Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2012., 11:34   #3341
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zašto bi ljudi kao dokaz da se nisu razveli zbog treće osobe trebali nakon razvoda "dugo solirati"?

OT: uz ovako klišejizirano postavljenu situaciju (žena koja kuhaperečisti, muž koji lijeno leži na kauču), ne vidim štofa za smislenu raspravu.
Ma niti nisam mislila da bi to trebao biti dokaz...nespretno se izražavam,ali mislim da bi se moglo skužiti što me zanima...ta druga osoba koliko važnu ulogu igra...
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 11:44   #3342
Quote:
dijetesjene kaže: Pogledaj post
A Bože tebe...pa naravno!

Ne samo to,još nešto zanimljivije od toga je razmišljanje autora posta kako ljuba ne bi znala hendlati djecu..To se zna da mogu i znaju samo zapuštene zakonite...
Ne, krivo shvaćeno. Ne da ne bi znale, već nebi htjele. Lordy se samo htjela našaliti i reći da ljube ne žele cijeli paket, već samo zakonitog. Da onaj ko bi izvisio bi bio upravo taj muž, a da bi ljube pobjegle glavom bez obzira ako bi u to bila uključena i djeca. Jedno je povremeno provoditi vrijeme sa njima ( u tatinom tajmingu), a drugo svakodnevno o njima brinuti.
Da ljube bez djece ustvari nisu ni svjesne (dok i same ne postanu majke) kolika su odgovornost djeca i da zakonite dobrim dijelom nisu zapuštene svojom slobodnom voljom već zbog umora, nedostatka vremena za uljepšavanje da bi bile napete i uvijek perfektne za njihove mužiće. To mislim da je htjela reći.
Drugo su preljubnice, one bi možda tu ulogu i prihvatile jer imaju drugačiji mentalni sklop samim tim što već i same imaju djecu.

Budimo realni normalno je da će neka lepršava, svježa, od obaveza rasterećena djevojka/žena biti privlačnija i napetija od neke "polovnjače" koja se već narađala, koja je opterećena obavezama, koja im je već dosadila i koju gledaju godinama svaki dan. Nije nužno da su sve zakonite zapuštene, ima ih mnogo koje drže do sebe, ali zapravo se radi o tome što je strast vremenom iščezla a ljubav potrošena.
Novo je uvijek veći izazov od starog izlizanog i dobro upoznatog, samo što to malo ko hoće da prizna.
Mrvica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 11:45   #3343
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
jok,kriv je sam.Ali bi svakako trebalo pružiti priliku mužu i ljubavnici da koji mjesec,24h,7 dana u tjednu budu roditelji sa svim obavezama,problemima itd...nekako mislim da bi im se ljubav jako brzo ohladila,a zakonita bi za to vrijeme mogla vrijeme posvetiti sebi i svojim sitnim zadovoljstvima(depilacija,geliranje,pedikure,frizu re...dalje nastavi sama).
Zašto bi ljubavnica hendlala TVOJE dijete?
Ak će htjet dijete, rodit će si ga, opet neće bit majka tvojem
Ne kužim tu spiku "da je u mom životu pa da ju vidim", zašto bi uopće htjela tvoj način života, silnu dijecu, visit sa kuhačom i viklerima na glavi Svak si rihta život kak mu paše, možda će baš ta ljube cijeli život lakirat nokte, ić na pedikuru, frizuru..i nikad ne imat dijece.
Tyaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 11:52   #3344
Quote:
dijetesjene kaže: Pogledaj post
ooooo,pa ovo je moja ideja...

Ma,meni je teško razlučiti to kad netko kaže razveo sam se zbog sebe,a istodobno vodi pod ruku novog partnera.
Ne znam hoće li me se razumjeti,teško mi je razumjeti koju ulogu igra ta druga osoba.
Rijetki su ti koje sam srela u virtuali,a i rl koji su se razveli baš zbog sebe i onda dugo solirali.
Ovako,ne poznajem niti jednu ženu koja je u rl ostavila muža zbog ljubija,ali ovdje na raznim temama ima preko nekoliko primjera-di je ono baš očito da su se žene zaljubile/zavoljele i sretne sa novim partnerima.
