Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2007., 15:24   #1001
Imam jedan problemčić:

Sve do par dana nisam znala da se kana i boja ne smiju miješati, a ja sam stavljala prvo boju na kanu i onda kanu na boju.
Zato sada stalno umjesto smeđe imam narančastu..

Svadba mi je za 2 mjeseca i moram to nekako riješiti.
Jel netko imao takvo iskustvo?

Jel skidač boje rješenje?
Ili zna netko bolje?

Vječno zahvalna,
g.
gugolina is offline  
Old 09.07.2007., 18:54   #1002
najbolje ti je u salon, pa ako želiš smeđu, lako prefabraš u semđu, ali bolje u salonu
girly-girl is offline  
Old 14.07.2007., 03:14   #1003
Quote:
malena_mrvica kaže: Pogledaj post
ja imam dosta neugodna iskustva s tim pramenovima neki su mi od 9% hidrogena otpali jednostavno dok sam se češljala
šta da radim? možđda da pramenove više ne izvlačim uz pomoć blajha, nego sa farbom nekom?
HELP
u tom slučaju nemoj više davat pramenove ni za živu glavu! otpast će ti puuuno kose! moja frendica je zamalo oćelavila od plavih pramenova.
njoj su isto otpali dok se češljala, al ona ih je još par puta radila i kosa joj se toliko uništila i ispala da se morala ošišati.

da, probaj s farbom, blajh nikako jer neki tipovi kose jednostavno ne podnose blajh, a nekima ništa ne bude koliko god se blajhali, zavisi
wondergirl21 is offline  
Old 14.07.2007., 23:09   #1004
farba za kosu

sad se trenutno farbam sa Revlonissimo farbama jer dobro izvlače a ne isušuju kosu imaju lep sjaj, odlična i cela ital.linija Evolution, ranije sam koristila Lorealovu excellance 6.23-Toscana isto jako fina a Kuene jako isušuje.
__________________
sweat is my prayer,road is my church,running is my religion!
april21 is offline  
Old 15.07.2007., 12:32   #1005
meni su daleko najbolje l'orealove. od njih je kosa sjajna i mekana, a boja se sporo ispire.
osim njih, probala sam i neke garnierove, ali mi kosa od tih boja uvijek ispadne crvenkasta, bez obzira na to koju nijansu uzmem.
dvije prijateljice mi koriste palette i mogu reć da su to najgore boje koje sam ikad vidjela. prvih par mjeseci boja je super, ali nakon pola godine kosa se počne sušit i vrhovi pucaju ko ludi. kosa beživotna, kao slama. nikome to definitivno ne bi preporučila
HUNTRESS is offline  
Old 17.07.2007., 14:37   #1006
Ima tko iskustva sa onim sredstvima za stavljanje pramenova doma, ono iz DM-a (ima dvobojnih i višebojnih), ne znam čija je marka...garnier, l'oreal, schwarckopf...navodno sama naseseš i ispadne šareno!!?
mouse is offline  
Old 17.07.2007., 15:00   #1007
ja sam mami radila plave pram ali ne znam od koje firme.. dolje je dobro ali četkica je loša, pa je gore na nekoliko početak pram bio deblji nego prema dnu... ali ipak ti ne bi preporučila da si sama radiš, neka ti radi netko doma ali da bar ima nekakvog iskustva
girly-girl is offline  
Old 17.07.2007., 23:31   #1008
meni je loreal excellence ok (nisam bas skroz zadovoljna), garnier uzas (probala sam njihovu nutrisse, ne znam koja je razlika izmedju te i color naturals )... imam prirodno tamnosmedju kosu i bojam se u plavo jedno kratko vrijeme i kad sam stavila garnierovu farbu, izrast mi je ispo narancast, sto se nije dogadjalo s lorealom.

enivej, znate li sto o onim schwartzkopfovim blonde bojama (poly/nordic blonde i to), je li valjaju?
vivian is offline  
Old 18.07.2007., 00:49   #1009
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Ima tko iskustva sa onim sredstvima za stavljanje pramenova doma, ono iz DM-a (ima dvobojnih i višebojnih), ne znam čija je marka...garnier, l'oreal, schwarckopf...navodno sama naseseš i ispadne šareno!!?
Probala sam ono Schwarzkopf cudo za bakrene pramenove na crvenoj kosi - ispala sam crveno-narancasto-zuta
patientia is offline  
Old 18.07.2007., 23:54   #1010
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Ima tko iskustva sa onim sredstvima za stavljanje pramenova doma, ono iz DM-a (ima dvobojnih i višebojnih), ne znam čija je marka...garnier, l'oreal, schwarckopf...navodno sama naseseš i ispadne šareno!!?
ja sam probala sestri izvući pramenove s tim. Dobro je ispalo, ali nije bila velika razlika u boji. Samo par nijansi svjetlije, pa se i nije primjetilo ako sam negdje fušala.
__________________
Don"t drink and drive, take joint and fly!
aorwen is offline  
Old 19.07.2007., 00:40   #1011
Angry Pomoc - boja kose

