Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2009., 12:42   #1
Trgovine prirodne kozmetike u RH

odlučila sam otvoriti ovu temu u kojoj ću navesti par web shopova za koje znam da prodaju kvalitetna hladno prešana, nerafinirana ulja (i poneke brandove prirodne kozmetike), jer sam primjetila da ljudi koji tek odluče koristiti ulja, gline itd. ne znaju kamo se to sve može kupiti, pa se često ponavljaju ista pitanja..

dakle:
Aromaterra-Terra Organica
Aromedica
Kemig
Bioterra

ukoliko netko zna još koji, neka ga navede, ja se trenutno mogu sjetiti samo ovih..!

Zadnje uređivanje phyto : 11.06.2011. at 18:43. Reason: linkovi
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 13:31   #2
ja sam nedavno od njih uzela i imalo super iskustva

Oshadhi

a herbarom me jako razočarao

Zadnje uređivanje phyto : 02.01.2010. at 20:44.
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 13:32   #3
nera076, slažem se za ljekarne. a mislim da je i merlini i starleti već dosadilo naglašavati važnost kvalitete biljnih ulja.

evo, sjetila sam se i bio&bio: Bio&Bio

Zadnje uređivanje phyto : 02.01.2010. at 20:43.
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 11:26   #4
Zadnje upozorenje svima (prije no što počnem dijeliti crvene kartone).
Offtopic se ne tolerira.
Svi upisi moraju biti vezani za temu.
Molim potrudite se pročitati postove kolega forumaša prije no što odlučite dati svoj doprinos temi-nema nikakvog smisla duplicirati.


U dogovoru s otvaračem teme naslov je promijenjen u "trgovine prirodne kozmetike u RH" tako da sad tema obuhvaća sve trgovine, ne samo webshopove.

Zadnje uređivanje phyto : 02.01.2010. at 20:38. Reason: izmjena
phyto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 17:57   #5
Quote:
Starleta kaže: Pogledaj post
a herbarom me jako razočarao
zakaj te razocaral? ja se bas spremal narucit litru hidrolata bušina kadli ono..
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 18:06   #6
par puta sam naručila hidrolate i bili su pokvareni, puni niti plijesni...
I malo bi mogli poraditi na ljubaznosti...redovito sam naručivala ulja i hidrolate od njih i uvijek je sve bilo super i onda sam tako par puta naletila i naravno reklamirala...
nisu baš bili preljubazni
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 10:17   #7
Često kozmetiku kupim u 'Gardenu', u Deželićevoj. Iako je to organic supermarket, imaju dobar izbor bio kozmetike, i nekih dobrih brandova koje drugdje ne nalazim, poput Bjobj.
fleur amour is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 19:30   #8
Smile

Pozdrav
a jel zna neko di bi se u Splitu mogli pronaći kvalitetni hidrolati-osim Primaverinih u Bio&Bio, ako oni spadaju u kvalitetne...ne da mi se naručivati svaki put preko interneta, pa čekat, pa plaćat dostavu...nijedna apoteka u kojoj sam bila ih nema, neki su me bijelo gledali kad sam rekla riječ hidrolat...
__________________
Of all the gin joints, in all the towns, in all the world, she walks into mine. ...
Lola-ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 16:42   #9
Nigdje. Prmaverini u sebi imaju poprilično alkohola.

Zadnje uređivanje phyto : 19.08.2010. at 11:01. Reason: kvotanje
kurtizana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 20:34   #10
Quote:
fleur amour kaže: Pogledaj post
Često kozmetiku kupim u 'Gardenu', u Deželićevoj. Iako je to organic supermarket, imaju dobar izbor bio kozmetike, i nekih dobrih brandova koje drugdje ne nalazim, poput Bjobj.
Možeš malo opisati koje to brendove drže tamo, za Bjobj nikad nisam čula, imaš za preporučiti nešto što je dobro?
Naime, baš se spremam u Garden, možda idućih dana ili idući tjedan, nikad do sad nisam bila.
__________________
By the time you finish reading this, you realize you have wasted 5 seconds of your life.
-Sunčica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 09:46   #11
Imaju gotovo sve brendove organic kozmetike, poput Lavere, Logone, Hauschka, Primavera, Weleda... od krema za lice do šampona i gelova za tuširanje. Imaju i nekih marki koje sam prvi put vidjela, poput tog Bjobj (probala sam gel za tuširanje i losion za tijelo od aloe vere i super su, ali kreme za lice mi ne pašu). Najbolje da odeš i vidiš sama, imaju dobar izbor, ali pripazi s rokom trajanja kozmetike, imam osjećaj da im pojedine stvari dugo stoje na policama jer potražnja u tim dućanima nije velika pa rijeđe obnavljaju zalihe. Ja tamo kupujem samo šampone za kosu i gelove za tuširanje.

