Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2010., 17:44   #41
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Zato jer je Empire sranje pa nikog ni ne zanima previse...
Moja je na putu iz "ducana", a moram reci da je meni Empire odlicna. Iako ima bugova, draza mi je bila od ME2TW...
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 18:02   #42
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Zato jer je Empire sranje pa nikog ni ne zanima previse...
Al ovo nije ekspanzija na Empire, nego totalno nova igra. Jest da je otprilike u isto vremensko razdoblje, al možda je bolja... Možda.

Npr. jedan turn nije 6 mjeseci već samo 2 tjedna.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 18:26   #43
Dat cu joj sansu, ali skeptican sam, cim ima vatrenog oruzja a ne celik na celik, u startu me ne zanima
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 08:46   #44
Igra je oke ali nedovoljno dobra da se zaboravi kolko je Empire bio los =/ I dalje su neke stvari lose, recimo mapa je detaljnija ali je i dalje lose podijeljena npe Hrvatska je 1 regija sa Zagrebom kao centrom, Švedska nije poluotok na mapi nego otok jer se ne vidi sjeverni dio =/ Battle AI je dobar al nije savrsen al definitivno poboljsan, jedinica ima premalo, mislim stvarno ne trazim nesto posebno al da postoji vise elitnih jedinica pa nek im se smanji reqruitment cap npr. neka elite line infantry al oke to ce sredit modovi u par mjeseci. Sviđa mi se da igra bolje i brže radi, definitino mi se cini optimizirana, detalji jedinica su poboljsani, uniform editor navodno izlazi sa prvim patchem pa ce modovi bit zauzeti =) Kampanja mi je onak, oke je sve to al ja se vise fokusiram na grand nego na neke kampanje s misijama itd.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 08:55   #45
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Igra je oke ali nedovoljno dobra da se zaboravi kolko je Empire bio los =/ I dalje su neke stvari lose, recimo mapa je detaljnija ali je i dalje lose podijeljena npe Hrvatska je 1 regija sa Zagrebom kao centrom, Švedska nije poluotok na mapi nego otok jer se ne vidi sjeverni dio =/ Battle AI je dobar al nije savrsen al definitivno poboljsan, jedinica ima premalo, mislim stvarno ne trazim nesto posebno al da postoji vise elitnih jedinica pa nek im se smanji reqruitment cap npr. neka elite line infantry al oke to ce sredit modovi u par mjeseci. Sviđa mi se da igra bolje i brže radi, definitino mi se cini optimizirana, detalji jedinica su poboljsani, uniform editor navodno izlazi sa prvim patchem pa ce modovi bit zauzeti =) Kampanja mi je onak, oke je sve to al ja se vise fokusiram na grand nego na neke kampanje s misijama itd.
Kambe, to pricas o Napoleon TW, kupio prek STEAM-a ili
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 08:58   #46
Quote:
Alte kaže: Pogledaj post
Kambe, to pricas o Napoleon TW, kupio prek STEAM-a ili
Jok, nisam se htio zajebat kao sa Empire, uzeo sam razor verziju da probam pa ako valja onda preko Steam =) E da vazna napomena, igra zauzima skoro 21 gb LOL
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 09:07   #47
Downloading wow 200 kb\s dan je dobro zapoceo

A ako je igra dobra, lako se ode Algoritma.
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 18:24   #48
Može li pomoć oko instalacije? Kad kliknem na install, traži me instalaciju Steama, kad i to instaliram, javlja neku grešku u steam .dll Igra je iz"dućana", prva verzija koja je izašla.
__________________
8. padež dubravativ - koga, čime?
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 19:53   #49
Quote:
Valsharess kaže: Pogledaj post
Može li pomoć oko instalacije? Kad kliknem na install, traži me instalaciju Steama, kad i to instaliram, javlja neku grešku u steam .dll Igra je iz"dućana", prva verzija koja je izašla.
Izbrisi steam i skini friski sa interneta.
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 21:14   #50
Khm, što da skinem, novu verziju igre ili steam?
__________________
8. padež dubravativ - koga, čime?
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 23:12   #51
steam omfg. SKINI FRISKI SA INTERNETA kaj ces rec skini friski igru?
__________________
LBJ23BEST
.Frenki146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 11:20   #52
majku mu nece se instalirat, kad opet mountam prvi disk samo kaze error u kopiranju onih pizdarija
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 19:00   #53
Vidija 2 stranice teme, računa da ste napisali šta pametno, a ono većian postova o WWII i Ilegali

