Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2011., 19:06   #2401
jel se na akademiji od prvog vikenda moze ic kuci ili mora proci odredjeno vrijeme pa te puste?
PS. pa ja mislim da je bilo na dnevniku da od 1. 2. ne vrijedi vise zakon o tih 74 kW za mlade vozace
__________________
Més Que Un Club
ravlic90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 20:02   #2402
Quote:
vicky2005 kaže: Pogledaj post
Onaj dečko... a baš ti hvala.... mjenjam spol samo tako, nije to muški nadimak ako ne kužiš... a super, baš mi drago da si imao vezu, al nemoraš na sva zvona to objaviti.... a nisi razmišljao da u novine daš članak, u 24sata, pa možda još i pare pokupiš neke za vijest....???? :P
Isprike za spol,nisam gledao nick iskreno ...nisam ja naglasio na sva zvona nego samo kazem kako je.
Dado_Bm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 20:13   #2403
Quote:
guess torbica kaže: Pogledaj post
ej vidila sam da ce se minjati zakon,po kojem se sada nemoze nitko primiti u sluzbu tko ima 25 i vise,ali ce sad taj zakon promjeniti i biti ce 30 godina...,e sad ti ja nemam pojma jeli to vridi i za prijavu za natjecaj,ka ne stariji od 24 godine..ili kako...uglavnom pronjuskaj po internetu..
tnx na odgovoru

Quote:
cro_cop kaže: Pogledaj post
Jel ti ovo prvi put da se prijavljuješ tj da bi se prijavio ?
prvi put, zašto?
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 11:40   #2404
Cool Policijska Akademija!

Evo ovako,planirao sam ici na iduce upise za policijsku akademiju..I sada me zanima kakva sve testiranja ce biti osim testiranja fizičke spreme..Kakvi tipovi zadataka ce biti, mislim ako neko ima par primjera bio bi zahvalan
I sada me zanima testiranja na drogu,jeli vade krv ili se piša u tester da utvrde dali si pozitivan ?
cantwait123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2021., 09:04   #2405
Policijska akademija

Poštovanje,
Može li mi netko reći postoji li neka grupa na wappu/messi/fb-u, u kojoj se nalaze budući polaznici policijske akademije 2021.godine?
Znam da budući polaznici određenih fakulteta već imaju grupe, u kojima se informiraju više o željenom fakultetu, te se upoznaju prije samog odlaska na fakultet.
Ako netko zna postoji li takvo što za policijsku akademiju voljela bih da mi kaže.
Unaprijed hvala!
iivic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:02.