Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2008., 13:02   #1
NFS Pro Street šteka!

dakle, iz nekih nepoznatih razloga, igrica mi dosta trza kad vozim utrke!

moja konfa je:
athlon 3700+
2GB DDR
nVidia 7800 GT
nVidia nForce 4 SLI

preporucena je:
athlon 3000+
1GB DDR
nVidia 7700 GT

do grafike nije jer mogu vozit sa svim detaljima na 1280x960 isto ko i na 640x480...isti kurac...na svim istim dijelovima cvika i ne moze se normalno igrati jer ide uzasno na zivce...kaj da radim? jel ima netko kakvu ideju? kakav patch mozda?

tnx
__________________
When I was a young man I found out that if you hurt somebody, they'll leave you alone
Ghoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 13:25   #2
i meni se to zna dogoditi da zašteka malo, ali sam malo, to je neki bugić, neznam....
__________________
:)
zmaj_xpzt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 13:42   #3
al meni ti onak sve ok radi ajmo rec 3 sekunde, i onda onak zatilta na par milisekundi! dovoljno da ide full na zivce i da ti sjebe prolazak kroz zavoj i sve! nije bil problem kod ovih slabijih klasa, ali sad onak kad sam sa pilama po 450 konja...igrica je nemoguca...

a sad ne znam kaj sve moze bit...meni je nekak najlogicnije to da je igrica piratska, tj. skinuta sa interneta...
ja bi kupio original igricu kad bih znao da mi nece cvikat...jer mi je bas fora...napokon bez murje, prometa i glupih forsiranja...
__________________
When I was a young man I found out that if you hurt somebody, they'll leave you alone
Ghoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 16:50   #4
ma nemoj to uopće igrat, za prelazak ti treba nekoliko tjedana sigurno, nisam niti pokušavao prelazit... to je do sada najgori nfs, ja rađe zaigram MW il carbon kojima prostreet nije ni do koljena...
__________________
:)
zmaj_xpzt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 18:27   #5
Quote:
zmaj_xpzt kaže: Pogledaj post
ma nemoj to uopće igrat, za prelazak ti treba nekoliko tjedana sigurno, nisam niti pokušavao prelazit... to je do sada najgori nfs, ja rađe zaigram MW il carbon kojima prostreet nije ni do koljena...
Samo da kažem da je NFS: carbon najlošiji nastavak NFS-a. Ne kažem ja nego okolo po forumuma gledam i totalno su razočarani skupa samnom. NFS: Most Wanted je zadnji dobar nastavak. Ali u2 je još bolji

A pro street nisam ni igro preslaba pila

To ti šteka zato što imaš lošiju kopiju igre, skini drugu
keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 19:21   #6
nije kopija igre kriva, u igri ima par vidljivih bugova...
__________________
:)
zmaj_xpzt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 20:53   #7
Quote:
zmaj_xpzt kaže: Pogledaj post
nije kopija igre kriva, u igri ima par vidljivih bugova...
Pa onda je valjda jasno da otiđeš na EA str. i pogledaš dali ima zakrpa, sigurno ima...
keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 23:44   #8
a nema patcheva jos...

ma mislim, zanima me igrica...i jos bolje kaj trebaju tjedni da se predje! ove prije su bile instant, mogel sam ih prejti u jednom danu!
mislim, najbolji NFS mi je Porsche Unleashed koji dan danas igram i nema nitijednog NFS serijala koji ja nisam barem 3 puta presel, tak da ocu i ovaj!

a ono, sad znaci treba cekati kad izdaju patch...a dobro
idem igrat Juiced 2 onda...
__________________
When I was a young man I found out that if you hurt somebody, they'll leave you alone
Ghoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 23:48   #9
Ima patch. Ima cca 230-240mb
I jos uz sto ispravlja bugove dobijes 16 novih auta + 2 nove staze
Ako ga ne mozes nac na njihovoj official stranici zaleti se pa skini prek torrenta
Beo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 23:49   #10
evo evo

ima, skidam prek nfs planeta!

yaaaay

javim ak radi dobro!
__________________
When I was a young man I found out that if you hurt somebody, they'll leave you alone
Ghoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 00:05   #11
navodno da ima neki ogromni bug za ps3.zbog njega cjelo vrijeme igra trza,kao da fali 1-2 fps
Jimmy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 00:14   #12
Quote:
Jimmy23 kaže: Pogledaj post
navodno da ima neki ogromni bug za ps3.zbog njega cjelo vrijeme igra trza,kao da fali 1-2 fps
e tocno to se desava meni na kompu! radi super ali na tocno odredjenim dijelovima staze zacvika za milisekundu tj. ne zacvika vec ko da fale 1-2 framea i stvorim se kojih 2 metra ispred! i naravno, ne stignem skrenut u zavoj u kupim bandere! uzasno nervira...
__________________
When I was a young man I found out that if you hurt somebody, they'll leave you alone
Ghoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 00:20   #13
hebeno prekrasno!!! instaliram patch i nece uopce u igricu! dodje na onaj loading screen i izbaci me u windowse i veli error! mogu debug ili cancel! probo sam oba al nema razlike! goddamn!
__________________
When I was a young man I found out that if you hurt somebody, they'll leave you alone
Ghoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 00:39   #14
Quote:
Ghoul kaže: Pogledaj post
hebeno prekrasno!!! instaliram patch i nece uopce u igricu! dodje na onaj loading screen i izbaci me u windowse i veli error! mogu debug ili cancel! probo sam oba al nema razlike! goddamn!
Ako koristiš crackiranu verziju nesmiješ crak stavit prije patcha...
keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 01:18   #15
ja sam si sad uzeo nfs pro street...jel zna tko dobru stazu u blizini zagreba?
 
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 01:22   #16
Quote:
Nosacostra kaže: Pogledaj post
ideš lijevo pa ravno prema Beogradu.
jel to blizu kaštela?
 
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 01:47   #17
Quote:
keeper kaže: Pogledaj post
Ako koristiš crackiranu verziju nesmiješ crak stavit prije patcha...
ok...reinstall...
__________________
When I was a young man I found out that if you hurt somebody, they'll leave you alone
Ghoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 14:45   #18
pusti igre, odi vozit.
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 16:13   #19
imaš lijepo računalo ali slabu grafu, do nje ti je, a čekaj novi patch
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 16:14   #20
P.S šta ti znači nVidia nForce 4 SLI
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.