Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Biste li željeli vidjeti HB u RH?
DA 33 63.46%
NE 19 36.54%
Glasovatelji: 52. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2008., 21:37   #21
Zaboga NE!!!!!!
Articles of Faith is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:43   #22
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Znači Prozor noćas mora pasti druže. Na zapovijed.
Druže podpukovniče, naša armija je ušla u centar Prozora. HDZ-ovci su pozvali pomoć talijanskih desničara i HSP-ovaca. Naše snage bit će prisiljene na povlačenje. Potrbna nam je vaša zračna pomoć druže podpukovniče.


Herceg-Bosna ima šansu da bude entitet. Pa zar to i nije pravda? Red je. Srbi imaju svoje, Bošnjaci de facto imaju svoje. A da bi svi bili zadovoljni svi trebaju imati svoje.
Drug Ćimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:53   #23
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Zato jer je BIH međunarodno priznata država i pripajanje dijela njezinog teritorija ne bi prošlo mirno kao što ne bi prošlo mirno da recimo Mađarska proglasi pripajanje Međimurja. Eto zašto
Jel ti znaš koliko ima Mađara u Međimurju ? Ja živim u njemu, a ne znam niti jednog. Stoga ne lupetaj.

Doći će vrijeme da se, kao nekad Istra, i taj dio Hrvatske prisajedini sa maticom zemlje.
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 23:25   #24
živio druže pa doživio...ali kako stvari stoje ...nikad a tko je kriv? mi! Prvo nam uvale hrvatinu Komšića Ljiljanka a sad sami sebi čobana Lijanovića i tko će te voditi, s kojom politikom? Bošnjačkom ili čobanskom? Al to smo ti rođo mi...znaš čula sam dobru za ove izbore..kaže zašto je Lijan dobio toliko glasova? JER ZNA SA STOKOM!!!!!!!!!!!!
__________________
velika mama male cure
pišite sporije, ja sam prirodna plavuša
Blulady is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 23:31   #25
Ne
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 23:39   #26
Ne , nisam spreman a niti mislim da ću biti da ja radim ovdje gore, pa da se šalju novci onima dolje.

Iako BiH nije dio hrvatske, mi gradimo bolnicu u Mostaru,a ona u Šibeniku nebi zadovoljavala kriterije u Drugom svijetskom ratu
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 23:47   #27
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Zato jer je BIH međunarodno priznata država i pripajanje dijela njezinog teritorija ne bi prošlo mirno kao što ne bi prošlo mirno da recimo Mađarska proglasi pripajanje Međimurja. Eto zašto
Vrijemena se mijenjaju
Iron_Fist is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 07:21   #28
Quote:
Iron_Fist kaže: Pogledaj post
Vrijemena se mijenjaju
Zanimljivo.
Bas tako govore i Srpski Krajisnici.
Tahvil-pasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 11:15   #29
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
bojim se da se u hrvata rodila ili na scenu stupa prva kukavička generacija koja bi uzela siću i sve ostalo prodala za sva vremena. hrvatima treba entitet da zaštite svoje interese u BIH, ali pripajanje nekih manjih dijelova je katastrofa. jedino cijela BIH dolazi u obzir, ali ovo definitivno nisu ta vremena, treba čekati.
Ti to tako iz Zagreba, herojski, smatras da treba sve uzeti.
Jel ne mislis mozda da i Srbi i Bosnjaci smatraju da je cela BiH njihova pa da njima treba da pripadne cela ?
Treba je podeliti izmedju te tri strane, Srbima RS, Hrvati i Bosnjaci podele Fbih uz neki kompromis i to je to....
Uostalom sta bi radio sa Hrvatskom koja ima 1.5mil Srba i 1.7-1.8 mil Bosnjaka ?
Proterati ??? Sta si imao u planu ??

Da treba cekati.
Vreme vam ide u korist.....

1931. 23.58% Rimokatolici
1953 22.97 % Hrvati
1961 21.71 % Hrvati
1971 20.62 % Hrvati
1981 18.38 % Hrvati
1991 17.38 % Hrvati
Danas 12-14%
I stalno se smanjuje .... najbrze se smanjujete od sva tri naroda.... bar 6-7.000 Hrvata se iseli svake god. u Hrvatsku... a to je previse za Hrvate koji su malobrojni...
Al dobro treba sacekati i pripojiti celu BiH, ispravan nacin razmisljanja imas.
 
