Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2007., 00:24   #201
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Zbog vrlo teškog razdoblja u koje zajedno sa teško oboljelim zapadaju i njihovi članovi obitelji kao i drugi bliski ljudi, a nedostatka adekvatne psihološke i druge pomoći unutar našeg društva, odlučila sam se, i sama zahvaćena tim problemom, pokrenuti ovaj forum, gdje ćemo mi koji smo (bili) u tim problemima, pomagati jedni drugima savjetom i podrškom.

Ostavite ovdje svoj post, barem ću ja uvijek napisati neki odgovor, dati savjet ili biti barem uz vas kojima je tako teško, možda i teže nego onome koji se mora direktno boriti protiv bolesti.




Osobno sam prošla i još uvijek prolazim pakao i mislim da nitko to sam ne bi trebao prolaziti.

Veliki hug svima
slučajno sam nabasala na ovaj topic.moj tata je prošle godine umro od karcinoma gušterače.prošli smo pakao.
željela sam vam reći da se za psihološku pomoć možete obratiti u hospicij,barem oni koji su u zagrebu.pri tome ne mislim da ste vi ili vaši najmiliji otpisani,ali oni imaju psihologa . nama su dosta pomogli,čak razmišljam da krenem volontirat kod njih.meni je isto nevjerojatno da se takvi bolesnici i njihove obitelji ostavljaju na milost i nemilost raku,pa zato,hvala Bogu na internetu. držim vam svima fige!
crazyform is offline  
Old 22.03.2007., 12:37   #202
Quote:
crazyform kaže: Pogledaj post
slučajno sam nabasala na ovaj topic.moj tata je prošle godine umro od karcinoma gušterače.prošli smo pakao.
željela sam vam reći da se za psihološku pomoć možete obratiti u hospicij,barem oni koji su u zagrebu.pri tome ne mislim da ste vi ili vaši najmiliji otpisani,ali oni imaju psihologa . nama su dosta pomogli,čak razmišljam da krenem volontirat kod njih.meni je isto nevjerojatno da se takvi bolesnici i njihove obitelji ostavljaju na milost i nemilost raku,pa zato,hvala Bogu na internetu. držim vam svima fige!
Hvala na informaciji!
Upoznata sam s njihovim djelovanjem i osobno sam zatražila njihovu pomoć na koju su se odazvali, iako ne u onom obimu koliko bi to meni odgovaralo, ali to nije njihova krivnja, jer rade volonterski i mislim da još uvijek ne primaju od države nikakve donacije niti ikakve druge oblike potpore zbog nekih glupih birokratskih problema. Nažalost, kod njih postoji trijaža i svoju njegu i pomoć maksimalno pružaju obiteljima nižeg financijskog statusa, kao i samim starim i nemoćnima koji nemaju nikoga svoga ili su napušteni, tako da je u mom slučaju to marginalizirano na stručne savjete medicinskog osoblja i pomoć volontera 3x tjedno po sat vremena od 13.00h pa nadalje, što meni tehnički i nije neka velika pomoć, jer se sve ove veće akcije odvijaju u jutarnjim satima kad sam sama, a popodne već imam pomoć tate.
Uglavnom za njih imam samo riječi pohvale

http://www.hospicij-hrvatska.hr/
Ivanicapeca is offline  
Old 22.03.2007., 16:35   #203
Evo prvi sam put ovdje.I mi vodimo borbu sa rakom.Počelo je prije dvi godine, taman u ovo vrime, tati je dijagnosticiran rak debelog crijeva.Bio nam je potpuni šok.Dvi operacije, kemoterapije i nekako je sve dobro krenulo, ali jučer bio na kontroli i opet se vratilo.Mi se stvarno držim svi skupa kao obitelj i zajedno smo dosada sve prolazili pa se nadam da ćemo i ovo prebroditi.
Podržavam vaše prijedloge za udrugu ta obitelji ljudi oboljelih od zloćudnih bolesti.Znam da nas čeka velika borba, ali nadam se da će sve bit ok.
 
