Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2003., 11:32   #61
Pitaj ju

Zaljepi si jedan dan onaj lazhni kamenchic i pitaj ju shto misli o tome.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 18:27   #62
Tako je, pitaj ju!

Ja sam svoju staru nagovarala 3 sata! Vec sam bila izgubila svaku nadu , a kad ono.....

Nanosnice kupujem gdje stignem. 2 sam dobila za rodjendan od frendice, 2 sam kupila u Importaneu... sad, nedavno, sam jednu kupila u Zagrebu, u prolazu... Oni ljudi koji stoje sa onim koferima (mene to tako podsjeca na more)... ah da, a jednu mi je kupila mama (nju sam izgubila a najvise sam ju voljela..)

Jednom sam si stavila i ring (za probu), ali mi se nije svidjelo
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 18:34   #63
..daaaa..pirsevi su zaaakon... ja namjeravam bušit jezik..al počekat ču do 10.mjeseca kad odem u zg na fax da se nemoram sad s starcima natezat oko toga...
__________________
...don't you ever get stuck in the sky, when you're high..
...nEvrmajnd... is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2003., 00:43   #64
hm...

Ovako 4 na jednom uhu...1 na drugom.....(od toga sama napravila 3 pirsinga ,ono led,dezinficirana igla i tome sl. tamo negdje u osnovnoj,odmah iza rata...mama je bila jako protiv..tad to nitko bas nije imao toliko rupa,pa.... bla bla...)


Onda negdje '95 napravila pirsing obrve (sama of course,jer se jos kod nas to bas nije radilo)....

Zanimljivo je bilo to sto je tad to izgledalo ljudima valjda extremno,pa su me pitali svakakve gluposti kako ,zasto i sto....a najveća glupost je bila kad me tip pitao je sam li to napravila radi crne magije,kao da mi ljudi ne gledaju u oči...


Al "bed" je bio preko granice,kad bi od 50 ljudi u busu ,jedino mene svi carinici posebno pregledavali i proučavali upravo radi tog pirsinga

Sad ga više nemam,jer sam neko vrijeme iza toga pala u fazu nenošenja ikakvog nakita...



E ,da.....jos sam tad davno pocela si busiti pupak,al sam odustala,ne sjecam se zasto

Ma pirsing mi je lijep,ali samo na određenim dijelovima tijela...Znaci tamo gdje ne smetaju..
kisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2003., 00:44   #65
posjetite bme pa cete vidjeti i procitati cega sve nema .
inace je na westu zabranjenu pirsati mladje od 18
ja bi zabranio do 21 a mozda i vise
sad ce biti drva necu morati cipati cilu zimu mislim bolo bi po meni da smo uzivo
__________________
bodul: <samo dva put se zivi>
bodul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2003., 15:23   #66
Quote:
bodul kaže:
ja bi zabranio do 21 a mozda i vise
ma da!!!! molim te!! to da se neko od 8 godina ispirsa, onda to nebi bilo normalno! al od 15-20 , to je sasvim normalno...

joooojj!!!!!
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 14:44   #67
šta nitko ne piše tu??? ovo je baš dobar topic
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 16:08   #68
ma nema sanse!!! dosta me je bolilo ovih 6 rupa u usima ( po 3 u svakom ) a da se busim jos drugdje po tijelu ( bradavice??? ) ne ne ne
cjenim hrabrost onih koji imaju recimo u obrvi pupku i sl. ali ja to ne bih nikad. prevelika sam kukavica za to. ali volim vidjet dobar piercing na nekome, posebno muskarcu, to mi je totalno HOT
__________________
Clinton lied. A man might forget where he parks or where he lives, but he never forgets oral sex, no matter how bad it is.
Mistifying_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 16:39   #69
evo....ja imam 4 rupe u desnoj uškici , i tri u lijevoj...
i zatim imam 2 piercinga na pupku !
eto...
inače obožavam piercinge, svagdje , isto tako tetovaže
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 17:12   #70
Ja iman 2 rupice u usi od kad sam bila mala. Prije 6-7 godina sam napravila pirsing gore na uhu. Nakon par mjeseci htjela sam si stavit u obruvu ALI to je bila subota i u ponedeljak sam trebala ic na godisnji na more i reko mi je decko sta pirsa da se nesmjem suncat, tako da san odustala. Sad san starija i ne dolazi mi u obzir da se pirsam negdje di se vidi
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 23:12   #71
Misty ako nisam indiskretan a jesam znatizeljan ??
Na kom mijestu dijelu tijela je na muskom lipo viditi pirc.
__________________
bodul: <samo dva put se zivi>
bodul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 07:41   #72
pa recimo meni se strasno svidja u obrvi i ispod usana ( u bradi ) ma moze i nos proci inace moj decko je sav izbusen, cak i u usima ima vise rupica od mene tak da me sad zeza da ga moram prestici. hm hajmo ljudi iz iskustva boli li puno kad se probusi usna hrskavica? rekla sam vam da sam kukavica
__________________
Clinton lied. A man might forget where he parks or where he lives, but he never forgets oral sex, no matter how bad it is.
Mistifying_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 07:49   #73
inace ne volim kad musko probusi nos, ali onaj dio izmedju nosnica i tu stavi jedan poveci ring... izgleda mi ko bik ( bull, vol, whatever) znate ono da se tako bikovima radi....
__________________
Clinton lied. A man might forget where he parks or where he lives, but he never forgets oral sex, no matter how bad it is.
Mistifying_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 12:13   #74
Quote:
Mistifying_me kaže:
inace ne volim kad musko probusi nos, ali onaj dio izmedju nosnica i tu stavi jedan poveci ring... izgleda mi ko bik ( bull, vol, whatever) znate ono da se tako bikovima radi....

