Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2012., 12:48   #1
Lightbulb Otvaranje trećeg oka???

Imam 18 godina. Da li mi je preporučljivo otvaranje trećeg oka u ovoj dobi, ili sam još premlad?
To pitam jer sam pročitao da je netko bio otvorio svoje treće oko tek s 26 godina???

Ako se razumijete u to, možete li mi dati neke savjete, kako se to izvodi, itd.?
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 13:15   #2
posebno je preporucljivo fizicko otvaranje pajserom.

Nego kakve veze to ima sa lijecenjem?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 13:31   #3
pa želi izliječiti sljepoću na 3. oku... što nije jasno?!
Dostoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 13:48   #4
Neznam gdje bi stavio ovu temu. Molim moderatora da je prebaci gdje joj je mjesto. Fala
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 14:02   #5
ne znam da li je ova tema postavljena kao zajeban...ovaj... zafrkancija, no ne bih rekao da je preporučljivo otvaranje prije nego se dobrano poradi na sebi, kako na fizičkom, tako i na psihičkom planu, pogotovo podsvjesti... jerbo neće dobro završiti.... to se ne otvara na silu (osim pajserom, kako je kolega gore preporučio) već će se samo otvoriti kad se očiste negativni obrasci i uspostavi kvalitetan protok energije kroz sve energetske centre... a navodno, u predjelu grlene čakre ljudi posjeduju svojevrsni osigurač, koji ima svrhu da čovjeka štiti od svih neželjenih upliva u njegov mikrokosmos, kroz krunsku čakru i treće oko....a ovim raznim tehnikama otvaranja trećih očiju i sedmih čakri taj osigurač pregorjeva i ljudi postaju podložni raznim utjecajima kojima sigurno ne bi željeli da podliježu i šteta može biti nepopravljiva. Channeleri su u principu "najpozitivnije" žrtve ovakvih ezoterijskih igara i to je maksimum koji se može dostići ovakvim vježbama, a stvari mogu biti i puno gore... nije đžaba zatvoreno. ili je?!

Zadnje uređivanje Dostoj : 22.05.2012. at 14:22.
Dostoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 14:29   #6
Nije ovo iz zajebancije.
Ozbiljno pitam, baš iz ovih razloga što si ti rekao, da me može "netko" zeznut ak ne radim dobro.

Neznam kako otvarati ove druge čakre, imaš li ti kakve upute, može i PM?


E čuo sam zašto je zatvoreno. Baš zbog ovih loših utjecaja oko nas, i manipulacija koje su napravljene da nas "zatvore".
Ustvari trebao bi svakome biti cilj otvoriti treće oko.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 14:49   #7
tema je super i pitanje je dobro,

mislim da je meditacija dobra,ali prije toga se treba pripremiti (ovo je moje osobno misljenje,mozda je nekome drukcije)a to cu van objasnit na laickom primjeru:

zamisli da oces postat bodybuilder i prvi dan dodjes u odma udres na benđu 150 kila,sta se dogadja sa tijelom?u najboljem slucaju prodjes sa upalom misica ako prije toga ne slomis kicmu.Znaci treba poceti sa 10 kila i nakon godine dana dodjes do 150,znaci postepeno treniranje,pripreme, strpljenje trebaju kako u bodybuildingu tako smatran u svemu.

ponavljam jos jedniom ovo je moje osobno misljenje!

Zadnje uređivanje trogir31 : 22.05.2012. at 16:02.
trogir31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 00:10   #8
može netko pojasnit temu? neuka sam za ovaj dio... o.O
karolina-lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 13:53   #9
Quote:
trogir31 kaže: Pogledaj post
tema je super i pitanje je dobro,

mislim da je meditacija dobra,ali prije toga se treba pripremiti (ovo je moje osobno misljenje,mozda je nekome drukcije)a to cu van objasnit na laickom primjeru:

zamisli da oces postat bodybuilder i prvi dan dodjes u odma udres na benđu 150 kila,sta se dogadja sa tijelom?u najboljem slucaju prodjes sa upalom misica ako prije toga ne slomis kicmu.Znaci treba poceti sa 10 kila i nakon godine dana dodjes do 150,znaci postepeno treniranje,pripreme, strpljenje trebaju kako u bodybuildingu tako smatran u svemu.