Glede igre, definitivno je bolja od Empire, a još bolja će bit nakon pustih patcheva (sumnjam da ih neće bit bar 3, 4).
Šta se tiče samih bitaka, AI je malo suicidan, prečesto se zna zaletjeti u moje topništvo tek tako da ga riješi i to bi bila ok taktika da se zalijeće bočno ili s bezveznim odredima konjice, ali ne, lik se redovito zalijeće frontalno i to nerijetko i s generalom (ako mu je to jedina konjica, a prečesto je tako).
Doduše u zadnje vrijeme rijetko iman vremena za igrat svaku bitku pa me takve pizdarije ne smetaju previše pošto igram automatic. Ono šta je bolje u odnosu na Empire je definitinvo fluidnost, igra napokon radi kako treba, bez zapinjanja, trzanja, gušenja. Može li bolje, vjerovatno može, al ovo je 100% igrivo za razliku od Empire, koji je posta malo prije izlaska Napoleona...

U samoj igri ima par Napoleonovih povjesnih bitki koje se mogu osobno vodit

Ima i solidan tutorijal, ako netko TW nije igrao nikad prije...
Ima obična napa, ali nema Francuske.

Što je po meni loše rješenje, samo ne znam možda jel se Fra stvori nakon šta se pređe kampanja s Rusima/Prusima. Nisan se baš informira... Ako se ne "stvori" onda ovo ovako s 4 države više ispada kao nekakva ekspanzija, nego gotova i konačna igra, a mislim da tako i je, jer da se stvori Francuska, onda ne bi pravili ovu dodatnu kampanju dolje opisanu...

Doduše ima kampanja s Napoleonom, odvojena od obične igre

Samo je problem šta je dosta limitirana i linearna. AI ti naređuje poteze, moraš ić tamo gdje on hoće, moraš radit ono šta ti on zada, moraš ratovat s kim on hoće. Ne možeš kontrolirat poreze, ne možeš kotrolirat diplomaciju, ne možeš razvijat tehnologije, imaš samo početnu vojsku, početnu regiju ili dvije i u biti po mapi izvršavaš zadatke (napadni taj grad, osvoji onaj, razbij onu vojsku, sagradi farmu,....) šta igru čini linernom i jako živcira, jer smo svi TW serijal cijenili baš po nelinearnosti...


Sve u svemu, neku brojčanu ocjenu neću davat, reć ću samo da je igra po ovome šta san do sada vidija kvalitetnija od Empire, iako dosta "uža". Pod uža mislim da tamo imaš 3 kontinenta, pun k naroda, dok se ovdje sve svodi na 4 naroda i dio kampanje s Napoleonom, la unatoč tome sviđa mi se više od Empire koji je bija poluproizvod, zakrpan (i to ne 100%tno) tek nedavno, ovo je ipak malo više od poluproizvoda iako ima bugova i gluposti koji se moraju popravit.
Samo nažalost, nije to to, nije neke oduševljenje u mene kao kad je izašao MTW, a pogotovo MTW2. Igra nije loša, al nažalost nije ni mega dobra, a to smo svi očekivali, prolazna ocjena, svemirski bolja od svih konkurenata, al ono, nije to to, osobno san očekiva više. Odigrat ću ponešto, više reda, navike (i imena) radi nego jer me posebno oduševljava...
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 19:51   #54
Quote:
MEP kaže: Pogledaj post
Ima obična napa, ali nema Francuske.

