Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2009., 12:50   #1
Resident Evil/Biohazard 5 [*]

upravo izasao za pici

Quote:
OS: Windows XP Required-Windows Vista Recommended
CPU: Minimum Requirement Intel PentiumD Processor; AMD Athlon64 X2 - Recommended Intel Core2Quad Processor or better; AMD Phenom X4 or better
RAM: Minimum Requirement Windows Vista (1GB) Windows XP (512MB)- Recommended Windows Vista (2GB or more) Windows XP (1GB or more)
HDD: 8.0GB or more
Monitor: Minimum Requirement 800×600 Recommended 1280×720 or larger
Disc Drive: DVD9 compatible drive
Graphics Card: Minimum Requirement VRAM (256MB) DirectX9.0c/Shader 3.0 NVIDIA GeForce 6800 series ATI Radeon HD 2400 Pro - Recommended VRAM (512 or more) NVIDIA GeForce 9800 series or better ATI Radeon HD 4800 series or better
Sound Card: DirectSound Compatible (DirectX9.0c or higher)
Interface Mouse & Keyboard Required - Gamepad Recommended: Xbox360 Controller for Windows
Internet Broadband Connection: Recommended for online modes




hahaha, ima da koljem crnje

a tek kada ekipa pocne modove izbacivati, onda ce biti pravo veselje
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 14:34   #2
bas htjedoh postavit temu..instalirao sam,koju minutu odigrao tek tolko i svida mi se..zanimljiva grafika..mozda kameru da su malo popravili..da se lik moze malo udaljit..ali nice,dugo sam cekao ovo.
dannoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 15:57   #3
Dobra igra gledao sam kako drug igra samo ako su kontrole kao u 4 onda je to mana bar za mene
infiniti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 20:55   #4
da, kakve su uopće kontrole? Je li kao za četvorku potreban gamepad ili se može igrati tipkovnicom i mišem?
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 21:00   #5
Može se tipkovnicom i misem, jos igru nisam probao, (Image je na Hardu xD), al svi koji su je igrali vele da se moze tipkovnicom i misem
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 21:32   #6
da,mozes s tipkovnicom i misem..normalne kontrole..ko i ostale ratne igrice,neznam cod4..left shift brzo trcanje, WSAD hodanje..R reload,M mapa..na misu s desnim ciljas,lijevim pucas..itd..
dannoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 18:34   #7
e jesam li ja skinuo neku krivu verziju igre iako piše reloaded jer je sve na japanskom, s ponekim engleskim opcijama? A u algoritmu još nema original...
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 18:56   #8
Ima nacina da se instalira na engleskom al ocito nitko ne cita...back on topic. Igra je tipicno konzolasko smece kakvo izlazi zadnjih godina i nema veze s RE zanrom. Nema cak ni vracanja na iste lokacije, gps pokazuje checkpoint a do tamo vodi 1 moguci prolaz sto u biti opisuje igru ovako: Ides i pucas, dosta linearna radnja, nista posebno, oruzja ko u prici, municiju dropaju "zombiji" koji nestanu 2 sekunde nakon sto umru, nema nekih quest itema, tu i tamo neki kljuc. Mini bossevi nakon svakog dijela chaptera su vise nego lagani. Prica ko da je pisana za malo retardirano dijete od 8 godina koje igra Xbox/PS3. Uglavnom 3/10 u najboljem slucaju, mozda 4/10 ako ce radit coop preko hamachija.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 18:58   #9
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
e jesam li ja skinuo neku krivu verziju igre iako piše reloaded jer je sve na japanskom, s ponekim engleskim opcijama? A u algoritmu još nema original...
ne,skinuo si dobru verziju..imas PM!
dannoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 20:53   #10
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Ima nacina da se instalira na engleskom al ocito nitko ne cita...back on topic. Igra je tipicno konzolasko smece kakvo izlazi zadnjih godina i nema veze s RE zanrom. Nema cak ni vracanja na iste lokacije, gps pokazuje checkpoint a do tamo vodi 1 moguci prolaz sto u biti opisuje igru ovako: Ides i pucas, dosta linearna radnja, nista posebno, oruzja ko u prici, municiju dropaju "zombiji" koji nestanu 2 sekunde nakon sto umru, nema nekih quest itema, tu i tamo neki kljuc. Mini bossevi nakon svakog dijela chaptera su vise nego lagani. Prica ko da je pisana za malo retardirano dijete od 8 godina koje igra Xbox/PS3. Uglavnom 3/10 u najboljem slucaju, mozda 4/10 ako ce radit coop preko hamachija.
he, iskreno, ja nikad nisam niti volio dvojku, uvijek me nerviralo to što trebam ići od A do B. Ali od četvorke sam počeo obožavati RE i zato mi se dopada i petica. Makar je bolje igrati na gamepadu, nije da je miš i tipkovnica loša, ali je traljavo...