ponavljam jos jedniom ovo je moje osobno misljenje!
moje isto. tak i treba pristupat stvarima. polako lijepo, prirodno, dat si vremena ali bit fokusiran i odlučan. sve sjedne na mjesto kad treba
i iskreno, šteta bi bilo propustiti krasote svega toga što se dešava na putu do tamo ^^

Quote:
karolina-lina kaže: Pogledaj post
može netko pojasnit temu? neuka sam za ovaj dio... o.O
koji točno dio te zanima?
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 16:09   #10
Ne brini, nećeš ga otvoriti slučajno niti po preporuci
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 17:54   #11
jeli ima neko ode na forumu koji dugotrajno meditira otvaranje trecega oka?
trogir31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 18:29   #12
Prije neke 2 godine počelo mi se samo otvarati 3. oko. Nisam imao baš vremena da malo poradim na tome, pa da se u potpunosti otvori, ali sam detaljnu proučio iskustva drugih ljudi i teoriju.

Uglavnom, tvoje godine nemaju veze sa tvojom sprmnošću za otvaranje 3. oka. Dijete od 10 godina može biti spremnije od nekoga sa 30 godina. Naravno da vrijedi i obrnuto.

Čak niti ne ovisi previše da li si se bavio prije meditacijom i nekim drugim radovima s energijom (naravno da to uvijek pomaže).

Važno je koliko si otvorenog duha, te u kojoj mjeri si pobijedio svoje strahove. Kontrola svojih misli i emocija također je važna.


Otvaranje 3. oka daje ti uvid u jednu sasvim novu dimenziju ovoga svijeta. Postaješ sposoban vidjeti razna bića i pojave koji su za većinu ljudi znanstvena fantastika.

Onaj tko zna istinu neće se bojati što god da vidi, s kime i ćime god da se susretne kada otvori svoje 3. oko. A što je istina ? Istina je da smo svi mi vjećna i besmrtna bića kojima nitko ne može nauditi.

Strah je izvor svog zla, a ljubav svega dobroga. Zapamti to.
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 18:35   #13
sestra i ja smo radile vjezbe za otvaranje treceg oka . upocetku sam znala imat jake glavobolje ali su sa vremenom prestale i sad bas osjetim kad mi trece oko radi. i da istina je kad se ma barem i djelomicno otvori mozes vidjet neke stvari koje su za druge sf
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 19:23   #14
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Prije neke 2 godine počelo mi se samo otvarati 3. oko. Nisam imao baš vremena da malo poradim na tome, pa da se u potpunosti otvori, ali sam detaljnu proučio iskustva drugih ljudi i teoriju.

Uglavnom, tvoje godine nemaju veze sa tvojom sprmnošću za otvaranje 3. oka. Dijete od 10 godina može biti spremnije od nekoga sa 30 godina. Naravno da vrijedi i obrnuto.

Čak niti ne ovisi previše da li si se bavio prije meditacijom i nekim drugim radovima s energijom (naravno da to uvijek pomaže).

Važno je koliko si otvorenog duha, te u kojoj mjeri si pobijedio svoje strahove. Kontrola svojih misli i emocija također je važna.


Otvaranje 3. oka daje ti uvid u jednu sasvim novu dimenziju ovoga svijeta. Postaješ sposoban vidjeti razna bića i pojave koji su za većinu ljudi znanstvena fantastika.

Onaj tko zna istinu neće se bojati što god da vidi, s kime i ćime god da se susretne kada otvori svoje 3. oko. A što je istina ? Istina je da smo svi mi vjećna i besmrtna bića kojima nitko ne može nauditi.

