Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2017., 23:59   #5141
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Paaaaaaa.... mislim da su to više promili nego postotci
My point exactly.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Old 08.01.2017., 00:00   #5142
jel' ima gluplje stvari od razvlačenja intime forumaša involviranih u barenje i detalja osobne komunikacije?
wild rider7 is offline  
Old 08.01.2017., 00:02   #5143
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Na ovaj jevgenijin oglas bih se javio sa porukom u kojoj bi pisalo samo - HDZ.
Javi joj se osoba koja ni ne spominje HDZ, ali sa nickom: "Andrej Plenković" ili "Tomislav Karamarko".
Tomislav B is offline  
Old 08.01.2017., 00:03   #5144
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
jel' ima gluplje stvari od razvlačenja intime forumaša involviranih u barenje i detalja osobne komunikacije?
Hmm, BigBrother?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 08.01.2017., 00:05   #5145
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
jel' ima gluplje stvari od razvlačenja intime forumaša involviranih u barenje i detalja osobne komunikacije?
Ma ima kolko hoćeš glupljih i nezabavnih stvari od toga! To je zakon! Ček zapravo. Jebi ga. Meni je to zabavno. Nekome je nekaj drugo.
Joshua is offline  
Old 08.01.2017., 00:06   #5146
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Hmm, BigBrother?
želiš reći da je ovo samo malo krupnija verzija šoua stvarnosti i da je sve dozvoljeno?
wild rider7 is offline  
Old 08.01.2017., 00:07   #5147
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma ima kolko hoćeš glupljih i nezabavnih stvari od toga! To je zakon! Ček zapravo. Jebi ga. Meni je to zabavno. Nekome je nekaj drugo.
dakle ne bi imao ništa protiv da netko 'javno' raspreda o detaljima koje si ti nekome rekao u povjerenju recimo?
wild rider7 is offline  
Old 08.01.2017., 00:11   #5148
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
dakle ne bi imao ništa protiv da netko 'javno' raspreda o detaljima koje si ti nekome rekao u povjerenju recimo?
Molim? Ne,ne,ne! Pa pročitaj kaj sam tam gore napisal. Samo ako se radi o obostranoj želji i nečemu kaj ne vrijeđa nikoga od njih. Nisam pobornik djeljena privatne korispodencije bez pristanka druge strane bez obzira na svrhu korištenja tih podataka. Štoviše smatram to izrazito jadnim ako netko objavi bez dopuštenja osobe sa kojom se dopisival. No ne dela se ovdje o tome.
Joshua is offline  
Old 08.01.2017., 00:15   #5149
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Javi joj se osoba koja ni ne spominje HDZ, ali sa nickom: "Andrej Plenković" ili "Tomislav Karamarko".
Ili još pošalješ ovaj link...

https://moj.hdz.hr/uclani-se
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Old 08.01.2017., 00:19   #5150
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Molim? Ne,ne,ne! Pa pročitaj kaj sam tam gore napisal. Samo ako se radi o obostranoj želji i nečemu kaj ne vrijeđa nikoga od njih. Nisam pobornik djeljena privatne korispodencije bez pristanka druge strane bez obzira na svrhu korištenja tih podataka. Štoviše smatram to izrazito jadnim ako netko objavi bez dopuštenja osobe sa kojom se dopisival. No ne dela se ovdje o tome.


a ok.
po meni je općenito nekako iznositi te detalje ovako, u maniri kruha i igara kontraproduktivno pa same autore u daljnjim 'osvajanjima'.

nešto slično kao kada ti netko na prvom dejtu priča o prošlim lošim vezama i dejtovima. pa kako ga možeš uzeti uopće u obzir za nešto više?
wild rider7 is offline  
Old 08.01.2017., 00:22   #5151
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Ili još pošalješ ovaj link...

https://moj.hdz.hr/uclani-se



https://www.youtube.com/watch?v=NJd_W52tS9k
Tomislav B is offline  
Old 08.01.2017., 00:26   #5152
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
a ok.
po meni je općenito nekako iznositi te detalje ovako, u maniri kruha i igara kontraproduktivno pa same autore u daljnjim 'osvajanjima'.