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 11:50   #30
Quote:
Drug Ćimić kaže: Pogledaj post
Tko bi dao glas - DA u pitanju biste li željeli vidjeti Herceg-Bosnu u sastavu Republike Hrvatske? Zanima me mišljenje Hrvata iz matične Domovine najviše... Ostali koji nisu Hrvati zamolio bih da ne glasuju ako može, ili bar onih nehrvata koji nemaju prebivalište u RH.
Idealno bi bilo kada bi Herceg-Bosna postala sastavnim dijelom Republike Hrvatske, dogoročno to i treba biti cilj hrvatske vanjske politike, samo trenutno to nije moguće, zasad treba zagovarati federativnu BIH, u kojoj bi jedna od federativnih jedinica bila hrvatska, to je zasad realno.
nightshift is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 14:15   #31
Quote:
Tahvil-pasa kaže: Pogledaj post
Zanimljivo.
Bas tako govore i Srpski Krajisnici.
Ne govore oni tako, već "vremena se menjaju".

Ma što ti znaš što govore serbijanci u tzv. serbskoj tzv. krajini?
Ne znaš ti ništa. Ali ja znam da ovo - kada su teme ovakve zeleni bošnjaci podivljaju. Vi ste Hrvati, što se bunite protv Hrvatske toliko? Ugledajte se na Fikreta Abdića - pravi Hrvat!
Drug Ćimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 14:21   #32
Quote:
Limanac kaže: Pogledaj post
Ti to tako iz Zagreba, herojski, smatras da treba sve uzeti.
Jel ne mislis mozda da i Srbi i Bosnjaci smatraju da je cela BiH njihova pa da njima treba da pripadne cela ?
Treba je podeliti izmedju te tri strane, Srbima RS, Hrvati i Bosnjaci podele Fbih uz neki kompromis i to je to....
Uostalom sta bi radio sa Hrvatskom koja ima 1.5mil Srba i 1.7-1.8 mil Bosnjaka ?
Proterati ??? Sta si imao u planu ??

Da treba cekati.
Vreme vam ide u korist.....

1931. 23.58% Rimokatolici
1953 22.97 % Hrvati
1961 21.71 % Hrvati
1971 20.62 % Hrvati
1981 18.38 % Hrvati
1991 17.38 % Hrvati
Danas 12-14%
I stalno se smanjuje .... najbrze se smanjujete od sva tri naroda.... bar 6-7.000 Hrvata se iseli svake god. u Hrvatsku... a to je previse za Hrvate koji su malobrojni...
Al dobro treba sacekati i pripojiti celu BiH, ispravan nacin razmisljanja imas.
Biti će Sarajevo srce Hrvatske!

http://www.youtube.com/watch?v=dUWYn...eature=related

Bošnjaci su Hrvati. To je činjenica. Hajde da vidimo od koga to oni potječu? Pa neka nam kažu. Prezimena im završavaju s "ić", a ima mnogo muslimaskih prezimena koja su poznata hrvatska: balić, filipović, ćavar...
Drug Ćimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 14:30   #33
A najslađe se nasmijem kada slušam Šešelja (djed mu Hrvat, nosa Hrvatsko prezime, Šešelj - hrvatsko prezime iz Bosne) dok govori neku svoju poviest... haha. Evo moje, samo što je moja istinita:

-Hrvati su na ovo područje došli 648. godine
-Hrvati su ustanovili svoju Kraljevinu 925. godine
-Hrvati su napadnuti od strane Turaka u 15 .stoljeću
-Dio Hrvata koji je bio preslab snositi tursku tiraniju prelazi na islam (nasatju bošnjaci)
-Doseljenjem Hrvata, nigdje ne postoji ime Slovenija, Slovenci niti poviest pamti njihovo ime do 19. stoljeća
-Slovenci su Alpski Hrvati koji su se također doselili 648. godine (dokaz povezanost s Hrvatima iz Zagorja - kaj, naglasak i dr.)
-Srbi nikada nisu bili toliko brojni u BiH, već su postali brojni tek 1945. godine, a velik udio BiH dobivaju 90-ih godina etničkim čišćenjem.
-Hrvatske zemlje su BiH (dio Kraljevine Hrvatske), Slovenija (U njoj su Alpski Hrvati), Sriem i Bačka (Naše poviestne zemlje), Crna Gora (nekadašnja Crvena Hrvatska).