Dojma sam da bi te iste žene bile i danas u močvari svojeg braka-da nije naletio taj fatalni
Ja se sa ovim upotpunosti slažem. Nisam ni ja srela u RL primjer da se neko razveo od žene radi sebe, ako već nema neku koja ga čeka. Oni koji nemaju ostaju u tom braku kakav god da je.
Istog sam mišljenja i za žene.
Mrvica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:09   #3345
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zašto bi ljudi kao dokaz da se nisu razveli zbog treće osobe trebali nakon razvoda "dugo solirati"?

OT: uz ovako klišejizirano postavljenu situaciju (žena koja kuhaperečisti, muž koji lijeno leži na kauču), ne vidim štofa za smislenu raspravu.
To je sve individualno, ali fora je u tome da rijetko koji muškarac se razvodi ako već nema spremljenu "zamjenu" sa strane. Da li će ona uskočiti odmah ili nakon izvjesnog vremena obično zavisi od same situacije.
Isto tako brakovi u kojima žena vidi silno zadovoljstvo u čišćenju,peglanju,kuhanju i muškarac koji je spojen pupčanom vrpcom za TV i kauč se ne razvode. Opasnosti po brak nastaju kada im te aktivnosti dosade i kada umjesto u šerpu ili TV počnu da gledaju preko plota.
Mrvica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:10   #3346
Quote:
Mrvica7 kaže: Pogledaj post
Ja se sa ovim upotpunosti slažem. Nisam ni ja srela u RL primjer da se neko razveo od žene radi sebe, ako već nema neku koja ga čeka. Oni koji nemaju ostaju u tom braku kakav god da je.
Istog sam mišljenja i za žene.
A ako ga žena vara i mulja, misliš da se nebi razveo "radi sebe"?
Isto i u obrnutoj situaciji.
Jeboteled kolko ovdje generalizacija i čoravih tvrdnji
Tyaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:15   #3347
Quote:
Mrvica7 kaže: Pogledaj post
Ja se sa ovim upotpunosti slažem. Nisam ni ja srela u RL primjer da se neko razveo od žene radi sebe, ako već nema neku koja ga čeka. Oni koji nemaju ostaju u tom braku kakav god da je.
Istog sam mišljenja i za žene.
Eto, ja se razvela u trenutku kada nisam imala nikoga i još dan danas nemam..najbolja odluka u životu.
__________________
Everything will be ok in the end. If it's not ok, it's not the end..
rajderica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:36   #3348
Quote:
rajderica kaže: Pogledaj post
Eto, ja se razvela u trenutku kada nisam imala nikoga i još dan danas nemam..najbolja odluka u životu.

Izuzeci potvrđuju pravilo.
Moja je greška što u svom postu nisam napisala većina. Odsad da znate, kada pišem o ovakvim stvarima mislim na većinu i da ne negiram ljude koji iz nekih razloga postupe drugačije.
Mrvica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:37   #3349
Koliko ja čitam ovu temu a i ostale slične njoj, prožimaju se isključivo dvije priče.
Sa jedne strane Zakonita koja svojim neurozama, tugom, plačom manipuliše djecom a Ljuba bajna, krasna...
Druga priča Zakonita jadna, majka, kraljica,svetica, a Ljuba otimačica, fufa, sebična...
U sredini muško koji jedini je upravu, koji ima opravdanje za sve svoje postupke, koji ima sva prava ovoga svijeta i djeca kojima oba roditelja manipuliraju (najčešće majka) i razvlače ih kao lastiš.
Istina je uvjek negdje na sredini zato što ima svega i zato što je svaki brak priča za sebe. Kako ima divnih ex zakonitih, ljuba i muževa, tako ih ima i loših. Kako ima divnih majki i očeva koji neće manipulirati svojom djecom, tako ima i loših. Nažalost mi ovdje tako poslažemo kockice, da uvijek pišemo o najlošijim stvarima. Valjda zato što se o lijepim stvarima nema šta pričati i nije interesantno ako ne možemo iskopati neku pogrešku, da ne kažem prljavštinu.