Old 22.03.2007., 16:56   #204
Quote:
Kay_10 kaže: Pogledaj post
Evo prvi sam put ovdje.I mi vodimo borbu sa rakom.Počelo je prije dvi godine, taman u ovo vrime, tati je dijagnosticiran rak debelog crijeva.Bio nam je potpuni šok.Dvi operacije, kemoterapije i nekako je sve dobro krenulo, ali jučer bio na kontroli i opet se vratilo.Mi se stvarno držim svi skupa kao obitelj i zajedno smo dosada sve prolazili pa se nadam da ćemo i ovo prebroditi.
Podržavam vaše prijedloge za udrugu ta obitelji ljudi oboljelih od zloćudnih bolesti.Znam da nas čeka velika borba, ali nadam se da će sve bit ok.
Dobrodošla!
Nadam se da si pročitala postove od lepine. On je kao i tvoj tata obolio od raka debelog crijeva i dobio recidiv koji je uspio pobijediti na svoj način!
Ivanicapeca is offline  
Old 22.03.2007., 19:35   #205
Gledam oblake i pokusavam ne plakati previse da ne bi potonila, jer mojoj majci trebam snazna i smirena.
Doktori rekli ocu da je cudo da je jos ziva...Ptice zlosutnice...
Nastojim ne misliti tim rijecima, iako znam da se stanje pogoralo rapidno zadnjih dana...

Molim se imati snage da se ne slomim i da ti majko mogu dati ljubavi, snage i smirenost..
Ljubavi moja, curice moja plaha volim te svim svojim bicem.
oblaci samo oblaci is offline  
Old 22.03.2007., 19:54   #206
Quote:
oblaci samo oblaci kaže: Pogledaj post
Gledam oblake i pokusavam ne plakati previse da ne bi potonila, jer mojoj majci trebam snazna i smirena.
Doktori rekli ocu da je cudo da je jos ziva...Ptice zlosutnice...
Nastojim ne misliti tim rijecima, iako znam da se stanje pogoralo rapidno zadnjih dana...

Molim se imati snage da se ne slomim i da ti majko mogu dati ljubavi, snage i smirenost..
Ljubavi moja, curice moja plaha volim te svim svojim bicem.
Šaljem ti snagu da izdržiš, jer moraš biti jaka, i veliki zagrljaj i ruku podrške.
fajterica is offline  
Old 23.03.2007., 02:19   #207
Thumbs up JOHANNA BUDWIG - znanstvenica koju nisu slušali

Svima!
Pozdrav Ivanicapeci i ostalim forumašima.
Nisam obolio od raka i ne mogu vam savjetima iz vlastitog iskustva govoriti kako savladati tu opaku bolest. Ali, imam za vas dobre vijesti (i bez lažne nade)!
Već ste čuli na ovom forumu za gospođu dr. Johannu Budwig, ona je prije 55 godina otkrila uzrok raka a kasnije je liječila oboljele s uspjehom 90%!
Ona je rijetka osoba koja je ušla u dubinu problematike i koja je znanstveno dokazala i uočila problem, te našla odgovore kako riješiti bolest koja nije postojala prije 200 godina.
Uzrok je kao što znate zatrovanost, ali vjerojatno ne znate koja. Odgovor je: krive masnoće, ali naravno i rafinirani šećer i još neke druge stvari koje su otkrivene da pokreću bolest.
Prema dr. Budwig najvjerojatniji je krivac hidrogenizacija biljnih ulja koja ako se takva ulja konzumiraju, zagušuju ljudsku stanicu i stanica prestaje disati. Stanica postaje anaerobna i ne koristi kao gorivo više kisik već šećer. Da zlo bude veće zadnjih 30 godina su nam govorili da naša prehrana treba imati do 70% ugljikohidratnog udjela (a ponuđeno nam je uglavnom rafinirano brašno, rafinirani šećer, i drugo).
Da ne duljim, uskoro ću tiskati njenu knjigu RAK - PROBLEM I RJEŠENJE gdje će biti sve objašnjeno. Ali bez brige neću vas pustiti da čekate.
Osnovno što odmah morate početi činiti je:
1. promijeniti prehranu za 180 stupnjeva: sirovo voće i povrće, sokovi od svježe iscijeđenog voća i povrća, jela od zobi, heljde, smeđe riže, zatim orašasto voće ali i sjemenke bundeve, suncokreta,...
2. sunčati se (ali tako da ljeti ne izgorite)
3. maknuti se iz stresne okoline (stres je jedan od uzroka raka)
4. i najvažnije za početak: jedna jušna žlica nerafiniranog hladnog prešanog lanenog ulja pomiješanog s dvije jušne žlice svježeg kravljeg sira (od kumica na placu) dobro izmiješanog u kompaktnu masu da se povežu esencijalne masne kiseline iz ulja s esencijalnim aminokiselinama iz sira u spoj lipoprotein. Ova se kombinacija može jesti i tri puta dnevno.
Ako vas zanima još podataka o tome, googlajte s imenom Johanna Budwig ili pogledajte ovu njemačku stranicu: http://www.johanna-budwig.de
Pozdrav svima i ne gubite nadu, DV
__________________
Tornado
Tornado is offline  
Old 23.03.2007., 12:23   #208
Quote:
fajterica kaže: Pogledaj post
Šaljem ti snagu da izdržiš, jer moraš biti jaka, i veliki zagrljaj i ruku podrške.
Hvala ti od srca.
Nekako sva se gubim pomalo, a znam da moram biti prisebna.
Zagrljaj tebi i ostalima, i da imate snage i ljubavi za borbu.
oblaci samo oblaci is offline  
Old 23.03.2007., 13:53   #209
Quote:
Tornado kaže: Pogledaj post
Svima!
Osnovno što odmah morate početi činiti je:

3. maknuti se iz stresne okoline (stres je jedan od uzroka raka)
DV
Danas živjeti bez stresa je, po meni, isto kao i da te izvuku na lutriji za jackpot!
fajterica is offline  
Old 23.03.2007., 14:49   #210
Quote:
oblaci samo oblaci kaže: Pogledaj post
Hvala ti od srca.
Nekako sva se gubim pomalo, a znam da moram biti prisebna.
Zagrljaj tebi i ostalima, i da imate snage i ljubavi za borbu.
Joj meni, kad bih ti bar mogla pomoći...vjerojatno bih i sebi pomogla. Jednino što ti mogu reći je da je to jednostavno ŽIVOT. Jednostavno je to tako i ne možemo ništa osim ga prihvatiti i pokušati pronaći način da se pomirimo s tim. Ja pokušavam sebi postaviti stvari na način da vidim koje koristi sam izvukla iz ove situacije. Ne bi vjerovala, ali izvukla sam ih više nego cijeli svoj život ukupno do
mamine bolesti.
1. Izašla sam iz ljuske jajeta i shvatila sam kako na ovome svijetu sigurnost ne postoji. Postoji samo borba za stvaranjem privida neke sigurnosti

2. Pomirila sam se i prihvatila činjenicu pod 1.

3. Spoznala sam Božju pragmatičnost kroz njegovu volju kao i Božju providnost. Božja providnost je ujedno jedna od najboljih stvari koje sam spoznala u svome životu. Kroz cijelo ovo vrijeme neprestane borbe u kojima je bilo trenutaka za ne izdržat, stvari koje sam očajnički trebala su mi se taj čas stvorile kroz neke totalno neobične okolnosti i olakšale mi "križ".

4. Naučila sam donekle prihvaćati Božju volju. To je jako teško i to je najveća lekcija u životu jedne osobe koja je vjernik. Tko nauči prihvaćati Božju volju u miru, nema te prepreke u životu preko koje ne može više preći.

5. Spoznala sam kako je za život potrebno jako malo. Stvari koje su mi nekad bile jako važne danas sam u potpunosti zanemarila jer sam shvatila kako mi zapravo ne trebaju i kako su mi ustvari oduvijek bile samo teret koji mi stvara stres.

6. Spoznala sam tko su mi zapravo prijatelji. Jako, jako ih je malo. Zahvalna sam na tome filtru.

7. Spoznala sam kako se čovjek na sve može prilagoditi. Zahvalna sam Bogu na tome daru.

8. Počela sam uživati i veseliti se sitnicama koje prije nisam ni primjećivala, a nose čitav jedan lijep i neotkriven svijet.

9. Spoznala sam da pozitivna energija mora teći u krug, na način da kad mi se dogodi nešto pozitivno, to podijelim s drugima...šalji dalje!

10. Odlučila sam boriti se protiv ove bolesti i dalje, bez obzira na ishod mamine bolesti. Jednak demon je u svima oboljelima, a ja ću mu cijeli svoj život na ovaj ili onaj način dahtati za vratom!!!

