Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2012., 17:25   #1341
Quote:
Zeljko81 kaže: Pogledaj post
imal mene ovdje
ne da mi se čitati svih 65 stranica
Što si zgriješio kad se prijavljuješ?
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Old 13.03.2012., 02:51   #1342
Ispričavam se ako je već bilo. bludni svetac drži lekciju na temi o analnom seksu:

Quote:
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
I meni se čini da ne znaš. Pa onda poslušaj čiku koji dame ševi (između ostaloga i) u guzu već četrdesetak godina.


.
Koga ti sevis vec 40 godina. Ako ti se i moze dignuti mozes poseviti Desanku Sakic i nikoga vise. Tu si nabubao neke stvari i sada laprdas da si neki jebac. E moj ciko gonzalesu o cemu ti mastas. Cuj ja nisam nesto iskusan, nisam promjenio milion, ali kazem ti da curama sama pomisao, a i meni osobno, na tako prljave rabote ubija totalnu zelju za sexom. Tko to kaze da se debelo crijevo samoprociscava. Pa ono se permanentno puni sadrzajem iz tankih crijeva. Ono sto dolazi u njega nije nista drugo nego drek, govno ili zovi ti to kako hoces. Da ne boli, boli. Da nije opasno, jest. Da zene u tome uzivaju, ne uzivaju. Da je to moralno izopaceno, jeste. Da moze doci do pucanja anusnog prstena, moze. Da moze doci do nekontroliranoh ispadanja stolicec, moze. I sto jos treba da napisem da te uvjerim u to.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=1...postcount=2338
VenomLady is offline  
Old 13.03.2012., 10:48   #1343
Jako mi je simpatično što se događa na ovom topicu, čak je i za svaku pohvalu ako je istinito. ALi jedva se odupirem želji da ih upoznam s pojmom trolla. Šteta što sam Ožbiljan Forumaš...

__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Old 13.03.2012., 12:51   #1344
Quote:
VenomLady kaže: Pogledaj post
Ispričavam se ako je već bilo. bludni svetac drži lekciju na temi o analnom seksu
Jedan od "onih" donekle sam se naucila stedjeti tipke

Nekontrolirano ispadanje

Herbicidna bas su slatki
Spejs is offline  
Old 13.03.2012., 23:28   #1345
Tema Ivan Herceg na pdf Televizija.

Quote:
neznana89 kaže: Pogledaj post
Rado te se sjetim ljubavi stara
jer me svaka nova ljubav razočara,,,,


http://www.tportal.hr/showtime/estra...a-u-krizi.html

Sta mislite o svemo tome,..jeli moguce da je tako brzo doso kraj? Hmmm...ja msm da je ipak prenapuhana cela ta prica?!
A dobar nam je Herc uff , ima i nove patikeee ohoo svidjaju mi se hihih. A smijesan je kak se stalno okreca na paparazze, pa nece te ugristi Hercoo nas.

IMG]http://thumbnails42.imagebam.com/17737/9f684c177368620.jpg[/IMG]

Ma zapravo cijela tema je naprosto očaravajuća, Herceg stiže Balića
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Old 14.03.2012., 03:07   #1346
Ja mu ne bi napravila sendvič.
__________________
vrijeme je da se krene.
Ensi is offline  
Old 14.03.2012., 11:46   #1347
Quote:
just.me kaže: Pogledaj post


jel ovo normalno?
Ne mislim samo na treš moment, nego jel to normalno?
Čuj, neda joj se plaćati stolice za djecu na svadbi jer ionako djeca odu..a ovo za prvi ples i kako je jadna klinka uništila večer i kako ona jadna strepi da joj se to ne dogodi

Pohvale sretnom mužu na odabiru..i naravno čestitke
sophiella is offline  
Old 14.03.2012., 12:25   #1348
Vidjela sam to

Volim vjencanja al dok vidim te njihove glupi-gosti-glupa-djeca-bolje-im-je-da-plate-stolice dize mi se kosa na glavi
Spejs is offline  
Old 14.03.2012., 18:57   #1349
Ma skoro sve na toj temi je suludo ali ovo sa klinkom mi je vrh