Strah je izvor svog zla, a ljubav svega dobroga. Zapamti to.
APSOLUTNO TOCNO!
trogir31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 20:37   #15
Imam problem s onim vibracijama s zvukom "THOTH". Da li imate neki link na to kako taj zvuk izgleda i kako se proizvodi jezikom???
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 22:28   #16
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Imam problem s onim vibracijama s zvukom "THOTH". Da li imate neki link na to kako taj zvuk izgleda i kako se proizvodi jezikom???
Nažalost ne mogu naći taj zvuk na netu, ali ti treba zvučati kao DHHOODDDHH. Važno je da osjećaj vibraciju zvuka.
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 00:20   #17
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Prije neke 2 godine počelo mi se samo otvarati 3. oko. Nisam imao baš vremena da malo poradim na tome, pa da se u potpunosti otvori, ali sam detaljnu proučio iskustva drugih ljudi i teoriju.

Uglavnom, tvoje godine nemaju veze sa tvojom sprmnošću za otvaranje 3. oka. Dijete od 10 godina može biti spremnije od nekoga sa 30 godina. Naravno da vrijedi i obrnuto.

Čak niti ne ovisi previše da li si se bavio prije meditacijom i nekim drugim radovima s energijom (naravno da to uvijek pomaže).

Važno je koliko si otvorenog duha, te u kojoj mjeri si pobijedio svoje strahove. Kontrola svojih misli i emocija također je važna.


Otvaranje 3. oka daje ti uvid u jednu sasvim novu dimenziju ovoga svijeta. Postaješ sposoban vidjeti razna bića i pojave koji su za većinu ljudi znanstvena fantastika.

Onaj tko zna istinu neće se bojati što god da vidi, s kime i ćime god da se susretne kada otvori svoje 3. oko. A što je istina ? Istina je da smo svi mi vjećna i besmrtna bića kojima nitko ne može nauditi.

Strah je izvor svog zla, a ljubav svega dobroga. Zapamti to.
Mene zanima kako ovo dokazati pomoću znanstvenih metoda. Kako smo sigurni da to nije naša fikcija, a ne realni drukčiji svijet
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 02:34   #18
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako ovo dokazati pomoću znanstvenih metoda. Kako smo sigurni da to nije naša fikcija, a ne realni drukčiji svijet
gdje je granica između stvarnosti i fikcije?
kolki dio spektra realnosti možemo poimiti kao ljudska tijela, a kao duhovna bića? što smo mi sve ustvari?
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 07:17   #19
Quote:
Mene zanima kako ovo dokazati pomoću znanstvenih metoda. Kako smo sigurni da to nije naša fikcija, a ne realni drukčiji svijet
Svaki dan se provode mnoga znanstvena istraživanja "paranormalnih" sposobnosti i pojava.

Postoji jako mnogo znanstevnih dokaza za jako mnogo takvih stvari, ali ljudi ne čitaju o tome. Osim toga, uvijek postoje znanstvenici koji unatoč dokazima tvrde da je tako nešto nemoguće.

Npr. ovo je tekst o jednom takvom istraživanju.

Ipak, što će ti znanstevene metode ? Doživi i uvjeri se sam. Ja vidim samo djelić toga svijeta i 100% sam siguran da to nije iluzija.
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 09:41   #20
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Svaki dan se provode mnoga znanstvena istraživanja "paranormalnih" sposobnosti i pojava.

Postoji jako mnogo znanstevnih dokaza za jako mnogo takvih stvari, ali ljudi ne čitaju o tome. Osim toga, uvijek postoje znanstvenici koji unatoč dokazima tvrde da je tako nešto nemoguće.

Npr. ovo je tekst o jednom takvom istraživanju.

Ipak, što će ti znanstevene metode ? Doživi i uvjeri se sam. Ja vidim samo djelić toga svijeta i 100% sam siguran da to nije iluzija.
Društvo skeptika uvijek uzima svoga proroka kao jokera iz rukava. James Rendi i dalje nudi milion dolara ako netko u njegovom laboratoriju dokaže bilo što od parapsihologije.

Navodno je do sada bilo mnogo pokušaja i svi su propali.

http://dailygrail.com/features/the-m...llar-challenge
krena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.