nešto slično kao kada ti netko na prvom dejtu priča o prošlim lošim vezama i dejtovima. pa kako ga možeš uzeti uopće u obzir za nešto više?
Ma evo ti precizno kaj mene zanima. Moguće da sam nekaj zabrijal ali tako mi je u glavi posložena priča. Jedan meni simpa forumaš je napisao da je našel prek neta mrak curku koja mu se jako sviđa i čak mu je za ženidbu.Našel se sa njom i sve je super ALI postoji jedan dealbraker i završena priča. Pa me zanima kakav to mora biti dealbraker da je priča sam tak završena.Jedini logičan bi bil da se on njoj ne sviđa ali nije to jasno rekel.
Joshua is offline  
Old 08.01.2017., 00:27   #5153
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
a ok.
po meni je općenito nekako iznositi te detalje ovako, u maniri kruha i igara kontraproduktivno pa same autore u daljnjim 'osvajanjima'.
Zbilja misliš da se neke stvari o ljudima ne saznaju nekim posrednim putevima, puno ljudi se već upoznalo ovdje, iskriškrašalo ili prijateljski ili ljubavno, dođi na neko forumaško druženje pa poslušaj o čemu i kome se priča...dvadeset ljudi na kupu od kojih većina njih nema niš zajedničko s ostalima tamo - osim činjenice da su na forumu - pa sad ako misliš da između ostalog pričice i tračevi o drugim forumašima s podforuma nisu na tapeti - varaš se.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Old 08.01.2017., 00:28   #5154
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma evo ti precizno kaj mene zanima. Moguće da sam nekaj zabrijal ali tako mi je u glavi posložena priča. Jedan meni simpa forumaš je napisao da je našel prek neta mrak curku koja mu se jako sviđa i čak mu je za ženidbu.Našel se sa njom i sve je super ALI postoji jedan dealbraker i završena priča. Pa me zanima kakav to mora biti dealbraker da je priča sam tak završena.Jedini logičan bi bil da se on njoj ne sviđa ali nije to jasno rekel.

ili skraćeno; ti si baba.
wild rider7 is offline  
Old 08.01.2017., 00:34   #5155
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ili skraćeno; ti si baba.
Daaaaaa!:klap:
Joshua is offline  
Old 08.01.2017., 00:37   #5156
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Zbilja misliš da se neke stvari o ljudima ne saznaju nekim posrednim putevima, puno ljudi se već upoznalo ovdje, iskriškrašalo ili prijateljski ili ljubavno, dođi na neko forumaško druženje pa poslušaj o čemu i kome se priča...dvadeset ljudi na kupu od kojih većina njih nema niš zajedničko s ostalima tamo - osim činjenice da su na forumu - pa sad ako misliš da između ostalog pričice i tračevi o drugim forumašima s podforuma nisu na tapeti - varaš se.
Joj! Tračevi su zakon! Šteta kaj nema neki dio foruma gdje bi se to sve moglo pročitat!
Joshua is offline  
Old 08.01.2017., 00:46   #5157
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Zbilja misliš da se neke stvari o ljudima ne saznaju nekim posrednim putevima, puno ljudi se već upoznalo ovdje, iskriškrašalo ili prijateljski ili ljubavno, dođi na neko forumaško druženje pa poslušaj o čemu i kome se priča...
pa, ako se druženja svode na trič-trač partije, dosta žalosno...nekako sam oduvijek mislila da služe za upoznavanje ljudi, inicijalni korak za razmjenu znanja, iskustava, zanimljivosti... ne znam...


Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Joj! Tračevi su zakon! Šteta kaj nema neki dio foruma gdje bi se to sve moglo pročitat!
otvori si frizeraj! šišaj forumaše.
wild rider7 is offline  
Old 08.01.2017., 00:47   #5158
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
jel' ima gluplje stvari od razvlačenja intime forumaša involviranih u barenje i detalja osobne komunikacije?
Ako se ovo odnosi na mene, ja sam opisao samo, hmm, stil reagiranja(neprimjereni ).



Što se tiče forumaša koji je prepričao svoju situaciju, topic valjda i služi djeljenju iskustava. Malo se to kosi sa pravilima o tajnosti PM-ova(kako ćeš iznijeti iskustvo, ako ne otkriješ nešto iz PM-a Ne moraš spominjati sugovornika, doduše, pa je tu dio tajnovitosti)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 08.01.2017., 00:49   #5159
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
pa, ako se druženja svode na trič-trač partije, dosta žalosno...nekako sam oduvijek mislila da služe za upoznavanje ljudi, inicijalni korak za razmjenu znanja, iskustava, zanimljivosti... ne znam...
Pa i služe, samo što ćeš na pivi upoznati i one koji su došli i one koji nisu došli
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Old 08.01.2017., 00:52   #5160
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
pa, ako se druženja svode na trič-trač partije, dosta žalosno...nekako sam oduvijek mislila da služe za upoznavanje ljudi, inicijalni korak za razmjenu znanja, iskustava, zanimljivosti... ne znam...




otvori si frizeraj! šišaj forumaše.
Da! To je to! Tračanje!Joj ja kod frizerke saznam puno mrak stvari. Tko je umro u kvartu. Tko bi trebal uskoro. Tko je sa kim viđen u birtiji.Ma mrak!
Joshua is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.