Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2013., 09:50   #1
vlaga na stropu

Ove godine je stavljnea stiropor fasad 8 cm na kucu,u doljnjem djelu kuce zivm i izbija mi vlaga na stropu,jer je gore neizolirani tavanski prostor...tj neureden,do sada je bilo vlage po zidovima sa strane,a sada samo po stropu....molim neku ideju...zanima me kako sprecit vlagu,da li bih bilo dobro stavit stiropor na deku,jer se tavan povremeno koristi?
eduardo12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 12:19   #2
premazi krov s impregnacijom

prije tog ga operi s mini washom

ako ima di koja pukotina to zakrpaj s gradevniskim silikonom. ili potuci ako klima

to ti najprije na rubovima upija, vertikalnim kapicama. ploca sigurno ima izolaciju. temelji znaju slegnut, pa se spojevi odvoje. ponekad pukne sredina samo. beton dise kao i drvo tako...
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 14:37   #3
MillionMan ne piši gluposti ako ne znaš odgovor.
Eduardo, bilo kakva toplinska izolacija će ti pomoći, očigledno je problem u neizoliranoj površini koja sad na sebe navlači svu vlagu iz stambenog prostora.
Stiropor je ok ako trebaš tu i tamo proći po tavanu.
__________________
Nisam ginekolog ali mogu pogledati
bajadojaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 19:39   #4
Quote:
bajadojaja kaže: Pogledaj post
MillionMan ne piši gluposti ako ne znaš odgovor.
Eduardo, bilo kakva toplinska izolacija će ti pomoći, očigledno je problem u neizoliranoj površini koja sad na sebe navlači svu vlagu iz stambenog prostora.
Stiropor je ok ako trebaš tu i tamo proći po tavanu.
stiropl a ne treba impregnacije, samo ce na golo stavit stiropol na terasi

aj i to ce prvi vjetar odnjet
kad vec pricas onda pricaj do kraja
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 21:59   #5
Koliko je znam čitati, radi se o neizoliranom tavanskom prostoru.Kakav bi to mogao vjetar biti da odnese
stiropol a da krov ostane?.Da bilo bi dobro staviti stiropol na deku,pa prvom prilikom preko toga navući
glazuru.Ovo bi bila prva pomać.
Barba09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 14:08   #6
Quote:
Barba09 kaže: Pogledaj post
Koliko je znam čitati, radi se o neizoliranom tavanskom prostoru.Kakav bi to mogao vjetar biti da odnese
stiropol a da krov ostane?.Da bilo bi dobro staviti stiropol na deku,pa prvom prilikom preko toga navući
glazuru.Ovo bi bila prva pomać.
Da li bi pomoglo 5 cm vune i karton na vunu....
eduardo12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 14:47   #7
dečkovi, stvarno treba čitati što je pisac htio. u potpunosti se slažem što eduardo predlaže, po mogućnosti umjesto kartona staviti paropropusnu vodonepropusnu foliju naopako
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.