Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2011., 18:14   #41
a gdje ima za kupit Hespo?
kamenjarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 14:54   #42
Quote:
kamenjarka kaže: Pogledaj post
podižem temu....
zanima me kakav madrac imate u kinderbetu (pjena, opruge) i od kojeg proizvođača?

ne mislim davati masne pare za to, samo da je nov... i dimenzije su nam malo čudne - 135x65. vidjela sam da Hespo ima takve. gdje imaju dućan u Zg?
ili se možda isplati kupit ga u Slo?
neki drugi proizvođač?

hvala na pomoći.

I meni trebaju iste te dimenzije.... Najpovoljnije što sam našla je http://www.oriolik.hr/index.php?cid=...atalog&sid=157 a čini mi se skroz ok...
1vana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 13:07   #43
Quote:
kamenjarka kaže: Pogledaj post
a gdje ima za kupit Hespo?
mi smo uzei naš u mis-mar u solidumu na jankomiru
__________________

moj mali mačić
anonymous_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 13:19   #44
kupite najjeftinij madrac za bebu, oni imaju premalo kila da bi punjenje i sastav madraca ikako utjecalo na kvalitetu spavanja. a nije vam žao ako ga popiša, bljucne i slično
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 13:22   #45
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
kupite najjeftinij madrac za bebu, oni imaju premalo kila da bi punjenje i sastav madraca ikako utjecalo na kvalitetu spavanja. a nije vam žao ako ga popiša, bljucne i slično
potpisujem. najbolji je klasični s oprugama.
rossi79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 20:33   #46
mi smo prošli tj kupili madrac u pevecu,od poliuretanske pjene,i super je.. 120x60=250kn.. ima svih dimenzija,i 135x65 i 140x70... gledali smo madrac sa hladno ljevanim punjenjem i bonell jezgrom,al s kim god da smo pričali,svi su rekli da je dijete prelagano i da u principu do cca 8god života ne osjeti madrac,tako da je svejedno koji kupiti...
ruxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 20:45   #47
Slažem se da za bebu ne treba neki specijalni madrac, ali ja bi isto preferirala novi. No, ja kupujem madrac za sedmnogodišnjakinju - kakav, gdje, koliko para? Što mislite - to je madrac na kojem će spavati idućih destak godina - što kupiti?
tara08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 20:59   #48
pozdrav... evo i nas u problemima oko madraca. Dobili smo na poklon krevetić i madrac za bebu i sada kad gledamo taj madrac, vidimo da je obična spužva u pitanju. Kupljeno je u tintilinića ali ga ne mogu naći na internetu da vidim o ćemu se radi. Mislim da unutra nema nikakvih opruga ali i kada smo bili u tintilinića nismo vidjeli nikakve drugačije madrace osim toga kakvog smo mi dobili na poklon. Da li je u redu da beba spava na tome ili da ipak kupimo "pravi" madrac.. ili je pak "pravi" madrac ali mi nismo upućeni u te novitete oko spužvastih madraca? i
iva_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 21:47   #49
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Najbitnije je da je madrac antialergijski isto kao i posteljina jer su bebe sklone alergijama ato dal ce bit sa oprugama, kokosom, memory pjenom to je samo svat odabira kao i cjena jer cjene idu od 200 kn pa sve do 1500
ide i do 1650 http://www.ababyco.com.hr/duplicate-...ow-collection/
Zanima me da li itko ima oeuf madrac ili kinderbet, oni imaju čvrstu podlogu (u1 komadu), naime skuplji su i od stokke krevetića ali ni a o njima ...iskustva ...itko?

I da, gdje ima za kupit još tih kokosovih za kinderbet? 1650...