uff.... to je JAKO bolno,,, a ni meni se to ne sviđa... bljak
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 14:13   #75
Bodul a zbog cega bi ti zabranijo maldima od 21
da imaju piercing



ja imam 13 pa bi se htjela pirsati nos ako uspijem nagovoriti
mama
sara is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 14:24   #76
Ja imam probusene usi (to otkad sam bila klinka) i probusen pupak (od prije jedno 9, 10 godina).
Sjecam se da u to vrijeme kod nas nije bilo probusenih pa sam bila prava senzacija na moru kod nas na sveopcu sramotu i blamazu moje mame koja me je cijelo ljeto nagovarala da si pokrijem pupak majicom i da ne nosim bikini nego jednodjelni kostim jer je moj "belencug" sramota i da sta ce ljudi rec...
Sad se navikla pa ne komentira, a osim toga ima probusenih i kod nas sad.
Inace, pirsingsi po licu mi se uopce ne svidjaju pogotovo na curama. Mislim da to mora biti fakat fantasticno lijepo i savrseno lice da ti takav pirsing stoji inace mi izgleda nakaradno.
Na tijelu mi se svidjaju ako je tijelo skladno. Ja na primjer nikad ne bi busila svoje cice jer su i ovak i oank velike pa mi ne treba pirsing da ih jos vise istakne. Al zato mi je trbuh lijep i ravan i sa trideset i mislim da moj pirsing na trbuhu izgleda ful sarmantno, lijepo i sexy.
Ako se kojim slucajem udebljam u trbusnoj zoni, skinut cu i pirsing i pustit ga da zaraste jer mi nema nista gore nego vidjet nekog kome se salo prelijeva pa to jos istakne pirsingom.
Tak.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 14:30   #77
Quote:
Kiki kaže:
...Al zato mi je trbuh lijep i ravan i sa trideset i mislim da moj pirsing na trbuhu izgleda ful sarmantno, lijepo i sexy...
Ja imam chetrdeset i lijep i ravan trbuh...mislim da mu je pupak najljepshi ukras
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 15:56   #78
Quote:
Kiki kaže:
Ako se kojim slucajem udebljam u trbusnoj zoni, skinut cu i pirsing i pustit ga da zaraste jer mi nema nista gore nego vidjet nekog kome se salo prelijeva pa to jos istakne pirsingom.
Tak.

nemora bit
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 16:12   #79
Bio mi je jedan frend vojničina u Americi u nekoj bazi. I sad, opisuje doživljaje, bio s amerima, pili i tako, i meni pade na pamet da ga pitam o razlikama kultura, koliko se primjećuje razlika između Europe i Amerike. A on će na to:
Jedno veče smo se gadno napili. Sljedeće jutro probudio sam se sa piercingom na kurcu.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 00:21   #80
Odgovor SARI
1. u usa je zabranjeno pirsati do 18 ili 21 kako u kom state.
2. zato sto si sa 14 jos nezrela i mozes se predomisliti.
3. ako to napravi neko u raredu iduci tjedan bi vam razred slicio na farmu telaca.
4. na dijeci to sigurno nije lipo viditi.
5. mnogi to neznaju raditi pa bi napravili sami.
6. u profi studijima u hr ne znam dali imaju opremu sterilizatore etc.
7. dali znate cuvati svjezi pirs "After care"
8. dali znate kolike su opasnosti od zaraze
9. dali znate za posljedice.
10. dali ce to odobriti vasi roditelji , sto ce misliti prijatelji etc
ako je malo zazloga da se predomislis mogu ti navesti jos.
__________________
bodul: <samo dva put se zivi>
bodul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:26.