Što je po meni loše rješenje, samo ne znam možda jel se Fra stvori nakon šta se pređe kampanja s Rusima/Prusima. Nisan se baš informira... Ako se ne "stvori" onda ovo ovako s 4 države više ispada kao nekakva ekspanzija, nego gotova i konačna igra, a mislim da tako i je, jer da se stvori Francuska, onda ne bi pravili ovu dodatnu kampanju dolje opisanu...
Ja ne igram NTW, jer nemam tu igricu ali po ovoj slici pise se da je to kampanja koalicije pa tu se ne ukljucuje Francuska...

Quote:
MEP kaže: Pogledaj post
Doduše ima kampanja s Napoleonom, odvojena od obične igre

Samo je problem šta je dosta limitirana i linearna. AI ti naređuje poteze, moraš ić tamo gdje on hoće, moraš radit ono šta ti on zada, moraš ratovat s kim on hoće. Ne možeš kontrolirat poreze, ne možeš kotrolirat diplomaciju, ne možeš razvijat tehnologije, imaš samo početnu vojsku, početnu regiju ili dvije i u biti po mapi izvršavaš zadatke (napadni taj grad, osvoji onaj, razbij onu vojsku, sagradi farmu,....) šta igru čini linernom i jako živcira, jer smo svi TW serijal cijenili baš po nelinearnosti...
Ako si igrao samo tutorijal onda je to normalno, tutorijal te uci kako se igra pa ga moras slusati ko da je ucitelj
Mislim da ovako ne bi trebalo biti u drugoj kampanji na ovoj slici, npr. Italy ili Egypt...
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 20:10   #55
Quote:
Laison kaže: Pogledaj post
Ako si igrao samo tutorijal onda je to normalno, tutorijal te uci kako se igra pa ga moras slusati ko da je ucitelj
Mislim da ovako ne bi trebalo biti u drugoj kampanji na ovoj slici, npr. Italy ili Egypt...
Preskočija san tutorijal, igran ovo par godina, znan više od njih Ona priča koju si kvota je bila o Talijanskoj kampanji, a sumnjam da su i ostale drugačije, jer je logično da kampanja prati povijesno razdoblje, pa je opet logično da ti je sve unaprijed programirano, a samim tim i linearno samo tako, tako da nema šanse da to zaigran iako mi je čovječuljak sa Korzike draga/zanimljiva ličnost oduvijek...

Zadnje uređivanje MEP : 07.03.2010. at 20:27.
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 21:53   #56
pomanjkanjem inspiracije kaj da igram stavio danas skidat ovo , mada me ne privlaci bas fajtanje puskama u TW serijalu.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 23:00   #57
počeo kampanju s pruskom, prvo cemo pokorit dansku... hitler je to uspio za jedan dan, da vidimo koliko ce meni trebat

samo me zivcira sta su recimo bitke ograničene na 20-60minuta i što kampanja završava 1813 . jel zna tko kakav cheat da "zamrznem" vrijeme jer želim više igrat....
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 00:40   #58
Quote:
SilvrBckGorilla kaže: Pogledaj post
počeo kampanju s pruskom, prvo cemo pokorit dansku... hitler je to uspio za jedan dan, da vidimo koliko ce meni trebat

samo me zivcira sta su recimo bitke ograničene na 20-60minuta i što kampanja završava 1813 . jel zna tko kakav cheat da "zamrznem" vrijeme jer želim više igrat....
pa makni time limit u opcijama lol, inace igra ima 200 turnova kao i Empire
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 12:06   #59
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
pa makni time limit u opcijama lol, inace igra ima 200 turnova kao i Empire
hmm, pogledat cu, primjetio sam samo da se moze 20-40-60min namjestit.
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 17:20   #60
E pa nek idu u 3 lepe, ovaj put su potpuno izbrisali mogucnost pucanja linijske pjesadije dublje od prve linije vojnika, uzas.
Prije u Empire-u si bar imao upgrade "fire by rank"

Sad cu opet morat rastezat jedinicu na 2 linije tako da mi bar 50 % ljudi puca, a ne zuji

Koji fail, eh da zaboravio, opsade su potpuno iste

U mojim ocima igra je mrtva kao i SEGA, te ovaj sugavi razvojni tim.
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:51.