Ne mogu vjerovati čim se one zamaraju
just.me is offline  
Old 15.03.2012., 10:54   #1350
Bridezile!
** Tara ** is offline  
Old 15.03.2012., 12:36   #1351
Iz teme "Istiniti horror događaji" na Alternativi. Ne mislim da je trashy forumaš koji je ispričao ovu priču, nego čovjek iz priče:
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Imam jednog poznanika iz sela koji nije bio ocu na sprovodu. Jer mu je otac sve ostavio bratu (starijem sinu). Zbog toga se njemo navodno događaju čudne stvari u kući. Ali mi je taj čovjek govorio da neće zvati u pomoć svećenika, nego pokojnog djeda po materi ??!! A zašto. taj je djed njega jako volio, a kao čovjek je bio jako zao i pokvaren. Evo njegovih riječi: "moj pokojni otac misli mene zajebavati i sada kada je mrtav. Ali vidjeti će on svoga Boga iako je duh. Zvati ću ja u pomoć pokojnog djeda da se s njim obračuna. Jer je djed bio duplo luđi i pokvareniji od njega. Klin se klinom izbija
Agatha is offline  
Old 15.03.2012., 13:40   #1352
Quote:
Agatha kaže: Pogledaj post
Iz teme "Istiniti horror događaji" na Alternativi. Ne mislim da je trashy forumaš koji je ispričao ovu priču, nego čovjek iz priče:


Ovo je predobro
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Old 15.03.2012., 14:01   #1353
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
a ovo za prvi ples i kako je jadna klinka uništila večer i kako ona jadna strepi da joj se to ne dogodi
Zapamti nick, pričekaj 4 godine i odi na RiD. Trash iz budućnosti:

"...a onda je naša mala Bry (umetnuti fensišmensi ime po želji) sasvim sama izišla na podij i pridružila se mladencima u plesu, hihihihi... Joj, suze su mi došle kako je bila slatkica u ružičastoj haljinici a la djeveruša... i tak, onda su se svi smijali i bilo je baš super, i onda mi je poslije došla i pitala 'a kad ćete se ti i tata ženiti pa i da s vama plešem', ajme, morala bih početi zapisivati sve što kaže, pola toga zaboravim a baš je onak dječji mudro, hihihihiih..."
Lord Byron is offline  
Old 15.03.2012., 17:35   #1354
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zapamti nick, pričekaj 4 godine i odi na RiD. Trash iz budućnosti:

"...a onda je naša mala Bry (umetnuti fensišmensi ime po želji) sasvim sama izišla na podij i pridružila se mladencima u plesu, hihihihi... Joj, suze su mi došle kako je bila slatkica u ružičastoj haljinici a la djeveruša... i tak, onda su se svi smijali i bilo je baš super, i onda mi je poslije došla i pitala 'a kad ćete se ti i tata ženiti pa i da s vama plešem', ajme, morala bih početi zapisivati sve što kaže, pola toga zaboravim a baš je onak dječji mudro, hihihihiih..."
Proročanski
just.me is offline  
Old 15.03.2012., 19:38   #1355
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zapamti nick, pričekaj 4 godine i odi na RiD. Trash iz budućnosti:

"...a onda je naša mala Bry (umetnuti fensišmensi ime po želji) sasvim sama izišla na podij i pridružila se mladencima u plesu, hihihihi... Joj, suze su mi došle kako je bila slatkica u ružičastoj haljinici a la djeveruša... i tak, onda su se svi smijali i bilo je baš super, i onda mi je poslije došla i pitala 'a kad ćete se ti i tata ženiti pa i da s vama plešem', ajme, morala bih početi zapisivati sve što kaže, pola toga zaboravim a baš je onak dječji mudro, hihihihiih..."
x 10

ili:

Cure, nećete vjerovati što sam danas doživjela, evo još se ne mogu smiriti i jedem sedmu sarmu od jutros
Božica,sestrična od mog MM(ona koja je na mojoj svadbi stavila bijeli remen i bijele cipele-cure sa Vjenčanja se vjerojatno sjećaju te priče) je jutros došla i dala mi pozivnicu za svadbu za sljedeću subotu(što se mene tiče, bolje da ju je prolongirala za sljedeću godinu s obzirom da nije skinula sve kile,bar još 5kg je višak)..i sve je bilo ok dok nije rekla da je malo ograničena sa mjestima u sali, pa eto ako bi mi(ja i moj MM) mogli doći ali bez Bry
Ono, cure, kad nisam poludila, kako da idemo na svadbu bez Bry, pa i ona je dio nase obitelji i ako nema mjesta za nju nema ni za nas!Sve sam joj to rekla i potjerala je van, ona balavica jedna, što si ona umišlja,naša Bry(moja i MM) je vrijednija nego pola tih njenih uzvanika, nek se srami, diskriminirati člana naše obitelji samo zato jer je dijete..cure moje, ima li što tužnije

I baš kad sam počela dolaziti k sebi, došla mi je svekrva(koja je btw kucala na vrata samo 3puta, jedva čekam da se iselimo iz njene kuće, a i o tome NJENE bi se dalo diskutirati jer mi(ja i moj MM) plaćamo režije i platili smo krečenje našeg kata) , donijela sarmu(sa Vegetom, a već sam joj rekla što mislim o tome) i odmah, ma sa vrata već pita što se desilo, sve sam joj rekla, a zamislite cure moje što mi je rekla, da kao ona može pričuvati Bry tu subotu(nisam luda da je opet ostavim njoj pa da maloj Bry opet da kiflu a dobro zna da Bry voli samo slance, mala mi i sad kad vidi kiflu počne se tresti i plakati, uzas) i da nije tako ružno od Božice što to traži jer sam i ja kad sam se udavala to tražila!Kako se usuđuje babetina jedna, da nije bila škrta kao i njen muž, platila bi tada nama(meni i mom MM) salu za 200ljudi a ne za 150, pa ne bi morala tražiti to od ljudi!Kako se usuđuje babetina škrta, bitch!

Joj cure moje, tako sam tužna, di ovaj svijet ide
sophiella is offline  
Old 15.03.2012., 19:52   #1356
sophiella, svaka čast.

vidoviti milane, šejm on ju. stiže proročica sophiella.
asdfgh is offline  
Old 15.03.2012., 20:01   #1357
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
Božica,sestrična od mog MM
Već tu mi je bilo jasno da će bit dobro.
chocolatecookie is offline  
Old 15.03.2012., 20:08   #1358
Lorde, Sophiella... nemam riječi

Idem stalkat na Vjenčanja

Zadnje uređivanje Spejs : 15.03.2012. at 20:26.
Spejs is offline  
Old 16.03.2012., 00:57   #1359
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
::lol
https://www.forum.hr/images/editor/separator.gif
jel ovo normalno?
Ne mislim samo na treš moment, nego jel to normalno?
Čuj, neda joj se plaćati stolice za djecu na svadbi jer ionako djeca odu..a ovo za prvi ples i kako je jadna klinka uništila večer i kako ona jadna strepi da joj se to ne dogodi

Pohvale sretnom mužu na odabiru..i naravno čestitke

nisu mi jasne te udavače, bok te mazo,tak i onak po novom sve žene su gospođe, nabij prsten na lijevo kopito ako te toliko jebe što nisi udana. žud mi je puno gori, hrpa ljudi ostaje u braku i trpe svašta jer jadnicama ja najbitnije da su udane.
malo sam bacila oko na pdf vjenčanje.

budući muž od ove dobiva ženu toliko profinjena ukusa ...želja mi je viditi kako će ukrasiti stan. se bogu da slike budu na pdfu interijeri. vjerojatno tako da će čovjek namjerno ne platiti račun za struju tako da ne mora gledati tu divotu.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...&postcount=998
Splenda is offline  
Old 16.03.2012., 01:04   #1360
haljina za nakon ponoći....
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=2863

haljina ŽMK.
Splenda is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:50.