Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2010., 14:48   #1
Cruze, Fluence ili Honda Civic Sedan

Pozdrav,

Uskoro kupujem jedan od navedenih automobila u naslovu, pa me zanima Vaše mišljenje. Što je isplativije? Cijenovno su do 100000 kn , novi Chevrolet Cruze ili Renault Fluence, ili rabljeni Civic Sedan 2007 god.
Vaše mišljenje,...cjelokupan dojam,... motor, servisi, potrošnja, iskustva, ... usporedbe...
Sam više naginjem ka Hondi, a jedino što bi uzeo novo su Fluence ili Cruze; a može i neki prijedlog istog cijenovnog razreda;


lp
cocie is offline  
Old 15.12.2010., 17:14   #2
Dobar je civic, al nije toliko dobar. Cijena je takva zbog retardiranog uvoznika. Tako da je preporuka novo, to Cruze. Fluence mi je tolko ružan da bi morao žmirečki hodat do auta, al eto, nekom se sviđa.
__________________
[OO]\___Y___/[OO]
_SS_ is offline  
Old 15.12.2010., 19:23   #3
Hmm ja sam uvijek za novo ali u ovom slucaju Honda bi me privukla. Mislim da je pravi izbor,iako polovna, pod uslovom da je perfektno ucuvana i sa malom kilometrazom , koju bi trebao provjerit.

E sad o konkurenciji. Cruze ima odlican dizajn ali sam citajuci razne testove primjetio da su kritike upucene losijim materijalima,koji pocnu krckat ubrzo, te tromom a rastrosnom motoru. To ipak treba provjerit sa vlasnicima Cruz-a jer novinarski testovi nisu bash 100% objektivni.
S druge strane ti je Fluence. Neki kazu ruzan ,neki lijep. Ja sam isao na testnu voznju s Fluence 1.6 i srednjim paketom opreme i odusevio sam se. Uzivo je mnogo ljepsi nego na slikama,po meni svjetlije boje mu bolje stoje od recimo crne jer ga na prvi pogled cine sirim. Unutra je komforno,sjedista jako udobna i nekako su komande fino rasporedjene,za 2 min sam se navikao na auto kao da ga vozim par godina. Sigurnost je na visokom nivou,gepek prostran.

Moje subjektivno misljenje je da bih se odlucio izmedju Fluence i Civic-a, a glavnu ulogu bi igralo stanje te Honde.
BlackLab is offline  
Old 15.12.2010., 19:35   #4
Quote:
BlackLab kaže: Pogledaj post
Hmm ja sam uvijek za novo ali u ovom slucaju Honda bi me privukla. Mislim da je pravi izbor,iako polovna, pod uslovom da je perfektno ucuvana i sa malom kilometrazom , koju bi trebao provjerit.

E sad o konkurenciji. Cruze ima odlican dizajn ali sam citajuci razne testove primjetio da su kritike upucene losijim materijalima,koji pocnu krckat ubrzo, te tromom a rastrosnom motoru. To ipak treba provjerit sa vlasnicima Cruz-a jer novinarski testovi nisu bash 100% objektivni.
S druge strane ti je Fluence. Neki kazu ruzan ,neki lijep. Ja sam isao na testnu voznju s Fluence 1.6 i srednjim paketom opreme i odusevio sam se. Uzivo je mnogo ljepsi nego na slikama,po meni svjetlije boje mu bolje stoje od recimo crne jer ga na prvi pogled cine sirim. Unutra je komforno,sjedista jako udobna i nekako su komande fino rasporedjene,za 2 min sam se navikao na auto kao da ga vozim par godina. Sigurnost je na visokom nivou,gepek prostran.

Moje subjektivno misljenje je da bih se odlucio izmedju Fluence i Civic-a, a glavnu ulogu bi igralo stanje te Honde.
Mislim da moraš biti žešći retard dati 100000 kuna za polovnu Hondu Civic iz 2007. Taj auto maksimalno vrijedi 60000 kuna.
Kupi novo i ne navlači si probleme bez potrebe.
Ako si zapeo za polovno za tu lovu možeš kupiti Lagunu dci 2007. godište, a ne neki socijalni Civic
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Old 15.12.2010., 20:41   #5
Istina, Civic nije los auto, ali ni po cemu ne zasluzuje tako visoku cijenu u usporedbi s ostalim autim u istoj klasi.
Civica se isplati uvesti rabljenog, jer su vani "normalne" cijene.
Tak da...

