Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2009., 13:18   #21
nda nema veze jedno s drugim
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 13:35   #22
ae, ne znam zasto mislio da je RS to, valjda zbog lika

gledma screenove, pise combo. jel vi to mene zajebavatem, sto, ubijes 5 zombija headshotom i dobijes 5000 bodova

ma odjebi s time ako cu igrat tako nesto imam UT ili quake
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 13:56   #23
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
ae, ne znam zasto mislio da je RS to, valjda zbog lika

gledma screenove, pise combo. jel vi to mene zajebavatem, sto, ubijes 5 zombija headshotom i dobijes 5000 bodova

ma odjebi s time ako cu igrat tako nesto imam UT ili quake
To ti je valjda nesto kao mercenary mod u starijim RE, biras lokaciju u igri i onda u sto manje vremena trbas ubit sto vise "zombija". To se uglavnom radi nakon sto prodjes igru
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 15:55   #24
Da to je "survival" mod, napadju te horde zombija, a tek u coopu, predobro
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 21:50   #25
HAHAHA glupa igra, capcom jebem vas
koja glupost da ne moze veca - slucajno naletim na jednom forumu i rijesim si problem u sekundi
config.ini na defaultu pokazuje razoluciju ekrana max. 1280x786 ili tako neko sranje, promjenim na mojih 1900x1200 i lol, igra se pokrene kao grom
izbacila mi je B ranking za sistem sa 38.6fps kao prosjek na benchmarku, ali izgleda fakat ok i ja happy
idem klat crnje buahahahahahaha
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 12:34   #26
Jel dual potreban? Nemam, ako je, fejlam
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 17:00   #27
Hm, nisam još probao, ali da li na pc ima mogučnost za dual ili samo preko neta? Ono, jedan igra gamepadom, a drugi tipkovnicom i mišem?
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 10:15   #28
Kako da promijenim jezik (kod mene ima malo engleskog malo japanskog)...
__________________
Find Chuck Norris
Brzi100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 11:36   #29
Quote:
Brzi100 kaže: Pogledaj post
Kako da promijenim jezik (kod mene ima malo engleskog malo japanskog)...
kada pokrenes igru otvori ti se resident evil 5 luancher imas skorz lijevo gore language i stavi na engleskin....
__________________
zelim čitati pravila o potpisima
mali_problem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 11:42   #30
jel možemo ja i frendica zajendo prelaziti igru prek neta?
to bi bilo predobro
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 19:57   #31
Mozete, ili prek originala ili prek hammachia
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 22:36   #32
isse
brijem da bum pal prvi ispit na faxu zbog ovog.
PRUKSAAAAA davaj green herb.
-nemam ih više
gejm over
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 23:34   #33
Ma glupo su to napravili s "partnerom" potpuno je zenska nesposobna 90% vremena koristi samo pistolj makar joj das neko drugo oruzje. Na kraju kuja skuplja municiju i herbe =)
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 00:20   #34
Ho Ho Ho...do sad nisan ima priliku igrati nista od novijih serijala osim RE 4, koji mi nema veze s vezom al eto, al ono sta znam je to da re 1,2,3 niti jedna igra nije ni do čička po atmosferi, igrivosti, priči itd...evo bas "nabavljam" 5 za pc samo nisan siguran dal ce mi je komp povuci, kak ogod RE FAN FOREVER!

JEdan mali offtopic, vidim da ste se dotakli i dino crisisa, pa me zanima ukoliko ga je netko igra, dal ima kakvih novosti o izlazu nastavka dvice??? jer po onom na kraju igre prica bi se trebala nastaviti...
stana20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 00:45   #35
jeboga, ja preso
hahaha, nije kratak, no nekak mi je osjecaj da je dosta kraci od 4ke
ma, odlicna je igra, samo kraj mi se fakat nije svidio - debilan je, a da ne govorim o stageu zadnje borbe :bong:
i najaci lik serijala odjebo karijeru
me no like it

i zavrism igru, 2 chaptera S, tri B, ostalo A rank - bonus na kraju - 14.000 pointova *najeftiniji dobar infinite upgrade kosta min 15k
i onda se bacim na Merc, fakat vidio sam na plejstajsnu kako izgleda, ali ovaj novi NO MERCY sto su dodali za pc only, koja bolestina, silovali su me na mrtvo ime - na jednom stageu sleti ti se 50!!! lickera buahahaha
i raskomadali picku na pola

i bonusi sto su se otvorili je NewGame+ di igras sa pickom umjesto tipa, kostimi, merc, infinite opcije i razni graficki filteri, i plus pise mi da sam otkrio 33% igre nakon sto sam presao na normalu, lol
ali ima replay value 120%
uglavnom, odlican
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 10:20   #36
Jebo ja ovu igru, jucer poceo igrati, dosao relativno daleko, a sad ne mogu loadat, moram profil napravit
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 11:52   #37
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Jebo ja ovu igru, jucer poceo igrati, dosao relativno daleko, a sad ne mogu loadat, moram profil napravit
A lol, nemoj me da prvi put igras igru koja korisit G4WL
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 12:06   #38
WTF je to ?

Evo, gledma i GTA 4 trazi Windows live profil. O Isuse, zgromi ih

Sjecam se da je i Modern Warfare nesto trazio profil na netu napravit, ali normalno sam igrao, ne zanima me online igranje. Jebem ih.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 13:21   #39
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
WTF je to ?

Evo, gledma i GTA 4 trazi Windows live profil. O Isuse, zgromi ih

Sjecam se da je i Modern Warfare nesto trazio profil na netu napravit, ali normalno sam igrao, ne zanima me online igranje. Jebem ih.
Mozes imat offline profil i online, za offline, kad pokrenes igru (prije toga ti mora bit ins. G4WL), napravis si tamo offline profil (stisnes "Home" pa ti se otvori u igri G4WL), i da profil si napravi kad si u Main meniju, a ne da se na pol igre sjetis da si moas porfil napravit ko sad ti

A za online moras ides tu http://www.xbox.com/en-US/live/joinlive.htm i gore u desnom kutu stisni "Sgn up" pa si onda radis profil ( i da za mail moras dati ili hotmail, live.com etc, ne gmail i ostale)

Tu ti je tut: http://support.microsoft.com/kb/937066

Razlika izmedju ta dva profila ti je da ak imas Online ti se spremaju achievementi i da trebas imat original key, i mozes igrat prek neta, dok kod offline ti se ne spremaju achievementi i ne trebas original

Valjda si sad kolko tolko skuzio sto je to

I da s jednim G4WL keyom (originalnim) mozes igrat sve igre prek neta koje to koriste osim Section 8, znaci da ti je dosta jedna original igra koja to korisit i mozes sve ostale aktivirat s tim keyom
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 13:29   #40
Ne kuzim nis

Taj G4WL, nije me trazilo da ga instaliram u igri, tj nije ni nudilo, sto, moram skidati s neta ga? Ne zelim online, ukratko jer me to ne zanima
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.