Lako je onima koji to nisu prošli razglabati o disfunkcionalnim brakovima i razvodima i natezati na jednu ili na drugu stranu. Ali mene nervira što se priče onih koji imaju takva bolna iskustva često ignorišu ili ih odmah postave na nož. Ti ljudi pišu o stvarima onakve kakve jesu u RL bez uljepšavanja i mene stvarno čudi kako ostali odbijaju da ih prihvate onakvim kakvim jesu i uvjek su spremni na kritike, popovanje i traženje dlake u jajetu.
Namjerno sam juče stavila priču o ljubomornoj djevojčici (iako nije tema) i tražila savjet jer je to priča iz RL, to je stvarnost. To je ono što se često dešava, a ne kako neko zamišlja da bi trebalo da bude. Svi mi znamo kako bi trebalo, a kako je razvod sam po sebi stresan za roditelje, možete misliti koje posljedice i koliko stresa tek donosi djeci?
Nadalje stoji da niko u fazi zaljubljenosti/ljubavi ko stupa u brak ne razmišlja unaprijed šta ga može očekivati za nekih 10,15, 20 godina braka. Niko se ne vezuje da bi se „razvezao“. Prečesto se ljudi usljed rutine, problema i nesporazuma tokom godina razvijaju u različitim smjerovima iako je postojala savršena usaglašenost među njima na početku. Iskreno, poznajem jako malo brakova koji su uspješni, koji su zadovoljni onim što imaju, koje nisu poremetili ni unutrašnji ni spoljni faktori i koji uspješno plivaju kroz život. Najviše je onih prosječnih i nekvalitetnih kojima nešto fali. Kada bi oni svi posegnuli za razvodom, na šta bi to ličilo? Vjerujem da većina varalica ni slutila nije na početku da će jednog dana varati svoje partnere koji su bili njihov lični izbor, kao što ni većina žena koje su imale 100% povjerenja u svoje muževe ni slutile nisu da će ga jednog dana izgubiti i da će biti prevarene. Život je kurva.
Prečesto nažalost poslije razvoda postoji minimalna ili nikakva komunikacija između ex partnera. Činjenica je da jedan od roditelja uvijek izbjegava ili daje šture odgovore djeci uslijed neznanja ili izbjegavanja da se otkrije prava istina ili njegov dio krivice, dok drugi biva osuđen na „vjetrometinu“ i koji to mora kako zna i umije.
Stoji da majka koja je ostavljena svojim ponašanjem prenosi svoju bol i nezadovoljstvo na djecu, ali isto tako stoji i da ih obasipa ljubavlju, brine o njima i gaji ih. Ona je ta koja mora preuzeti većinu obaveza na sebe (čak i ako ima pomoć ex muža) iz prostog razloga jer on nije tu i ne može joj biti svakodnevno na ispomoć. Ne može ni da ga traži kad joj ustreba (najbolje samo u alarmantnim slučajevima) jer može biti optužena da smeta i da ex mužu neda živjeti na miru. Mnogima ne valja ni kad zove, ni kad ne zove.
Masa je slučajeva kada djeca u takvim slučajevima manipulišu roditeljima radi njihove koristi, skretanja pažnje na sebe ili traženja ljubavi. Kada nešto naopako krene oko djece čest je slučaj da onaj koji je ostao sa njima bude optužen kao isključivi krivac.
Budimo realni, na kome je veća odgovornost u RL-na majci koja ostaje sa djecom ili na ocu? Pustite sad kako bi trebalo, već kako je. Uvjek nekako u većini slučajeva ispadne da onaj koji ode podrazumjeva da je većinska briga na onome koji ostaje sa djecom. Možemo se mi zavaravati koliko hoćete, ali čak i kada se druga strana prihvati odgovornosti, to je sve na „daljinski upravljač“ i djeci nedovoljno.
Još nisam čula da je neki muškarac koji je otišao se zainteresovao svojevoljno za život bivše, dobrovoljno joj se ponudio da preuzme djecu da bi je rasteretio da predahne i izašao joj u susret da se ona može povremeno posvetiti sebi, svom životu (karijera, intima...) mimo obaveza posao-kuća-djeca. Najviše otkazivanja dogovora upravo potiče od očeva koji su otišli, najviše izgovora da je nešto iskrslo. Ne kažem ima i onih kojima nikada dovoljno vremena za njihovu djecu, ali u mom okruženju ih je jako malo. Najviše onih koji misle da je dovoljno da daju novac na vrijeme (neki ni to) i tu sva njihova briga i odgovornost prestaje. Što veće dijete, to manje interesovanja za njega kao da mu tata ne treba više.
