Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2008., 17:42   #1
Svi mi Anti-SDP-ovci

Poštovani!

Puno toga nam je SDP propagirao. Uglavnom se sve svodi protiv Hrvata. Najviše nas je zabolilo, mene, a vjerujem i sviju vas, to kada je Milanović sa svojom elitom došao u Srb. Slavio je pobjedu serbokomunista u tome našem hrvatskom selu. Zoran Milanović, još se narugao žrtvama koji su bili Hrvati i rekao: Da nije bilo Srba nebi bilo ni antifašizma. Pa zar gospodin Milanović tvrdi to da su nas Srbi spasili od fašizma i da ih trebamo gledati kao svemoćne osloboditelje Hrvatske? Vjerujem da Srbi to nisu. A Milanovićevo političko neiskustvo je tome doraslo, pa me ne čudi ta njegova izjava. U dubini duše svi SDP-ovci preziru Hrvate i Hrvatsku. Gospodin Milanović i ostala gospoda i gospođe iz SDP-a ne gledaju nacionalne interese ove zemlje, već samo gledaju kako doći na vlast i kako strpati koji novčić u džep. SDP-ovska propaganda o neglasanju Hrvata iz dijaspore je nastala zbog ovoga: Zoran Milanović želi vlast u Hrvatskoj, i uvidio je to da ima 50% Hrvata, što je tužno, osim toga dalo se uviditi to da zbog dijaspore gubi glasove. Zatim napada dr. Ivu Sanadera i tvrdi kako HDZ drži dijasporu samo zato jer zbog nje dobiva izbore, PA MILANOVIĆ ODBACUJE DIJASPORU, JER ZBOG NJE GUBI IZBORE! To, braćo, ne smiemo nikada zaboraviti. Osim toga godpodin Milanović obećaje da će ukinuti vjeronauk (to ne znam zašto, time gubvi glasove "vjernika"), obećaje to da će dati prava da se žene i udaju homoseksualne osobe, legalizirati će i drogu, a time će ujedno dobiti glasove homoseksualaca i drogeraša. SDP je stranka koja i živi od takvih ljudi. Zato neka svaka priča gospodina Milanovića i SDP naiđe na gluhe uši. Hvala na pažnji.

BOG I HRVATI!
ZA DOM SPREMNI!
Drug Ćimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:47   #2
Kaj si se tek sad probudil pa ti još nije dobro.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:47   #3
Moglo bi se tebe i uzimati za ozbiljno da nije jedne kvake. NAime, sve sto radis svodi se na krajnji cilj, a to je glorifikacija i rehabilitacija predragog nam Poglavnika i njegova rezima.
I to devalvira sva tvoja nastojanja.
Ringo59 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:52   #4
Quote:
Ringo59 kaže: Pogledaj post
Moglo bi se tebe i uzimati za ozbiljno da nije jedne kvake. NAime, sve sto radis svodi se na krajnji cilj, a to je glorifikacija i rehabilitacija predragog nam Poglavnika i njegova rezima.
I to devalvira sva tvoja nastojanja.
A zar matica hrvatska nije osmislila hrvatske rieči za tu glorifikaciju i koje šta. Ne veličam ja nikoga već samo mrzim SDP, ako je to ok?
Drug Ćimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:53   #5
Pa kad je legalizirao vas Bosance sa Domovnicama, sto ne bi legalizirao pedere i drogu?
Ja sam za da svi imaju ista prava i pederi i narkomani i Bosanci i Srbi. I Hrvati naravno.
S druge strane hdz vam prica bajke o komunizmu i Jugoslaviji i vi se u svojim malim glinenim potleusicama preplasite i glasate za njih. I sta se onda desava? Onda narod osiromasi i ljudi se ubijaju po ulici.
Bolje da gledam pedere i narkomane (uz vas Bosance) po ulici nego da mi fijucu meci pored glave.
Ali ne, sad kad dodju izbori... Sanader ce reci "paz' Jugoslavija", a vama prst direkt u njegovu bulju.
E moj narode...
Pištolj doktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:53   #6
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Kaj si se tek sad probudil pa ti još nije dobro.
Nisam se ja probudil, ali sam se probudio. Kako vi zagorci? Još ljubit Milanovićev guz?
Drug Ćimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:55   #7
Pazi samo da od tolike mrznje i gnjeva ne obolis od neke bolesti.
Cini mi se da je i Tudjman obolio od karcinoma necega, stalno je bio namrgodjen i pun nekog gnjeva u sebi....
Forza_Fiume is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:56   #8
Quote:
Pištolj doktor kaže: Pogledaj post
Pa kad je legalizirao vas Bosance sa Domovnicama, sto ne bi legalizirao pedere i drogu?
Ja sam za da svi imaju ista prava i pederi i narkomani i Bosanci i Srbi. I Hrvati naravno.
S druge strane hdz vam prica bajke o komunizmu i Jugoslaviji i vi se u svojim malim glinenim potleusicama preplasite i glasate za njih. I sta se onda desava? Onda narod osiromasi i ljudi se ubijaju po ulici.
Bolje da gledam pedere i narkomane (uz vas Bosance) po ulici nego da mi fijucu meci pored glave.
Ali ne, sad kad dodju izbori... Sanader ce reci "paz' Jugoslavija", a vama prst direkt u njegovu bulju.
E moj narode...
Prokleti boljševizam! OK, ali nije ti nama Milanović dao Domovnice, već je to nama naša borba dala. A i Niemci u Belgiji, Švicarskoj, Poljskoj, Švedskoj, Danskoj, Austriji, Italiji i Argentini također imaju dvojna državljanstva. A fijukat će ti moj metak pored glave.
Drug Ćimić is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.10.2008., 17:57   #9
Quote:
Forza_Fiume kaže: Pogledaj post
Pazi samo da od tolike mrznje i gnjeva ne obolis od neke bolesti.
Cini mi se da je i Tudjman obolio od karcinoma necega, stalno je bio namrgodjen i pun nekog gnjeva u sebi....
Ja također nemam simpatije prema Franji Tuđmanu, ali 'ajde de, neka ti bude. A neću ja od raka obolit, ma dajte vi SDP-ovci imamo i mi Hrvati svoje rieči, vi samo hoćete srpski... evo vam riječnik:

Karcinom - rak
Dešavati se - događati se

I što ja već znam.... 'ajmo narode, pa nije džabe osnovana matica hrvatska.
Drug Ćimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:58   #10
Quote:
Forza_Fiume kaže: Pogledaj post
Pazi samo da od tolike mrznje i gnjeva ne obolis od neke bolesti.
Cini mi se da je i Tudjman obolio od karcinoma necega, stalno je bio namrgodjen i pun nekog gnjeva u sebi....
KRADLJIVAC AVATARA
Drug Ćimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:59   #11
Quote:
Pištolj doktor kaže: Pogledaj post
Pa kad je legalizirao vas Bosance sa Domovnicama, sto ne bi legalizirao pedere i drogu?
Ja sam za da svi imaju ista prava i pederi i narkomani i Bosanci i Srbi. I Hrvati naravno.
S druge strane hdz vam prica bajke o komunizmu i Jugoslaviji i vi se u svojim malim glinenim potleusicama preplasite i glasate za njih. I sta se onda desava? Onda narod osiromasi i ljudi se ubijaju po ulici.
Bolje da gledam pedere i narkomane (uz vas Bosance) po ulici nego da mi fijucu meci pored glave.
Ali ne, sad kad dodju izbori... Sanader ce reci "paz' Jugoslavija", a vama prst direkt u njegovu bulju.
E moj narode...


reset is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 18:02   #12
A drgana ti, pa zar, hoči moje, ja hove ne napisa: Svi mi anti, ponavljam A N T I - S P P - O V C I???!!!!

Ajmo pipa, ostala ekipa! Široko vam polje!
Drug Ćimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 18:03   #13
Joj oprosti ti si onaj HSP-ovac, jel to vas sef onaj 'ercegovac Djapic koji je prepisao diplomski rad ili tako nesto slicno
Nije da pratim njegovu karijeru ali znam da je neki "kradljivac"

P.s. trebao bi znati da dvojno drzavljanstvo medju zemljama clanicama EU nije moguce
Forza_Fiume is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 18:04   #14
Quote:
Drug Ćimić kaže: Pogledaj post
Poštovani!

PA MILANOVIĆ ODBACUJE DIJASPORU, JER ZBOG NJE GUBI IZBORE!

BOG I HRVATI!
ZA DOM SPREMNI!
Obozavam tvoje teme
Odbacijo je diasporu, A EU je odbacijo Njega.

Jel ste culi bog i batinu babu iz EU-a..
'imali smo dosta problema sa drzava iz Komunizma..
ova vlast nam odgovara = Ne zelimo Hrvatsku sa Komunjare na Vlast!
Bijela Hrvatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 18:05   #15
:top
Quote:
Bijela Hrvatica kaže: Pogledaj post
Obozavam tvoje teme
Odbacijo je diasporu, A EU je odbacijo Njega.

Jel ste culi bog i batinu babu iz EU-a..
'imali smo dosta problema sa drzava iz Komunizma..
ova vlast nam odgovara = ne zelimo Hrvatsku sa Komunjare na Vlast!
Drug Ćimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 18:07   #16
Quote:
Pištolj doktor kaže: Pogledaj post
S druge strane hdz vam prica bajke o komunizmu i Jugoslaviji i vi se u svojim malim glinenim potleusicama preplasite i glasate za njih. I sta se onda desava? Onda narod osiromasi i ljudi se ubijaju po ulici.
Isto tako sdp plaši narod sa povarenim hdz-ovcima ,pljačkašima ,pljuju hdz da nebi pričali o sebi...

To je osobina svih političara. Jedni plaše s drugima.
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 18:10   #17
Quote:
Bijela Hrvatica kaže: Pogledaj post
Obozavam tvoje teme
Odbacijo je diasporu, A EU je odbacijo Njega.

Jel ste culi bog i batinu babu iz EU-a..
'imali smo dosta problema sa drzava iz Komunizma..
ova vlast nam odgovara = Ne zelimo Hrvatsku sa Komunjare na Vlast!

Na vlast u "Hrvatsku" ce oni koje izabere biracko tijelo.
Ringo59 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 18:17   #18
I dalje zivis vakuum stare Illuzije
Bijela Hrvatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 18:18   #19
Quote:
Forza_Fiume kaže: Pogledaj post
prepiso - prepisao
mater - mama; majka

P.s. u nedostatku argumenata ne moras spominjat clanove uze obitelji forumasa, to nije lijepo...ali ako te veseli samo nastavi...
Pa da znaš, mater je starija književna riječ, još kad je hrvatski bio jedan od 5 službenih jezika... ali eto... to sam se namjerno tako izrazio.... i ja ovde nikoga ne vrijeđam. pa napisao sam to da ti je "mater" izlgedala kao m-ško, a ti si valjda mislio kao muško, ali eto.
Drug Ćimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 18:19   #20
Budale SDP-ovci, ne znaju da je socijalizam prestao djelovati 1990. godine... a da... kinezi još imaju vjere u lenjina, moja isprika.
Drug Ćimić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:20.