Moja mama je kroz svoju bolest osigurala moju bolju i zdraviju budućnost. Zaista ću živjeti punim plućima svaki dan kao da mi je zadnji!
Hvala ti mama
Ivanicapeca is offline  
Old 23.03.2007., 17:06   #211
Ivanicapeca hvala ti, tako si divno sve rekla i radujem se zbog tebe sto si dosla do spoznaja i sto te bol oplemenila i nije te skrsila. Zelim ti od sveg srca da nastavis tako i da u najtezim trenutcima uvijek postoji ljubav u tebi koja ce ti dati snagu.

Hvala ti.
oblaci samo oblaci is offline  
Old 23.03.2007., 20:23   #212
Moram prizati da mi je nekako lakše kad znam da ne prolazim ovo sve sama.Kad sam prvi put saznala za očevu bolest svijet mi se totalno srušio, samo sam plakala,. Ali onda sam se nekako sabrala i svi smo skupa, kao obitelj krenuli dalje. Jednostavno smo prihvatili da tako mora biti i da živimo za danas, a sutra šta donese. Još uvijek ne znamo kada će započeti s kemoterapijom, sve je neizvjesno, ali ja se i dalje nadam da će sve nekako dobro završit. Mislim da sam prilično realna jer znam da je njegovo stanje vrlo teško, ali uvijek mislim da će bit bolje. Uglavnom, želim zahvaliti svima vama koji ovdje dajete savjete i pričate svoje životne priče. Ulijevate mi nadu u bolje sutra.
 
Old 24.03.2007., 02:44   #213
Quote:
Kay_10 kaže: Pogledaj post
Moram prizati da mi je nekako lakše kad znam da ne prolazim ovo sve sama.Kad sam prvi put saznala za očevu bolest svijet mi se totalno srušio, samo sam plakala,. Ali onda sam se nekako sabrala i svi smo skupa, kao obitelj krenuli dalje. Jednostavno smo prihvatili da tako mora biti i da živimo za danas, a sutra šta donese. Još uvijek ne znamo kada će započeti s kemoterapijom, sve je neizvjesno, ali ja se i dalje nadam da će sve nekako dobro završit. Mislim da sam prilično realna jer znam da je njegovo stanje vrlo teško, ali uvijek mislim da će bit bolje. Uglavnom, želim zahvaliti svima vama koji ovdje dajete savjete i pričate svoje životne priče. Ulijevate mi nadu u bolje sutra.
I samo nastavit misliti pozitivno, to ce tvom ocu jako pomoci. I treba uvijek imati nade jer nada je ono sto ce i tvoj otac osjetiti i to ce mu dati snage.
I nije bitno koliko situacija "izgleda teska", ozdravljenje je uvijek moguce, sve je borba. A tvoj tata ima dobre pomogace u toj borbi, znaci i sve sanse da pobijedi.
Drzi se!
oblaci samo oblaci is offline  
Old 24.03.2007., 14:02   #214
Immunomax AHCC

Da li je netko imao iskustva sa immunomax-om?

Zvala sam tu firmu u Pazin, pa su mi rekli da osoba koja je pod kemoterapijom ili ide na zračenje treba piti cca kutiju dnevno. A jedna kutija košta 170,00 kn!
Znači mjesečno 30 dana x 170,00!

Ako to djeluje, vrijedi riskirati novce, ali ako ne djeluje...

Zato, ako je netko imao iskustva, molim da mi se javi.
fajterica is offline  
Old 25.03.2007., 01:30   #215
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Joj meni, kad bih ti bar mogla pomoći...vjerojatno bih i sebi pomogla. Jednino što ti mogu reći je da je to jednostavno ŽIVOT. Jednostavno je to tako i ne možemo ništa osim ga prihvatiti i pokušati pronaći način da se pomirimo s tim. Ja pokušavam sebi postaviti stvari na način da vidim koje koristi sam izvukla iz ove situacije. Ne bi vjerovala, ali izvukla sam ih više nego cijeli svoj život ukupno do
mamine bolesti.
1. Izašla sam iz ljuske jajeta i shvatila sam kako na ovome svijetu sigurnost ne postoji. Postoji samo borba za stvaranjem privida neke sigurnosti

2. Pomirila sam se i prihvatila činjenicu pod 1.

3. Spoznala sam Božju pragmatičnost kroz njegovu volju kao i Božju providnost. Božja providnost je ujedno jedna od najboljih stvari koje sam spoznala u svome životu. Kroz cijelo ovo vrijeme neprestane borbe u kojima je bilo trenutaka za ne izdržat, stvari koje sam očajnički trebala su mi se taj čas stvorile kroz neke totalno neobične okolnosti i olakšale mi "križ".