Odgovornost bi trebala biti na oboma podjednako jer oboje kreiraju ličnost i budućnost svoje djece. Oboje bi trebali da preuzmu svoj dio krivice a ne da samo optužuju, da djeci podjednako daju odgovore, da naizmjence učestvuju u njihovom vaspitavanju, ispomoći, brizi. Majke su možda potrebnije dok su djeca mala, a očevi nešto kasnije kad poodrastu u doba adolescencije. Djeca će uvijek tražiti svoje, a oba roditelja su jako bitna, samo što to mnogi nikako da sebi utuve u glavu. Žalosno.
Mrvica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:58   #3350
Quote:
Tyaa kaže: Pogledaj post
Zašto bi ljubavnica hendlala TVOJE dijete?
Ak će htjet dijete, rodit će si ga, opet neće bit majka tvojem
Ne kužim tu spiku "da je u mom životu pa da ju vidim", zašto bi uopće htjela tvoj način života, silnu dijecu, visit sa kuhačom i viklerima na glavi Svak si rihta život kak mu paše, možda će baš ta ljube cijeli život lakirat nokte, ić na pedikuru, frizuru..i nikad ne imat dijece.
Ovo je u potpunosti opis zašto žene ne rasture svoj način života/brak zbog ljubavnika
Na najboljem smo putu da razbijemo misteriozni stereotim žene žrtve a muškarca samo sa mozgom ispod pojasa kojim je došao na ideju da napusti ženu zbog ljubavnice (kad su već spojili teme )
getrennt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 13:03   #3351
Quote:
golden eye kaže: Pogledaj post
znači po tebi su krivci za muževu nevjeru djeca? jer zakonita nema vremena za brazilsku deplaciju i geliranje noktiju?
Tako je muž si je sam kriv kaj nije čuval djecu da zakonita može ić se uljepšat na wellnese za njega. A kak onda ta zakonita stigne i djecu i wellnes da se uljepša za ljubavnika?
Obično je tako da se njoj neće ni samoj pa se skriva iza djece kak niš ne stigne pa se zapustila, a kad oće zbog ljubavika onda čak i muž čuva djecu jer netko mora
getrennt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 13:34   #3352
Quote:
getrennt kaže: Pogledaj post
Tako je muž si je sam kriv kaj nije čuval djecu da zakonita može ić se uljepšat na wellnese za njega. A kak onda ta zakonita stigne i djecu i wellnes da se uljepša za ljubavnika?
Obično je tako da se njoj neće ni samoj pa se skriva iza djece kak niš ne stigne pa se zapustila, a kad oće zbog ljubavika onda čak i muž čuva djecu jer netko mora
Znaš, žene se u suštini dijele na dvije kategorije: na one koje ne znaju i na one koje znaju.
One koje ne znaju si ugoditi, teško da će ikada biti sretne, teško da će naći vremena za sebe ma koliku pomoć imale, teško da će ugoditi svom partneru i često njihovi muževi će naći ljubavnice, a možda i ostaviti ih zbog njih.
One koje znaju si ugoditi uvjek će biti zadovoljne, uvjek će naći vremena za sebe i pored svih silnih obaveza, uvjek će znati ugoditi svom mužu i čak uspješno hendlati i ljubavnika pored njega ako im to pruža gušt.
Mrvica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 14:14   #3353
Quote:
Tyaa kaže: Pogledaj post
Zašto bi ljubavnica hendlala TVOJE dijete?
Ak će htjet dijete, rodit će si ga, opet neće bit majka tvojem
Ne kužim tu spiku "da je u mom životu pa da ju vidim", zašto bi uopće htjela tvoj način života, silnu dijecu, visit sa kuhačom i viklerima na glavi Svak si rihta život kak mu paše, možda će baš ta ljube cijeli život lakirat nokte, ić na pedikuru, frizuru..i nikad ne imat dijece.
