Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2014., 19:50   #1
Nala, jednostavno Nala

Nala je petomjesečno štene koje će kod mene boraviti otprilike još tri tjedna. Poslije toga nažalost imam drugih obveza, a udomljivačica joj u međuvremenu traži ili drugi privremeni boravak ili - još bolje! - stalni dom.

Kod udomljivačice je, kako su mi rekli, bila nekih mjesec dana, ali roditelji više ne dopuštaju da ostane. Nije dobro što se stalno seli, ali je to bolje nego da ide u Dumovec ili da se vrati na ulicu.

Priča je klasična: nađeno je cijelo leglo, drugi su svi udomljeni, Nala je ostala.

Pa sam se s udomljivačicom dogovorila da u Nalino i njezino ime otvorim temu kako bi za malecku čulo što više ljudi.

U međuvremenu, evo i nešto slika, iz prijašnjeg privremenog boravka i odavde.










Zadnje uređivanje Didi : 20.09.2014. at 20:28.
Didi is offline  
Old 20.09.2014., 19:56   #2
Nala prvi put obravi u stambenom prostoru i tek se uči higijenskim navikama. Problem je što je prilično plaha i tek je nedavno prvi put cijepljena protiv zaraznih bolesti pa joj dobro dođe igra s Juckom, no to nije dovoljno za socijalizaciju. Tako da budući udomitelj to svakako treba uzeti u obzir.




Ovo je prva slika, kad je tek došla:


I druženje s Juckom:

Didi is offline  
Old 20.09.2014., 20:00   #3
I još tri slike otprije neki dan, kada je došla provjeravati pijenje kave:







Nala ima 13 kila, u tjedan dana što je ovdje mislim da se ipak malo udebljala, a visoka je otprilike meni do koljena. Po mojoj procjeni, kad odraste, bit će pas srednje veličine, teška otprilike 20 kila.
Didi is offline  
Old 20.09.2014., 20:24   #4
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Nala je petogodišnje štene
Hoćeš li da ovom petogodišnjem štenetu oduzmem 4 godine i 7 mjeseci? Mlađi bolje prolaze.
__________________
fermina-daza is offline  
Old 20.09.2014., 20:29   #5
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Hoćeš li da ovom petogodišnjem štenetu oduzmem 4 godine i 7 mjeseci? Mlađi bolje prolaze.
Evo, ispravila sam. Dobro da si primijetila.

P. S. Neka mi se nitko ne čudi. Otkako je Jucko došla, Sitko je pošandrcala pa zbilja imam u kući šestogodišnje štene.
Didi is offline  
Old 20.09.2014., 21:10   #6
Nala je preslatka.

Ja sam imala čast upoznati Nalu i nju sa mnom i Bellom. Nala me odmah osvojila i da me se pita odmah bih je uzela k sebi, nažalost to nije trenutno moguće. Rijetko koji pas mene toliko brzo osvoji. S novim psom, Bellom, se prilično lijepo složila. Malo nesigurna, ali samo malo, jako su se lijepo igrale i družile.

Nala zaslužuje lijepi, topli dom. Nećete požaliti.
BitterSweet is offline  
Old 22.09.2014., 21:33   #7
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Nala zaslužuje lijepi, topli dom. Nećete požaliti.
Ja opet štrajkam s fotkama. Međutim, podsjećam da vrijeme prolazi. Nala je kod nas već nekih desetak dana. Udomljivačica joj, ako se ne nađu odgovarajući udomitelji, traži novi privremeni smještaj pa i to treba uzeti u kombinaciju.
Didi is offline  
Old 23.09.2014., 14:20   #8
Sijesta.

Didi is offline  
Old 24.09.2014., 11:42   #9

Nemojte mi reći da nitko ne pita za mene!


Ja sam slatkiš koji će vam donijeti puno veselja!
BitterSweet is offline  
Old 24.09.2014., 20:26   #10
Važna napomena: udomljuje se samo ovo štene na desnoj strani slike. Iako ćemo se morati poruditi da ih razlijepimo.

Didi is offline  
Old 24.09.2014., 20:43   #11
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Važna napomena: udomljuje se samo ovo štene na desnoj strani slike. Iako ćemo se morati poruditi da ih razlijepimo.

E ovo mi je super, neznaš koga bi prvo uzeo?
Bubinjo is offline  
Old 26.09.2014., 12:18   #12


Još uvijek čekam svoje ljude!
BitterSweet is offline  
Old 03.10.2014., 14:49   #13
Nala će u subotu nastupiti u emisiji Kućni ljubimci. Tako su mi rekli. Nemam televizor, ne gledam televiziju, ali se nadam da ćete vi ostali popratiti Nalin nastup.

Didi is offline  
Old 07.10.2014., 07:58   #14
Nala vas čeka.



Didi is offline  
Old 08.10.2014., 12:45   #15
Nala i dalje sanja i čeka svoje ljude...

BitterSweet is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.