Izmedju Fluenca i Cruzea.... da bar Fluence nije tak cudan sprijeda, onda bi on bio definitivno izbor.

Ak trazis "limuzinu" u kompaktnoj klasi, onda bi ja gledao Skodu Octaviu. Nije neka ljepotica,al je velika i ima 5 vratiju (ne 4). Inace, zubak ima rabljene 1.9 TDI prije redizajna po cijeni 95.000 s garancijom.

Imas i Focusa s 4V, koji je s 1.6i ili 1.8tdci motorizacijom dobar izbor.
Ni Astra Classic s 4v nebi bila losa, da nema cijenu od 130.000???
itd...
klinsider is offline  
Old 15.12.2010., 20:49   #6
Evo maloprije na drugoj temi upravo napisah da ja ne bih nikad uzeo novi auto, ali u izboru koji si ti postavio, ako su približno iste cijene, mislim da bi bilo suludo uzeti hondu civic staru 3 godine umjesto novog fluenca ili cruza. Honde jesu dobri auti, ali cijene honde u RH nisu najrealnije.
intercool is offline  
Old 15.12.2010., 20:51   #7
Quote:
klinsider kaže: Pogledaj post

Ak trazis "limuzinu" u kompaktnoj klasi, onda bi ja gledao Skodu Octaviu. Nije neka ljepotica,al je velika i ima 5 vratiju (ne 4). Inace, zubak ima rabljene 1.9 TDI prije redizajna po cijeni 95.000 s garancijom.
Svi hvale ta 5 vrata. A zamisli slučaj, neko ti nešto duguje i trebaš ga malo provozati u gepeku. I zar nije onda bolje imati odvojen gepek?

Ovo rabljene 1.9.tdi? Zašto bi dao 95.000 kn za rabljenu octaviu?
intercool is offline  
Old 15.12.2010., 21:09   #8
naprijed je i naj dio
Quote:
klinsider kaže: Pogledaj post
Istina, Civic nije los auto, ali ni po cemu ne zasluzuje tako visoku cijenu u usporedbi s ostalim autim u istoj klasi.
Civica se isplati uvesti rabljenog, jer su vani "normalne" cijene.
Tak da...

Izmedju Fluenca i Cruzea.... da bar Fluence nije tak cudan sprijeda, onda bi on bio definitivno izbor.

Ak trazis "limuzinu" u kompaktnoj klasi, onda bi ja gledao Skodu Octaviu. Nije neka ljepotica,al je velika i ima 5 vratiju (ne 4). Inace, zubak ima rabljene 1.9 TDI prije redizajna po cijeni 95.000 s garancijom.

Imas i Focusa s 4V, koji je s 1.6i ili 1.8tdci motorizacijom dobar izbor.
Ni Astra Classic s 4v nebi bila losa, da nema cijenu od 130.000???
itd...
main-man is offline  
Old 15.12.2010., 21:10   #9
Quote:
BlackLab kaže: Pogledaj post
E sad o konkurenciji. Cruze ima odlican dizajn ali sam citajuci razne testove primjetio da su kritike upucene losijim materijalima,koji pocnu krckat ubrzo, te tromom a rastrosnom motoru. To ipak treba provjerit sa vlasnicima Cruz-a jer novinarski testovi nisu bash 100% objektivni.
Sto se tice losiji materijali... ja bi tek rekao da su osjetljiviji (na grebanje recimo... slucajni udarac stiklom prilikom borbe ).
Krckanje... to si negdje drugdje procitao/cuo mislim da na Cruze podforumu nema nijednog slucaja krckanja... moj na 13500km nema nikakve cvrcke.
Motor "trom i rastrosan" (1.6) je takodjer relativan pojam. Za moje rute je bas taman (ravnica i gradici mali), avg. 7,5l/100.
Ako nekome po centru ZG-a trosi 10-11l/100, nista cudno.
Dobio sam jedino poziv za promjenu akumulatora (vecina vlasnika rano kupljenih benzinaca je to dobila). Neki imaju gresku (kontakt) zracnog jastuka.
Pred koji dan sam isao na 1. servis, ulje je bilo na identicnom nivou kao kod preuzimanja u salonu. Evo, ukratko.
dimosphobos is offline  
Old 15.12.2010., 21:33   #10
Moj izbor bi bio Fluence dci 85 za 105 000 u generation opremi koja ima sve potrebno. Osim diskutabilnog prednjeg kraja,auto je lijep i skladan...
A dizel će ti trošit 2-3 litre manje od benzinca i lijepo ga je vozit...
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Old 16.12.2010., 01:32   #11
Quote:
damien666 kaže: Pogledaj post
Moj izbor bi bio Fluence dci 85 za 105 000 u generation opremi koja ima sve potrebno. Osim diskutabilnog prednjeg kraja,auto je lijep i skladan...
A dizel će ti trošit 2-3 litre manje od benzinca i lijepo ga je vozit...
Zadovoljan vlasnik Cruza. 11000km za 4meseca. Juri, stabilan, udoban, sva moguća elektronika, svašta se ugura kad se spusti zadnje sedište.