Žešći sam od Šešelja.
Drug Ćimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 16:23   #34
Quote:
Drug Ćimić kaže: Pogledaj post
Ne govore oni tako, već "vremena se menjaju".

Ma što ti znaš što govore serbijanci u tzv. serbskoj tzv. krajini?
Ne znaš ti ništa. Ali ja znam da ovo - kada su teme ovakve zeleni bošnjaci podivljaju. Vi ste Hrvati, što se bunite protv Hrvatske toliko? Ugledajte se na Fikreta Abdića - pravi Hrvat!
Ako ti je Fikret Abdic pravi Hrvat nemamo sta dalje ni da pricamo.

Nije valjda da je biti saradnik Slobe, Rase, Frenkija i Legije odlika pravog Hrvata.
Tahvil-pasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 16:52   #35
Quote:
Tahvil-pasa kaže: Pogledaj post
Ako ti je Fikret Abdic pravi Hrvat nemamo sta dalje ni da pricamo.

Nije valjda da je biti saradnik Slobe, Rase, Frenkija i Legije odlika pravog Hrvata.
Pa, zar nije?
aleksije radicevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 17:04   #36
Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
Pa, zar nije?
Vladika i ti ga nekad prosvjetiteljski klizeci uletis.

Sto jest, jest.


Tahvil-pasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 17:16   #37
Quote:
Drug Ćimić kaže: Pogledaj post
A najslađe se nasmijem kada slušam Šešelja (djed mu Hrvat, nosa Hrvatsko prezime, Šešelj - hrvatsko prezime iz Bosne) dok govori neku svoju poviest... haha. Evo moje, samo što je moja istinita:

-Hrvati su na ovo područje došli 648. godine
-Hrvati su ustanovili svoju Kraljevinu 925. godine
-Hrvati su napadnuti od strane Turaka u 15 .stoljeću
-Dio Hrvata koji je bio preslab snositi tursku tiraniju prelazi na islam (nasatju bošnjaci)
-Doseljenjem Hrvata, nigdje ne postoji ime Slovenija, Slovenci niti poviest pamti njihovo ime do 19. stoljeća
-Slovenci su Alpski Hrvati koji su se također doselili 648. godine (dokaz povezanost s Hrvatima iz Zagorja - kaj, naglasak i dr.)
-Srbi nikada nisu bili toliko brojni u BiH, već su postali brojni tek 1945. godine, a velik udio BiH dobivaju 90-ih godina etničkim čišćenjem.
-Hrvatske zemlje su BiH (dio Kraljevine Hrvatske), Slovenija (U njoj su Alpski Hrvati), Sriem i Bačka (Naše poviestne zemlje), Crna Gora (nekadašnja Crvena Hrvatska).

Žešći sam od Šešelja.

Ko da ti je otac....Al ko zna, možda i jeste....
edo_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 18:51   #38
Quote:
Tahvil-pasa kaže: Pogledaj post
Ako ti je Fikret Abdic pravi Hrvat nemamo sta dalje ni da pricamo.

Nije valjda da je biti saradnik Slobe, Rase, Frenkija i Legije odlika pravog Hrvata.
Frenki i jest Hrvat porijeklom
nightshift is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 21:36   #39
Quote:
Tahvil-pasa kaže: Pogledaj post
Zanimljivo.
Bas tako govore i Srpski Krajisnici.
Ja nisam mislo u negativnom kontekstu Al' činjenica je da se vremena stalno mijenjaju, nebitno tko je to govori.
Iron_Fist is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 22:43   #40
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
Jel ti znaš koliko ima Mađara u Međimurju ? Ja živim u njemu, a ne znam niti jednog. Stoga ne lupetaj.

Doći će vrijeme da se, kao nekad Istra, i taj dio Hrvatske prisajedini sa maticom zemlje.
Ja živim 500 metara od Međimurja tako da ne znam.
Htio sam reći kad bi hipotetski govoreći bila većina Mađara i da se oni odluče pripojiti Mađarskoj i da to Mađarska prihvati da bi izbio rat tj. mi to ne bi mirno gledali. Isto tako bi izbil rat da se nešto slično pokuša napraviti s Hercegovinom. Za daljnja pojašnjenja pitajte.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:16.