4. Naučila sam donekle prihvaćati Božju volju. To je jako teško i to je najveća lekcija u životu jedne osobe koja je vjernik. Tko nauči prihvaćati Božju volju u miru, nema te prepreke u životu preko koje ne može više preći.

5. Spoznala sam kako je za život potrebno jako malo. Stvari koje su mi nekad bile jako važne danas sam u potpunosti zanemarila jer sam shvatila kako mi zapravo ne trebaju i kako su mi ustvari oduvijek bile samo teret koji mi stvara stres.

6. Spoznala sam tko su mi zapravo prijatelji. Jako, jako ih je malo. Zahvalna sam na tome filtru.

7. Spoznala sam kako se čovjek na sve može prilagoditi. Zahvalna sam Bogu na tome daru.

8. Počela sam uživati i veseliti se sitnicama koje prije nisam ni primjećivala, a nose čitav jedan lijep i neotkriven svijet.

9. Spoznala sam da pozitivna energija mora teći u krug, na način da kad mi se dogodi nešto pozitivno, to podijelim s drugima...šalji dalje!

10. Odlučila sam boriti se protiv ove bolesti i dalje, bez obzira na ishod mamine bolesti. Jednak demon je u svima oboljelima, a ja ću mu cijeli svoj život na ovaj ili onaj način dahtati za vratom!!!

Moja mama je kroz svoju bolest osigurala moju bolju i zdraviju budućnost. Zaista ću živjeti punim plućima svaki dan kao da mi je zadnji!
Hvala ti mama
prepuna si inspiracije
__________________
"She was my North, my South, my East and West,
My working week and my Sunday rest"
Una67 is offline  
Old 25.03.2007., 16:00   #216
Veliki pozdrav svima.....

Čitam neke postove, oprostite ali nisam imala snage sve pročitati jer su suze same krenule jako brzo i bolno....

Žao mi je što nisam mogla s nekim pričati(s onima koji su se nalazili u istoj situaciji) o tome svemu dok se sve događalo, dok nas je sve bolilo, pa i kasnije kad je sve još bolnije završilo.
Drago mi je vidjeti da postoji potpora ovdje, da postoji mjesto gdje se mogu naći svi, virtualno utješiti, savjetovati...
A moja priča....možda nekom drugom prilikom. Sada nisam zbilja u stanju. Boli jako....
Pixie777 is offline  
Old 26.03.2007., 03:03   #217
prošle godine mojoj je mami dijagnosticiran rak debelog crijeva
ni sama neznam kak sam to sve uspjela isfurat onak ko led ledeni da ona ne kuži kaj se zbiva u meni i svu snagu pretočit u nju i ostale oko nas al jesam
sad pije zadnji (nadam se) ciklus kemoterapija, za 2 tjedna još pregled kod onkologa u institutu i to je to
nakon prvog šoka sama sam sebi rekla #svi smo mi smrtni, pomiri se s tim#nekak sam uspjela pobjeć od tih crnih misli i krenula. lijepo sam burazima i sisterima rekla da ja preuzimam brigu 0 njoj a da oni mogu pomoć meni u tom kad zatražim pomoć. iako nas je više djece ona u mene ima najviše povjerenja i ja najviše mogu utjecat na nju i razgovarat sa njom. to je ispalo najbolje riješenje jer ja ne radim i u svakom trenutku mogu bit sa njom, čekat doktore satima, ić po uputnice,lijekove itd. ostali uskaču kad tražim. nekak sam najsigurnija da će se napravit sve kaj treba kad to sama napravim.
kroz svo to vrijeme je nekak došlo do obrnutih uloga tj ona je moje dijete a ja njena mama
ima masu stvari koje treba odradit kod takvog bolesnika i oko kojih treba vodit brigu npr. uputnice doznake kad koji doktor i koji pregled kad i gdje dogovorit.
o tom svem ja nisam imala pojma al išla sam nekak korak po korak i sve sam se naučila al bi mi bilo 100 put lakše da sam s nekim ko ima iskustvo mogla razgovarat.
i samo zato da nekom kome treba neki savjet pomognem, sam se registrirala.
za početak:CT se u zagrebu može obavit s uputnicom (NIŠ SE NE PLAĆA) u DIJAGNOSTIKA 2000 U Martićevoj puno brže nego u bilo kojoj bolnici.
e da ,udruga bolesnika sa stomom nije uopće odgovorila na moj mail
zanimala me prehrana,u bolnici daju jako skroman opis prehrane ono pol jela nije opće navedeno pa neznaš jel smije il ne. tak je na početku bila na rigoroznoj dijeti a onda je malo po malo počela jest još neka jela, al još uvijek ne jede luk, papriku grah, mahune grašak svinjetinu nikako, zelje.....
ma najgore je kad u 21 stoljeću nemreš doć do nekih najbezveznijih informacija i zakaj svi misle da kad neko oboli njegovi bližnji sve znaju o toj bolesti. ovo sam sad smotano napisala al kak ja da znam kaj znači neki nalaz i da prema tome procjenjujem stanje. ispočetka me masu ljudi pitalo svakakve gluposti i one spike odi pričat s doktorom.ja sam se s mamom razgovarala o tom i dogovor je da ja ne pričam s doktorima.osim odmah poslije operacije. a onda sam se ja prestala upuštat u te spike i na pada mi napamet više proučavat nalaze. lijepo dovedem mamu u bolnicu, uvalim joj papire i ona sama priča s doktorima, ja čekam vani. ono kaj mi ona želi reć mi kaže, pročitam kaj je napiso i gotovo.
čini mi se da je u tak nekim situacijama najbolje ić mic po mic, dan po dan. najgore se prebacit u budućnost jer onda si fakat u komi.ono kaj bu bilo........
ma tolko bi toga mogla napisat pa ak bilo kak mogu pomoć tu sam



