Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2015., 18:15   #721
Bye bye last.fm, stvarno više ne vidim svrhu korištenja ovog nekada ustinu odličnog socijalnog medija. Sve su sjebali

Probao s s ovim novim dizajnom ali bajo moj to je čisti očaj
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 22:52   #722
ja više ni ne idem i sve rjeđe skroblam. istinabog sjebali su dosta toga s onim drugim po redu dizajnom, one grupe više nisu imale smisla osim kaj su svi vidjeli da si član istih i bilo je dosta mojih frendova kojima sajt sam po sebi nije više bio pretjerano zanimljiv...

al opet koga privuć ovim novim?
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 22:24   #723
drugi redizajn je bio odlican...ali ovaj je blago receno uzas...
i dalje non stop scroblam...ali jbt rijetko i gledam svoje ili tuđe chartove..uzas
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 23:03   #724
Evo četiri dana nakon brisanja profila ne fali mi niti malo
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 22:06   #725
napokon i neka dobra stvar
vratili su da se moze kao prije stavljat popis top artists,top songs samo u textualnu listu bez onih apple wannabi,windows 8 sličica

pa opet sad izgleda slicno kao prije

Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 09:44   #726
je i fora je kaj si možeš vidjet chartove u bilokojem vremenskom periodu. tipa kaj si najviše slušao pred tri godine itd
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 18:16   #727
gdje to tocno naredis?
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 21:20   #728
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
gdje to tocno naredis?
ideš na more artists, pa ti pokraj bude vremenski chart po godinama. i po tome drilaš raspone scrobbleova po datumima koji ti odgovaraju
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 18:48   #729
mogu reci da sam se sada nekako vec naviknio na novi izgled stranice,i nesmeta mi toliko kao na pocetku
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 19:57   #730
Ja dajem sebi i last fm-u novu priliku ,valjda cu se ovaj put zadržat
http://www.last.fm/user/kekera24
ko oce nek me doda
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 20:43   #731
Ja ga imam već 3 i pol godine i ne mogu se zamislit bez njega.
Koliko god da se promijenio dizajn i sve to, volim kad mi scrobla sve šta slušam.
Nyssa al Ghul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 21:08   #732
ja a imam od 2008. napravio prije fejsa i ostao sam mu lojalan. makar sam hejtao novi dizajn i kratko razmišljao da se maknem s njega, hvala isusu da nisam jer mi je to donijelo nešto neočekivano a opet prelijepo nedavno

a i navikao sam se na novi dizajn
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 21:14   #733
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
ja a imam od 2008. napravio prije fejsa i ostao sam mu lojalan. makar sam hejtao novi dizajn i kratko razmišljao da se maknem s njega, hvala isusu da nisam jer mi je to donijelo nešto neočekivano a opet prelijepo nedavno

a i navikao sam se na novi dizajn
e vidli sam po temi da se sa svakim novim dizajnom dizala buna hahah ,meni je super šta se može priko kompa slušat
al sam skužila da je prije bija nekako bolji ,sad meni pari ok ovako
al sam ga baš kasno otkrila ,vidim tu svi starosijedioci na tom last .fm
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 21:38   #734
pa prava stvar je bila čak prije mene, dok su bile grupe svakakve, onda je ekipa to otkrivala još. poslije su te grupe izgubile smisao, čak ni chartovi nisu bili ažurni. mislim da je još bilo mogućnost da si staviš status profila ko na majspejsu, pa su to sve postepeno makivali.

jedino mi je žao kaj sekcija about me nije slobodna ko prije. to mi je bio jedini kreativni prostor gdje si mogao stavljat gifove i slike i oni su te lijepo predstavljali.

i mislim da su uveli chat ko na fejsu, da pola tih ljudi ne bi koristilo fejs nikad
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 11:38   #735
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
pa prava stvar je bila čak prije mene, dok su bile grupe svakakve, onda je ekipa to otkrivala još. poslije su te grupe izgubile smisao, čak ni chartovi nisu bili ažurni. mislim da je još bilo mogućnost da si staviš status profila ko na majspejsu, pa su to sve postepeno makivali.

jedino mi je žao kaj sekcija about me nije slobodna ko prije. to mi je bio jedini kreativni prostor gdje si mogao stavljat gifove i slike i oni su te lijepo predstavljali.

i mislim da su uveli chat ko na fejsu, da pola tih ljudi ne bi koristilo fejs nikad
Evo nabacala sam nešto pisama u last fm hahah
Šteta šta oko mene nitko ne koristi njega ,bar što ja znam ,družim se sa ljudima koji slušaju dosadnu glazbu i ne posjecuju takve stranice

bilo bi baza naci ljude koji slušaju što i ja pa čakulat s njima šteta šta nema tog chat-a i grupa baš
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 13:56   #736
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
bilo bi baza naci ljude koji slušaju što i ja pa čakulat s njima šteta šta nema tog chat-a i grupa baš
slažem se. čak sam ga prije i koristio aktivno, pa bi stalno shoutali međusobno po profilima a sad mi služi samo za statistiku i za nove preporuke izvođača..
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 20:21   #737
Quote:
spoonman039 kaže: Pogledaj post
slažem se. čak sam ga prije i koristio aktivno, pa bi stalno shoutali međusobno po profilima a sad mi služi samo za statistiku i za nove preporuke izvođača..
hah skužila san da je sa vecinon ljudi tako ,samo se pisme listaju i to je to ,mrtvilo inace
btw dobar nick ,baš nisan slušala soundgarden odavno
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 20:42   #738
Prošli tjedan promijenim lokaciju na last.fm i stavim Mađarsku i Austriju da vidim kaj se nudi od koncerata tamo. I dobro, pogledam, i idem vratit opet na Hrvatsku i stalno mi javlja "There are no upcoming events near you for this date, try setting a different date."

Kak da to opet osposobim ako neko zna? Jebote totalno su sjebali taj last.fm i očito ga nikad neće ni dovršit, a bila je to jedna od rijetkih stranica koju sam svaki dan bar jednom otvoril
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 01:40   #739
Quote:
everest kaže: Pogledaj post
Kak da to opet osposobim ako neko zna? Jebote totalno su sjebali taj last.fm i očito ga nikad neće ni dovršit, a bila je to jedna od rijetkih stranica koju sam svaki dan bar jednom otvoril
kod mene je isto prazno, dok u povijesti imaju neki eventovi po hrvatskoj.. nema nam pomoći ako organizatori, ili netko za njih to ne ažurira.. izgleda da je stranica još uvijek popularna u drugim europskim zemljama, pa možda bolje da se prebaciš tamo ako si u mogućnosti odlazit u inozemstvo na koncerte..

btw. ako nekog zanima nek pogleda, pa ćemo se followat
http://www.last.fm/user/spoonman039[/QUOTE]
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 06:42   #740
Ma kaj je fora radilo je i prikazivalo evente sve dok nisam išao pogledat kaj ima u susjednim državama. I kad sam vratil na Hrvatsku, više nema ničeg
everest is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:46.