Tvrd pri malim brzinama ali od 120-200km/h (postiže lako ali tu mu je elektronsko ograničenje zbog nekih evropskih zakona) legne na put ali je opasno što nemaš osećaj koliko brzo ideš . Potrošnja od 4.8 ako si baba pa do iznad 10l/100km ukoliko teraš preko 180. Nije za grad jer se sporo greje ali ujeda na autoputu, jedan rezervoar oko 1000km ako ga ne ganjaš. Kočnice ujedaju EBD. Lepo leži u krivinama a ESP ga vraća u putanju ako preteraš. TC je super zimi a i ne podižeš prašinu kad voziš po pesku ili zemljanom putu, i normalno ABS. Lepo je što TC i ESP možeš isključiti ako želiš sportsku vožnju i paljenje guma. 10 vazdušnih jastuka (tu uključujem i vazdušne zavese) adaptivni servo milina. Cena 14800€ za 2.0LS+.

Minus je što se motor ne čuje kad uhvatiš pravac i otvoren put pa mi se desi da zaboravim da promenim brzinu a on ide... Uzbrdo izletiš, i neverovatno koliko snage ima jer je motor iz dosta težeg auta Captive i Antare. Unutrašnji dizajn ujeda jer je preuzet iz mnooogo skuplje Corvete. Sednem odvozim 600km i izađem iz auta odmoran željan da još vozim. Sportska sedišta sa bočnom podrškom podesiva u 3 pravca ali nema lumbalnu podršku. Nema nikakvog krckanja, vetar se čuje preko 170km/h. 70% auta od ultra jakog čelika pa je zato teži od Mazde 6, najbolji na Crash testu, mada hmmm ne bih to ja probao, zlu netrebalo, a i plaši me što ima posebna punjenja koja zatežu pojaseve pri sudaru.
Board kompjuter piše potrošnju, trenutnu potrošnju, kilometražu, prosečnu brzinu.... Klima leti nervira jer čim upališ auto hladi ako hoćeš ko u zamrzivaču. Svi prozori i retrovizori na dugmiće, prednji prozori sa dva moda, huh bre pa što ne ostaviše nešto da okrećem već samo klikćem... Alarm mnogo pišti bre bole uši.

Spoljni izgled hmmm ništa naročito. Možda isuviše agresivan jer se na autoputu svi sklanjaju. Imaćeš jedino puno budala za vratom, koje će se takmičiti ali lako ih ostaviš jer iako je 1500kg težak i 4.6m dugačak, od 0-100km/h ide za 8,7sec.

E sad loše: samo 3 godine ili 100000km garantnog roka i 6 godina za karoseriju.

Zadnje uređivanje SrdjanM : 16.12.2010. at 02:21.
SrdjanM is offline  
Old 16.12.2010., 02:11   #12
fluence
UnknownRoad is offline  
Old 16.12.2010., 10:18   #13
što odabrati...

Quote:
UnknownRoad kaže: Pogledaj post
fluence
zahvaljujem se svima na odgovorima, ali najmanje mi se sviđaju francuzi, .. imal xsaru -> katastrofa... uložil u 2god oko 20000 kn da bi je prodal... frend imal c4 iz 2006 ista stvar (struja)

sad... vidim da se fluence proizvodi u Turkskoj, a što je s Cruze-om?

--- koliko ovisi kvaliteta vozila s obzirom na zemlju proizvodnje?