Zadnje uređivanje phyto : 08.04.2010. at 16:38. Reason: citiranje
fleur amour is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 16:19   #12
Cure, je li neka probala nešto od Elementals by J. prirodne kozmetike?

http://www.prirodnakozmetika.hr/
fuchsia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 09:33   #13
Ajme konačno!!! Idem u potragu...

EDIT: Link http://www.zdravikutak.com/index.html

Zadnje uređivanje phyto : 19.08.2010. at 10:58. Reason: kvotanje
sjajna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 15:32   #14
aromatica http://www.aromatica.hr/hrv/index.asp

eto, ja sam tu počela s prirodnom kozmetikom i uistinu imaju proizvoda koje vrijedi imati u kući, samo ipak dobro proučite sastav svakog njihovog proiizvoda. kakao maslac, npr., im nije čisti, nego pomiješan sa maceratom nevena...

i imam jedno pitanje - koju online trgovinu bi mi preporučili? trebam napraviti narudžbu, dvoumim se između cedrusa i aromaterre, pa pitam iskusnije
nadam se da nije offtopic ))
Talea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 15:50   #15
Quote:
Lola-ST kaže: Pogledaj post
Pozdrav
a jel zna neko di bi se u Splitu mogli pronaći kvalitetni hidrolati-osim Primaverinih u Bio&Bio, ako oni spadaju u kvalitetne...ne da mi se naručivati svaki put preko interneta, pa čekat, pa plaćat dostavu...nijedna apoteka u kojoj sam bila ih nema, neki su me bijelo gledali kad sam rekla riječ hidrolat...
Imas apoteku, biljnu, nasuprot skole i brodomerkura. oni ti imaju Aromarina bazna ulj, etericna ulja, hidrolate, mjesavine. pogledaj na internetu sve informacije o aromari i njihov cjenik imas tamo.
ivanabm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 12:19   #16
pozdrav
molim vas ak mi možete reći gdje u Rijeci ima dućana za prirodne proizvode (osim Aromatike),konkretno me zanimaju šamponi.
__________________
Začin mora teći
BUBICAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 18:47   #17
bio&bio, biljne ljekarne Galena, Botanika i Melissa.
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 17:38   #18
Quote:
fuchsia kaže: Pogledaj post
Cure, je li neka probala nešto od Elementals by J. prirodne kozmetike?

http://www.prirodnakozmetika.hr/
ja sam jednom naručila vitaminsku dnevnu kremu za lice. bila mi je sasvim ok, lagana i nemasna a hranjiva, te umiruje nadraženu kožu. držala sam ju u frižideru da mi se ne pokvari, jer se po strukturi i mirisu vidi da je "domaće izrade". znale su mi se napravit grudice u kremi ali to se sve stopi na licu kad se nanese.
evo opisa sa web str ako koga detaljnije zanima:
Hidratantna dnevna krema za lice namijenjena normalnoj, mješovitoj i masnijoj koži. Obogaćena je aloa verom, ekstraktima zelenog čaja i krastavca. Nježna tekstura lagano prodire u stanice kože te ju hrani i hidratizira. S dodatkom klorofila koji trenutačno ublažava posljedice pojačanog lučenja sebuma, te koža djeluje mladenačkom i osvježenom.Preporuča se za njegu mlađe kože .
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 15:34   #19
http://www.soluna-kozmetika.com/

ovu kozmetiku preporučujem!
zendra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 17:55   #20
Quote:
mmic kaže: Pogledaj post
bok ljudi,

jel zna netko sto se dogodilo sa Cedrusom

nema vise web shop, jel duckas i dalje radi kao duckas?
jel se moze doci i dalje kod njih i kupiti BU ili UE?

na stranici im pise:


Stranke primamo isključivo uz prethodni dogovor putem telefona ili e-maila!

jel to samo za izradu kozmetiku sa njihove strane i za konzultacije ili im ne radi duckas vise????
Zatvorili su maloprodaju.
Laminaria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.