Zato ako hoče taticu,onda bi valjda i sa silnom ljubavi i neviđenim entuziazmom prihvatila i potomke istog.Pa kad bi svi skupa čoporativno proveli zajedno neko vrijeme,a ljuba se prihvatila pisanja zadača,roditeljskih,peglanja i pranja gača svoga ljubljenog i njegove djece,mislim da bi ljubav jako brzo presušila.

Mislim,otkud nekome ideja da je biti ljubavnica išta više nego razbibriga za muškarce.Dok su ljubavnice spremne svoj život podrediti oženjenom,dok pristaju na par sati tjedno provesti po raznim sobicama,dok im se život sastoji od tajnih poziva,sastanaka,sms-ova.Dok god su za Božić i rođendan same,ili uspiju ukrasti koju minutu,onako na brzinu,one su samo rekreacija za muškarce.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 14:16   #3354
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Mislim,otkud nekome ideja da je biti ljubavnica išta više nego razbibriga za muškarce.
A od kud nekome ideja da je biti muškarac išta više nego razbibriga za ljubavnice?
Ašatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 14:44   #3355
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post
A od kud nekome ideja da je biti muškarac išta više nego razbibriga za ljubavnice?
Gle,kapa dole svim ženama koje su svoj status ljubavnice shvatile isključivo kao razbibrigu i malo sexa sa strane.Ja govorim o onim ženama koje su se emotivno uključile u sve to i čija je želja da postanu nove zakonite.A najbolje u svemu tome prolaze muškarci,priznale mi to ili ne,koji sa jedne strane imaju obitelj,status,sigurnost i udobnost a sa druge ljubavnicu koja je spremna i voljna pružiti mu sve što zakonita(možda) u sexu ne želi.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 14:46   #3356
Ajme meni pa šta se sve ovdje izbljezgarili....Od kud ideja da su sve žakonite žene nemarne prema svojoj osobnoj higijeni, pa svaka žena treba držati do sebe bilo u vezi ili braku a to nema veze s djecom koji ima. Ako žena želi biti lijepa i ženstvena, ona će se snaći. Većina žena je i zaposlena, pa ne vjerujem da sve hodaju masne kose i u starim trenerkama.
A isto tako i ljubavnice, pa ne žive one za susrete s određenim muškarcem, pa da se cijele dane pirlitaju.
To nema veze s vezom.
Isto tako naravno da je veća odgovornost na roditelju s kojim djeca žive, ali ista ta djeca provode vikende i praznike kod drugog roditelja( oca npr) pa ako je taj otac u vezi i ima drugu partnericu i ona sudjeluje u kuhanju za tu djecu pa isto tako pere njihov veš i slične pizdarije.
Meni je najnormalnije da kad dođu djeca mog muža kod nas da smo posvećeni njima da zajedno šetamo, da nam je kuća tad neurednija i puna igračaka da se gleda na tv ono šta klinci vole, da im se kuhaju omiljena jela...
Ne znam kako vi zamišljate te druge žene? Maltene kao vještice s dugim noktima, kao fufe koje su sređene 24 sata na dan...
Muž će ostaviti svoju zakonitu radi druge žene onda kada u njihovom braku več odavna ništa ne štima.
I još nešto većina današnjih brakova pukne nakon par godina zajedničkog života(dvije, tri četiri)jer danas malo ko trpi, a i zašto bi, većina žena snađe se sasvim lijepo i sama...
Grazia1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 14:47   #3357
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Pa kad bi svi skupa čoporativno proveli zajedno neko vrijeme,a ljuba se prihvatila pisanja zadača,roditeljskih,peglanja i pranja gača svoga ljubljenog i njegove djece,mislim da bi ljubav jako brzo presušila..
To bi vrijedilo za slučaj da žena prepusti skrb ocu, što je malo vjerojatno I dalje sve to ostaje majci djeteta/djece, a tatek samo preseli dupe k ljubavnici

Shvati da najčešće ljubavnice i ne žele obaveze, zato i jesu u takvom neobaveznom odnosu. Isto tako možeš napisati da je taj oženjeni tatek razbibriga ljubavnici, kad već hoćeš paralele.
Tyaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 15:06   #3358
Quote:
rajderica kaže: Pogledaj post
Eto, ja se razvela u trenutku kada nisam imala nikoga i još dan danas nemam..najbolja odluka u životu.

Ja sam baš tebe i Goldi imala u vidu kao iznimke za kakve ne znam u rl.
U rl oko mene se razvode žene koje trpe neki vid nasilja ili one koje su se baš zaljubile.
Primjer poput tebe i Goldi nisam srela u rl.
Glede muškaraca-statistika još poraznija...neš ti moje statistike...al majkemi još nisam srela muškarca koji se razveo na svoju inicijativu,jer eto ne paše mu žena,nije zadovoljan odnosom i to je cijela priča.
Ne tvrdim da ne postoji,nego ja to nikad vidjela.
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 15:28   #3359
Quote:
dijetesjene kaže: Pogledaj post
Glede muškaraca-statistika još poraznija...neš ti moje statistike...al majkemi još nisam srela muškarca koji se razveo na svoju inicijativu,jer eto ne paše mu žena,nije zadovoljan odnosom i to je cijela priča.
Ne tvrdim da ne postoji,nego ja to nikad vidjela.
Ni ja to nisam nikad vidjela
Žene koje su otišle jer su bile nezadovoljne poznajem, ne samo ove dvije, poznajem ih dosta.
Ali, uglavnom se ipak radilo o nečem konkretnom, alkoholu, prijevari, nasilju, znam samo jednu koja se razvela jer joj je muž "samo" jezivo išao na živce.
Brakovi oko mene, uključujući i moj vlastiti, nisu nikakva drama. Žene nisu zapuštene, dosadne, zle rospije, muževi nisu jebivjetri koji se ne brinu ni o čemu, izmišljaju službene puteve da bi bili s geliranim fufama, zapravo uopće ne znam otkud ekipa te priče izvlači ili ja zaista živim na planeti Pocahontas (Goldy ).
Ovi o kojima pričam i kakve uglavnom oko sebe viđam, ljudi su desetak godina u braku, ima se dijete do dva, oboje rade 8+ sati, oboje putuju, oboje se educiraju jer moraju, radi se s djecom, razvaža ih se po aktivnostima ovakvim onakvim, vikendom se ode u neki šoping ili kino, mi s većom djecom uglavnom svak na svoju stranu.
To su brakovi koji se održavaju na međusobnoj toleranciji, zajedničkom angažmanu oko djece, otplaćivanju kredita, od nekog pravog zajedništva ne vidim ni z, a niti želju da ga bude.
Najčešće je to ono, ajd ti odi s klincima u park dok ja operem podove i uvalim se pol sata u kadu ili ti ostani s klincima dok ja odem s dečkima gledat tekmu.
I tu se i događaju nekakve sporadične prijevare, obično na poslu, nekakvo razbijanje svakodnevice, rijetko su to neke čvrste ljubavničke veze, rijetko se tu i radi o ljubavi, obično je to neka zaluđenost, vraćanje u mlade dane, adrenalin leptirići, bla, truć i za 90% toga nikad se ne sazna, niti ostavi traga niti je koga zapravo briga.
Napominjem, nikoga i ništa od navedenog ne opravdavam, najmanje samu sebe, samo velim da ima dosta brakova koji su samo pristojan suživot, nema u njima ljubavi osim one bratsko-sestrinske, pa nitko nije ni preveć sretan, ni preveć nesretan, nitko preveć ne čačka i ne pati što ga partner ne doživljava.
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 15:39   #3360
[QUOTE=harpy;39144612]Ni ja to nisam nikad vidjela
Žene koje su otišle jer su bile nezadovoljne poznajem, ne samo ove dvije, poznajem ih dosta.
Ali, uglavnom se ipak radilo o nečem konkretnom, alkoholu, prijevari, nasilju, znam samo jednu koja se razvela jer joj je muž "samo" jezivo išao na živce.
/QUOTE]
Eto to...ti čak i imaš nekakav uzorak za razliku od mene.
I zato mi je uistinu upitna tvrdnja-ljudi se razvode zbog sebe,a ne zbog treće osobe.
Nekako tu rečenicu,praksa demantira.
Trebalo bi biti da se razvode zbog sebe,ali...
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.