--- za civica znam da je origigi japanac ( zato sam zapel ), a i lijep mi je jako ( jedini minus zadnja svijetla )

lp

cocie is offline  
Old 16.12.2010., 10:39   #14
Novo je novo. Imas garanciju, prvi si vlasnik i znas da nitko prije tebe nije vozio a s kupovinom polovnoga auta nikada neznas što kupujes. Odličan je Renault Fluence. Jako kvalitetno napravljen, prostran, udoban, siguran, ima puno opreme dok po meni Cruze nije za usporedbu s njime što se tiče kvalitete plastike iznutra, prostranosti - od naprijed je ok, ali odozada uopće nema mjesta za glavu a ni za noge dok u Fluencu ima odozada više mjesta nego li u Laguni III i ima puno veći prljaznik, duzi je, veci meduosovinski razmak i puno stedljivije motore. Npr. Cruzeov 1.6 trosi puno dok Fluencov 1.6 je dosta stedljiv. Vozio sam ga u novome Meganeu III i s stiskanjem potrosnja mi nije prosječna bila iznad 9.1 dok Cruzeov popije i 10-11 litara. Šteta što u Fluenca ne ugraduju i 1.9 DCI od 130 ks i 2.0 DCI od 150 ks. Fluence svakako s opremom Dynamique. Dobije se stvarno sve. S motorom 1.6 16V i Dynamique opremom izađe 121 tisucu kn + Radio 3D Sound by Arkamys CD MP3 4x30W sa sustavom
za hands free telefoniranje (Bluetooth) + USB priključak koji dode 1000 kn i metalik boja 2 850,00 kn. Ukupno 124 850,00 kn a s 1.5 DCI-jem od 105 ks i 6 brzina izađe 134 500 kn.
ivan24pz is offline  
Old 16.12.2010., 11:05   #15
Cruze 1.6, imaš cijeli topick
Fisnik is offline  
Old 16.12.2010., 11:38   #16
Pogledaj kiu ceed crdi, 7 godina si miran sta se tice garancije (ili 150 000 km)
Tonii is offline  
Old 16.12.2010., 12:11   #17
moj izbor bi bio fluence

prvo bi vidio za sve upišete ime modela i NCAP-koji je najsigurniji.potrošnja za svih je tu negdje.
sigurnost ispred svega ,a manje izgled.
po izgledu je cruze faforit ali...
kanotolki is offline  
Old 16.12.2010., 13:24   #18
Quote:
Beco kaže: Pogledaj post
Mislim da moraš biti žešći retard dati 100000 kuna za polovnu Hondu Civic iz 2007. Taj auto maksimalno vrijedi 60000 kuna.
Kupi novo i ne navlači si probleme bez potrebe.
Ako si zapeo za polovno za tu lovu možeš kupiti Lagunu dci 2007. godište, a ne neki socijalni Civic
Poredis Lagunu sa Civicom? To prvi put cujem. Civic je godinama pojam za kvalitetno i pouzadno auto koje drzi cijenu. I ja se slazem da je najbolji izbor novo ali ako je Civic presao recimo samo 20-30 hiljada, onda je on definitivno bolji izbor.
BlackLab is offline  
Old 16.12.2010., 13:52   #19
Quote:
intercool kaže: Pogledaj post
Evo maloprije na drugoj temi upravo napisah da ja ne bih nikad uzeo novi auto, ali u izboru koji si ti postavio, ako su približno iste cijene, mislim da bi bilo suludo uzeti hondu civic staru 3 godine umjesto novog fluenca ili cruza. Honde jesu dobri auti, ali cijene honde u RH nisu najrealnije.
Jedno vrijeme sam i sam razmišljo o rabljenom civicu 2007 no kada sam sve bacio na papir došao sam do zaključka da to ne bi ispalo dobro, jer ispod 15 tisuća eura nemoš nać niš kak spada a za par godina ak dobim 6 tisuća eura nazad mogu bit sretan... To je 9 tisuća eura gubitka tj. isto kao da sam kupio novi auto... Budući da me novi ne zanima ostaje onda samo drugi polovnjak... Jer ako bih već toliko gubio na polovnjaku onda bih uzeo visoku klasu a ne kompakta...
johny5 is offline  
Old 16.12.2010., 14:04   #20
Quote:
BlackLab kaže: Pogledaj post
Poredis Lagunu sa Civicom? To prvi put cujem. Civic je godinama pojam za kvalitetno i pouzadno auto koje drzi cijenu. I ja se slazem da je najbolji izbor novo ali ako je Civic presao recimo samo 20-30 hiljada, onda je on definitivno bolji izbor.
ako netko zna cestu kroz Botinec, svako malo neravnine ali ništa pre strašno.. Uglavnom tip se žalio na forumu da su mu na novom Civicu amortizeri otišli nakon 50tkm.
Fisnik is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:03.