Pozz svima..Ljudi molim pomoc...Farbala sam se danas...iz plave u tamno smeđu..umjesno tamno smeđe postala je crvenkasta...znate li kako da kosu vratim u normalu...Cula sam da se moze otici u frizerski da skinu boju...pa ako je tko to uspio molim neka mi kaze kako se cjene krecu i da li to jako osteti kosu...ako netko zna neki drugi nacin...tnx
__________________
...U sTvArNoStI Jr ReAlNoSt SaSvIm DrUgAčijA...
krejzi_mala is offline  
Old 19.07.2007., 00:45   #1012
obrij se na ćelavo.
Drizzt61 is offline  
Old 19.07.2007., 00:46   #1013
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
obrij se na ćelavo.
I osim takvih vrsta skidanja boje...šišanja
__________________
...U sTvArNoStI Jr ReAlNoSt SaSvIm DrUgAčijA...
krejzi_mala is offline  
Old 19.07.2007., 00:50   #1014
pa nije ni crvenkasta boja losa.

ne brini.ako si sacuvala racun iz frizerskoga salona biti ce sve u redu.
controling is offline  
Old 19.07.2007., 00:54   #1015
Quote:
controling kaže: Pogledaj post
pa nije ni crvenkasta boja losa.

ne brini.ako si sacuvala racun iz frizerskoga salona biti ce sve u redu.

Stvar jos gora...sama sam se farbala...nedam ja drugima...na kutiji boje, slika smeđe boje...onak super...pise Smeđa boja za kosu..ali to izgleda pakirali DALTONISTi...Crvena mi ne stoji jer sam svjetlije puti...
Ne znam kako vratit u normalu...i bojim se da Color sampon svjetlo smeđe ne primi na ovu..onda sam na**bala...
__________________
...U sTvArNoStI Jr ReAlNoSt SaSvIm DrUgAčijA...
krejzi_mala is offline  
Old 19.07.2007., 00:55   #1016
E pa šta si petljala

Nema ti tu spasa
Drizzt61 is offline  
Old 19.07.2007., 01:04   #1017
Boju sa drzala svega 5 minuta i odma isprala jer se jako pocela hvatati...mozda postoji koja mogucnost da ju prekrijem sa smeđom? ali ovaj puta svijetlo smeđom...
__________________
...U sTvArNoStI Jr ReAlNoSt SaSvIm DrUgAčijA...
krejzi_mala is offline  
Old 19.07.2007., 01:14   #1018
a da odes na modu
imas tamo poseban dio pod nazivom "kosa"
sigurna sam da puno vise o tome
znaju nego ovdje
Nevjerna is offline  
Old 19.07.2007., 11:33   #1019
Quote:
krejzi_mala kaže: Pogledaj post
Pozz svima..Ljudi molim pomoc...Farbala sam se danas...iz plave u tamno smeđu..umjesno tamno smeđe postala je crvenkasta...znate li kako da kosu vratim u normalu...Cula sam da se moze otici u frizerski da skinu boju...pa ako je tko to uspio molim neka mi kaze kako se cjene krecu i da li to jako osteti kosu...ako netko zna neki drugi nacin...tnx
Daj joj 3 ruke
Ri3 is offline  
Old 19.07.2007., 12:08   #1020
Quote:
krejzi_mala kaže: Pogledaj post
Stvar jos gora...sama sam se farbala...nedam ja drugima...na kutiji boje, slika smeđe boje...onak super...pise Smeđa boja za kosu..ali to izgleda pakirali DALTONISTi...Crvena mi ne stoji jer sam svjetlije puti...
Ne znam kako vratit u normalu...i bojim se da Color sampon svjetlo smeđe ne primi na ovu..onda sam na**bala...
ista situacija kao i samnom što je bila.
ja sam odlučila pričekati, u sljedećih tri ili četiri pranja si baš fino ispiri boju dok ide... doći će ti na smeđu, možda i plavu, crveno će se isprati. samo se nemoj ponovno farbat jer će ti kosa postat "ko metla". malo sačekaj... i nemoj više tako kratko držat boju, ako želiš rezultat kao ili bar sličan onom na kutiji, drži se uputstva, pogotovo kad je veći odmak od prirodne boje kose.
 
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:27.