrvati.
A to sto ova kurava kaze, moze samo da pozluzi za onaniju nejebacima.
Pištolj doktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 03:39   #17
Mala je počela malo previše pričati i iskakati iz svakog dreka, željna pozornosti.

Imam ja kod sebe njene dvije slikice, mala je u kupaoni, samo u gačicama, baš me zanima dal bi željela da se nađe jednog dana u medijima s tim slikama...

Šalim se, to je samo za moje oči, nikom nedam
Crazy Horse is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 03:43   #18
Quote:
Crazy Horse kaže: Pogledaj post
Mala je počela malo previše pričati i iskakati iz svakog dreka, željna pozornosti.

Imam ja kod sebe njene dvije slikice, mala je u kupaoni, samo u gačicama, baš me zanima dal bi željela da se nađe jednog dana u medijima s tim slikama...

Šalim se, to je samo za moje oči, nikom nedam
Imas ti sliku od svoje mame koju si skrivecki slikao,a ne od Nikoline.Smece lazljivo.
Jozo Nabijac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 03:46   #19
Quote:
Jozo Nabijac kaže: Pogledaj post
Imas ti sliku od svoje mame koju si skrivecki slikao,a ne od Nikoline.Smece lazljivo.
I ja mislim da laze.
Pištolj doktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 03:49   #20
Quote:
Pištolj doktor kaže: Pogledaj post
Znaci ti se ravnas po mjerilima koje daju pojedine osobe bez obzira jesi li upucen u njihov profil.
Evo, meni kaze jedan ortak da je ovo u Srbiji veoma in. Pa sta ja sad da zakljucim?
Jel sad to znaci da..........

Ja mislim da na Balkanu najbolje jebu Hrvati.
A to sto ova kurava kaze, moze samo da pozluzi za onaniju nejebacima.
jbt , shta ti gajish na svom hardu ....

Sachuvaj , zatrebace :-)

Elem , Sorabi su bolji frajeri od Rvata ?

Kaj ne ?
Daihatsu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.