Zadnje uređivanje Anabela9 : 15.12.2012. at 22:00.
Anabela9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 22:08   #50
Zašto mislite ili po čemu da je za novorođenče bolji ovaj ili onaj madrac? Zar ovaj od 300-500 kn pa bilo kakvo punjenje može štetiti bebi...ne razumijem baš najbolje vaše komentare, a što je sa putnim krevetićem i spavanjem u njemu, na kakvom madracu tamo dijete spava ili dok je recimo u košari?
Čitam i ne mogu shvatiti vaša razmišljanja, sorry al dijete do recimo godine dana sa tako malom težinom, duopće ima smisla dali je antialergijski jer ga tako rekuć ni ne dodoiruje. Dali vam je beba preko dana cijelo vrijem u kimbaču ili možda u viperu, ljuljačici ili košari...čisto sumljam da tada razmišljate o svim ovim stvarima...
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 22:37   #51
Quote:
Little Floramy kaže: Pogledaj post
Zašto mislite ili po čemu da je za novorođenče bolji ovaj ili onaj madrac? Zar ovaj od 300-500 kn pa bilo kakvo punjenje može štetiti bebi...ne razumijem baš najbolje vaše komentare, a što je sa putnim krevetićem i spavanjem u njemu, na kakvom madracu tamo dijete spava ili dok je recimo u košari?
Čitam i ne mogu shvatiti vaša razmišljanja, sorry al dijete do recimo godine dana sa tako malom težinom, duopće ima smisla dali je antialergijski jer ga tako rekuć ni ne dodoiruje. Dali vam je beba preko dana cijelo vrijem u kimbaču ili možda u viperu, ljuljačici ili košari...čisto sumljam da tada razmišljate o svim ovim stvarima...
netko razmišlja 1 godinu a netko 5 unaprijed...pa kupi veći krevetić i bolji madrac. ja nemam toliko para za jeftine stvari. ja spavam na perfecta superior madracu 200x180 a tko želi može spavat i na kauču.
Anabela9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 00:51   #52
Kakve veze imaju pare sa jeftinim stvarima.... za koje veliš da nemaš?

Ah da grinje očito i prašina idu samo na jeftine madrace...zar je bitno što netko želi ili si to može ili ne može priuštiti, to si pobrkala. Također spavam na perfecti pa što, spavala sam na običnom madracu cijeli život u djevojačkoj sobi i...?
A zar fakat misliš da madrac koji je star 5-10 godina je jednako zdrav ovisno o njegovoj cijeni iako ga održavaš, pogledaj vijek madraca kako ga mi koristimo ili kako bi se trebao koristiti tj. promjeniti. Da razmišljam 5 god. unaprijed dijete mi uopće po tome ne bi bilo u kinderbetu, mislim da nisi shvatila poantu koju sam napisala u prethodnom postu.
I opet moje pitanje, koliko vremena preko dana vam novorođenče spava u kinderbetu, al iskreno...i što je s onom djecom koja spavaju s mamom i tatom u njihovom krevetu, ne znaš kako će ti dijete reagirati u toku razvoja i što će tebi biti praktičnije u praksi...tu nismo svi isti ali sumljam da će svi odgovoriti "moje dijete spava samo u kinderbetu".
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 11:08   #53
Quote:
Anabela9 kaže: Pogledaj post
Da li da kupim stokke ili oeuf krevetić? To je ono bitno.
ovo nije tema o krevetićima

btw, Little ti je samo htjela ukazati na to da bebama nije potreban takav madrac, to će ti svi reći. njihova težina ne može ništa ulegnuti, posebno ne dok su u kinderbetu. kasnije,nakon treće godine ili kad već prijeđe u svoj krevet, kupi neki super duper madrac, al za bebu ti stvarno nije potreban ultra skupi. no, radi kako hoćeš.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 09:37   #54
dižem temu

dobili smo krevetić ali uz njega i madrac koji je očuvan ali stariji više od 10 godina. ja sam svakako za novi madrac. što mislite o tom?
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 19:45   #55
Quote:
mimi_ri kaže: Pogledaj post
dižem temu

dobili smo krevetić ali uz njega i madrac koji je očuvan ali stariji više od 10 godina. ja sam svakako za novi madrac. što mislite o tom?
dobro da s podigla.temu...ma ja imam od starijeg madrac.....ne znam bil novi kupovala koristen je godinu ipo. s druge strane, da li ste sve vi mame kojima su bebe od rodjenja s vama u krevetu za svako dijete kupovale novi veliki madrac za veliki krevet....

mimi, obzirom da madrac nije bio tvoj, ja bi kupila novi...ima hespa ok cijene, a mome je bio dobar..
vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 17:57   #56
ma kupit ćemo novi nego eto tako.. pitala .
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 20:30   #57
Kakva su iskustva s ikea madracima za bebe?
tyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 11:13   #58
Mi imamo ovaj i zadovoljni smo.

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50150186/
bummby is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 20:24   #59
Quote:
bummby kaže: Pogledaj post

Hvala na odgovoru, mi kupili u meduvremenu


Sent from my iPhone using Tapatalk
tyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 00:59   #60
Mi kupili u beba centru hespo madrac za 360 kn. Najjeftiniji je bio 300, a najskuplji 550 kn... Neka sredina.
Raana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:19.