Eh, nema potrebe s patchem ili instalacijom, dovoljno je samo gore lijevo, kada otvorite izbornik, odabrati languages i odabrati engleski.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 21:38   #11
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
he, iskreno, ja nikad nisam niti volio dvojku, uvijek me nerviralo to što trebam ići od A do B. Ali od četvorke sam počeo obožavati RE i zato mi se dopada i petica. Makar je bolje igrati na gamepadu, nije da je miš i tipkovnica loša, ali je traljavo...

Eh, nema potrebe s patchem ili instalacijom, dovoljno je samo gore lijevo, kada otvorite izbornik, odabrati languages i odabrati engleski.
ako si od 4. poceo volit igru onda nisi zavolio RE =) jer 4. i 5. nemaju veze s mozgom, to su price za malu djecu. Jebate i dan danas se stresem kad u RE 1 odmah u startu odes u prizemlju hodnik desno pa đukele ulete kroz prozor, znas da ce izletit jer si preso 100 puta al opet...uglavnom RE5 je prejadan.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 21:54   #12
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
ako si od 4. poceo volit igru onda nisi zavolio RE =) jer 4. i 5. nemaju veze s mozgom, to su price za malu djecu. Jebate i dan danas se stresem kad u RE 1 odmah u startu odes u prizemlju hodnik desno pa đukele ulete kroz prozor, znas da ce izletit jer si preso 100 puta al opet...uglavnom RE5 je prejadan.
ma kada je stvar više na akciji, nego na horor elementima. Tako je nastavljeno od četvorke. A nisam igrao jedinicu, ali dvojka je imala baš ono jezovite elemente. Nisam htio ulaziti u onu kanalizaciju radi onog divovskog pauka.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 23:16   #13
igra je odlična
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 23:31   #14
četvorka je bila prejebena i igra san je sa gušton
al peticu nemogu igrat dok ne nabavin novu grafičku
__________________
11
LukaST is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 01:05   #15
predlazem svima koji mogu da prelaze igru u coopu jer je puno zabavnija, naravno moze se preko hamachija, upute i file download
__________________

Zadnje uređivanje Kambe : 16.09.2009. at 02:05.
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 09:08   #16
RE... nigdje nisam nasao koji je to idiot promjenio naslov iz originala - biohazard - u RE... lol, idiot, to jos gore od nekih nasih zdravoseljackih prijevoda

nego, mislim da je okret u cetvorki spasio serijal, neki pice da nedostaje ovo, ono, ali zapravo bilo kakav paket da smo dobili na staru semu, bilo bi ili lose, ili pljuvanje kako je stari bio bolji, uglavnom nikad zadovoljni, nista dobra
jedinica je imala strava atmosferu, zarobljen u laboratoriju, dvica stravu preko cijeloga grada, trica vrhunac plus nemesis koji ne odustaje da ti se napije krvi makar mu to bilo zadnje - odlicno, odlicno, odlicno - ali kraj price na tu semu

nego, btw. meni 5tic ne radi lol
iako mi je konfa dobrano iznad potrebne, pici mi neku debilanu ERRO9: Unsupported Function i nece ni da pokrene
gledao sam na netu, na nekim ruskim, spanjolskim i inim siteovima se zale na isto, ali niko nema pojma u cem je problem
sranje
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 11:08   #17
Kupi igru i radit ce

Mrzim RE. Igrao sma onaj sa dinosaurima na nekom otoku i popizdio. Nikad vise
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 12:48   #18
Quote:
Kupi igru i radit ce
mnogo upitno

Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Mrzim RE. Igrao sma onaj sa dinosaurima na nekom otoku i popizdio. Nikad vise
?
dinosaurima? sta, dino crisis?
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 13:10   #19
Kako Kenek trkelja to nije za vjerojavat. Reka san ti da se skineš s tripa prile.

ot: imam otprilike dovoljno jak komp da pokrenem video ovog na jutubu pa onda ništa od dojmova.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 13:26   #20
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
mnogo upitno



?
dinosaurima? sta, dino crisis?
Bit ce, bilo davno, glavni lik isto zenska, valja pomjesao, cudno i meni bilo, kad nema zombija
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.