Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2010., 14:27   #201
sto te cene kod vas meni deluju visoko...koliko je to u evrima 60 kuna, mislim, toliko si platila orahe babicana, zar ne?
vinicka is offline  
Old 15.09.2010., 14:28   #202
Quote:
babicana4 kaže: Pogledaj post
Nema u sredini placa gdje je Pepica kupovala ni lješnjaka ni badema. Valjda je Mnina stigla prije mene. Orasi su po 60 kn. A kod drugih je cijena kao u dućanima.
Bućine sjemenke su dobre i za zanimaciju, a mislim i da su zdrave. Isto kao i bućino ulje.

Ja još ništa nisam jela. Samo kave i vodu. Nikad nismo razgovarale o tome da li se s tim nejedenjem ili s čestim jedenjem može utjecati na metabolizam. Odoh ja sebi malo ubrzati metabolizam.
A baš mi je žao, znaš da sam imala predosjećaj da ćeš teško nać običnim danom, u subotu je bila jedna bakica sa lješnjacima i imala je svega 3 kg, ja kupila 1.
Pepica is offline  
Old 15.09.2010., 14:28   #203
to ti je oko 9 eura, mrvu manje
dianna is offline  
Old 15.09.2010., 14:30   #204
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
to ti je oko 9 eura, mrvu manje
ajoooj...dosta...al da vam ne stajem na muku...
E a pitala si za temu i jelovnike, pa mozes videti sta jedemo, stalno se o tome prica, a za ostalo...javice se one kompetentnije od mene za te forumaske poslove
vinicka is offline  
Old 15.09.2010., 14:35   #205
i ja sam za posebnu temu, samo za recepte i jelovnike.
a probava, posrtanja, pitanja i potpitanja, žaljenja i hvaljenja (s kg i cm), zachatavnja, sve ovdje
misscow is offline  
Old 15.09.2010., 14:36   #206
Zagreb je jako jako skup... ja orahe kupujem po 40kn/kg (oko 5,50€)
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Old 15.09.2010., 14:37   #207
Quote:
vinicka kaže: Pogledaj post
sto te cene kod vas meni deluju visoko...koliko je to u evrima 60 kuna, mislim, toliko si platila orahe babicana, zar ne?
Hm, a kako nama djeluju.

Vinicka, u jednom perodu života je nama bilo jako teško. Ja sam tada radila na srednjoj školi za protuvrijednost od tadašnjih DEM 165,oo, a mm je bio godinu dana bez posla. Osim optimizma nas je spašavao humor.
babicana4 is offline  
Old 15.09.2010., 14:38   #208
Quote:
babicana4 kaže: Pogledaj post
Hm, a kako nama djeluju.

Vinicka, u jednom perodu života je nama bilo jako teško. Ja sam tada radila na srednjoj školi za protuvrijednost od tadašnjih DEM 165,oo, a mm je bio godinu dana bez posla. Osim optimizma nas je spašavao humor.
Tako je, a u tome si majstorica. Da Dusty
Pepica is offline  
Old 15.09.2010., 14:55   #209
Cure, oprostite ako je ovo pitanje već bilo, toliko sam toga pročitala da mi se sve izmiješalo. Gdje u Zagrebu kupujete kokosovo ulje, a da je virgin? Ja sam zasad najpovoljnije našla u Bio Terri u Vlaškoj, pola litre košta 101kn.
Hvala i
mladunche is offline  
Old 15.09.2010., 14:57   #210
Quote:
mladunche kaže: Pogledaj post
Cure, oprostite ako je ovo pitanje već bilo, toliko sam toga pročitala da mi se sve izmiješalo. Gdje u Zagrebu kupujete kokosovo ulje, a da je virgin? Ja sam zasad najpovoljnije našla u Bio Terri u Vlaškoj, pola litre košta 101kn.
Hvala i
To ti i jest najjeftinije
Pepica is offline  
Old 15.09.2010., 15:02   #211
Idem onda iz ovih stopa po njega! Saznala sam da je dobro i za čišćenje jetre pa je to dodatni plus! Hvala Pepica!
mladunche is offline  
Old 15.09.2010., 15:07   #212
Quote:
mladunche kaže: Pogledaj post
Idem onda iz ovih stopa po njega! Saznala sam da je dobro i za čišćenje jetre pa je to dodatni plus! Hvala Pepica!
Ja sam poslala mail Mulleru i molila da nabave kokosovo ulje i bademovo brašno. U uvod sam stavila hrpu komplimenata. Mogle biste i vi. Sigurno bi bilo povoljnije nego u ovim fancy dućanima.
babicana4 is offline  
Old 15.09.2010., 15:16   #213
Quote:
babicana4 kaže: Pogledaj post
Hm, a kako nama djeluju.

Vinicka, u jednom perodu života je nama bilo jako teško. Ja sam tada radila na srednjoj školi za protuvrijednost od tadašnjih DEM 165,oo, a mm je bio godinu dana bez posla. Osim optimizma nas je spašavao humor.
ma slazem se...a ja 93 radila za dve kesice praska za pecivo ..pa je proslo...OK, da ne tupimo, ovi mladji ima da nas iznogiraju... a bez humora nista..pa jesmo li i dasija isutirali u g..u...ne javi se posle hehehe al bolje da cutimo, da nas ne nadje...
vinicka is offline  
Old 15.09.2010., 15:22   #214
evo tu je tema u koju stavljate recepte
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Old 15.09.2010., 15:22   #215
vinicka, meni se jako sviđa ono što je rekla ona zaboravna riba iz Nema "just keep swimming, just keep swiminng" to mi je moto, tj. htjela bi da mi uvijek bude moto
misscow is offline  
Old 15.09.2010., 15:25   #216
Quote:
legica21 kaže: Pogledaj post
evo tu je tema u koju stavljate recepte
Legica, osim što je gerilska ratnica je i vrijedno pčelica
Pepica is offline  
Old 15.09.2010., 15:27   #217
Quote:
babicana4 kaže: Pogledaj post
Ja sam poslala mail Mulleru i molila da nabave kokosovo ulje i bademovo brašno. U uvod sam stavila hrpu komplimenata. Mogle biste i vi. Sigurno bi bilo povoljnije nego u ovim fancy dućanima.

Ovo je jako dobra ideja, ja ću isto! Iako, kokosovo ulje ako je virgin nigdje baš nije jeftino, no treba probati!
mladunche is offline  
Old 15.09.2010., 15:34   #218
Quote:
Pepica kaže: Pogledaj post
Legica, osim što je gerilska ratnica je i vrijedno pčelica
trudim se
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Old 15.09.2010., 15:52   #219
Quote:
legica21 kaže: Pogledaj post
trudim se
Jesi ti obrisala onu tresiguzu?
babicana4 is offline  
Old 15.09.2010., 15:54   #220
neee.. obrisali su mi post

evo im ovdje
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:52.