s
natvarno se nađešjgori
plavinjunjo is offline  
Old 26.03.2007., 05:03   #218
Nije me bilo tu duže vremena i vidim da se je javilo dosta novih ljudi.(nažalost )
Fajterica u PP sam ti pojasnil koliko sam mogel o Immunomaxu.

Izašao sam s incijativom o web sajtu koji je postavljen i čeka samo da se na njemu okupi nekoliko ljudi voljnih raditi i da svi zajedno krenemo u nešto kaj bi trebao biti kao "vodič kroz maligne bolesti".

Teoretski ja bi mogao sam preuzeti taj posao no moja druga strana nicka odnosno supruga Marija ovaj tjedan odlazi na kemoterapiju po ne baš ugodnom protokolu.

Pozivam još jedanput sve koji znaju i žele pisati na web sajtu da mi se jave uz napomenu da koncepcija sajta postoji no isto tako potreban je dizajner i nekoliko ljudi da bi sajt bio u funkciji.
sarkom is offline  
Old 26.03.2007., 16:52   #219
Quote:
Pixie777 kaže: Pogledaj post
Veliki pozdrav svima.....

Čitam neke postove, oprostite ali nisam imala snage sve pročitati jer su suze same krenule jako brzo i bolno....

Žao mi je što nisam mogla s nekim pričati(s onima koji su se nalazili u istoj situaciji) o tome svemu dok se sve događalo, dok nas je sve bolilo, pa i kasnije kad je sve još bolnije završilo.
Drago mi je vidjeti da postoji potpora ovdje, da postoji mjesto gdje se mogu naći svi, virtualno utješiti, savjetovati...
A moja priča....možda nekom drugom prilikom. Sada nisam zbilja u stanju. Boli jako....
Samo pisi, bude ti lakse, nemoj dugo trpiti...
Seminom is offline  
Old 26.03.2007., 23:00   #220
ImmunoMax AHCC

Quote:
fajterica kaže: Pogledaj post
Da li je netko imao iskustva sa immunomax-om?

Zvala sam tu firmu u Pazin, pa su mi rekli da osoba koja je pod kemoterapijom ili ide na zračenje treba piti cca kutiju dnevno. A jedna kutija košta 170,00 kn!
Znači mjesečno 30 dana x 170,00!

Ako to djeluje, vrijedi riskirati novce, ali ako ne djeluje...

Zato, ako je netko imao iskustva, molim da mi se javi.
Poštovanje Katarina,

Dajte mi Vašu email adresu da Vam mogu poslati kompletnu dokumentaciju vezanu za ImmunoMax AHCC.
prijatelj12 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.