Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2013., 00:09   #441
Quote:
InfernalQQ kaže: Pogledaj post
aha..Postoji li ijedna pokemon igra poslije leaf green i ruby koja je u tom stilu gameplaya a da je dostupna za pc putem nekog emulatora ili da se moze skinit?
Zaboga miloga, na ovoj stranici sam tri puta rekao da procitate proslu stranicu. Koristite te okice i scroll tipku na misu


EMULATOR: DeSmuMe
A piratstvo necu javno reklamirat.
Moram napomenut da black i white imaju antipiraciju pa treba trazit specijalne romove
__________________
Jashinist is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2013., 15:54   #442
Pobogu i ova djeca što ne čitaju. prošla stranica pred kraj stavio sam vam youtube link gdje skinete desmume emulator (prihvaća sve novije pokemone za NDS) I JOŠ DAJE WI-FI CONNECTION. samo odite na romhustler i skinite neku od tih igra i uživajte. majmuni jedni

@Jashinist ma jedeš (kontaj d) piraciju. ionak imaju milijarde na trošenje
TwinIon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 15:15   #443
ima tko pkmn b&w(2) da nekoristi a želi trejdat za neke od nds igara što ja imam? osijek ili tu blizu samo <.<
TwinIon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 00:20   #444
igra tko još BW2? trebam nekog za trade da mu dam i da mi vrati electabuzz čim evoluira.
TwinIon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 09:27   #445
Pokemon World Online.

Naslov sve govori. Super pokemon online igra. Kanto i Jotho regije. Igra netko?
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 14:37   #446
Quote:
TwinIon kaže: Pogledaj post
igra tko još BW2? trebam nekog za trade da mu dam i da mi vrati electabuzz čim evoluira.

Imam ja bw 2 al nemam tog pokemona
Do kud si došao ?
Ja sam došla do onog djela kad tim roket sve zaledi
I ne mogu dalje kud kod krenem ili je zaleđeno ili me ne puste
Kako dalje ?
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 16:31   #447
Nakon mnogo godina iščekivanja, potvrđeni su rimejci Pokemon Rubyja i Sapphire - izlaze u studenom pod nazivo Omega Ruby i Alpha Sapphire.
https://www.youtube.com/watch?v=ywGSON9tNq0
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 22:07   #448
Meni je Yellow bio najdraži!
Lycanthrop is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 13:36   #449
jle ima neka verzija, hakirana ili originalna, gdje se mogu baš svi uhvatit, bez previše dodatnih gluparija poput cheat kodova ili linkova i sl
Broken2Sword is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 15:01   #450
Nekad se moglo relativno jednostavno izvesti vba link, ne znam gdje se to sjebalo, i u principu se igralo dvije verzije u kojima pohvataš i istreniraš sve i onda trade-aš i skupiš ih sve poprilično lako. Gdje su ti vba-link emulatori nestali
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 14:44   #451
JA bi igrao x ili y ali ne nadem nista sta radi
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.