Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2007., 21:39   #1
Tečaj šišanja pasa i otvaranje salona za njegu kućnih ljubimaca

hej, jel zna netko da li u zagrebu postoji skola za sisanje pasa? vidjela sam na netu da se dosta spominje boris pegan i njegov salon tip-top.ima netko iskustva? thanks!!!
belllla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 21:50   #2
pojma nemam, ali i mene zanima. i koliko to kosta...
lolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 22:58   #3
Quote:
lolica kaže: Pogledaj post
pojma nemam, ali i mene zanima. i koliko to kosta...
U ovom TIP-TOP je valjda oko 8000kn, a u salonu ROBI 9000kn.Tako pise na internetu
belllla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 00:10   #4
Bogme, dobro ga majstor žeže, više nego semestar na sveučilištu...nadam se da i vrijedi toliko...Koliko treba pasa ošišati samo da vratiš te pare?
Btw, može netko dati link na taj Tip-Top, tražim, pa mi izbacuje neke gluposti? Mislim da poznajem tog lika...

Pardonček, uspio sam naći...jest, moje najcrnje slutnje su se obistinile-to je taj tip! Jedan od većih kretena koje sam vidio u životu, a vidio sam ih dosta...i cijena je ta, kao što rekoh, više od semestra na fakultetu, ali, dobro, razumijem to, s obzirom da dotičnom gospodinu ni besplatan studij nije bio dovoljan motiv da završi uspješno ni prvu godinu...
__________________
S cigaretom nisi sam
Ubi panis ibi patria
Clearwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 09:25   #5
Kaj on nije završio veterinu?
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 10:04   #6
Pardonček, uspio sam naći...jest, moje najcrnje slutnje su se obistinile-to je taj tip! Jedan od većih kretena koje sam vidio u životu, a vidio sam ih dosta...i cijena je ta, kao što rekoh, više od semestra na fakultetu, ali, dobro, razumijem to, s obzirom da dotičnom gospodinu ni besplatan studij nije bio dovoljan motiv da završi uspješno ni prvu godinu...[/QUOTE]

mislis da se isplati onda ici kod njega ili bi to bili baceni novci.bas bi htjela zavrsiti taj tecaj, a cini se da nemam puno izbora sto se tice "ucitelja"
belllla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 11:05   #7
Ma ne, odite vidjet, možda je ok, ali ja ga se sjećam s faksa kao idiota, a otada je prošlo 15 godina, onda si možete misliti...Nije završio veterinu, zakaj?
__________________
S cigaretom nisi sam
Ubi panis ibi patria
Clearwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 11:35   #8
Zato kaj mi se čini da sam negdje pročitala da je veterinar.
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 12:21   #9
Quote:
Clearwater kaže: Pogledaj post
Ma ne, odite vidjet, možda je ok, ali ja ga se sjećam s faksa kao idiota, a otada je prošlo 15 godina, onda si možete misliti...Nije završio veterinu, zakaj?
sta je bio glup sto se tice ucenja ili je bio jedan od onih koji se vec na prvoj godini prave pametni kao da imaju vec 3 diplome?
a ti si dr.vet.med? zanima me jer studiram vet.
belllla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 13:32   #10
Čuj, u Zagrebu je sigurno nije završio, to znam pouzdano, a sad, je li negdje drugdje, to ne znam...premda, čisto sumnjam, za završiti veterinu negdje vani, a on je, koliko vidim to cijelo vrijeme šišao pse po Americi, treba malo više mozga i para...
No dobro, da ne bi sad ispalo da ogovaramo (a kao, ne ), možda se otada opametio...
Bella, da, jesam...na kojoj si godini?
__________________
S cigaretom nisi sam
Ubi panis ibi patria
Clearwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:10   #11
meni su ti tečajevi skroz ok...moja je profesorica išla na neki takav tečaj..al je ona već sama znala dost tog radit...pa nije morala završit cijeli tečaj...samo dio...

inače...ja idem u veterinarsku srednju...i planiram(možda) jednog dana na fax veterinu...
 
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:22   #12
Joj...nemoj, nema tu kruha...
__________________
S cigaretom nisi sam
Ubi panis ibi patria
Clearwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:25   #13
Quote:
Clearwater kaže: Pogledaj post
Joj...nemoj, nema tu kruha...
kak ne bi bilo?
malo se potrudiš, malo se poguraš, malo sreće.... i imaš i kolača
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:28   #14
Quote:
Clearwater kaže: Pogledaj post
Joj...nemoj, nema tu kruha...
ohohooo iznenadila bi se koliko kruha tu ima ako se znaš snaći i ako imaš dobar cetifikat Završi školu i otvori prvi grooming pet salon u ST pa da vidiš kruha i igara

Inače znam da školu šišanja ima i "Tim Pet" salon, al ta škola funkcionira nekako preko nekih firmi, tj. ne ide privatno.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:42   #15
Quote:
Clearwater kaže: Pogledaj post
Joj...nemoj, nema tu kruha...
sad cu petu upisati.ma ja isto nekad mislim cemu toliki trud ako cu jednog dana raditi za 3000kn, a od faksa stvarno lagano puknes . treba se snaci...znam neke veterinare i stvarno im nije tako lose u zivotu kao sto svi govore.
nikad nisam bas pozalila sto sam to upisala iako se jesam malo razocarala po pitanju profesora i studenata koji ti lazu da uce nesto 3 dana, a tatice im sve srede preko veze. a valjda toga ima u svakom poslu..
a gdje ti radis ako smijem pitati?
belllla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:52   #16
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
ohohooo iznenadila bi se koliko kruha tu ima ako se znaš snaći i ako imaš dobar cetifikat Završi školu i otvori prvi grooming pet salon u ST pa da vidiš kruha i igara
Ma ne, nisam mislio na to, nego na veterinu...za salone ne znam, nisam se bavio izračunima njihovih poslovanja.
__________________
S cigaretom nisi sam
Ubi panis ibi patria
Clearwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:55   #17
Quote:
Clearwater kaže: Pogledaj post
Ma ne, nisam mislio na to, nego na veterinu...za salone ne znam, nisam se bavio izračunima njihovih poslovanja.
Otprilike ti je ista situacija, samo što se za diplomu veterine više iskelaviš nego za certifikat šišanja, koji možeš dobiti ako dobro platiš pa učiš od "najboljih".
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 16:03   #18
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Otprilike ti je ista situacija
Ako je tako, onda je to žalosno...
__________________
S cigaretom nisi sam
Ubi panis ibi patria
Clearwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 19:45   #19
Update o vlasniku Tip-Top-a; naime, u međuvremenu je došlo do promjene spolne orijentacije, pa sad momčić ima-dečka! očito je Amerika odradila svoje!
__________________
S cigaretom nisi sam
Ubi panis ibi patria
Clearwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 19:47   #20
Quote:
Clearwater kaže: Pogledaj post
Ako je tako, onda je to žalosno...
Eh prijatelju moj, kamo sreće da je to najtužnija stvar u ovoj dolini suza
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.